ExpressVPN проти CyberGhost: який VPN найкращий?

Намагаємося визначити, який VPN (ExpressVPN або CyberGhost) краще може бути неприємна ситуація. У ній є слово виразити, що повинно означати це дуже швидко. Інший, однак, має слово ghost, яке повинно означати Інтернет-невидимість.


Але, який із них є поєднанням обох? Маючи намір покінчити з замішанням, ми створили це порівняльний огляд і визначились з переможцем. Ви можете здогадатися? 

ExpressVPN проти CyberGhost

ExpressVPN проти CyberGhost

ExpressVPN vs CyberGhost – Особливості та послуги

Щоб охопити більшість основ VPN, я розглянув ExpressVPN і CyberGhost на основі Ціноутворення, обслуговування клієнтів, швидкість, підтримка пристрою, захист від витоку DNS, і Конфіденційність.

Ціноутворення

Розглянемо плани ціноутворення для кожного ExpressVPN та CyberGhost. Досить відомо, що ExpressVPN – один із дорожчий послуги там, поки CyberGhost займає місце менш дорогий варіант. Обидва VPN пропонують 3 пакети, де ціни зменшуються, чим довше ви підписуєтесь.

CyberGhost, з іншого боку, пропонує наступне:

 • $ 11,99 на місяць (Щомісячний план)
 • $ 4,99 на місяць (Річний план – Рахунок становить $ 59,88)
 • 2,74 дол. США на місяць (трирічний план – виставлено рахунок 99 доларів)

Зрозуміло, що CyberGhost має кращі варіанти з фінансової точки зору трирічна підписка на CyberGhost коштує 0,95 долара менше, ніж щорічна підписка на ExpressVPN. Обидва VPN мають 30-денну політику повернення коштів. CyberGhost приймає кредитні картки (Visa / Mastercard) та PayPal, а ExpressVPN приймає Bitcoin, PayPal, кредитні картки (Visa / Mastercard / American Express / Discover / тощо …) та багато іншого.

Вирок щодо ціноутворення ExpressVPN проти CyberGhost: CyberGhost

Обслуговування клієнтів

Обслуговування клієнтів дуже важливо, коли ви дивитесь на VPN. Як продукт на основі послуг, VPN повинні мати спеціалізовані та обізнана команда підтримки клієнтів щоб переконатися, що потреби клієнтів відсортовані якнайшвидше. І CyberGhost, і ExpressVPN мають цілодобовий варіант прямого чату для своїх клієнтів. Обидва VPN також є розділ FAQ на відповідних веб-сайтах та в довідниках, які допомагають пояснити, як користуватися послугами VPN.

Вердикт служби обслуговування клієнтів ExpressVPN проти CyberGhost: Краватка

Швидкість

Природно, VPN перешкоджають вашій швидкості в Інтернеті через проведення процесів шифрування. В результаті ви отримуєте повільніші швидкості Інтернету. Це пояснює, чому слід вибрати VPN, який володіє швидкими серверами, пропонує стійкі швидкості завантаження та підтримує спільний доступ до P2P. Після тестування швидкостей ExpressVPN та CyberVPN ми виявили наступне:

ExpressVPN: швидкість впала на 11% для сервера США і 11,9% для сервера Великобританії, тоді як швидкість завантаження знизилася на 13,8% для сервера США і 19,9% для сервера Великобританії..

CyberGhost: швидкість підключення знизилася на 71,1% для сервера США і 12% для сервера Великобританії, тоді як швидкість завантаження знизилася на 30,7% для сервера США і 10,5% для сервера Великобританії..

Для нас було велике розбіжність з різними серверами CyberGhost. ExpressVPN зберігав відносну середню втрату на серверах, які ми перевірили.

Експрес-тест на швидкість випробувань ExpressVPN проти CyberGhost: ExpressVPN

Підтримка пристроїв

Ми порівняли підтримувані пристрої для Express VPN і CyberGhost, щоб побачити, який VPN пропонує більше різноманітності пристроїв.

ExpressVPN:

 • Windows
 • iOS
 • Linux
 • Android
 • Маршрутизатори
 • Мак

CyberGhost:

 • Windows
 • Мак
 • Linux
 • Android
 • iOS

Вирок підтримки ExpressVPN проти CyberGhost: ExpressVPN

Сервери

І ExpressVPN, і CyberGhost відомі своїми велика кількість серверів у всьому світі. ExpressVPN стоїть на понад 2000 серверів у понад 94 країнах, поки CyberGhost є понад 2000 серверів у більш ніж 60 країнах. Очевидно, що ExpressVPN має ширше глобальне покриття, ніж CyberGhost.

Вирок сервера ExpressVPN проти CyberGhost: ExpressVPN.

Тест на герметичність DNS

Однією з особливостей, пропонованих більшістю VPN, є Захист від витоку DNS. Існує ряд веб-сайтів, які перевіряють наявність витоків у DNS, і я б радив будь-якому користувачеві VPN перевіряти на наявність витоків на пів регулярній основі. Що стосується ExpressVPN та CyberGhost, обидва VPN перевірені позитивно на функцію захисту від витоку DNS.

Експрес-тест на витік DNS від CyberGhost DNS: Краватка

Конфіденційність

Переглядаючи вимірювання конфіденційності VPN, ви перевіряєте, які протоколи VPN вони використовують, які шифрування реалізовані та чи є у них політика нульового журналу. Наш список висновків такий:

ExpressVPN:

 • Протоколи VPN: OpenVPN з TCP / UDP – SSTP – L2TP / IPsec – PPTP
 • Шифрування: 256-бітове шифрування AES, AES-256-CBC, схема симетричного шифрування каналу даних та шифрування вперед..
 • Політика нульового журналу: ExpressVPN стверджує, що вони мають сувору політику без реєстрації, і, на щастя, для нас є дані, які підтверджують це.

CyberGhost:

 • Протоколи VPN: OpenVPN – L2TP / IPsec – PPTP
 • Шифрування: 256-бітове шифрування AES з 2048-бітним ключем та MD5 для аутентифікації HMAC.
 • Політика нульового журналу: CyberGhost обіцяє сувору політику нульового журналу. На жаль, на сторінці “Загальні положення та умови” є дані, які підтверджують інше.

Вердикт політики ExpressVPN проти CyberGhost Zero-Log: ExpressVPN

ExpressVPN проти CyberGhost – вердикт

Випробувавши кожну VPN окремо, ми дійшли висновку, що ExpressVPN – кращий VPN. CyberGhost пристойний і доступніший, але ExpressVPN вдалося зберегти міцну репутацію з поважних причин.

Крім того, можливі проблеми з політикою конфіденційності CyberGhost видаються мало протизаконними для постачальника VPN. Якщо ви застрягли між CyberGhost та ExpressVPN, не соромтеся йти за першим. Незважаючи на те, що ExpressVPN є дорогим, він виконує цю роботу добре. Чи згодні ви з нашим переможцем? Повідомте нам, чому так чи інакше, в розділі коментарів нижче.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me