Як дивитись бокс в прямому ефірі

Бокс завжди був у складі передова технологія мовлення (де ще можна побачити, як хтось відкусив чиєсь вухо?). Не так давно спорт часто переводився на статус другого або третього рівня. Однак на сьогодні є декілька каналів, або на телебачення або онлайн, як ніколи раніше, щоб транслювати події боксу. Ви можете назвати їх усіх? я можу. Ось найпопулярніші сервіси потокового трансляції в 2019 році.


Нарешті бокс охоплює цифрову трансляцію

Нарешті бокс охоплює цифрову трансляцію

Бокс в історії мовлення

За роки, бокс вплинули на спосіб розважальна передача прогресував. Насправді, якщо ви подивитесь на історію зйомок та передач, то вперше почали діяти Томас Едісон та Вільям Кеннеді Діксон:

“Спочатку це було зроблено з ідеєю розстрілу призових боїв, щоб націлити на спортивне братство”.

З самого початку виробники кінофільмів у США завжди пов’язували технологію мовлення з боксом. Між 1895 та 1896 рр, Фотографії боксу були однією з перші жанри рухомих картин щоб отримати особливу відзнаку. Саме тоді почалася і розпочалася тенденція боксу, що показує спосіб трансляції, протягом наступних 100 років.

Навіть коли прямі радіопередачі стали популярними, це було саме боксу найбільша спортивна подія в історії. Бокс був тим, що знайомило людей з регулярними прямими спортивними трансляціями. Пізніше вона сформувала спонсоровану модель програмування і навіть індустрія супутникового та кабельного телебачення.

Зниження боксу

Останнім часом, хоча бокс був все ще популярним, коли справа доходила до телевізійних презентацій, він почав відставати у способі поширення та передачі спорту. Всі це знають бути на кабельному телебаченні вже недостатньо.

З кількістю шнурорізи зростаючи з кожним днем, щоб будь-який вид спорту міг отримати гідний прибуток від телевізійної передачі, повинні бути інші засоби. Це було через відсутність ентузіазму боксу щодо новіших технологій, які зробили людей втрачають інтерес до спорту.

Не дивно чути, що за боксом важко слідкувати або що ніхто не знає, коли в боксерських іграх. І хоча Google міг легко відповісти на ці питання, це вказує на велике питання:

“На сьогоднішньому ринку без масової доступності важко залишатися популярним.”

Будь-яка доступність для мас у будь-який спосіб дає перевагу конкуренції. Це тому, що в епоху швидкого розрізання шнурів та індивідуальних пропозицій, перебуваючи на супутниковому чи кабельному телебаченні, це більше не перерве.

Раніше у світі боксу!

Раніше мовлення боксерських ігор було фактично доменним HBO і Showtime. Стратегія декількох промоутерів оберталася навколо створення нового винищувача вдалині від телебачення. Це все в надії, що премія кабельного мовлення запропонував би їм шестизначну угоду для показу їх публіці.

Незважаючи на те, що популярна свого часу, вона була також моделлю з високим ризиком. Мовники змушені були давати шанси багатьом бійцям без впевненості в успіху. Промоутери знали, що немає способу стати бажаними, якщо ніхто навіть не міг їх побачити.

Але рік 2018 рік приніс кардинальні зміни в індустрії боксерського мовлення, можливо, настільки ж великим, як і старт HBO з оплатою за перегляд або перша трансляція Шоу-тайм чемпіонату з боксу.

Однак через майже п’ять десятиліть, HBO вирішив припинити трансляцію змагань з боксу. Гігант за останні місяці спостерігав зниження глядацької кількості боксерських матчів. Передплатники переважно віддають перевагу телепередачам, як «Гра престолів» та «Вествіт».

Тому, компанія вирішила назвати його кишені на боксі. Найімовірніше, оскільки в даний час все більше і більше потокових сервісів орієнтуються на трансляцію поєдинків.

Зміни в боксерському мовленні

Незважаючи на те, що раніше бокс робив спроби використання веб-технологій, включаючи шоу клубів Golden Boy на RingTV і Бейсбол вищої лігиНа потоковому майданчику спорт ніколи не відчував великого успіху. Сьогодні ви можете бути шаленим шанувальником боксу і насолоджуватися кожною великою сутичкою, навіть не володіючи телевізором.

Так, те, що любителі боксу давно нелегально роблять, зараз є не лише легальним, але й виявляється досить популярним. Не потрібно вмикати телевізор, щоб вступити в бійку. Чому? Ну, тому що кожен великий бій доступний на конкретний потоковий веб-сайт / канал. Давайте розглянемо наші варіанти:

ESPN

ESPN логотипНіколи не чув Топ-рейтинг? Що ж, це бокс-акція включений у 1973 році і стала однією з найбільших компаній в історії боксу. Якщо ви цього не знаєте, це офіційний мовник для боїв промоутера.

Ще в 2017 році, ESPN побив рекорд, який жоден інший канал не робив у боксі. Це став першим не преміальним каналом, який транслював бій Паккьяо. Крім того, на ньому було позначено Паккьяо перша боротьба без ППВ з 2005 року.

Поки HBO більше не в поєднанні боксу-трансляції, ESPN офіційно оголосив, що повторить те, що робив у 2017 році. Канал випустив ще дві картки Top Rank: Василь Ломаченко проти Мігеля Марріага та Теренс Кроуфорд проти Джуліуса Індонго.

ESPN відомий як один із найбільших спортивних каналів у Сполучених Штатах. Це доступно використовуючи будь-якого провайдера платного телебачення у країні. Це дуже популярна платформа 86 мільйонів в США. 93,2% з них платять телебачення, але хто рахує?

ESPN замінив попередній Додаток WatchESPN з новим. З цим ви можете ввімкнути вміст його каналів, як вдома, так і в дорозі. Це все, щоб спростити та створити кращий, централізованіший досвід для шанувальників. Якщо вам цікаво попередній вміст на WatchESPN, весь він перемістився. Але все ж, ви можете отримати доступ до його вмісту на:

 • iPhone
 • iPad
 • Android
 • Amazon Fire TV
 • Android TV
 • Apple TV
 • Chromecast
 • Року
 • Xbox One
 • PlayStation 4

ESPN+

Просто для інформації, ESPN+ не приходить як автономна послуга, але це допоможе вам уникайте довгострокової угоди з кабелем. Канал, який належить Діснею, коштує $ 4,99 на місяць ($ 49,99, якщо ви платите щорічно).

Новим абонентам доступна 7-денна безкоштовна пробна версія, якщо вони відчують, що їм потрібно взяти послугу на тест-драйв. Але що ви отримаєте натомість? Ну, ви зможете транслювати прямі матчі з цього місця MLB, NBA, MLS, PGA Golf, і, звичайно, наша головна привабливість сьогодні, бокс.

Цей різновид спорту отримав ESPN + більше 2 мільйони абонентів. Ця кількість буде постійно збільшуватися, особливо якщо Disney вирішив додати ESPN + як пакет у рамках своєї нової послуги, Діснея+.

На щастя для шанувальників у США, ESPN відновив свою угоду з Top Rank для доповнення 7-річний період. Його називають “найбільш повною, ексклюзивною угодою про права в історії боксу”.

Угода триватиме до серпня 2025 року, де 54 щорічні матчі встановлюються для трансляції. Це дивовижно для любителів боксу, які вже мають передплату або схильні підписатися на нього.

BoxNation

Boxnation логотипЯкщо ви живете в Великобританія, Я мушу сказати вам, що ви володієте засобами трансляція подій у верхньому боксі в прямому ефірі та на вимогу. BoxNation це цілодобовий канал боксу, який транслює вітчизняні та міжнародні змагання з боксу. Якщо є місце, де можна передати якусь дію, що вкрадається, це BoxNation.

У 2018 році канал продовжив свою угоду з Акціями з найвищого рейтингу. Це робить їх офіційним мовником промоутера у Великобританії. Я думаю, що ESPN – це не єдиний топ-канал боксу зараз, так? Абоненти Великобританії також побачать Василя Ломаченка та Теренса Кроуфорда у своєму регіоні.

BoxNation стартував як невеликий безкоштовний ефірний канал через Sky ще в 2011 році. З часом компанія почала розширювати свої послуги, щоб стати такою, якою є сьогодні. Тепер ви можете отримати доступ до BoxNation через п’ять кабельних каналів:

 • Небо
 • Безкоштовний перегляд
 • Virgin Media
 • Телевізор BT
 • TalkTalk

Провайдери телебачення BoxNation

У 2013 році BoxNation став тим, що ми називаємо, власною особою. Ви все одно можете отримати послугу через згаданих вище постачальників. Однак BoxNation створив додаток, за який користувачі платять £ 10 на місяць для перегляду повне покриття BoxNation не турбуючись про будь-які підписки на SKy чи Virgin Media.

Це було тоді; тепер плата є £ 12 з однаковими перевагами.Підписка BoxNation

Ви можете транслювати всі поєдинки наживо Android, iOS, ПК або Mac. О, до речі, є невеликий вибір безкоштовні відео на їхньому веб-сайті, якщо ви хочете перевірити їх якість.

DAZN

DAZN ЛоготипЗавдяки групі “Виконати” ми тепер маємо потокову службу, яка хоче взяти участь у гігантах платного телебачення. DAZN (вимовляється) Дазон) стала зміною гри для вболівальників боксу в США.

Перед початком телеканалу глядачам не можна було передавати європейські боксерські матчі.

Добре, я кусаю. HBO і Showtime по дорозі транслювали десятки величезних бойових карток. Є також ESPN. Але зараз, HBO цілком кинув рушник, і DAZN вступив, щоб взяти штормову індустрію боксу.

Вболівальники отримують більше 100 бойових карт на рік і деякі найбільші імена у всьому боксі. Ми говоримо про подібні Ентоні Джошуа і мій особистий фаворит, Золотий хлопчик, власний, Канело Альварес.

Якщо говорити про Альвареса, він отримав найбільш високооплачуваний контракт спортсмена в історії. DAZN погодився на п’ятирічну угоду (11 поєдинків), яка заплатить боксеру як мінімум 365 мільйонів доларів. Ось що він мав сказати:

“Мені принижено бути вибраним для того, щоб очолити це нове бачення спорту боксу, яке, без сумніву, буде корисним для вболівальників”.

Коли Canelo повністю перебуває на борту DAZN, канал прагне перетворити свій успіх з оплатою за перегляд у двигун зростання абонентів. Це буде кроком в галузі. Адже до моменту підписання йому було 50-1.

Доступність та підписка

HBO раніше стягував від 70 до 100 доларів за плату за перегляд. Що ж, головна мета DAZN – кинути виклик цій концепції PPV, накопичивши мільйони клієнтів, які шукають дешевший спосіб перегляду широкого спектру спортивного контенту. Точні чотири мільйони, включаючи 1,2 мільйона, які тільки спостерігали за Канело Альварес проти Даніеля Джейкобса.

Станом на 2019 рік DAZN розвів свої крила на дев’ять ринків. Перевірте нижче, оскільки кожна країна має різну ціну підписки. Однак для нових передплатників є загальна вигода, і ось це 30-денна безкоштовна пробна версія. Як тільки це закінчиться, вам буде виставлено рахунок:

 • Італія: (€ 9,99 / місяць)
 • Австрія: (119,99 € / рік, 11,99 € / місяць)
 • Швейцарія: (12,90CHF / Місяць)
 • Канада: ($ 150 / рік, 20 $ / місяць)
 • Японія: (50 1,750 / місяць)
 • Іспанія: (9,9999 € / рік, 9,99 € / місяць)
 • США: (99,99 дол. США / рік, 19,99 дол. США / місяць).
 • Бразилія: ($ 37,90 / місяць)
 • Німеччина: (119,99 € / рік, 11,99 € / місяць)

Якби ми порівнювали DAZN з ESPN +, ви помітили, що DAZN дорожчий, ніж ESPN +. Однак, не варто забувати, що він показує більше бойових видів спорту щотижня, ніж потоковий сервіс Disney.

Тепер, як тільки ви отримаєте підписку, будьте впевнені, що ви будете спостерігати за боями за кращий бокс у всьому світі, використовуючи будь-яку платформу, яка вам спадає на думку. Ви зможете транслювати DAZN на Chromecast, Apple TV, смарт-телевізори, Roku, FireStick, ПК, Mac, Android та iOS.

Небо спорт

Логотип Sky SportsНебо спорт існує з тих пір 1990 рік, що означає, що він розважає любителів спорту понад 39 років. Це вивело футбольне мовлення на абсолютно новий рівень у складі Об’єднане Королівство. Адже м’яч зрештою повинен повернутися додому.

Однак, якщо мова йде про бокс, канал не розчарує жодного біта. По-перше, це забезпечило права на телебачення Нова акція Queensbury Boxing League: Розрахунок. Якщо ви підписалися на Sky, усі акції акції будуть безкоштовними.

З іншого боку, Скай погодився показати 20 боїв щороку до 2021 р. з Матч-бокс. Тож, підбадьорячись, ви будете бачити британських зірок, таких як Джеймс Деґейл, Келл Брук та Ентоні Джошуа ще довгий час. За словами керуючого директором Sky Sports Барні Френсіс.

“Величезна прихильність до онлайнового та цифрового контенту означатиме більш інтерактивний досвід для всіх шанувальників бойових дій”,

Ну, Sky має йти в ногу з ринком. Якщо ви цього не знали, у гіганта радіомовлення є більше ніж 22,423 000 підписників по всьому європейському регіону, що включає:

 • 12 мільйонів + у Великобританії & Ірландія.
 • 5 мільйонів + у Німеччині та Австрії.
 • 4,9 мільйона в Італії.

Завдяки послузі Sky Go ви можете використовувати все, що може запропонувати ваша підписка на Sky. Все, що потрібно від вас, – це £ 10 за встановлення і а 12-місячний мінімальний контракт. Пам’ятайте, деякі змагання з боксу можуть бути доступні як PPV на Sky Sports Box Box.

BT Sport

Логотип BT SportКоли ви бачите поєдинки на кшталт Уайлдера проти Ф’юрі та Уоррінгтона проти Фрамптона, вам доведеться, не бажаючи, приділяти боксерському спорту тієї уваги, яку він заслуговує.

Ну, спорт привертає увагу як BT Sport є другим каналом трансляції подій боксу у Великобританії.

Поряд з Sky є BT Sports спільно з BoxNation щоб показати певні бої в режимі “Френ Уоррен”. Ще в 2018 році канал показав свою першу боротьбу з PPV, і він отримав масу позитивних реакцій від клієнтів BT.

Однак, коли все почало не так, коли BT стартував знову зарядка за події PPV. Розумієте, з передплатою на BT були доступні величезні події.

Шанувальники розлютилися і почали обговорювати теми на кількох форумах, включаючи власний BT. Це ще не все, деякі з них пішли в кінці рядка, запропонувавши ” бойкот. Чому їм доведеться платити додаткову плату понад існуючу (не дуже дешеву) підписку)? Ось як BT Sport виступає з точки зору ціноутворення:

 • £ 10 a місяць (безкоштовно з комбінацією Starter або Max 4K), якщо ви замовник телевізора BT.
 • £ 16 на місяць якщо у вас широкосмуговий BT.
 • 29,99 фунтів с місяць. без широкосмугового зв’язку.

Після того, як ви все готово і готово, ви можете транслювати поточні події в боксі Apple TV, Xbox, PlayStation, Android, iOS, ПК або Mac.

Шоу

Шоу-логотипШоутайм розпочато 43 роки тому як телевізійна мережа American Premium. Канал настільки розрісся за ці роки, щоб охопити його 29,7 млн. Домогосподарств у США.

Це головним чином тому, що Showtime пропонує преміальний контент, як і HBO. Ми говоримо кінофільми, оригінальні телевізійні серіали і, звичайно, бокс.

Однак HBO і Showtime втратили одне спільне – це боксерське мовлення. Оскільки HBO махав білим прапором на боксі, Showtime – єдина преміальна мережа, що залишилася з цим завданням.

Ви можете провести свої боксерські матчі Шоу-тайм ППВ. Якщо термін не знайомий, ви можете згадати його як Телевізійне розважальне шоу або SET.

У 1986 році Showtime почав перетворюватися на боксерські матчі. Це зробили, представивши Шоу-тайм чемпіонату з боксу. Це ще не все ShoBox: Нове покоління де майбутні боксери – головна визначна пам’ятка.

Шоу-тайм полегшило вболівальникам стежити за останніми боксерськими змаганнями Додаток Showtime Anytime. Якщо у вас є дійсна підписка на кабель, ви зможете ввімкнути будь-який вміст Showtime, який вам сподобався на A. Перегляньте список постачальників нижче:

 • У-вірш
 • Кокс
 • DirecTV
 • страва
 • Межа
 • Mediacom
 • Оптимальний
 • Спектр
 • Раптове посилання
 • FiOS
 • Дивитись телевізор
 • Xfinity

Провайдери шоу-шоу

Автономна послуга потокового потоку?

Так, ви це бачили правильно. HBO – не єдина мережа, яка має це зробити; Шоутайм може також грати в цю гру. Завдяки потоковій службі Showtime ви зможете переглядати всі канали нагородами контенту, спортом та спецпропозиціями за невелику плату до кінця місяця.

Найкраще в цій службі – вам не потрібна підписка на кабель, щоб отримати доступ до неї. Попрощайтеся з довгостроковими угодами відтепер. Все, що вам потрібно зробити, це підписатися на Showtime за допомогою веб-сайту або програми Showtime. Це тільки $ 10,99 / місяць, тож це дешево, враховуючи, що ви отримаєте взамін.

Як тільки ви отримаєте підписку на Showtime, ви можете транслювати поточні події в боксі наживо Android TV, Amazon Fire Stick / TV, Apple TV, Chromecast, Xbox, LG Smart TV, ПК, Mac, Android, iOS або Roku.

Головна подія

Логотип основної подіїЯкщо ви хочете подивитися бокс в Австралії, ви побачите, що найкращим місцем є “Головна подія”. Його Єдиний австралійський канал PPV, який запустився назад 1997 рік як телевізор подій, а потім головна пам’ятка.

І те й інше Телевізор Фокстел та Оптус володіти послугою. Ви знаєте, що відбувається, коли ці двоє співпрацюють, ви отримуєте найкращий вміст у регіоні.

Канал транслює всі види бойових видів спорту, в тому числі WWE, UFC та бокс. Але це ще не все; Ви також можете знайти окремі концерти. Це дуже просто.

Просто перейдіть на веб-сайт основної події та придбайте подію. Після цього ви можете передати його через Foxtel або Optus TV за участю Foxtel, використовуючи:

 • Android
 • iPhone
 • iPad
 • ПК
 • Мак
 • Chromecast
 • Ігрова приставка
 • Xbox
 • Розумні телевізори

Обмеження обходу – глобальний доступ до каналу

Ця частина дуже важлива для будь-якого стримера. Розумієш, потокові канали дотримуються гео обмежень. Це процес обмеження доступу до вмісту послуги на основі споживача географічне положення. Я знаю, це засмучує.

Вони кажуть, що Інтернет робить світ маленьким глобальним селом, де всі пов’язані. Ну, не за багатьма веб-сайтами, які є обмежений конкретними регіонами. Такі потокові послуги, як зазначені вище, застосовують такі обмеження через норми щодо авторських прав.

Служби потокової передачі можуть визначити ваше місцезнаходження, вивчивши ваше IP-адреса. Якщо ви перебуваєте в зоні, де канал має права на мовлення, у вас не виникне жодних проблем. Однак, якщо ви цього не зробите, тоді це стає складним, починаючи з а повідомлення про помилку гео.

Рішення

Найкращий спосіб отримати доступ до будь-якого вмісту, заблокованого у вашій країні, – це за допомогою VPN. Віртуальні приватні мережі дозволяють тунелювати інтернет-трафік через зашифроване з’єднання. Це прямий зв’язок між вами та веб-сайтом, на який ви намагаєтесь зв’язатися.

Після підключення до сервера, ваш фактичне місцезнаходження буде змінено а також тому, що ви більше не зберігаєте свою оригінальну IP-адресу. Так, зараз ви отримали IP-адресу в тому місці, де базується сервер.

Наприклад, якщо сервер, до якого ви підключились, знаходиться в США, ви отримаєте Американська IP-адреса. Як результат, сподобання ESPN +, Showtime, Hulu та інше будуть доступні для потокового потоку незалежно від того, де ви знаходитесь.

Тепер дозвольте навчити вас Як підключитися до VPN у всебічному посібнику:

 1. Почати потрібно з вибору надійні VPN працювати. Оскільки я один, хто пише цей посібник, я візьму на себе рекомендації ExpressVPN.
 2. Після того, завантажити та встановити програму VPN на своїх Android, iOS, ПК, Mac чи Fire Stick.
 3. Тепер активуйте додаток і увійдіть у свій обліковий запис VPN.
 4. Підключення до сервера на основі обраного каналу.
 5. Зачекайте, коли з’єднання відбудеться та запустіть свій канал.
 6. Події боксу в будь-якій точці світу.

Вибір правильного VPN для процесу є досить важливим. Я вже рекомендував свого особистого постачальника. Однак це не єдиний доступний на ринку. Перевірте більше топ-послуги VPN в таблиці нижче.

Щось має вразити!

З боксом нарешті звертаюся до цифровий потік, є переваги для всіх. Бійці матимуть більше опромінення. Мало того, але промоутери також матимуть більше способів нарощувати гравців та більше боїв, щоб кожен дивився. Це виграш для всіх, від мовників до промоутерів до глядачів. Я вже заявив про все, що вам потрібно знати послуги трансляції боксу.

Тепер все, що вам потрібно зробити, – це вибрати правильний для ваших потокових потреб, і вам буде добре. Не забувайте, якщо канал знаходиться в іншій країні, використовувати VPN, і ви зможете отримати доступ до його вмісту в найкоротші терміни. У випадку, якщо по дорозі ви натрапите на зачіпки, зв’яжіться зі мною в коментар розділ нижче, і я побачу, що я можу з цим зробити.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me