Найкращий VPN для торрентінгу та P2P у 2020 році

Який VPN найкращий для торрент? В даний час користувачі Інтернету звикли до кількох зручностей, які важко було навіть уявити кілька років тому. Ви можете транслювати популярні та класичні фільми на ваш вибір в Інтернеті та отримувати розваги в будь-який час.


Найкращий VPN для торрентінгу та P2P у 2017 році

Найкращий VPN для торрентінгу та P2P у 2020 році

Сервіси Torrent та P2P дозволили мільйонам людей отримувати доступ та завантажувати медіа-контент без обмежень. Однак технологія завжди має свої зворотні сторони. Моніторинг використання Інтернету та територіальних обмежень прийшов з часом. Щоб обійти ці обмеження та анонімно завантажити торрент, можна скористатися послугами VPN. Однак переконайтеся, що ви вибрали правильну службу VPN для торрент.

Мені справді потрібна VPN для торрентінгу?

Словом, так, ви робите. Якщо ви серйозно ставитеся до конфіденційності в Інтернеті, ви не хочете завантажувати торренти, не підключаючись до VPN-сервера.

 • Ваші дії по торрентінгу можна легко відслідковувати до вашої IP-адреси через спосіб роботи спільного доступу до однолітків.
 • Використання VPN дозволяє приховати вашу IP-адресу та скачати торрент анонімно.
 • Торрентери у всьому світі, особливо в Росії США, Великобританія, Канада, Німеччина, Франція та Австралія, отримали незліченну кількість повідомлення про порушення авторських прав через файли, які вони завантажували з торент-сайтів, таких як The Pirate Bay або KickAss Torrents.
 • В Австралії, Великобританії та інших країнах ви навіть не можете отримати доступ до торент-сайтів, не використовуючи спочатку VPN. Це тому, що Інтернет-провайдери в цих регіонах фактично заборонили доступ до цих сайтів.

Найкращий VPN для торрентінгу та P2P – Що варто врахувати

Люди використовують VPN з різних причин, як це є. Хоча деякі користувачі VPN хочуть обійти територіальні обмеження доступу до веб-контенту, інші ж залишаються в Інтернеті невидимим способом. Коли ви хочете використовувати програмне забезпечення Torrent і використовувати VPN для забезпечення безперебійного досвіду, слід зосередити увагу на наступних аспектах:

1. Межа пропускної здатності:

Деякі постачальники VPN, особливо безкоштовні, встановлюють обмеження на кількість даних, які ви можете завантажити, підключаючись до їх серверів. Ви, як правило, не хочете підписуватися з VPN, який повідомляє, яку пропускну здатність ви можете використовувати.

2. Безпека:

Є безкоштовні VPN, з якими ви можете підписатись, які можуть заразити ваш пристрій шкідливим зловмисним програмним забезпеченням або навіть вірусами. Ці постачальники VPN є no-go./li>

3. Швидкість

Ви не хочете компрометувати свою швидкість Інтернету заради анонімного завантаження торрентів. В іншому випадку завантаження торрент-файлів може зайняти століття. Переконайтеся, що ваш постачальник VPN має швидкі сервери VPN.

4. Політика ведення журналів:

Є постачальники VPN, які ведуть журнали відвідуваних веб-сайтів, завантажувані файли та програми, які ви використовуєте під час підключення до їх серверів. Таким чином, ви не справді анонімні під час торрентів. Тримайтеся подалі від цих VPN.

5. Підтримка P2P:

Деякі постачальники VPN блокують порти, необхідні для роботи однорангових. Так, звичайно, це стосується, наприклад, VyprVPN.

Користувачі-торенти в основному завантажують довгі фільми та ігри за допомогою служб обміну в Інтернеті. Отже, швидкість і пропускна здатність – це два аспекти, які не можна порушувати. Залишатися анонімним в Інтернеті також може бути важливим для кількох користувачів залежно від місця їх проживання.

Правові норми щодо використання торрентів залежать від країни в іншу, і юридичні наслідки змушують таких користувачів вдаватися до використання VPN. Отже, вони повинні вибрати VPN, яке не відстежує діяльність користувачів в Інтернеті. Також краще, якщо VPN, який вони використовують для торрентінгу, пропонує Спільну IP-адресу, оскільки це робить неможливим відстежувати реальну IP-адресу. Ми розглянули багато постачальників VPN для торентінгу, і ось наші найкращі вибірки.

Кращий VPN для торрентінгу та P2P

Нижче перераховані топ-VPN, які можна використовувати для P2P та Torrenting.

ExpressVPN

ExpressVPN - найкращий VPN для Torrenting 2020

ExpressVPN – найкращий VPN для Torrenting 2020

Це одна з популярних VPN-сервісів, яку ви точно можете використовувати для торрентінгу та загального використання в Інтернеті. Він пропонує високобезпечне 256-бітове шифрування AES. Той факт, що він має сервери у 78 країнах, також працює на його користь.

ExpressVPN має широку підтримку ОС та пристроїв. Це також ідеально, якщо ви не дуже займаєтесь налаштуваннями програмного забезпечення, але хочете використовувати торрент анонімно. Обмерзання на торті полягає в тому, що він не має даних користувачів. Протокол за замовчуванням використовується OpenVPN, але ви також можете використовувати L2TP та SSTP. Всі його сервери підтримують P2P.

NordVPN

NordVPN - найкращий VPN для торрентінгу 2020

NordVPN – найкращий VPN для торрентінгу 2020

Базований у Панамі, NordVPN також ідеально підходить для великих користувачів торентів та послуг P2P. Він також постачається з гарантією нульового ведення журналу і є 256-бітове шифрування AES. NordVPN також пропонуємо подвійну функцію VPN. Швидкість руху, як правило, хороша, але може змінюватись часом. Ви також можете скористатися захистом від витоку DNS та спільною IP-адресою. Необмежена пропускна здатність лише робить угоду солодшою.

IPVanish

IPVanish - найкращий VPN для торрентінгу

IPVanish – найкращий VPN для торрентінгу

Якщо ви використовуєте торрент і вам потрібен доступ до веб-серверів з різних локацій, розумно вибрати службу VPN, як-от IPVanish. Це також приходить мінус проблеми реєстрації даних. Є 256-бітове шифрування та підтримка таких протоколів, як L2TP та OpenVPN. IPVanish пропонує спільні IP-адреси, а пропускна здатність необмежена.

HideMyAss

HMA, безумовно, була б вищою у нашому списку, якби не незліченна кількість звітів про скасування облікових записів для торрентів. HideMyAss базується в Лондоні і веде журнали протягом 6 місяців. Якщо ви хочете отримати найкращий VPN для торрентійгів, вам, ймовірно, краще скористатися одним вище списком.

Приватний доступ до Інтернету

Це не швидкий сервіс VPN, але функції безпеки – це те, що робить його ідеальним для користувачів Torrent. Дизайнерський PIA може не сподобатися користувачам, які не мають достатньо кмітливих технологій. Вам сподобається, якщо налаштування програмного забезпечення – це ваша річ! Швидкість не дуже швидка, але ви отримуєте 256-бітове шифрування. Функція комутатора VPN-вбивств також є. Без обмеження на пропускну здатність та нульовий журнал даних це робить бажаним.

Що про Smart DNS-проксі?

Розумні проксі-сервери DNS, як і VPN, дозволяють обійти геоблоки та отримати доступ до певних веб-сайтів, недоступних у вашому регіоні. Однак ці проксі не приховують вашу IP-адресу і не шифрують ваш трафік. Багато людей підписуються за допомогою проксі-сервісів Smart DNS, таких як Unlocator, Unblock-Us, Unotelly та Overplay віривши, що вони отримують анонімність в Інтернеті, роблячи це. Якщо ви не хочете, щоб вас спіймали торрент, використовувати VPN, а не Smart DNS!

Кращий VPN для торрентінгу – Висновок

Отже, існує досить багато варіантів для торент-користувачів, які шукають гідну послугу VPN. Ви можете вибрати будь-який із перерахованих вище варіантів. Вам потрібно проаналізувати основні пріоритети під час вибору та порівняння цих послуг. Зважаючи на те, що у ExpressVPN діє 30-денний термін повернення коштів, вони, безумовно, знаходяться в нашому списку. Будь-які торренти, які піклуються про свою конфіденційність, переконаються, що вони використовують VPN, щоб зберегти свою інтернет-діяльність прихованою від свого провайдера. Який VPN ви виберете, саме від вас залежить.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map