Найкращий VPN для телевізора «Слінг» у 2020 році

Який найкращий VPN для телевізора Sling у 2020 році? Якщо ви новачок не передавайте улюблені канали за межами своєї країни, спостерігаючи за Слінгом за межами США може створити трохи головний біль, тим більше, що ви не знайомі з технологіями, які дозволяють вам обхід регіональних обмежень встановлений каналом. Отже, що станеться, якщо ви американський емігрант, який хоче розблокувати Sling TV в той час як в Німеччина, Франція, Іспанія, Австралія, Великобританія, або Канада? Ви дізнаєтесь більше про відомі рішення, такі як Smart DNS & VPN. Не хвилюйтесь, ця стаття зробить все достатньо легким для вас, розкривши це кращий підвісний VPN у 2020 році.

Найкращий VPN для телевізора Sling у 2017 році

Найкращий VPN для телевізора «Слінг» у 2020 році

Найкращі VPN-телевізори для слінгів у двох словах

Якщо у вас немає часу пройти детальний огляд нижче, просто виберіть одного з постачальників послуг VPN зі списку найкращих VPN-телевізорів Sling нижче:

 1. ExpressVPN
 2. BulletVPN
 3. NordVPN
 4. IPVanish
 5. ВипрВПН
 6. CyberGhost
 7. PrivateVPN
 8. СильнийVPN
 9. PureVPN
 10. PIA VPN

Sling за межами географічної помилки в США

Напевно, ви вже бачили цю помилку більш ніж достатньо разів:


“Нам шкода. Телевізор для слінгу доступний лише у США. Спасибі за ваш інтерес.”

Це може бути тому, що:

 • Ви намагаєтесь розблокувати телевізор Sling за допомогою служби, яка більше не працює з Sling.
 • Ви намагаєтесь отримати доступ до телевізора Sling, перебуваючи за межами США, без VPN.

В обох випадках вам потрібно подумати про те, якого постачальника VPN ви оберете розблокувати Sling TV за межами США. У мене є одна пропозиція, на яку я думаю, що вам сподобається:

Найкращий VPN для слінг-телебачення в 2020 році

VPN – це те, що все більше людей продовжують цінувати, оскільки вони пропонують користувачам підтримувати свою конфіденційність під час користування Інтернетом. Незважаючи на це, більшість постачальників VPN не в змозі виконати всі ваші очікування, і це дивно, але включає декілька, які ви можете вважати преміальними постачальниками. Щоб написати добре поінформований посібник, я перевірив багато цих постачальників і виявив це ExpressVPN найкраще використовувати для розблокування геоблокованих каналів, як-от Sling TV за межами США. Ось чому:

 • У службі ExpressVPN працює цілодобова підтримка, що означає, що вам ніколи не бракує когось, хто допоможе вирішити вашу проблему.
 • Ви отримуєте просте у використанні програмне забезпечення для Mac, iOS, Android, Windows, і Linux. Це дозволить вам налаштувати ваш зв’язок дуже швидко.
 • Ви можете отримати доступ до дуже популярних Американський Netflix за допомогою ExpressVPN.
 • Ти встаєш 5 одночасних VPN-з’єднань.

Що стосується ExpressVPN, що відрізняє його від більшості – це його 30-денна політика із гарантованим поверненням грошей. Це означає, що ви маєте право на відшкодування у випадку, якщо ви висловите незадоволення продуктом протягом перших 30 днів використання. Це справжнє підвищення довіри для людей, які дуже усвідомлюють свої витрати. Інші провайдери, якими ви можете скористатися дивитися Слінг за межами США включати:

Кращий огляд VPN для телевізора Sling – Smart DNS Proxy Alternative

Smart DNS та VPN дуже схожі тим, що дозволяють вам передавати гео обмежені канали незалежно від того, де б ти не був. Розумний DNS дозволяє вам легко розблокувати та переглядати такі канали Слінг за межами США відрізавши частину вашої URL-адреси, яка надсилає інформацію про ваше місцезнаходження. Ось деякі інші корисні вказівки, про які слід знати Smart DNS:

 • Smart DNS не змінює вашу IP-адресу. Ви все одно матимете доступ до своїх локальних каналів.
 • Смарт-DNS можна налаштувати на всіх потокових пристроях, щоб ви могли дивитись телевізор Sling на вашому Mac, ПК, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Apple TV, Xbox, iPhone, iPad, PS3 та PS4.
 • Оскільки Smart DNS не шифрує ваш трафік, ваш Інтернет-провайдер легко зможе побачити, що ви робите в Інтернеті.
 • Smart DNS не для вас, якщо ваш Інтернет-провайдер використовує прозорі проксі.

Якщо ці функції сидять з вами, і ви хочете спробувати Smart DNS, тоді Розмикач було б гарним провайдером для початку. Їх 7-денний безкоштовний пробний період дозволяє ознайомитись з їх послугою та вирішити, чи підходить вона.

Найкращий VPN для телевізора Sling TV VPN 2020 – Висновок

Основне правило під час пошуку постачальника смарт-DNS або VPN – це пошук того, який дозволяє перевірити послугу, перш ніж підписатися на неї.. ExpressVPN Політика повернення коштів на 30 днів – це одна можливість, і так Вимкнення 7-денний безкоштовний пробний період. Ці практики завжди закінчать, коли ви отримаєте найкраще співвідношення своїх грошових коштів.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me