NordVPN огляд – найкраща служба VPN у 2020 році?

NordVPN – це папський VPN, який часто позначається розширеною безпекою, свободою Інтернету та повною конфіденційністю. NordVPN – це преміальна послуга, яка постачається з тоною чудових функцій, які роблять її повноцінною VPN. VPN чудово працює з Netflix US, а також іншими основними потоковими точками – великий плюс.


Більше того, у 2017 році NordVPN оприлюднив, що зараз працює в Китаї – завдяки своїй функції обфускування технологій. Очевидно, що VPN обіцяє “Інтернет без кордонів”. Крім того, нещодавно NordVPN додав новий пакет підписки, який не тільки є доступним, але працює тривалістю до трьох років.

NordVPN огляд - найкраща служба VPN у 2020 році?

Огляд NordVPN – найкраща служба VPN у 2020 році?

NordVPN є одним з найпопулярніших VPN-провайдерів 2020 року. У цьому огляді я розгляну різні можливості, які пропонує NordVPN. Я також порівняю службу VPN з іншими відомими VPN, такими як ExpressVPN, IPVanish, HMA, PIA, і ВипрВПН. Порівняння ґрунтується на ціна, підтримка, політика повернення коштів, розташування сервера, конфіденційність та безпека. Давайте подивимось на Огляд NordVPN 2020.

Швидка статистика

Гарантія повернення грошей30 днів
Дозволено одночасне з’єднання6 пристроїв
Підтримувані потокові послугиNetflix US, BBC iPlayer BBC, Hulu, HBO, Amazon Prime та багато іншого
Немає політики щодо журналівТак
ШифруванняШифрування DHE-RSA-AES-256 SHA
ОсобливостіПодвійний VPN, Лук над VPN, Технологія Obfuscation, Kill Switch, SmartPlay tech, CyberSec, DNS Resolver Resolver,
Підтримка клієнтів24/7 жива підтримка
Місце розташування сервера61+ країн
Кількість серверів5400+ серверів
Серверні комутаториНеобмежений
Підтримувані пристроїWindows, Linux, Mac, iOS, iPhone, iPad, iPod, Android, Apple TV, маршрутизатори, Fire TV, Smart TV, Ігрові приставки
Юридична юрисдикція VPNПанама

Ми склали кілька днів, щоб скласти цей огляд NordVPN, і ми продовжуємо його оновлювати, оскільки сервіс постійно вносить зміни кожного пробудження. У цьому огляді ми спробували розглянути всі функції, які постачаються з VPN, виділити сфери, які ми вважаємо, можна покращити, одночасно визначивши, чому NordVPN варто спробувати.

Ціна та оплата NordVPN

Ціноутворення

NordVPN має чотири плани на вибір. Як і всі найвищі VPN, його плани пропонують однакові функції, але відрізняються в період передплати.

Платежі та ціни NordVPN

Платежі та ціни NordVPN

Ми розглянули всі цінові плани, і ось що вони пов’язані:

 • Є щомісячний план що найдорожче, і воно йде за $ 11,95 на місяць.
 • Підійти близько річний план що продається в $ 6,99 на місяць, але ти будеш виставляється 83,88 доларів щороку. Варто лише того, якщо вам потрібна послуга протягом року.
 • Його дворічний план продається за $ 3,99 щомісяця і виставляється на суму 95,75 долара кожні 24 місяці. Раніше це був найкращий план, але ви можете протриматися за нещодавно введений план.

Нарешті, 3-річний план що нещодавно було додано. Зараз це найдешевший план $ 2,99 на місяць і є виставлено рахунок 107,55 долара кожні 3 роки. Більше того, ми настійно рекомендуємо цей план.

Вердикт: З точки зору цін, NordVPN набагато дешевше, ніж інші провідні VPN-провайдери, особливо в довгостроковій перспективі.

методи оплати

Методи оплати NordVPN

Методи оплати NordVPN

У більшості найпопулярніших VPN, які наразі мають обмежені способи оплати, NordVPN лідирує за допомогою кількох способів оплати. Можливо, NordVPN має співпрацює з Norton Security надійно приймати всі варіанти оплати, включаючи всі основні кредитні картки, AliPay, UnionPay, криптовалюти та багато інших. Зокрема, VPN більше не приймає PayPal як платіж, і порадившись з їх чудовою технічною підтримкою, ось що Deacon [агент на той час] мав сказати:

“На жаль, ми більше не приймаємо платежі через PayPal. Рішення про припинення підтримки PayPal було прийнято, щоб мати повний контроль над нашим клієнтом досвідом купівлі та зменшити ризик безпеки. Тепер ми зможемо створити єдину, самостійно розміщену платіжну систему, керувати всіма даними клієнтів і повторюваними підписками самостійно, замість того, щоб передавати їх третій стороні. Просимо вибачення, якщо це заподіяло вам незручності. “

Примітно, що ми були надто вражені їх варіантом оплати криптовалютою. Ви можете платити за свій план, використовуючи різні криптовалюти, зберігаючи свою конфіденційність в Інтернеті – не потрібно вводити особисту інформацію.

Політика повернення коштів

Гарантія повернення грошей NordVPN

Гарантія повернення грошей NordVPN

NordVPN 30-денна гарантія повернення грошей без сумніву, значна точка продажу. Це означає, що у вас є цілі 30 днів для тестування VPN, і якщо протягом цього періоду виникне проблема, яку неможливо вирішити, ви завжди можете попросити повернення коштів. Завдяки цій гарантії повернення грошей, ти можеш скористайтеся випробуванням VPN, не ризикуючи ні копійки.

Примітка: Після тривалої дискусії з агентом із підтримки платежів NordVPN ми дізналися, що 30-денна політика повернення коштів не застосовується, якщо ви придбаєте план VPN через App Store або Google Play Store. Це означає, що вам потрібно буде просити відшкодування в магазинах вручну.

Місце розташування сервера NordVPN

NordVPN може похвалитися розгалуженою мережею серверів та локацій – найбільшою кількістю будь-яких топ-VPN в галузі. VPN має понад 5413 серверів, добре розподілених у 61+ країнах світу. Більше того, ми прогнозуємо, що розповсюдження сервера за допомогою цього VPN лише збільшиться.

Ми склали список розподілу сервера за допомогою цього VPN:

 • 61 сервер в Африці, на Близькому Сході та в Індії
 • 513 серверів в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні
 • Запис 2309 серверів як на континентах Північної та Південної Америки
 • І колосальне 2571 сервери у всій Європі.

Зокрема, всі сервери NordVPN підтримують як спільні, так і статичні IP-адреси. Більше того, хоча раніше NordVPN не вдавав ідентифікувати конкретні серверні регіони, тепер вони вказують регіони, де розташовані сервери.

Спеціальні сервери

NordVPN має вражаючу функцію, яка пропонує різні виділені сервери залежно від завдання, яке ви хочете досягти. Ось спеціальні сервери:

 • Анти DDoS: Ці сервери мають покращену систему стабільності, яка пропонує безперебійне з’єднання
 • Виділені IP-сервери: Ці сервери доступні лише користувачам на виділених IP-адресах
 • Подвійні сервери VPN: Ці сервери забезпечують подвійне шифрування. Це означає, що ваш інтернет-трафік передається через два сервери – отже, подвійну безпеку.
 • P2P-сервери: Ці сервери оптимізовані для торрентінгу та безпечного обміну файлами.
 • Цибуля над VPN: Ці типи серверів спочатку перенаправляють ваш трафік через VPN, перш ніж передавати його в мережу Tor – забезпечуючи додаткову анонімність.
 • Захоплені сервери: Це сервери, призначені для користувачів у високо цензурованих країнах. Сервери працюють, маскуючи VPN-трафік, щоб він відображався як звичайний HTTPS-трафік, щоб уникнути обмежень.

Особливості NordVPN

Якщо ви шукаєте постачальника послуг VPN, який пропонує користувачам функції, які недоступні для інших, NordVPN, безумовно, варто перевірити.

Технологія SmartPlay

SmartPlay – це спеціальний Smart DNS для NordVPN, який часто автоматично включається під час запуску клієнтського додатка – дозволяє вам отримати доступ до заблокованих веб-сайтів та цензурованого контенту. Технологія SmartPlay VPN дозволяє поєднувати численні переваги VPN, надшвидкісні швидкості та вражаючу стабільність Smart DNS. Не кажучи вже про те, що ця функція проста у використанні. Більше того, той факт, що функціонал спочатку інтегрований на базі сервера VPN, означає, що вам не потрібно буде оновлювати чи активувати вручну.

DoubleVPN

Подвійна VPN – це унікальна функція безпеки компанії NordVPN, яка гарантує подвійний рівень безпеки. Зазвичай щоразу, коли ви підключаєтесь до VPN, ваш трафік переспрямовується на VPN-сервер для шифрування, перш ніж це захоплює Інтернет. Однак із подвійним VPN ваш трафік спочатку тунелюється до першого VPN-сервера, після чого він перенаправляється на другий сервер VPN, перш ніж прибути до кінцевого пункту призначення. Ця функція забезпечує подвійне шифрування.

Однак ви повинні знати, що при подвійному VPN приходить знижена швидкість. Крім того, ця функція доступна не на всіх серверах NordVPN, але вона доступна в обмеженому списку подвійних комбінацій, таких як Канада-США, Нідерланди-Росія, Швеція-Нідерланди, Франція-Великобританія, Нідерланди-Великобританія та Гонконг, Тайвань. Зокрема, ця функція зручна для користувачів у густо цензурованих країнах та областях, де застосовуються суворі кібер-правила.

CyberSec

CyberSec – це функція NordVPN, яка автоматично блокує підозрілі сайти, щоб переконатися, що ваш зв’язок не є вразливим до кібератак. Ця функція також захищає вас від падіння DDoS-атак, уникаючи контролю над ботнетом. Крім того, CyberSec діє як блокувальник реклами, запобігаючи небажаним спливаючих вікнах, автоматичному відтворенню вмісту та іншим дратівливим рекламним оголошенням на різних веб-сайтах.

Kill Switch

У NordVPN також є перемикач Kill, який доступний у своїх клієнтських додатках. Ця функція працює за відключення вашого пристрою від Інтернету щоразу, коли ваше VPN-з’єднання перестане. Перемикач Kill стане в нагоді, коли ви хочете залишити свій пристрій без нагляду, і ви не хочете ризикувати потрапляння на них. Більше того, ця функція також піде на користь вам при перемиканні між VPN-серверами.

Незважаючи на те, що функція Kill Switch є поширеною серед VPN, NordVPN зробила її набагато вище. VPN дозволяє вбити Інтернет для певних додатків та серверів на своєму пристрої.

Дозвіл протікання DNS

Витік DNS може бути фатальним, якщо ви підтримуєте повну конфіденційність в Інтернеті під час підключення до VPN. Якщо витік стався, це означає, що ваш DNS буде надсилати незашифровані дані до вашого провайдера або будь-яких інших сторонніх очей – це робить вас вразливими. Щоб вирішити проблему, NordVPN має спеціальну функцію DNS Resolver Resolver, інтегровану в свої клієнтські програми. Ця функція гарантує, що через ваш DNS не просочуються випадкові дані. І хоча користувачі можуть скаржитися на зараженість цієї функції, NordVPN, здавалося, вирішив проблему, враховуючи, що ми отримали нульові витоки DNS у нашому тесті.

Цибуля над VPN

Onion over VPN – це функція, яка дозволяє підключитися до Tor – Onion маршрутизатора – через сервер NordVPN. Ця функція дозволяє підключатися до мережі Tor без необхідності завантаження браузера Onion. Тому для доступу до браузера Onion. По-перше, вам потрібно підключитися до сервера Tor у мережі NordVPN.

Однак майте на увазі, що ця функція знижує швидкість з’єднання. Тому Onion over VPN корисний лише в тому випадку, якщо ви хочете отримати доступ до заблокованих веб-сайтів та цензурованого контенту.

Конфіденційність та безпека

Конфіденційність та безпека

Конфіденційність та безпека

Безпека

NordVPN є серед VPN, які використовують найкращу інфраструктуру безпеки для VPN своєї ємності. VPN використовує модний Шифрування DHE-RSA AES-256 SHA поєднання на його Протокол OpenVPN. Це означає, що NordVPN використовує Шифрування RSA-2048 і Протокол аутентифікації HMAC SHA2-384 гарантувати цілісність. Крім того, VPN використовує відомий 3072-бітний обмін ключами Diffie Hellman (DHE) – ідеально підходить для Ідеальна таємниця вперед.

Щоб підвищити вашу безпеку, NordVPN пропонує обмежений доступ технологія подвійного хопу, що дозволяє подвійне шифрування ваших даних.

Конфіденційність

NordVPN має юридичну юрисдикцію в Панамі – місце, яке найкраще підходить для VPN. Більше того, уряд Панами завжди виступає за кібербезпеку та свободу в Інтернеті. Це означає, що влада Панами проти збору даних користувачів – тому дуже підтримує VPN. Країна також знаходиться поза досяжністю АНБ, GCHQ та інших глобальних служб нагляду. Усі ці аспекти сприяють безперебійній роботі NordVPN в її прагненні дотримуватися суворої політики без реєстрації.

Продуктивність та швидкість NordVPN

Ми були вражені рівнями продуктивності NordVPN. Окрім незначних збоїв із клієнтом Windows під час запуску, у нас не виникли уваги.

Швидкість

Порівняно з іншими провідними VPN, швидкість NordVPN стає короткою – але з поважною причиною. Знижені швидкості часто пояснюються вражаючими рівнями безпеки, які пропонує VPN. Тим не менш, нам довелося провести кілька тестів на швидкість, щоб точно дізнатися, як швидкості змінюються на різних серверах. Щоб надати нам опорну точку, наш перший тест на швидкість пройшов без VPN-з’єднання. Ось скріншот результатів, які ми отримали:

Тест на швидкість NordVPN

Тепер ми підключились до сервера, який не був занадто далеко від нашого фактичного місця розташування, а знімок нижче показує результати, які ми записали:

Тест на швидкість NordVPN

Далі ми з’єдналися за допомогою функції подвійного переходу. І хоча ми очікували зниження швидкості, результати виявилися кращими:

Тест на швидкість NordVPN 4

Нарешті, ми підключилися до Tor через VPN-сервери, які, як ми очікували, пропонуватимуть найменші швидкості – проте, записані нами швидкості були не що інше, як вражаючі.

Тест на швидкість NordVPN 3

Маючи на увазі, що ми завжди беремо свої результати із зерном солі, не час списати NordVPN. Крім того, VPN все ще пропонує необмежену пропускну здатність. Тому швидкісні дроселі не є предметом, який приписується цій VPN. Однак NordVPN не пропонує розділене тунелювання, яке дозволяє вам використовувати VPN з іншими інструментами безпеки.

Простота використання

Веб-сайт NordVPN динамічний, і вони постійно додають новий вміст на сайт. Швидкий огляд сайту, і ви відчуєте преміальне відчуття, яке постачається разом із ним. Веб-сайт завжди рекламує те, що, мабуть, є найкращим підписковим пакетом дня – і це завжди за лічильником часу. Для початку вам потрібно отримати доступ до ‘Мій рахунок’ сторінки у верхньому меню. Весь процес реєстрації та придбання плану займає менше п’яти хвилин.

Програми для клієнтів NordVPN

Клієнт на робочому столі

Настільний клієнт NordVPN пропонує простий та простий досвід користувача. Більше того, маючи на увазі величезну кількість функцій, які надає клієнтська програма, це дуже вражає.

Тест на швидкість NordVPN 3
Клацнувши на “Швидке з’єднання” кнопка автоматично підключає вас до кращий сервер залежно від вашого фактичного місцезнаходження. Підключення до сервера повинно зайняти від 15 до 20 секунд.

Клієнт NordVPN 2

Якщо ви не віддаєте перевагу Швидке підключення варіант, тоді ви завжди можете вибрати підключення вручну. Щоб досягти цього, натисніть на Сервери сторінки та прокрутіть униз, щоб переглянути повний перелік доступних серверів.

Клієнт NordVPN 3Ви також можете отримати доступ до сторінки налаштувань, де можна пограти з наявними функціями, що відповідають вашому з’єднанню. Версія для настільних комп’ютерів пропонує вам різні варіанти налаштування залежно від того, що ви шукаєте.

Клієнт NordVPN 5

Мобільний клієнт

Мобільний клієнт має аналогічну конструкцію і в основному такі ж функції, як і його настільні аналоги. Робота навколо неї нескладна, як програми для клієнтів настільних ПК.

Сумісність

Сумісність з різними платформами

Сумісність NordVPN

NordVPN належить до числа кращих VPN, коли мова йде про сумісність з різними платформами та пристроями. Серед деяких поширених підтримуваних платформ можна віднести Windows, Android, macOS, iOS, Linux, ChromeOS, DD-WRT та багато іншого. Сумісні розширення браузера включають Chrome і FireFox. NordVPN також підтримує такі пристрої, як Raspberry Pi, ігрові приставки, смарт-телевізори, пристрої Apple, маршрутизатори та багато іншого.

Щоб допомогти вам підключити якомога більше пристроїв під своїм обліковим записом, NordVPN тепер забезпечує до 6 одночасних з’єднань.

Сумісність NordVPN в Китаї

Китай, без сумніву, жорстка країна для використання VPN – і це правда, оскільки більшість VPN не працюють у цій країні. У Китаї є легендарний “Великий брандмауер” який блокує будь-який трафік OpenVPN – робить більшість VPN марними.

Тим не менш, NordVPN якимось чином знайшов спосіб обійти великий брандмауер. Нещодавно VPN представила заплутані сервери для клієнта Windows. Забруднені сервери мають інтегровану технологію режиму схованості в поєднанні з технікою обфускування, яка працює, маскуючи свій трафік OpenVPN, щоб він відображався як звичайний трафік HTTPS – таким чином, долаючи брандмауэры.

Netflix US

Ми були дуже раді дізнатися, що NordVPN розблокував Netflix US без проблем. Ви можете використовувати VPN для доступу до широкої бібліотеки вмісту, запропонованого Netflix у США, який інакше недоступний для бібліотеки Netflix для решти країн світу. Більше того, вміст також доступний у якості Ultra-HD. Вражаюче, правильно?

BBC iPlayer, Hulu та багато іншого

Так само NordVPN використовує функцію DNS SmartPlay для передачі потоку BBC iPlayer, Hulu, HBO та інших основних потокових служб. Однак майте на увазі, що вам може знадобитися звернутися до служби підтримки клієнтів VPN, щоб знайти найкращі потокові сервери для доступу до вмісту в цих торгових точках.

Підтримка клієнтів

NordVPN має чудову систему підтримки клієнтів 24/7. Зокрема, вони були вражені їхньою підтримкою чату в режимі 24/7, яка фактично є людиною з іншого боку. У нашому огляді ми поспілкувались з агентом, який був швидким, ввічливим і дав нам детальну відповідь на всі питання, які ми кинули на нього.

NordVPN Live Chat

Якщо ви не хочете користуватися інструментом чату в прямому ефірі, ви завжди можете спробувати їх систему квитків. Ще краще, ви можете сортувати, використовуючи класифіковані посібники VPN, залежно від того, в якій проблемі вам потрібна допомога. Деякі з їх основних категорій підтримки включають оплату, підключення, загальну інформацію або початок роботи. Також є розділ FAQ, посібники з усунення несправностей та панель пошуку, де ви можете шукати практично все, що стосується VPN.

Розділ поширених запитань щодо NordVPN

Безкоштовна пробна версія NordVPN

На даний момент ви не можете скористатися безкоштовним випробуванням NordVPN. Був час, коли ця популярна служба VPN пропонувала безкоштовну 7-денну пробну версію. Однак через те, що користувачі зловживають цим, безкоштовна пробна версія вже не є можливою. Але ви можете скористатися їх 30-денною гарантією повернення грошей.

Нижня лінія

Плюси

 • Повна політика без журналів
 • Цілодобова підтримка клієнтів
 • До 6 c0 поточних з’єднань
 • 5400+ серверів
 • Настроюваний вимикач вбивства
 • Подвійний VPN
 • Обфузація техн
 • Працює в Китаї
 • Розблокує Netflix US
 • Відмінна швидкість
 • Шифрування “все в одному”
 • 30-денна гарантія повернення грошей

Мінуси

 • Нічого не примітного

Висновок

Що пропонує NordVPN, – це преміум-послуга, яка в основному розроблена для найкращого досвіду в Інтернеті, зберігаючи при цьому приватність та безпеку. VPN досягає ажіотажу завдяки прекрасному поєднанню функцій та функціональних можливостей. NordVPN базується в Панамі, що є великим плюсом у його прагненні зберегти нульові журнали. Більше того, VPN також стабільний, надійний і добре працює з Netflix US, а також іншими основними потоковими точками.

Все це чудові функції, яких достатньо, щоб ви могли відчути весь потенціал Інтернету. Більше того, NordVPN має найдешевші плани передплати в галузі VPN, а також вражаючу 30-денну гарантію повернення грошей..

Коротко, NordVPN тикає безліч коробок, якщо навіть не всі. Незалежно від того, чи шукаєте ви послугу VPN за розумною ціною, це обходить регіональні обмеження на потокових каналах, як Американський Netflix або просто хочу захистити свою конфіденційність та безпеку в Інтернеті в той же час, саме цей постачальник VPN охопив вас. Якщо ви шукаєте довгостроковий VPN, ми напевно рекомендуємо використовувати NordVPN. Якщо ви вважаєте, що ця послуга VPN не відповідає всім вашим потребам, ви завжди можете перевірити наші найкращі альтернативи NordVPN.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me