Як встановити VPN на маршрутизаторі Netgear

VPN – це дуже популярний інструмент, який може допомогти вам залишатися безпечними та приватними в Інтернеті. VPN мають багато функціональних можливостей, які допомагають покращити вашу роботу в Інтернеті. Отримати VPN, що працює на комп’ютері, телефоні та планшеті, дуже просто, оскільки для більшості VPN є вбудовані програми для цих пристроїв. Що робити, якщо ви хочете поширити цей захист на свої PS4, Xbox або Smart TV? Для цього вам потрібно буде встановити VPN на свій маршрутизатор. Маршрутизатори не мають вбудованих VPN-програм, потрібні конфігурації для налаштування робочого VPN-з’єднання. У цьому посібнику, Я покажу вам, як це зробити встановіть VPN на маршрутизатор Netgear. Якщо у вас інший маршрутизатор, ви можете прочитати наш загальний посібник з маршрутизатора тут.


Як встановити VPN на маршрутизаторі Netgear

Як встановити VPN на маршрутизаторі Netgear

Навіщо налаштувати VPN на маршрутизаторі Netgear?

VPN – це дуже зручний інструмент кібербезпеки, який шифрує ваші дані та перенаправляє ваш інтернет-трафік через безпечне з’єднання. Іншими словами, VPN – це ваша гарантія проти спостереження та кібератак. З цієї причини вам точно потрібно VPN-з’єднання на всіх своїх пристроях. Сумно в тому, що більшість VPN дозволяють лише обмежену кількість одночасних підключень пристроїв. Налаштування VPN на маршрутизаторі дозволяє вам обійти його і захистити всі пристрої, які підключаються до вашого Інтернету.

Якщо ви користуєтеся безліччю пристроїв на постійній основі або у вас є сім’я, на яку ви хочете розширити захист мережі VPN в Інтернеті, найкращим варіантом є встановлення VPN на маршрутизаторі Netgear. Власники бізнесу також можуть отримати вигоду від встановлення VPN на маршрутизатори своєї компанії. Таким чином, ви можете переконатися, що всі ваші дані компанії захищені і що ваш бізнес не ризикує можливою атакою, як-от DDOS-атака.

Кращий VPN для маршрутизаторів Netgear

Як завжди, наш експерт з VPN Чарльз ознайомився з широким списком VPN, доступних на ринку, і вибрав найкращі VPN для маршрутизаторів Netgear. Його найкращим вибором був ExpressVPN, і для того, щоб зрозуміти, чому це потрібно, не потрібно багато часу.

По-перше, ExpressVPN підтримує протоколи OpenVPN, а це означає, що ви налаштовуєте VPN-клієнт на довгий список пристроїв, які не підтримують вбудовані VPN-програми. ExpressVPN також значно спрощує процес встановлення, надаючи “програми” для найпопулярніших маршрутизаторів Netgear.

Ви можете знайти докладні посібники з монтажу на таких моделях:

 • Netgear R6300 v2
 • Netgear Nighthawk R7000

Якщо у вас інший маршрутизатор Netgear або ви не хочете підписуватися на ExpressVPN, прочитайте загальний процес установки нижче.

Як встановити VPN на маршрутизаторі Netgear – Покрокове керівництво

Щоб встановити VPN на маршрутизаторі Netgear, вам потрібно пройти 2 основні етапи. Перший – це спалах вашого маршрутизатора за допомогою DD-WRT.

Це означає, що вам доведеться змінити оригінальну операційну систему вашого маршрутизатора на DD-WRT. Чому? Оскільки DD-WRT може підтримувати VPN, оригінальна ОС вашого маршрутизатора не може. Якщо у вас є маршрутизатор, на якому вже встановлено DD-WRT, ви можете пропустити крок.

Другий крок – встановлення VPN-клієнта на маршрутизатор. Я буду використовувати ExpressVPN, щоб пояснити, як це зробити, але процес однаковий для всіх VPN, які запропонував Чарльз.

Крок 1 – Переміщення маршрутизатора Netgear за допомогою DD-WRT

Як я вже говорив вище, перший крок – миготіння вашого маршрутизатора Netgear. Не кожен маршрутизатор буде сумісний з DD-WRT, але в Netgear є довгий список моделей, які є.

Обережність: Цей процес трохи технічний, тому потрібно бути обережним. Установка DD-WRT досить проста, але вам потрібно переконатися, що ви завантажили правильну прошивку для використання. Дотримуйтесь цього посібника про те, як перенести маршрутизатор з DD-WRT на T, і не забудьте зробити домашнє завдання!

Приділіть час, коли ви налаштовуєте цей крок. Не бійтеся просити про допомогу, якщо вам здається, що ви зациклювались на з’ясуванні вбудованого програмного забезпечення.

Крок 2 – Встановлення VPN-клієнта на ваш маршрутизатор Netgear

Я буду використовувати ExpressVPN для пояснення цього процесу встановлення. Якщо ви не використовуєте ExpressVPN, не хвилюйтеся. Цей процес приблизно однаковий з усіма VPN-кодами верхнього рівня.

Підготовка до встановлення

 1. Увійдіть у ExpressVPN. Йти до Налаштування ExpressVPN.
 2. Йти до Налаштування вручну і вибирайте OpenVPN
 3. Завантажте  .ovpn файл.
 4. Перейдіть до конфігурації маршрутизатора Netgear. Це можна зробити, ввівши IP-адресу маршрутизатора в адресному рядку веб-переглядача. Ви можете знайти IP на задній панелі маршрутизатора.
 5. Ви знайдете панель управління DD-WRT. Йти до Послуги потім натисніть на VPN.
 6. Увімкнути Запустіть клієнт OpenVPN варіант.

Після цього ви помітите, що є список полів, які потрібно заповнити. Ви повинні заповнити IP / ім’я сервера, порт, ключ авторизації TLS, сертифікат CA, публічний клієнт Cert, і Приватний клієнтський ключ.

Не хвилюйтесь, у вас є вся необхідна інформація у файлі .ovpn, який ви завантажили раніше.

Технічна установка

 1. Вам потрібно відкрити файл у програмі текстового редактора. Ви можете просто скористатися блокнотом ПК.
 2. Щоб знайти IP / ім’я сервера, шукайте слово “віддалений”. Рядок з адресою з 4 числами – це те, що вам потрібно. Адреса буде такою схемою: XXXX.copythisaddress.com
 3. Скопіюйте адресу посередині.
 4. У цьому ж рядку ви знайдете 4 цифри відразу після адреси. Це ваше Порт.
 5. Після цього потрібно отримати інформацію для поля авторизації ключа TLS. У цьому ж файлі шукайте .
 6. Прокрутіть трохи вниз і знайдіть

Скопіюйте текст між ними і . Почніть копіювати, де написано “ПОЧАТИТИ Статичний ключ OpenVPN“І зупинятися після”КОНЕЧНО OpenVPN Статичний ключ“. Після цього скопіюйте його, просто вставте його в поле на сторінці налаштування вашого маршрутизатора.

Подивіться, як легко це було? Це той самий процес, що і для інших полів, але ви шукаєте різні теги.

 • CA Cert поле: Шукати і
 • Громадський клієнт Серт: Шукати і
 • Приватний клієнт: Шукати і

Після того як ви вкладете всю скопійовану інформацію у відповідні поля, натисніть на Зберегти потім натисніть на Застосувати налаштування.

Вітаю! Ви встановили VPN на свій маршрутизатор Netgear!

Щоб переконатися, що ваша VPN працює належним чином, перейдіть до статусу, а потім натисніть на OpenVPN. У полі стану ви побачите “Клієнт: ЗВ’ЯЗАНИЙ СТАТУС”.

Як встановити VPN на маршрутизаторі Netgear – заключні думки

Правда полягає в тому, що встановити VPN на маршрутизаторі DD-WRT Netgear не складно, але це вимагає вашої уваги. Якщо ви дотримуєтесь цього посібника і прочитаєте інформацію про ресурси, до яких я пов’язаний, ви зможете налаштувати свою VPN за 20 хвилин! Не забудьте виконати домашнє завдання перед тим, як блимати маршрутизатор, і обов’язково дотримуйтесь покрокових інструкцій із встановлення..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me