Roku запускає магазин підписок потокового потоку

За версією журналу Variety, Року планує незабаром запустити власний магазин підключення потокової підписки – щось подібне до Amazon Channels – популярної послуги, доступної на пристроях Fire TV. Усі користувачі пристрою Roku мають право на реєстрацію та перегляд відео, не завантажуючи додаток для кожного. Різноманітність далі додамо, що сервіс в якийсь момент в майбутньому буде отримувати прибуток за рахунок платних підписок у межах виділеного каналу, щоб зробити весь його вміст доступним без використання декількох додатків.


Roku запускає магазин підписок потокового потоку

Roku запускає магазин підписок потокового потоку

Що планує робити Року

Раніше Roku демонстрував CBS All Access та HBO Now (справжній детектив був дивовижним!) На своїх пристроях через власні спеціальні програми. Почуття полягає в тому, що Roku просто не збирається збирати контент від різних провайдерів.

Навпаки, це дозволить користувачам також переглядати та підписуватися на послуги всередині платформи. Багато в чому він схожий на канали Amazon, хоча останній доступний лише членам Prime.

Однак невідомо, чи збирається Року обмежувати свій ринок лише елітними та преміум-членствами. Як повідомляється, компанія розробляє наступну версію платформи платежів під назвою Roku Pay. Poku Ray також спростить абонентам зробити свої платежі.

Пов’язані: Який найкращий VPN для Roku?

Справа в тому, що Roku – не єдина компанія, яка стежить за Amazon. Про це нещодавно повідомив Bloomberg що Apple теж розпочне свої відеопослуги зсередини своїх телевізійних додатків. Однак послуга Apple навряд чи буде запущена до 2019 року, тоді як Roku незабаром вийде на ринок. Однак офіційного підтвердження від цього питання від Року ще немає. Служби передплати Roku досі були доступні через магазин каналів.

Абоненти, які хотіли отримати доступ до будь-якої з таких служб, потребували завантажити спеціальний додаток, який називався “Канал у просторічному мові Року”, на свої потокові пристрої, а згодом зареєструватися або через веб-сайт Roku, або через їх окремі телевізори.

Надалі Roku планує об’єднати на одному каналі ряд таких платних послуг, що полегшить передплату. Меценати також отримають додаткову перевагу доступу до всього преміального контенту, не потребуючи завантаження та застосування певних додатків.

Як і Амазонка

Підхід Roku цікаво схожий на підрозділ Amazon Prime Channels, який був запущений у 2015 році. Останній дозволяє споживачам підписатися на понад 235 послуг підписки на відео. Щойно ви підписуєтесь на певний платний канал, його вміст не відображається за допомогою будь-якого окремого додатка, а прямо поруч із каталогом Amazon Prime Prime.

Проста простота, якою керують канали, зробила Amazon головною силою в бізнесі підписок, який вам подобається.

Згідно з дослідженням, проведеним Diffusion Group, підраховано, що Amazon в даний час продає понад 50 відсотків усіх підписок на HBO, які є в Інтернеті в США, що набагато перевершує торгових посередників, як Google і Apple, і менші оператори послуг також роблять канали головним компонентом їх відповідного бізнесу.

Пов’язані: Як отримати американські канали на Року?

Бізнес-модель Року

Основна бізнес-модель та стратегія компанії Roku завжди полягала в збільшенні клієнтської бази, дозволяючи передплатникам мати все більш доступні пристрої для потокового передачі, а також взаємовигідне партнерство з виробниками телевізорів з подальшим монетизацією, що розширює клієнтську базу за допомогою послуг та реклами. Крім того, Roku також має певні угоди про розподіл доходу з вибраними платними потоковими послугами.

Однак його найбільшим спінером доходів є реклама. Насправді, протягом першого кварталу поточного фінансового року послуги Roku та доходи від реклами вперше перевищили доходи, пов’язані з обладнанням..

Ефективна стратегія, прийнята Roku для збільшення своїх доходів від реклами, здійснюється через канал Roku, підтримуваний рекламою та безкоштовний сервіс. Цей канал зараз збирає назви каталогів провідних голлівудських студій, а також інших постачальників контенту, що працюють в Інтернеті. До них належать MGM, Lionsgate, Warner Bros і Sony, а також незалежні постачальники контенту, такі як FilmRise, Popcornflix та American Classics.

У квітні 2018 року Року додав на свій канал новини ABC, Cheddar та інші програми (як щодо дивовижних шоу, таких як The Shield, The Wire, The Good Wife та Bosch?). Цей крок успішно перетворив його в десятку найпопулярніших каналів на всіх пристроях Roku. Однак на даний момент поки що незрозуміло, чи буде канал Roku інтегрувати платні послуги передплати безпосередньо Канал або запустити через окремий канал.

Як тільки канал стане функціонуючим, преміум-канали, такі як HBO, Starz !, і Showtime стануть доступними з цього єдиного і виділеного каналу замість переключення окремих каналів додатків.

Спрощення

Навіть незважаючи на те, що бібліотека Roku і магазин додатків досить прості для роботи, після об’єднання провайдерів клієнтам буде легше знаходити вміст, не згадуючи, до якої студії чи мережі він належить. Крім того, оскільки Roku одночасно працює лише з однією програмою або каналом, користувачам не потрібно буде закривати один додаток, щоб перейти в інший на головному екрані чи магазині каналів.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me