ExpressVPN проти Hotspot Shield: який VPN найкращий?

ExpressVPN VS Щит гарячої точки: На який VPN ви повинні підписатися? VPN – це зобов’язання, і ваш вибір VPN кардинально впливає на вашу конфіденційність. Тож, звичайно, ви хочете переконатися, що ви прийняли правильне рішення. Якщо ви застрягли між ExpressVPN та Hotspot Shield, двома найбільш завантаженими VPN, перегляньте цей порівняльний огляд, щоб дізнатися, яка VPN заслуговує на вашу увагу. Зауважте, що це порівняння засноване на преміум-версії Hotspot Shield.


ExpressVPN проти Hotspot Shield - який VPN найкращий

ExpressVPN проти Hotspot Shield – який VPN найкращий

ExpressVPN VS Hotspot Shield – Особливості та послуги

Щоб вичерпно ознайомитись із функціями та послугами, які пропонують обидва провайдери, я порівняв ціноутворення, обслуговування клієнтів, швидкість Інтернету, підтримку пристрою та сервери ExpressVPN та Hotspot Shield..

Ціноутворення

Почнемо з перегляду плану ціноутворення як ExpressVPN, так і точки захисту.

ExpressVPN пропонує 3 різні цінові плани:

 • 12,95 дол на місяць (Щомісячний план)
 • 9,99 дол на місяць (Дворічний план – виставлено рахунок $ 59,95)
 • 6,67 дол на місяць (Річний план – рахунок 99,95 дол. США + 3 вільних місяця за перший рік)

Hotspot Shield пропонує 4 різні цінові плани:

 • 12,99 дол на місяць (Щомісячний план)
 • 8,99 дол на місяць (Дворічний план – виставлено рахунок $ 53,94)
 • 5,99 дол на місяць (Щорічний план – рахунок $ 71,88)
 • $ 3,49 на місяць (трирічний план – рахунок 125,64 дол. США)

Що стосується ціноутворення, Hotspot Shield пропонує кращі плани для користувачів на бюджет. Їх трирічний план лише приблизно на 26 доларів більше, ніж річний план ExpressVPN.

ExpressVPN пропонує 30-денну гарантію повернення грошей, чітко продиктовану політикою повернення грошей, без запитань. Hotspot Shield пропонує 45-денну політику повернення грошей, однак мені не вдалося знайти їх політику повернення в Інтернеті, щоб побачити, чи існують якісь обмеження щодо політики. Я зв’язався зі службою підтримки клієнтів і мені повідомили, що їх політика не обмежує пропускну здатність або з’єднання.

Вердикт цін на щит гарячої точки ExpressVPN VS: Щит гарячої точки.

Обслуговування клієнтів

І Hotspot Shield, і ExpressVPN мають можливість чату в реальному часі для підтримки клієнтів.

За допомогою ExpressVPN ви можете отримати доступ до порталу чату в реальному часі будь-де на веб-сайті. Вони не вимагають від вас жодної ідентифікаційної інформації для роботи в прямому чаті. Агенти з обслуговування клієнтів повністю ознайомлюються з усім, що може запропонувати ExpressVPN, і швидко реагують на будь-яке запитання, яке викинули. Якщо агенту потрібно перевірити інформацію, він повідомить про це і попросить набратися терпіння, поки вони повернуться до вас з відповіддю.

Варіант чату Hotspot Sheild трохи розчарував. Для початку ви можете отримати доступ до порталу чату лише зі сторінки цін. Немає кнопки для натискання, чат просто спливе внизу сторінки. Вони також потребують імені та електронної адреси, перш ніж ви зможете поговорити з агентом підтримки клієнтів. Під час декількох проведених тестів їхні агенти постійно переставали відповідати протягом тривалих періодів часу (максимум, який я відчував, було 2 хвилини радіо тиші), не повідомляючи мене про необхідність затягувати відповідь. Вони відповіли на всі основні запитання щодо їх служби, але відповіли дуже невиразними відповідями на будь-яке запитання, яке відсутнє у FAQ.

ExpressVPN VS Hotspot Щит служби обслуговування клієнтів Вердикт: ExpressVPN.

Швидкість

Наші експерти провели випробування швидкості як для ExpressVPN, так і для точки доступу.

Швидкість ExpressVPN була досить однаковою на всіх перевірених серверах. Загалом, швидкість завантаження знизилася приблизно на 10% на всіх серверах.

Швидкість Hotspot Shield не була такою ж стабільною на серверах, які перевіряли наші експерти. Швидкість завантаження іноді була лише на 0,9% повільніше, а в інший раз на 22,7% повільніше.

ExpressVPN VS Hotspot Щит швидкості вердикт: Щит гарячої точки.

Підтримка пристроїв

ExpressVPN пропонує підтримувані програми для:

 • Windows, Mac, Linux, Android, iOS, Blackberry та виберіть моделі маршрутизаторів.
 • Розширення для: Chrome, Firefox, Safari.

За допомогою ExpressVPN ви отримуєте до 3 одночасних з’єднань одночасно.

Hotspot Shield пропонує підтримувані програми для:

 • Windows, Mac, Android, iOS, телефон Windows.
 • Розширення для: Chrome та Firefox.

За допомогою Hotspot Shield ви отримуєте до 5 одночасних підключень одночасно.

Вердикт підтримки пристрою щита точки доступу до екрана ExpressVPN VS: ExpressVPN

Сервери

ExpressVPN пропонує 2000+ серверів у 148 місцях розташування серверів у 92 країнах. Список їх серверів доступний на їхньому веб-сайті.

Точка Шільда ​​була трохи хитрішою. Мені довелося чекати, поки я завантажив додаток, щоб зрозуміти, скільки у них серверів. Навіть тоді я все ще не міг дізнатися, скільки серверів вони пропонують. Що ми знаємо, це те, що Hotspot Shield має сервери лише у 24 країнах.

Вердикт сервера щитової точки захисту екрана ExpressVPN VS: ExpressVPN

ExpressVPN VS Hotspot Shield – конфіденційність & Безпека

Незалежно від особливостей, найважливішим аспектом послуги VPN є підхід до конфіденційності та безпеки користувача. Ось як тестували ці два постачальники:

Коли ми оцінюємо безпеку VPN, ми зазвичай дивимося на їх протоколи VPN, їх шифрування та політику ведення журналів. Ось що ми знайшли з ExpressVPN VS Hotspot Shield:

ExpressVPN:

 • Протоколи VPN: OpenVPN з TCP / UDP – SSTP – L2TP / IPsec – PPTP.
 • Шифрування: 256-бітне шифрування AES, AED-256-CBC, схема симетричної шифрування каналу даних, шифрування вперед.
 • Політика ведення журналів: ExpressVPN має сувору політику нульових журналів (випробувано та перевірено).

Щит гарячої точки:

 • Протоколи VPN: Hotspot Shield використовує власний протокол під назвою Catapult Hydra, розроблений їхньою материнською компанією AnchorFree.
 • Шифрування: 128-розрядні шифрування AES, сервери TLS 1.2, секретність вперед.
 • Політика ведення журналів: Hotspot Shield має політику нульових журналів (відповідно до Політики конфіденційності, яку підтримує Центр демократії та технологій).

ExpressVPN виявився поза тінню сумнівів у тому, що вони не ведуть журнали діяльності користувачів. Hotspot Shield, з іншого боку, звинувачували у наданні даних своїх користувачів третім особам.

Конфіденційність щита гарячої точки ExpressVPN VS & Вердикт безпеки: ExpressVPN

ExpressVPN VS Hotspot Shield – остаточний вердикт

На основі проведених нами тестів та функцій, запропонованих як Hotspot Shield, так і ExpressVPN, зрозуміло, що ExpressVPN стає очевидним переможцем. Щит Hotspot може бути більш доступним, але його функції та конфіденційність & Безпека не поступалася кращим із засобів ExpressVPN. Якщо ви все ще тримаєтесь між обома постачальниками, не соромтеся підписатися на ExpressVPN. Це може бути дорожче, але принаймні вам гарантується справді безпечний та приватний зв’язок з його послугами.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me