Як дивитися Sky Go в Австралії

Як дивитися Sky Go в Австралії? Маючи понад 1000 фільмів на замовлення, сотні розважальних програм, спортивних роликів та велику колекцію дитячих шоу, не дивно, чому Sky Go є однією з найпопулярніших потокових служб у Великобританії. Sky Go забезпечує широкий спектр каналів та підтримує великий набір пристроїв. Можливо, вам не потрібен обліковий запис Sky +, щоб отримати обліковий запис Sky Go, але те, що вам знадобиться, – це британський IP, щоб просто увійти в службу. Sky Go доступний лише для приватних клієнтів у Великобританії чи Ірландії. Це означає, що люди в Австралії, США, Канаді, Німеччині та Франції не можуть дістати його там, де вони є. Щоб зробити це по-іншому, австралійці повинні використовувати VPN або Smart DNS, щоб мати доступ до Sky Go. Завдяки VPN, встановленому на своїх комп’ютерах, Mac, Android, Apple TV, Roku, PS4, Xbox та iOS, люди в Австралії можуть отримати доступ до Sky Go у будь-який час. Отже, ось як:


Дивіться Sky Go в Австралії

Дивіться Sky Go в Австралії

Як отримати Sky Go в Австралії за допомогою VPN

Так Sky Go в Австралії так? VPN може зробити це. Це може розблокувати для вас за лічені хвилини, де б ви не знаходилися. VPN, віртуальна приватна мережа, підключає ваш пристрій до одного з його серверів, розповсюджених у різних місцях по всьому світу. Він також створює цифровий тунель, через який ваш пристрій отримує доступ до Інтернету. Ваші дані шифруються через тунель до виходу в Інтернет, метод, який підтримує вашу конфіденційність та надає анонімність в Інтернеті. Після підключення до сервера іншої країни вам буде надано IP-адресу цієї країни. Це дасть вам змогу отримувати доступ до будь-якого вмісту, що базується в цій країні, без жодних блокад. Ось як ти використовуйте VPN, щоб переглянути Sky Go в Австралії:

  1. Зареєструйтесь у постачальника VPN.
  2. Завантажте та встановіть додаток VPN на свій ПК, Mac, Android, iOS.
  3. Запустіть програму VPN та ввійдіть, використовуючи свій обліковий запис VPN.
  4. Тепер підключіться до VPN-сервера Великобританії.
  5. Нарешті, відвідайте веб-сайт Sky Go або запустіть його програму.
  6. Насолоджуйтесь широким спектром розважальних каналів, серед яких MTV, Comedy Central, Fox та Dave в Австралії.

Якщо ви шукаєте топ-VPN, який може розблокувати Sky Go в Австралії, вам знадобиться ExpressVPN послуги. Це не найдешевше, але найнадійніше. Виступи ExpressVPN послідовні та надійні. Цей постачальник послуг має довгу історію успішного обходу гео обмежень та розблокування вмісту з усього світу. Ви можете бути впевнені, оскільки ваша конфіденційність та безпека в хороших руках з ExpressVPN. Якщо ви хочете шукати інші варіанти, наведена нижче таблиця дасть вам кращу ідею.

Дивіться Sky Go в Австралії, використовуючи смарт-DNS

Хороша новина – це VPN – не єдиний спосіб подолати обмеження, накладені на Sky GO. Smart DNS-проксі – це метод, який дозволяє розблокувати обширний список веб-сайтів з обмеженою географічною діяльністю, як і VPN. Однак він працює трохи інакше, ніж VPN, тому що він ні зашифровує ваші дані, ні надає нову IP-адресу. Незважаючи на це, він досить доступний і працює на всіх пристроях. Ви також можете одночасно отримувати доступ до заблокованих веб-сайтів з різних регіонів, не потребуючи підключення до різних серверів. Давайте подивимось, як ви можете дивитися Sky Go в Австралії за допомогою Smart DNS-проксі:

  1. Спочатку перейдіть до Unlocator та підпишіться на безкоштовну 7-денну пробну версію.
  2. Дотримуйтесь цих відео / інструкцій із налаштування, щоб налаштувати Smart DNS на своєму потоковому пристрої.
  3. Перейдіть на веб-сайт Sky Go.
  4. Насолоджуйтесь необмеженим доступом до всього вмісту Sky Go.

Надійним Smart DNS-проксі Розмикач. Він не тільки працює на декількох пристроях з одним обліковим записом, але і працює бездоганно скрізь. Обслуговування клієнтів дуже чуйне і їх інтерфейс зручний. Unlocator гарантує обхід гео-обмежень з будь-якої точки світу. Тож це безумовно Smart DNS, який вам потрібно розблокувати Sky Go в Австралії.

Як розблокувати Sky Go в Австралії

Все, що вам потрібно, щоб почати користуватися Sky Go в Австралії – це VPN або Smart DNS. Вам не доведеться мати справу з повідомленням “Sky go доступний лише тим користувачам, які підключаються з Великобританії чи Ірландії. Ви, здається, перебуваєте за межами цих територій ”, якщо скористаєтесь одним із цих двох методів. Після того, як ви захистите VPN-з’єднання або налаштуєте смарт-DNS на своєму потоковому пристрої, ви зможете переглядати улюблений телевізор, і вам ніколи не доведеться пропустити ні хвилини улюблених шоу не в Австралії, ні в усьому світі.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me