Як встановити VPN на маршрутизаторі Asus

У цей день і вік стає дуже важливим зрозуміти, як захистити себе в Інтернеті. Один з найпопулярніших способів зробити це – використання VPN, коли ви збираєтесь отримати доступ до Інтернету. VPN – це потужний інструмент кібербезпеки, який також може надати доступ до регіонально обмеженого вмісту в будь-якій точці світу. У цьому посібнику я поясню як налаштувати VPN на маршрутизаторі Asus для більш безпечного, приватного та анонімного зв’язку в будь-який час.


Як встановити VPN на маршрутизаторі Asus

Як встановити VPN на маршрутизаторі Asus

Якщо у вас є маршрутизатор D-Link, маршрутизатор TP-Link, маршрутизатор Linksys або маршрутизатор Netgear, ознайомтеся з їх окремими інструкціями щодо встановлення. Ви також можете ознайомитись із цим загальним посібником із встановлення будь-яких інших марок маршрутизаторів.

Навіщо використовувати VPN?

Давайте для початку визначимося з тим, що таке VPN.

Скорочене до віртуальної приватної мережі, VPN – це послуга, на яку ви можете підписатися, яка забезпечує безпечне, приватне та анонімне підключення до Інтернету. VPN роблять це шляхом перенаправлення вашого трафіку через приватний «тунель» за допомогою власних серверів. Окрім надання приватного зв’язку через свою майстерність тунелювання трафіку, VPN також шифрують усі ваші дані та захищають вас від можливої ​​крадіжки даних.

Окрім збереження вашого досвіду в Інтернеті приватним та захищеним, VPN можуть також надавати вам доступ до геоблокованих веб-сайтів, додатків та медіа. Це відбувається тому, що VPN автоматично змінює вашу загальнодоступну IP-адресу, коли він перенаправляє ваш трафік. Більшість постачальників VPN дозволяють вам вибрати сервер, який ви бажаєте використовувати щоразу, коли ви вмикаєте VPN, надаючи вам контроль над тим, який IP ви в кінцевому підсумку отримуєте. Все, що вам потрібно зробити, – це вибрати сервер, який знаходиться в країні, в якій немає обмежень, які ви намагаєтесь обійти, і ви зможете отримати доступ до потрібного веб-сайту.

Переваги VPN на маршрутизаторі Asus

Тепер ви знаєте, що VPN взагалі може зробити. Поговоримо про те, як він може покращити вашу роботу в Інтернеті, якщо він налаштований на маршрутизаторі.

Для початку VPN зазвичай обмежують кількість пристроїв, якими ви можете одночасно використовувати підписку. Якщо на маршрутизаторі встановлений ваш VPN, ви можете цілком його обійти. Таким чином, ви можете підключити та захистити всі свої пристрої, поки технічно все ще використовуєте лише одне з виділених VPN-з’єднань.

Ще одна річ, яку ви повинні пам’ятати, – це те, що наявність VPN на маршрутизаторі означає, що ви можете розширити послуги цього VPN на будь-який пристрій, який підключається до вашого Wi-Fi. Таким чином, ви можете використовувати VPN на своєму смартфоні, на комп’ютері, планшеті, в ігрових консолях та на Smart TV. VPN зазвичай мають вбудовані програми для пристроїв Windows, Mac, iOS та Android. Вам потрібно буде налаштувати VPN на інші пристрої вручну, щоб захистити їх. Якщо ваш маршрутизатор є на вашому маршрутизаторі, не потрібно цього робити.

Якщо говорити про ці “інші пристрої”, використання VPN на маршрутизаторі дозволяє вам легко використовувати його можливість доступу до геоблокованого вмісту на будь-якому потоковому пристрої без необхідності самостійно налаштовувати VPN. Користувачі смарт-телебачення зможуть розблокувати канали, додатки та медіа, до яких вони не мали б доступу без VPN.

Нарешті, наявність VPN на маршрутизаторі допомагає зберегти ваше WiFi-з’єднання приватним у тому сенсі, що комусь стає все складніше втручатися в нього. Іншими словами, ви можете бути впевнені, що ніхто не буде використовувати вашу пропускну здатність без вашого явного дозволу.

Кращий VPN для вашого маршрутизатора Asus

Переконані, що вам потрібен VPN на маршрутизаторі Asus? Чудово! Давайте перейдемо до того, до якого VPN вам слід розглянути можливість отримання.

Наші експерти VPN пропонують використовувати ExpressVPN для маршрутизатора Asus. ExpressVPN – це не лише найкращий постачальник послуг на ринку, але також є одним із найпростіших VPN, які можна налаштувати вручну. ExpressVPN також має найкращу команду підтримки клієнтів у світі VPN. Це дуже важлива функція для постачальника послуг, оскільки користувачі ExpressVPN мають сховище знань, до якого вони можуть скористатися, щоб допомогти вирішити будь-яку проблему, яка може зіткнутися у формі прямого чату 24/7..

У цьому посібнику я буду використовувати ExpressVPN, щоб пояснити, як налаштувати VPN на маршрутизаторі Asus.

Не хвилюйтесь, якщо у вас немає підписки на ExpressVPN, описані нижче кроки можна використовувати з будь-яким постачальником вищого рівня VPN (який ви можете знайти в таблиці нижче). Не забудьте ознайомитись із сторінками поширених запитань та підтримки на веб-сайті вашого постачальника, щоб побачити, чи є у них конкретні посібники щодо установки маршрутизаторів Asus.

Як налаштувати VPN на маршрутизаторі Asus

Маршрутизатори Asus – це фактично один із найпростіших маршрутизаторів, на який можна встановити VPN. Причиною цього є те, що вони вже налаштовані прийняти налаштування VPN. Звичайно, якщо у вас є стара модель Asus, вам все одно доведеться пройти процес прошивки маршрутизатора та налаштування VPN-з’єднання вручну. Я поясню обидва способи в цьому посібнику, але перш ніж спробувати будь-який, не забудьте перевірити, підтримує ваш маршрутизатор установки VPN чи ні.

Перший спосіб – налаштування VPN на новому маршрутизаторі Asus

Я буду використовувати ExpressVPN для пояснення цього процесу налаштування. Перевірте власний веб-сайт постачальника VPN, чи немає конкретних посібників із встановлення. Якщо ви не можете їх знайти, цей процес буде працювати і для користувачів, які не експресують ExpressVPN.

Сумісні маршрутизатори Asus

Наступні маршрутизатори Asus можна налаштувати за допомогою цього методу:

 • RT-N66U
 • RT-AC56U
 • RT-AC68U
 • RT-AC87U
 • RT-AC5300
 • RT-AC3200
 • RT-AC1750
 • RT-AC88U
 • RT-AC66R
 • RT-AC55U

Перевірте, чи переконайтеся, що у вас є один із перерахованих вище маршрутизаторів, як тільки ви це зробите, ви можете обробити цю установку.

Процес установки

Установка VPN на вашому маршрутизаторі Asus, готовий до VPN, є дуже простим процесом, ось що вам потрібно зробити:

 1. Увійдіть у свій обліковий запис ExpressVPN.
 2. Натисніть на Налаштуйте на інших пристроях.
 3. Виберіть Налаштування вручну опція зліва на екрані.
 4. Натисніть на OpenVPN в правій частині екрана.
 5. Скопіюйте та вставте своє Ім’я користувача і Пароль на слово або документ блокнота та збережіть його для подальшого використання.
 6. У списку Файли конфігурації OpenVPN, виберіть розташування сервера, до якого ви хочете підключитися, та завантажте / збережіть .ovpn файл (и). Я пропоную вибрати місце розташування сервера в США.
 7. Відкрийте іншу вкладку у своєму браузері та перейдіть до панелі керування Asus маршрутизатора. Ви зможете зробити це, ввівши IP-адресу маршрутизатора в адресному рядку. За замовчуванням Asus IP є 192.168.1.1
 8. Увійдіть до свого облікового запису маршрутизатора. Типовим ім’ям користувача та паролем є адміністратор / адміністратор.
 9. Під Розширені налаштування, натисніть на VPN.
 10. Натисніть на Вкладка VPN Client вгорі сторінки, а потім натисніть на Додати профіль.
 11. Виберіть OpenVPN вкладку та заповніть потрібні дані.
  1. Опис: опишіть зв’язок таким чином, що допоможе вам розпізнати його. Це не обов’язково.
  2. Ім’я користувача: ім’я користувача, яке ви скопіювали на кроці 5.
  3. Пароль: пароль, який ви скопіювали на кроці 5.
  4. Яmport .ovpn файл: куди ви завантажуєте файл, який ви завантажили на етапі 6.
 12. Натисніть на Завантажити > добре.
 13. Натисніть на Активуйте для запуску VPN.

Після активації з’єднання ваш VPN готовий до використання. Зауважте, що ви підключитесь до місця розташування сервера, вибраного на кроці 6. Якщо ви хочете пізніше змінити місцеположення, повторіть цей процес та завантажте .ovpn файл з іншого місця.

Спосіб 2 – Налаштування VPN на старшому маршрутизаторі Asus

Якщо ваш маршрутизатор Asus не належить до списку маршрутизаторів, про який я згадував вище, вам доведеться дотримуватися більш технічного процесу для встановлення VPN на маршрутизаторі. Цей метод включає два чіткі етапи: (1) миготіння вашого маршрутизатора DD-WRT і (2) встановлення клієнта VPN.

Увага: Цей спосіб не складно виконати, але він вимагає завантажити правильну версію прошивки, щоб вона працювала. Якщо ви завантажите несумісну версію, ви можете цеглити (зламати) свій маршрутизатор. Будь ласка, зробіть домашнє завдання перед початком процесу встановлення.

Перемикання маршрутизатора Asus DD-WRT

Перше, що вам потрібно зробити, це перевірити цей список і побачити, чи підтримує ваш маршрутизатор DD-WRT. Якщо ваш маршрутизатор Asus відсутній у списку, я пропоную оновити роутер до моделі, готової до VPN.

Як я вже згадував вище, складною частиною цього процесу є завантаження правильного програмного забезпечення для вашого маршрутизатора. Причиною, чому важливо завантажити правильну прошивку, є те, що прошивка стане новою операційною системою вашого маршрутизатора. Те, що ви робите під час прошивки маршрутизатора, змінює операційну систему, яку ваш маршрутизатор використовує за допомогою DD-WRT. Дотримуйтесь цього докладного керівництва про те, як перенести маршрутизатор з DD-WRT на T і переконайтеся, що ви зробили домашнє завдання, перш ніж почати.

Встановлення клієнта VPN на ваш Flashed Asus Router DD-WRT

Тепер, коли ваш маршрутизатор працює на DD-WRT, ви можете запустити процес встановлення клієнта VPN вручну.

Ось як встановити клієнт VPN на маршрутизаторі Asus:

 1. Увійдіть у ExpressVPN і натисніть на Налаштування ExpressVPN.
 2. Натисніть на Налаштування вручну і виберіть OpenVPN.
 3. Завантажте .ovpn файл.
 4. Перейдіть до конфігурації маршрутизатора Asus, ввівши “192.168.1.1“В адресному рядку веб-переглядача.
 5. Йти до Послуги і натисніть на VPN.
 6. Увімкнути Запустіть OpenVPN клієнт. Тут ви знайдете кілька полів, які потрібно заповнити.
 7. Відкрийте .ovpn файл із блокнотом (або будь-яким іншим текстовим редактором).
 8. У Блокноті знайдіть слово “Віддалений”. Ви побачите рядок з адресою, а потім 4 цифри. Це буде виглядати приблизно так: xxxx.copythisaddress.com XXXX.
 9. Скопіюйте адресу та вставте її у ServerIP / Ім’я поле.
 10. Скопіюйте 4 числа, які ви бачили поруч із адресою, і вставте їх у Порт поле.
 11. У Блокноті знайдіть і . Скопіюйте текст між цими тегами. Почніть з “ПОЧАТИТИ Статичний ключ OpenVPN“І зупинятися після”КОНЕЧНО OpenVPN Статичний ключ“.
 12. Вставте текст у Поле авторизації ключа TLS.
 13. Повторіть процес на кроці 11, але шукайте і замість тегів.
 14. Вставте текст у Ca Cert поле.
 15. Повторіть процес на кроці 11, але шукайте і теги.
 16. Вставте текст у Громадський клієнт Серт поле.
 17. Повторіть процес на кроці 11, але шукайте і теги.
 18. Вставте текст у Приватний клієнтський ключ поле.
 19. Натисніть на Зберегти і далі Застосувати налаштування.
 20. Перейдіть на вкладку Статус. Ви повинні побачити “Клієнт: ЗВ’ЯЗАНИЙ СТАТУС“.

Вітаємо! Ви просто вручну налаштували VPN на свій маршрутизатор Asus.

Тепер насолоджуйтесь своїм недавно забезпеченим підключенням до Інтернету. Ви це заробили.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map