Найкращий VPN для Telegram

Найкращий VPN для Telegram


Найкращий VPN для Telegram

VPN і Telegram – чудовий комбо

Усім нам слід подякувати Близький Схід за те, що він зробив додаток Telegram для обміну повідомленнями одним з найпопулярніших додатків для обміну повідомленнями в світі, і це за короткий період від 4 років. Додаток, заснований двома російськими братами ще в 2013 році, тепер додаток конкурує з користувачами, які подобаються Whatsapp, Skype та Viber. Він продовжує залучати велику масу нових користувачів постійно зростаючими темпами. Це широке використання сервісу розглядалося як загроза різними урядами по всьому світу, і вони призвели до заборони користування послугою без особливого розгляду..

Ось кроки

Якщо ви покладаєтесь на Telegram для більшості своїх чатів, і ви, мабуть, їздили в країну, де використання додатка заборонено, можливо, буде корисно звернутися до служби VPN, якщо ви хочете продовжувати користуватися. Надійний провайдер дозволить вам обійти всі обмеження, встановлені Інтернет-провайдерами в певній країні, та отримати доступ до служби, не маючи змоги ніхто відстежувати вас або ваше з’єднання.

Простіше кажучи, VPN – це інструмент кібербезпеки який підключає ваш пристрій до одного з його серверів у іншому місці через Інтернет. Це з’єднання призводить до того, що ви отримуєте інша IP-адреса, повна анонімність, максимальна конфіденційність та можливість вільного перегляду Інтернету. Якщо сервер, до якого ви підключаєтесь, знаходиться в іншій країні, підключення до нього змусить вас виявитись і в цій країні. Отже, ви отримуєте доступ до вмісту цієї країни без будь-яких обмежень.

Весь процес реєстрації VPN такий же простий, як A, B, C. Для того, щоб з’єднання відбулося, потрібна дійсна підписка на VPN і кілька хвилин, і ми збираємось закласти це на вас прямо зараз:

  1. Отримайте собі авторитетний VPN, як ExpressVPN. Скористайтеся всіма пропозиціями та політикою повернення грошей за 30 днів.
  2. Клацніть на посилання, яке дозволяє завантажити додаток VPN. Встановіть його на своєму пристрої.
  3. Тепер, запустити програму VPN.
  4. Увійти за допомогою вашого облікового запису VPN.
  5. Сканувати мережу серверів і підключитися до сервера де дозволяється Telegram.
  6. Отримайте IP-адресу цього місцезнаходження і, здається, з’єднується звідти.
  7. Доступ до Telegram як вам подобається в будь-якому місці в усьому світі.

Перш ніж ми чітко пояснимо кожну VPN та її особливості, ви можете ознайомитись з цим коротким оглядом найкращих VPN на ринку в цій таблиці..

5 найкращих VPN телеграм

Список 5 постачальників VPN, який ми зібрали нижче, повинен зробити багато для того, щоб зберегти всі ваші повідомлення Telegram надійно зашифрованими. Ми знаємо, як важко вибрати ідеального постачальника VPN, особливо на ринку, де більшість із них не дуже чесні в тому, що вони можуть чи не можуть зробити для вас. Знайдіть нижче найкращі VPN для використання з Telegram у цьому списку.

1. ExpressVPN – найкращий VPN для Telegram

ExpressVPN знаходиться вгорі нашого списку з багатьох причин. По-перше, компанія розробила найпростіше програмне забезпечення з найрізкіший інтерфейс. Поки користувачі переглядають додаток, вони можуть використовувати ExpressVPN відмінна команда підтримки 24/7 з будь-яких питань, які вони можуть виникнути. Рівень безпеки, який ця компанія може запропонувати, є неймовірним, оскільки вона використовує лише найскладніші протоколи. Функціонує ExpressVPN тисячі серверів розповсюджуються більше 93 країни. Це означає, що у вас не буде проблем підключитися до будь-якого сервера, який ви хочете, у будь-якому місці.

 Якщо ви коли-небудь стикалися з проблемою під час підключення до Інтернету, щоб користуватися Telegram, ви можете надіслати команді служби підтримки електронний лист, попросити довідковий квиток або поспілкуватися з ними наживо. В обмін на аспекти безпеки таємності, а широка серверна мережа, та найвищих послуг, 12,95 доларів – це не що інше, як дешеве. Принаймні, подумайте про використання їх 30-денна гарантія повернення грошей періоду. Потім ви дізнаєтесь, чи хочете ви продовжувати підписку. 

2. NordVPN

 NordVPN дизайнери попрацювали дуже важко, щоб створити додатки, які користувачам було б зручно та приємно користуватися. Можна з упевненістю сказати, що компанія успішно досягла своєї мети разом із багатьма іншими, як безпека. Компанія пропонує: подвійна функція VPN бо одного просто недостатньо. Ось так безпечно це VPN. Якщо говорити про безпеку, той факт, що NordVPN базується в Панамі, робить його ще більш захищеним. Розташування заважає йому підлягати законам про утримання, тобто воно є не зобов’язаний подавати журнали комусь – якщо його утримують. Але це, швидше за все, не враховує нульова політика ведення журналів

Також послуга дозволяє підключитися до шість одночасних з’єднань. Ви можете поділитися VPN-з’єднанням з шістьма різними пристроями. Особливості цього постачальника більш ніж захищені. Ви можете бути впевнені, що рівень безпеки третім сторонам буде важко відстежувати вас. 

3. IPVanish

IPVanish – постачальник VPN, який продовжує включати безкоштовний Smart DNS для будь-якого із зацікавлених клієнтів. Незважаючи на те, що їх сервіс Smart DNS не може реально порівнятись із рівнем безпеки, який пропонує VPN, він все ще допомагає обслуговувати розділ ринку, який просто повинен виконати декілька речей із прихованою ідентичністю. Користувачі, які звернуться до IPVanish за своїми потребами в безпеці, зможуть оплачувати їх послугу анонімно через біткойни та здійснювати передачу файлів P2P без будь-якої необхідності..

Різноманітність функцій, пропонованих сервісом, також вражає, користуючись такими інструментами користувачів, як автоматичний вимикач захисту та захист від витоку DNS включення до послуги. Хоча штаб-квартира IPVanish знаходиться в США, IPVanish не зберігає журнали використання своїх клієнтів.

4. ВипрВПН

Користувачі, які підписалися на VyprVPN, дійсно полюблять і оцінять його Хамелеонова технологія, який працює, обертаючи метадані пакета в доданий шар шифрування, таким чином перехитрить будь-які уряди, які проводять глибокі інспекції пакетів. Як тільки метадані будуть зашифровані, ви отримаєте необмежений доступ до Telegram, і ви зможете насолоджуватися ним без будь-яких форм фільтрів або блоків, які можуть бути застосовані до затримки вашого з’єднання.

Ще один головний плюс – це ВипрВПН володіє всіма своїми 700 серверів, тобто вони безпосередньо відповідають за вирішення будь-яких проблем, пов’язаних із підключенням до вашого сервера. Сервіс пропонує добре складене програмне забезпечення для будь-якої платформи, на якій ви використовуєте Telegram, будь то в Windows, Mac, Linux iOS або Android. Ви можете випробувати їхню послугу безкоштовно, але вам потрібно буде придбати передплату лише за три дні.

5. CyberGhost

Ми закриваємо наш список CyberGhost, постачальник, який базується в Румунії далеко не правила зберігання даних які можуть бути застосовані до них. Служба має о 850 серверів розкидані по всьому світу, і вони розташовані в понад 30 країнах. Вони раніше пропонували безкоштовна версія для користувачів перевірити, але це, на жаль, було припинено. Вони вважали, що краще мати 30-денна політика гарантії повернення грошей, де користувачі зможуть працювати зі своїм простим у використанні програмним забезпеченням, а також ознайомитись з унікальними функціями, пропонованими сервісом, такими як вибір власного сервера або налаштування програмного забезпечення саме таким, яким ви хотіли б займатися. на даний момент, наприклад, розблокувати потокове або розблокувати веб-сайти. Користувачі Telegram знайдуть “захист програми ” досить корисно, оскільки воно зашифрує ваше з’єднання та дозволить вам використовувати Telegram з будь-якого місця.

Кращий VPN для огляду Telegram – вердикт

Перш ніж перейти на підписку на будь-якого з перерахованих вище постачальників, можливо, краще спробувати їх безкоштовні або гарантійні версії гарантій просто, щоб побачити, як добре вони вам подобаються. У вас є запитання чи коментарі, які ви хочете передати? Залиште їх у розділі коментарів, і ми зв’яжемося з вами якнайшвидше. 

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me