Огляд TorGuard 2020

TorGuard – відомий VPN в галузі з вражаючим набором мережеві сервери. Він спеціалізується на наданні онлайн-послуг конфіденційності, таких як захищені електронні листи, проксі і а VPN. Більше того, TorGuard – відмінний вибір для анонімний торрент і захищений обмін файлами P2P. Це пояснює, що таке термін “ТорВід TorGuard мається на увазі – не пов’язаний з проектом Tor – але відмінне у пропонуванні продуктів, пов’язаних із конфіденційністю.


Огляд TorGuard

Крім того, TorGuard постачає вражаючі технічні характеристики продукту, включаючи вибір 3000+ серверів у понад 55 країн, дозволяє до п’ять паралельних з’єднань, опори OpenVPN, OpenConnect, L2TP, SSTP, або Протоколи IPSec. VPN також пропонує безліч варіантів схованості, таких як обфускація OpenVPN, Stunnel, OpenConnect, а також Shadowsocks – щоб уникнути блокування.

Швидка статистика

Гарантія повернення грошей7 днів
Дозволено одночасне з’єднання5 пристроїв
Підтримувані потокові послугиЖоден
Немає політики щодо журналівТак
P2P дозволеноТак
SmartDNSТак
ШифруванняРозширений 246-розрядний AES
АутентифікаціяSHA-512
Шифрування рукостисканняModp8192
Протоколи VPNOpenVPN, L2TP-IPSec, IKEv2, OpenConnect
ОсобливостіНевірокі сервери, перемикач на знищення, дозволений BitTorrent, P2P, захист від витоку DNS, техніка обфускування
Підтримка клієнтів24/7 жива підтримка
Місце розташування сервера68+ міст у понад 55 країнах
Кількість серверів3000+ серверів
Підтримувані пристроїWindows, Linux, macOS, iOS, Android, маршрутизатори
Юридична юрисдикція VPNНевіс, Вест-Індія

Зокрема, швидкісні швидкості, надійний сервіс та надійна анонімність є одними з головних особливостей, які обіцяє VPN. Ми пройшли тестування на VPN, щоб дізнатися, як вона протиставляється конкурентам у цій галузі. Давайте дізнаємося, як це сталося.

Ціноутворення та варіанти оплати

Ціни TorGuard

TorGuard має чотири окремі плани підписки, які залежать від періоду, який вони пропонують. Ви можете придбати їх щомісячний, щоквартальний, піврічний або річний план, залежно від вашого бюджету. Однак TorGuard дав нам зрозуміти, що чим довший термін підписки, тим краща угода – це великі знижки на тарифи. Ми намагалися розбити тарифні тарифи, як пояснено нижче:

 • Щомісячний план продається за $ 9,99 на місяць – що, очевидно, найдорожчий план – тому, якщо ви не хочете VPN до місяця, ми радимо проти цього.
 • Квартальний план це поліпшення колишнього, і це коштує 19,99 доларів США виставляють рахунок через кожні три місяці. Це торгуваний план згідно TorGuard, але те, що заважає вам дивитися далі.
 • План на півріччя роздрібної торгівлі на 29,99 дол. США стягуються кожні півроку. 6-місячний план економічний, але не настільки.
 • Нарешті, річний план що стосується 59,99 дол. США щорічно. Це набагато вигідніше, ніж пропонують більшість VPN. Тому, якщо ви не хочете користуватися VPN протягом декількох місяців, ми пропонуємо вам придбати цей план.

Методи оплати

Варіанти оплати

TorGuard має вражаючу систему варіантів оплати. Вони приймають усі основні варіанти оплати, включаючи кредитні картки, PayPal, криптовалюта, Paymentwall, так добре як PayGarden. Ми були в захваті від їх Криптовалюта варіант оплати, що означає ви можете заплатити за план, не розкриваючи свою особу.

7-денна безкоштовна пробна версія

TorGuard – одна з небагатьох найкращих VPN, що пропонуються безризиковий випробування їх служби. Тому, якщо у вас є сумніви щодо TorGuard, ви завжди можете скористатись безкоштовною пробною версією, щоб відчути їхню послугу, перш ніж перейти на преміальний план.

7-денна політика повернення коштів

У поєднанні з їх безкоштовним випробуванням, є чесна 7-денна гарантія повернення грошей. TorGuard обіцяє повернути ваші гроші в межах перші 7 днів з дня придбання у випадку, якщо ви незадоволені їх обслуговуванням. На жаль, політика відшкодування застосовується лише до її VPN, електронної пошти чи проксі-сервісів і не включає покупку виділеного IP-адреси.

Примітка: TorGuard попереджає, що якщо ви користуєтесь Біткойн як варіант оплати, тоді повернення грошей буде заздалегідь визначено ринковою вартістю валюти на момент повернення коштів. За словами TorGuard, усі Криптовалютами не належить жодна державна установа; отже, вони схильні до коливань протягом короткого періоду.

Сервери

TorGuard тримає конкурентну карту проти топ-VPN з широким охопленням сервера. VPN пропонує понад 3000 серверів у 68+ серверних місцях, розподілених у понад 55 країнах навколо світу. Протягом багатьох років TorGuard наполегливо працював над тим, щоб вам не бракувало сервера в будь-якому куточку світу, до якого ви хочете підключитися. Їх сервери охоплюють практично всі основні континенти, в тому числі Північна та Південна Америка, Європа, Азія, Океанія і частини Африки. TorGuard також може похвалитися швидким проксі

Найшвидший VPN та проксі-мережу, що працює на 3K + гігабітних серверах з немережною пропускною здатністю

TorGuard також тримає в рукавах конкурентоспроможну карту, якою не всі VPN можуть похвалитися – невірокі сервери. В ідеалі, “Скриті сервери” ідеально підходять для користувачів у сильно цензурованих країнах, таких як Китай та Іран. Завдяки скритим серверам, нетизи в цих країнах можуть нарешті насолоджуйтесь необмеженою свободою в Інтернеті.

Особливості

Стелс-сервери

TorGuard пропонує серверні сервери, які дозволять використовувати онлайн-програми для вашого бізнесу – наприклад, Dropbox, VoIP, Google Apps та інші цифрові послуги. Це означає, що ви можете використовувати скритий VPN для доступу до обмеженого вмісту незалежно від вашого місцезнаходження. В ідеалі, прихований VPN маскує себе як звичайний HTTPS-трафік, що дозволяє вашому TorGuard залишатися непоміченим навіть при глибокій інспекції пакетів.

Адблокер

TorGuard пропонує функцію Adblocker як для своїх мобільних, так і для настільних клієнтських додатків. Щойно ви ввімкнете цю функцію, вона заблокує рекламу, що дозволяє зберігати ваші дані. Більше того, Adblocker може суттєво покращити вашу швидкість, усуваючи набридливі рекламні оголошення, які також виснажують пропускну здатність з’єднання. Ця функція також може захищати від посягання на відстеження реклами, яке в основному монетизується та ділиться третьою стороною. Тому ми вважаємо, що конфіденційність VPN TorGuard та блокування оголошень є ідеальною сумішшю!

Анонімний VPN IP

Кожен раз, коли ви намагаєтесь переглядати Інтернет; вашу IP-адресу відстежують оголошення, веб-сайти та інші цифрові послуги. Після виявлення вашої фактичної IP-адреси ці додатки та сайти можуть читати вашу інформацію. Однак TorGuard пропонує рішення через свою функціональність Anonymous VPN IP. Ця функція призначає вам анонімний IP-адресу, який маскує ваше фізичне місцезнаходження та особистість – дозволяє залишатися приватними та захищеними.

Сучасне шифрування

TorGuard забезпечує найдосконаліше шифрування та протоколи в галузі VPN. Вони використовують шифрування AES-256 за допомогою методів аутентифікації SHA-512. TorGuard також пропонує надійні унікальні протоколи, такі як Stunnel, OpenVPN, SSTP, а також SSH тунелі. Ці протоколи шифрування безпеки забезпечують безпеку TorGuard у майбутньому.

Розблокуйте веб-сайти, програми та ігри

Веб-сайти новин, потокові послуги, програми та ігри відстежують вашу IP-адресу та призначають вміст залежно від вашого фізичного місцезнаходження. Тим не менш, TorGuard пропонує вам безліч місць у світі, до яких ви можете підключитися; і випробувати цікавий вміст без обмежень.

Конфіденційність та безпека

Конфіденційність

TorGuard нещодавно зазнав декількох корпоративних реструктуризацій і тепер є зареєстрованим Невіс, менший острів Сент-Кітс розташований в с Вест-Індія. Як такий, TorGuard дотримується суворих законів про збереження даних накладені в районі. Однак, як написано в її політиці конфіденційності, TorGuard не зберігає журнали від його послуг – VPN або проксі. Загалом, можна сказати, що TorGuard безпечний у використанні.

TorGuard пропонує свої Засіб захисту від витоку WebRTC, але вам потрібно буде ввімкнути це вручну. Насправді клієнтські програми TorGuard відображають примітку, що попереджає, що це може спричинити проблеми під час відновлення. Однак такі функції, як вбити перемикач, IPv6, і Захист від витоку DNS завжди включені за замовчуванням. TorGuard також пропонує App Kill функція, яка дозволяє вбити певні програми, якщо з’єднання VPN перестає – клієнт-торент є одним із таких додатків.

На жаль, TorGuard також отримав критику, що його варіанти перемикання вбиття дещо складні. Наприклад, є кілька варіантів, таких як Manage Interface State, App Kill та “Arm kill switch після першого успішного з’єднання”. Кожен з цих варіантів має різні підменю, що ускладнює обробку для початківців користувачів. Тому, якщо вам не вистачає досвіду цих розширених функцій, ми пропонуємо вам їх ігнорувати.

Безпека

У нашому огляді ми помітили, що TorGuard використовує 128-бітна техніка шифрування за замовчуванням. Однак ви можете легко налаштувати його на 256-бітове розширене шифрування на головній сторінці настільного клієнта. Хоча обидві ці методи шифрування вважаються безпечними, радимо обрати 256-бітний варіант – оскільки він здебільшого вважається військовим. Крім того, TorGuard також надає кілька варіантів із своїми методами аутентифікації, такими як SHA1, SHA256, і SHA512. Будь-який із цих варіантів чудово працює з 2048-розрядні ключі RSA так добре як Ідеальна таємниця вперед. Помітно, що Аутентифікація SHA1 опція знаходиться на межі припинення роботи VPN.

Якщо ви використовуєте настільний клієнт TorGuard, пропонуємо вам скористатися OpenVPN або OpenConnect. OpenConnect – це SSL VPN-технологія, яку TorGuard віддає великій пошані – стверджуючи, що “це дає користувачам можливість отримувати максимальну пропускну здатність, покращувати швидкість і уникати прискорення пропускної здатності провайдерів”. Це тому, що сервери OpenConnect TorGuard рухаються через секунду SSH тунель, який використовує 256-бітна техніка шифрування за замовчуванням.

Продуктивність

Щоразу, коли ми проводимо тести на швидкість, ми робимо все можливе, щоб залишатися емпіричними. Ми використовували онлайн-швидкий інструмент для швидкісних тестів. Раніше ми розглядали, що TorGuard має велику мережу серверів швидкої швидкості. Тому в цьому розділі ми намагалися з’ясувати, наскільки швидко змінюються швидкості в різних регіонах.

Під час першого запуску ми перевірили швидкість без VPN-з’єднання, щоб встановити орієнтир для наших тестів. Ось початковий результат, який ми зібрали:

Тест на швидкість

Тепер ми підключились до розташованого поруч сервера та провели чергове тестування швидкості. Подивіться, наскільки швидкі були швидкості:

Тест на швидкість 3

У нашому експерименті ми протестували на віддалених серверах, і отримані нами результати були вражаючими. Якщо вивчити результати нижче, ви можете побачити, що хоч швидкість завантаження трохи знизилася, вони компенсувалися збільшенням швидкості завантаження..

Тест на швидкість 2

Маючи на увазі, що TorGuard добре відомий як торрент і Обмін файлами P2P, ми думаємо, що результати були чудовими.

Простота використання

TorGuard позначається відомим гаслом – Інтернет-служби захисту конфіденційності – це означає, що він пропонує декілька цифрових послуг через добре захищена інфраструктура. Ви негайно відкриваєте сторінку веб-сайту TorGuard; ви побачите гарне фонове зображення, що містить інформацію, що пояснюється. VPN відображає підтримку багатоплатформних пристроїв, 7-денна безкоштовна пробна версія, посилання на завантажити клієнтський додаток TorGuard а також деякі текстові відомості про його конфіденційність.

У верхній панелі меню відображаються всі продукти, включаючи пропозиції TorGuard Анонімні VPN, проксі, бізнес-VPN, електронна пошта, так само, як Маршрутизатори. У меню нижнього колонтитулу відображаються відповідні текстові посилання на різні сторінки веб-сайту VPN.

Починаємо

TorGuard VPN пропонує вам кілька способів розпочати роботу зі своїми послугами – і всі вони є прямими. Ви можете почати, перейшовши до пункту “Анонімний VPN“, Натисніть”Завантажте TorGuard заразАбо ви можете відкрити “Приєднуйся заразКнопка; всі знайдені на домашній сторінці. Після відкриття будь-якого з цих посилань вам потрібно буде вибрати пакет, який ви бажаєте придбати, перш ніж продовжувати. Після цього ви зможете завантажити клієнтський додаток, який ви віддаєте перевагу.

Примітка: TorGuard надає можливість придбати певний тип сервера, включаючи потокові або виділені IP-сервери. TorGuard дозволяє до 5 одночасних підключень, але ви також можете налаштувати кількість підключених пристроїв за значних витрат. Однак якщо ви користуєтесь стандартним пакетом VPN або проксі, вам слід ігнорувати платіжні цикли, які ви можете побачити в розділі “Початок роботи”. Це тому, що фактичні ціни будуть відображені на кошику.

Додатки TorGuard Client

Настільний клієнт

Клієнт TorGuard

Відразу, коли ви закінчите процес налаштування, вас чекає головне вікно програми для настільних ПК. Однак додаток має естетику, але пропонує кілька варіантів підключення.

Хоча це може здатися суворим, початок роботи з настільним додатком керований. Наприклад, головний екран дозволяє вибрати тип тунелю, порт, протокол і цифер що найкраще відповідає вашим вимогам. Після натискання Підключення, ви підключитесь до найкращий доступний сервер; залежно від вашого місцезнаходження. Ви також можете натиснути Виберіть Сервер щоб вибрати бажане місце розташування сервера. Крім того, використовуйте Фільтр спадний доступ до конкретних регіонів та ізоляції “Стелс-сервери‘ так само.

Перший раз, коли ви встановите додаток TorGuard для настільних ПК, вам буде запропоновано введіть свої дані для входу почати. Додаток автоматично підключає вас до найкращий сервер – вам слід побачити ряд червоних повідомлень, що оновлюють вас під час з’єднання. Колись зелений ‘ПідключеноПовідомлення спливе, то ви можете перейти до безпечного перегляду.

У клієнтському додатку TorGuard є декілька налаштувань, щоб дізнатися, що, на наш погляд, будемо вітати новину, якщо ви досвідчений користувач. Для доступу до них – спочатку потрібно відключитися від служби – у цей момент ви побачите Більше налаштувань посилання, яке з’явиться на головному екрані. Після натискання на нього відкриється нове окреме вікно, яке надасть вам доступ до сторінки налаштувань. На цій сторінці ви можете налаштувати кілька варіантів підключення, а також деякі параметри відображення.

Зокрема, ці налаштування будуть корисні лише просунутим користувачам, але вони можуть бути непосильними, якщо ви новачок, тож радимо вам проігнорувати їх.

Додаток для мобільних клієнтів

Мобільний клієнт

На щастя, мобільний додаток TorGuard має значно вдосконалений мінімалістичний дизайн, на відміну від своїх настільних аналогів. У той час як два клієнти поділяють концепцію дизайну, мобільний додаток є більш інтуїтивно зрозумілим, простим у використанні та надає преміальний вигляд. Початок роботи з додатком простий; вам потрібно увійти та натиснути Підключення користуватися послугою. Це займає менше п’яти секунд до підключити або відключити.

Як і більшість найпопулярніших VPN, TorGuard оснащений можливістю автоматичного вибору найкращого доступного сервера – опція, яка стане в нагоді, коли ви поспішаєте. В іншому випадку, якщо ви хочете підключитися до певної країни, натисніть на ім’я сервера відображається на домашній сторінці, щоб отримати доступ до повного список серверів. На відміну від своїх конкурентів, TorGuard не класифікував своїх серверів відповідно до їх спеціалізованих можливостей – скажімо, потокової передачі – але вони пропонують можливість обрати найкращі сервери для легшого доступу.

Як і настільний клієнт, мобільний додаток пропонує багато параметри з’єднання що ви можете знайти в сторінка налаштувань. Крім того, щоб отримати доступ до його можливостей, натисніть на значок налаштування у правій верхній частині програми. Відкривши розділ налаштувань, ви помітите, що програма має набагато менше варіантів, ніж доступні для настільного клієнта. Тим не менш, ви можете змінити протокол, тип з’єднання, щоб досягти своїх вимог до з’єднання. Однак ще раз радимо, якщо ви не з ними добре розбираєтесь, використовуйте ці параметри настройки за замовчуванням.

Сумісність

Сумісність з Netflix

З більшістю VPN, які мають проблеми з Netflix, його завжди хіт і промах щодо того, чи будуть їх сервери працювати з потоковими розетками. Ми протестували TorGuard з його американськими серверами, але не пощастило. Послідовно ми також намагалися розблокувати деякі основні потокові сервіси, такі як HBO та Amazon Prime але не вдалося. Ми постійно отримували помилку проксі-сервера кожного разу, коли ми намагалися передати потоковий контент. Сервери Великобританії також не змогли дозволити нам доступ до BBC iPlayer так само.

В ідеалі, ви б хотіли, щоб така популярна VPN була на вершині потокових служб, але ви помилитесь. Зазначимо, що здається, що чим популярнішим стає VPN, тим більшою мірою вони стають для Netflix та його аналогів. Більше того, ми вважаємо, що так TorGuard позиціонує себе як найкращий сервіс для любителів торентів, можливо, у нього немає бажання обслуговувати стримери.

Сумісність в Китаї

Ми були раді дізнатись, що TorGuard вклав багато ресурсів для того, щоб дозволити користувачам Китай для доступу до цензурованого вмісту та розблокування веб-сайтів. VPN радить завжди використовувати його позначені сервери Stealth щоб дозволити вам пройти повз Великий Брандмауер Китаю. Ці серверні скрипти оптимізовані для того, щоб пройти повний брандмауер Deep Packet Inspection (DPI), подібний до тих, що використовуються провайдерами в Китаї та інших країнах, що сильно цензуруються..

Крім того, ми пропонуємо, що під час використання серверів Stealth ви також повинні використовувати функцію Stealth Proxy, яку можна знайти на вкладці Proxy на вкладці налаштувань настільного клієнта.

Обслуговування клієнтів

Якщо у вас виникли проблеми з продуктами TorGuard, вам знадобиться вся допомога та підтримка, які ви можете отримати. У таких ситуаціях завжди можна перейти до сторінка підтримки на веб-сайті VPN – там ви отримаєте доступ до велика база знань. Сторінка довідки містить декілька документів про різні усунення неполадок. Ви знайдете пряме посилання на нього Канал YouTube де вони оновили широкий масив відеоуроки щоб допомогти вам вирішити ці проблеми. TorGuard також створив популярне місце FAQ, і а Форум громад де можна проконсультуватися з іншими нетитянами.

YouTube

Якщо ви краще скористаєтесь безпосередньо агентом, то ви можете їх використовувати система електронних квитків, або ви можете вибрати послуга живого чату. Ми поспілкувалися з агентом на платформі чату в реальному часі, і виявили, що він ввічливий і добре розбирається зі знаннями. Однак, маючи на увазі, що їх інструмент чату в реальному часі передається сторонніми сторонами, це може спричинити за собою: порушення конфіденційності. Тому, якщо це стане проблемою, ви завжди можете використовувати їх система електронних квитків – агенти будуть повернути за лічені хвилини.

Жива підтримка

Нижня лінія

Про

 • Суцільна безпека
 • Абсолютні нульові журнали
 • Великі швидкості
 • Найкраще для торентів
 • Обмін файлами P2P
 • Працює в Китаї
 • 24/7 Підтримка клієнтів
 • Варіанти схованості

Мінуси

 • Досить дорого
 • Не розблокує Netflix та інші потокові послуги
 • Датований настільний клієнт

Висновок

TorGuard орієнтується на свої послуги на просунутих користувачів, які в основному відвідують торрент анонімно. Очевидно, що надання численних параметрів налаштувань у настільному клієнті та величезний масив серверів – найбільш оптимізованих для торрентінгу – роблять його ідеальним вибором для анонімності. Хоча TorGuard не підтримує потокове передавання, вони пропонують надшвидкісні швидкості які ідеально підходять для забезпечений обмін файлами P2P.

Однак нас не вразило їхнє настільне клієнтське додаток. Ми настійно вважаємо, що VPN цього калібру повинен принаймні забезпечувати “мишаПояснення щодо складних параметрів. Тим не менше, із зростанням конкуренції у галузі VPN ми прогнозуємо, що TorGuard скоро оновить додаток, щоб виглядати більш чистий та інтуїтивний – як і мобільний додаток.

Якщо ви користувач після ” VPN, який може розблокувати сайти у високо цензурованих країнах як Китай, Іран та весь ОАЕ; TorGuard – ваш ідеальний вибір. Завдяки своєму вкрадені варіанти, TorGuard може проникати через такі вперті брандмауери. Однак якщо вам потрібен сервіс, який може розблокувати основні потокові точки, такі як Netflix, iPlayer, а також Amazon Prime, вам доведеться шукати в іншому місці. У такому випадку вам краще вибрати одну з таких альтернатив TorGuard.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me