Apple усуває програми батьківського контролю через проблеми конфіденційності

Побоюючись загрози конфіденційності та безпеці користувачів, Apple нещодавно видалила кілька додатків батьківського контролю з App Store. Компанія захищає свої дії від звинувачень у особистій вигоді, а не насправді в декількох заявах. Дізнайтеся більше про те, чому Apple вжила таких заходів у наступній статті.

Apple видаляє програми батьківського контролю для вирішення питань конфіденційності

Apple видаляє програми для батьківського контролю

Компанія Apple нещодавно зняла або ввела обмеження щонайменше на 11 із 17 найпопулярніших програм екранного часу та батьківського контролю. Варто згадати, що велика кількість користувачів завантажували ці програми сотні тисяч і більше разів. Наш проект прийшов у розмірі понад три мільйони, а Mobicip – близько 2,5 мільйонів.

Впровадження власного відстежувача екранного часу Apple в iOS – це крок, який загрожує життєздатності деяких компаній. Це може призвести до посилення уваги з боку регуляторів. Вилучені додатки використовували технологію керування мобільними пристроями. Компанії використовують цю технологію для управління пристроями, якими користуються їх співробітники. Ще одна причина цієї технології – це доступ до пристроїв користувачів iPhone та керування ними.

Чому Apple видаляє програми для батьківського контролю?

У відповідь на гарячі аргументи, Apple захищала видалення таких додатків, як OurPact і Freedom, за обмеження часу на iPhone та змагання за власний трекер екранного часу Apple. У розробників та керівників додатків є підстави вважати, що причина в їхніх додатках; видалення випливає з почуття загрози. Ці додатки можуть потенційно завдати шкоди компанії Apple за те, щоб стримувати використання iPhone та перешкоджати застосуванню власних програм для батьківського контролю від Apple. Згідно з ними, власні програми батьківського контролю від Apple не настільки суворі, коли йдеться про обмеження часу екрану. Крім того, вони не пропонують стільки варіантів.

Apple представила власну функцію Screen Time, яка вбудована в iPhone та iPad минулого року. Додаток дозволяє користувачам стежити за використанням своїх мобільних пристроїв та їх дітьми. Крім того, це допомагає встановити обмеження часу на використання додатків. Інші додатки на ринку, схоже, конкурують із власними можливостями Apple, що може врешті зашкодити бізнесу компанії. Однак Apple дотримується твердження, що видалення низки додатків пов’язано з питаннями безпеки.

Відповідь Apple

Хоча ці розробники додатків вважають, що вони є загрозою для Apple, технічний гігант покладає на них порушення. Це сталося після того, як за минулий рік було виявлено, що ці програми не відповідають оновленим інструкціям розробників компанії. Це було пов’язано з “високоінвазивною” технологією управління мобільними пристроями (MDM). Компанія заявила, що має занепокоєння щодо цієї технології, відомої як управління мобільними пристроями (MDM). Це технологія, яка дає управління пристроєм сторонній стороні. Так, Apple заявила, що дала цим розробникам 30 днів, щоб вони відповідали її керівництву. Apple видалила тих, хто цього не зробив.

За даними Apple, “MDM надає сторонній стороні контроль і доступ до пристрою та його найчутливішої інформації, включаючи місцезнаходження користувача, використання додатків, облікові записи електронної пошти, дозволи камери та історію переглядів. Помічаючи законне використання MDM у корпоративних пристроях, це надзвичайно ризиковано – і явне порушення правил App Store – для приватного, орієнтованого на споживача, додатка, щоб встановити контроль MDM над пристроєм клієнта, дослідження показали, що можна використовувати профілі MDM хакерами отримати доступ до шкідливих цілей. Крім того, що сама програма може здійснювати над пристроєм користувача, дослідження показали, що профілі MDM хакери можуть використовувати хакери для отримання доступу до шкідливих цілей “, – сказала компанія..

Чому люди думають, що Apple видалила програми

Тім Кук, генеральний директор Apple, нещодавно заявив, що компанія «ніколи не була» щодо максимального використання телефону. За даними New York Times, розробники додатків припустили, що Apple намагається заманювати користувачів лише використовуючи власні інструменти. Apple попросила розробників виправити ключові функції або просто вирізати додатки з App Store повністю за допомогою невеликих пояснень. Це не перший раз, коли Apple видалила додаток із App Store, просто запитайте Onavo. Виявляється, Onavo Protect – це ще один інструмент збору даних для Facebook. Apple суворо ставиться до захисту безпеки користувачів. Apple раніше видаляла інші програми з магазину для порушення конфіденційності користувачів.

Reopmose Нью-Йоркського часу

The Times писав:

На відміну від таких додатків, як OurPact, інструменти Apple не дозволяють батькам планувати різні часи протягом дня, коли додаток заблоковано – на шкільну або сімейну вечерю. І інструмент Apple блокує вміст для дорослих лише у веб-переглядачі Safari та деяких додатках, а не в інших браузерах чи багатьох популярних додатках, таких як Twitter, YouTube та Instagram. Брюс Чентрі, 47-річний батько двох дітей за межами Клівленда, заявив, що він використовував OurPact і Mobicip протягом багатьох років, поки Apple не змусила їх утримувати ключові функції. Він знайшов інструмент Apple складнішим і менш обмежуючим. Крім того, його діти вже знайшли способи вирішення інструменту веб-фільтрування Apple, і, на відміну від застосованих ним програм, він не має перемикача функцій швидкого відключення певних програм на своїх телефонах, сказав пан Чанті.

Заява Apple

Про це сказав Apple у відповідь на звинувачення:

«Apple завжди підтримувала сторонні додатки в App Store, які допомагають батькам керувати пристроями своїх дітей. На відміну від того, що повідомляло New York Times у вихідні, це не питання конкуренції, це питання безпеки. У цій категорії додатків і в кожній категорії ми прагнемо забезпечити конкурентоспроможну інноваційну екосистему додатків. Існує безліч надзвичайно успішних додатків, які пропонують функції та послуги, схожі на Apple, у таких категоріях, як обмін повідомленнями, карти, електронна пошта, музика, веб-браузери, фотографії, програми для запису приміток, менеджери контактів та платіжні системи, лише декілька. Ми готові запропонувати місце для цих додатків процвітати, оскільки вони покращують роботу користувачів для всіх. “

Apple видаляє програми для батьківського контролю – Висновок

Розробники додатків Screen-Time повідомляють, що Apple дає їм завантаження, видаляючи їх із магазину додатків. Хоча ми беремо до уваги, що мотив Apple – створити яскраву екосистему додатків, яка забезпечує споживачам доступ до якісних додатків, вважаючи, що це може зробити для того, щоб досягти успіху, не викликає сумнівів. За словами Джоша Гроліна, виконавчого директора CCFFC: “Якщо це правда, що Apple виключає конкуренцію, це вкрай невтішно і ще один показник того, що вертикально інтегровані компанії Big Tech мають надто велику потужність”.

>

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me