Навіщо використовувати VPN з VoIP-сервісами? Які найкращі?

Що саме таке VoIP? Не дивно, що більшість людей не знають, що означає цей термін, хоча вони використовують цю технологію щодня.

Кращі VPN для VoIP-дзвінків

Кращі VPN для VoIP-дзвінків

Був час, коли міжміський зв’язок був зовсім непростим, оскільки Інтернет не існував, а телефонні дзвінки були дорогими. Це було до того, як приватний сектор розібрався з вирішенням цих питань.

Гра змінилася

Здійснення міжміських телефонних дзвінків було зовсім немислимим, оскільки вони були непомірними. Ось чому, тоді, листи були настільки поширеними. Але послуги “Голос через Інтернет-протокол” змінили все обличчя спілкування.


VoIP означає голос через Інтернет-протокол. Звучить складно? Це не так, адже кожен день більшість із нас використовує певну форму іншого VOIP-дзвінка. Skype, Google Hangouts, WhatsApp – це всі форми дзвінків через VoIP.

Вони користуються популярністю протягом багатьох років, тому що їх зручно зручно використовувати. Вони також надзвичайно доступні, ніж звичайні телефонні дзвінки. Наприклад, звичайний телефонний дзвінок зі США до Великобританії може коштувати 1 долар на хвилину.

Але якщо ви використовуєте Skype для здійснення такого дзвінка, це коштуватиме вам всього лише один цент за хвилину, що є хорошою угодою. Оскільки Інтернет сьогодні доступний легко, і більшість людей оснащені смартфонами та ноутбуками, здійснювати міжміські дзвінки через VoIP просто без проблем та дешево.

Коротше кажучи, “Протокол голосу через Інтернет” – це послуга телефону, яка надається через Інтернет і перетворює голосовий вхід у цифровий сигнал. Якщо абонент та приймач спілкуються на одній платформі, дзвінок безкоштовний.

Однак у деяких країнах дзвінки через VoIP заборонені. Наприклад, це стосується Об’єднаних Арабських Еміратів. Людям там доводиться вдаватися до віртуальної приватної мережі, щоб отримати доступ до таких сервісів, як Skype, Hangouts та WhatsApp. Перш ніж ми обговоримо найкращі VPN, які використовуються для доступу до VoIP, давайте розберемося, чому технологія VoIP настільки популярна.

Популярність VoIP

Є мільйони причин, через які мільйони людей по всьому світу широко сприйняли технологію VOIP. VoIP пропонує функції, які неможливі нетрадиційні телефонні дзвінки. Технологія VoIP може використовуватися для здійснення голосових та відеодзвінків.

Ця революційна технологія дозволила підтримувати зв’язок незалежно від того, на якій відстані. Деякі з визначальних особливостей технології VoIP:

Економічна ефективність

Всі ми знаємо, що було б дорого здійснювати звичайний телефонний дзвінок комусь з іншого боку світу. Однак це було спрощено за допомогою технології VoIP, яка легко доступна в будь-якому місці, де є інтернет.

Не має значення, наскільки далеко ви телефонуєте; доки ваш Інтернет-зв’язок міцний, дзвінок буде безперебійним. Наприклад, якщо ви та особа, яку ви телефонуєте, перебуваєте в Skype, то дзвінок вам нічого не коштуватиме.

Але якщо ви здійснюєте дзвінок із Skype на звичайний номер мобільного телефону, то вартість дзвінка буде такою низькою, як один цент за хвилину. Така доступність недоступна в звичайних телефонних дзвінках.

Переносність

Дзвінки через VoIP не мають гео обмежень. Якщо ви використовуєте звичайного оператора зв’язку для здійснення телефонного дзвінка, вам потрібно включити послуги роумінгу, якщо ви хочете отримати доступ до послуги в будь-якій іншій країні.

Але якщо ви використовуєте Skype Hangouts WhatsApp або будь-яку іншу службу, яка використовує технологію VOIP, ви можете телефонувати з та в будь-яку частину світу незалежно від вашого місцезнаходження.

Поки у вас є ноутбук або мобільний пристрій, який може підключатися до Інтернету, ви можете легко і безперешкодно насолоджуватися дзвінками “Голос через Інтернет-протокол”. У більшості випадків тарифи на ваші дані залишаться незмінними незалежно від місця, з якого ви телефонуєте.

Безпека

Технологія VoIP набагато досконаліша, ніж звичайні телефонні дзвінки, і безпека, яку вони пропонують, також краща. VoIP-дзвінки захищені, оскільки з’єднання зашифровано і його неможливо зламати. Програми, які використовуються для здійснення цих дзвінків, сильно зашифровані та захищені від несанкціонованого доступу.

Найкращі VPN для розблокування VoIP-сервісів

Сьогодні багато з них є постачальниками VPN. Кожен з них обіцяє високу безпеку, високу швидкість, швидке завантаження та найвищі послуги. Пошук найкращого VPN, який можна використовувати для VoIP, означає надати деяким функціям більше значення, ніж інші, включаючи швидкість та розподіл сервера. З цим сказаним давайте подивимось деякі найкращі VPN-сервіси для VoIP-сервісів.

1. ExpressVPN

ExpressVPN робить чудові речі для користувачів VoIP. Компанія має велику мережу з 145 серверів у 94 різних країнах, що є з чого вибрати. Якщо ви зовсім турбуєтесь про втрату якості дзвінків, ExpressVPN – це безумовно шлях. Крім того, ExpressVPN має нульову політику реєстрації трафіку, щоб допомогти зберегти ваші дані від сторонніх рук. 256-бітове шифрування AES запобігає прослуховуванню провайдерів і хакерів на приватні розмови, дозволяючи вам використовувати будь-який VoIP, який вам подобається, не турбуючись про проблеми безпеки. Детальніше про ExpressVPN в цій статті.

2. IPVanish

Так само, як випливає з назви, IPVanish робить вас невидимими в Інтернеті. Послуга існує для просування вільного та відкритого Інтернету, що дозволяє користувачам обходити цензурні фільтри та легко перевершувати урядові блокади. Мережа сервісу охоплює 850 серверів у 60 різних країнах із понад 40 000 IP-адресами. Це забезпечує величезну кількість свободи для користувачів VoIP, які потребують міцного зв’язку без будь-якого відставання. Для отримання додаткової інформації про цього постачальника читайте це стаття.

3. NordVPN

NordVPN це надзвичайно якісний постачальник VPN, який підходить для розблокування VoIP. Компанія працює з великою мережею з понад 1000 серверів у 56 різних країнах. NordVPN також налаштовує багато таких серверів для досягнення оптимальної швидкості. Цей провайдер робить чудові речі з конфіденційністю та безпекою в Інтернеті, зокрема завдяки подвійній функції VPN. Розмови через VoIP, які користуються цим подвійним шифрованим шифруванням, є нерозривним навіть для масових суперкомп’ютерів. Більше про Тут NordVPN.

4. ПуляVPN

Найкраще BulletVPNПослуга – це конфіденційність, якою ви отримуєте задоволення внаслідок шифрування вашого зв’язку. Якщо ви дбаєте про свою особисту інформацію і не маєте можливості третіх осіб слухати ваші розмови, то BulletVPN – це те, що вам потрібно. Якщо ви також розглядаєте інших постачальників, переконайтесь, що ви добре ознайомтеся з функціями, які вони пропонують, а також порівняйте їх із типом вимог, які ви маєте. Скористайтеся 30-денною гарантією повернення грошей Bullet VPN. Щоб дізнатися більше про BulletVPN, прочитайте розділ наступна стаття.

Навіщо використовувати VPN для послуги VOIP?

Якщо в деяких країнах послуга VoIP є частиною повсякденного життя людей, в інших країнах такі послуги заборонені. Зазвичай країни, що мають репресивний режим, зазвичай є тими, які забороняють використовувати таку технологію.

Деякі країни, де послуги VoIP заборонені, – Китай, ОАЕ, KSA, Оман, Північна Корея, Кувейт, Лівія та Мексика.

Якщо ви хочете використовувати програми для відео- або голосових дзвінків у цих регіонах, вам потрібно отримати доступ через віртуальну приватну мережу. VPN мають можливість розблокувати всі види додатків і служб, незалежно від того, чи є вони з регіонами або під контролем уряду.

У наші дні люди вважають за краще користуватися послугою VPN разом із послугою VPN, оскільки ці дві комбінації пропонують значно більше переваг.

Як розблокувати VPN-сервіси VOIP

Віртуальні приватні мережі не тільки розблокують послуги VoIP, але й надають додатковий рівень безпеки. Послуги “Голос через Інтернет-протокол” шифруються, і дзвінки зазвичай захищені від несанкціонованого доступу. Проте загрози безпеці завжди існують. Приклади зламаних VoIP-дзвінків не є нечуваними.

Тому VPN полегшує спілкування, забезпечуючи легкий доступ у будь-якому регіоні.

У таких країнах, як Китай, і VPN, і послуги VoIP заборонені. Хоча це безумовно ускладнює доступ до потрібних послуг, не можна знайти VPN, який дозволить розблокувати послуги голосового та відеодзвінка..

Репутація провайдерів VPN, таких як ExpressVPN, все ще має можливість розблокувати послуги з обмеженим доступом у таких країнах, як ОАЕ, Китай та Росія. Перш ніж вибрати службу VPN для розблокування програм VoIP, коротше з’ясуйте, чи вони працюють у всіх регіонах.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me