Найкращий VPN для смарт-телевізора LG – Зміна регіону WebOS

Що найкращий VPN для телевізорів LG у 2019 році? Що стосується виробників смарт-телевізорів, LG стоїть на вершині поряд із Samsung та Sony. Користувальницький інтерфейс LG, який отримав назву WebOS, особливо популярний. Слід зазначити, що потокові програми, до яких ви отримуєте доступ до свого Smart TV, залежать від регіону, в якому ви зараз проживаєте. Ще один аспект, про який слід пам’ятати, купуючи смарт-телевізор, – це те, що більшість із них може бути легко зламана. Кіберзлочинця можуть використовувати слабкі заходи безпеки Smart TV, щоб порушити вашу конфіденційність та безпеку. Щоб змінити регіон WebOS і додати додатковий рівень безпеки до свого смарт-телевізора LG попутно, потрібно використовувати віртуальну приватну мережу. Але який VPN найкращий для LG Smart TV? Це те, що ми будемо прагнути висвітлити в огляді нижче.


Найкращий VPN для смарт-телевізора LG - Зміна регіону WebOS

Найкращий VPN для смарт-телевізора LG – Зміна регіону WebOS

Найкращий підсумок VPN від LG Smart TV від LG

Якщо ви вже знаєте все, що вам потрібно знати про VPN та як вони працюють, читати повний огляд нижче не слід. Подивіться найкращі VPN, які ви можете використовувати на смарт-телевізорах LG тут:

Чи сумісні смарт-телевізори LG із VPN?

На жаль, немає можливості безпосередньо встановити додаток VPN або встановити VPN-з’єднання на своєму смарт-телевізорі LG. Програми VPN в основному розроблені для роботи на Windows, Mac OS, iOS та Android-пристроях. Якщо ви хочете отримати доступ до геоблокованих програм на своєму смарт-телевізорі LG, ви можете скористатися двома способами вирішення.

Налаштуйте VPN-з’єднання на маршрутизаторі або скористайтеся послугою Smart DNS-проксі. Для того щоб встановити VPN на свій маршрутизатор, сам маршрутизатор повинен підтримувати VPN. Що стосується Smart DNS, вам доведеться змінити адреси DNS-сервера вашого смарт-телевізора LG на такі, як в службі Smart DNS-проксі, на яку ви підписані. Майте на увазі, що під час використання Smart DNS дозволяє отримати доступ до географічного вмісту, він не шифрує ваш трафік і повністю не приховує вашу IP-адресу. З точки зору безпеки та конфіденційності VPN – це шлях.

Якщо ви шукаєте постачальника послуг VPN, який буде використовуватись у вашому телевізорі LG Smart, переконайтеся, що постачальник, який ви обрали, пропонує абонентам Smart DNS-проксі, які можна налаштувати безпосередньо за допомогою мережевих налаштувань телевізора.. ExpressVPN і BulletVPN є обома головними прикладами.

Якщо ви шукаєте проксі-сервіс Smart DNS, ви можете зареєструватися Розмикач. Вони пропонують новим користувачам безкоштовну 7-денну пробну версію та підтримують розблокування близько 200 каналів з усього світу. Ви можете зареєструватися на безкоштовну пробну версію Unlocator, не потребуючи кредитної картки.

Як встановити Smart DNS на LG TV – альтернативу VPN

Ось як можна налаштувати Smart DNS на своєму смарт-телевізорі LG.

 1. Увімкніть Smart TV і натисніть кнопку HOME на пульті дистанційного керування та виберіть НАСТРОЙКИ вгорі праворуч.
 2. Потім виберіть Мережа ► З’єднання Wi-Fi.
 3. Виберіть Додаткові налаштування.
 4. Потім виберіть Правка.
 5. Введіть адреси сервера DNS, які надали вам VPN або Smart DNS-послуга, з якою ви підписалися.
 6. Натисніть Підключити.
 7. Дочекайтеся завершення тесту на підключення до Інтернету та перезапустіть Smart TV.

Тепер майте на увазі, що вам все-таки потрібно переключити регіон смарт-телевізора LG, щоб встановити на нього потокові програми з інших регіонів. Іншими словами, ви не зможете отримати доступ до таких додатків у США, як HBO, Hulu або Amazon Prime, якщо спочатку не зміните регіон телевізора на США..

Як змінити регіон WebOS на смарт-телебаченні LG?

Виконайте наведені нижче дії, щоб змінити регіон свого смарт-телевізора LG.

 1. На пульті дистанційного керування LG натисніть кнопку “Налаштування”.
 2. Звідти виберіть “Загальні”.
 3. Виберіть “Місцезнаходження”.
 4. Виберіть “Країна послуг LG”.
 5. Зніміть прапорець “Установити автоматично” та виберіть країну, в яку ви хочете перейти.
 6. Натисніть “Так” і перезапустіть Smart TV.

Майте на увазі, що країни, до яких ви можете перейти, залежать від регіону, з якого ви купили свій смарт-телевізор LG.

Як увімкнути VPN на смарт-телевізорі LG через маршрутизатор

Якщо ви хочете приєднатися до VPN завдяки своїм чудовим функціям безпеки в Інтернеті, ви можете встановити VPN-з’єднання на маршрутизаторі. Таким чином, всі пристрої, які ви підключите до цього маршрутизатора, включаючи Smart TV, звичайно, отримають спільний доступ до свого VPN-з’єднання. Є кілька моментів, про які слід пам’ятати. По-перше, не всі маршрутизатори VPN сумісні з VPN. Щоб отримати докладнішу інформацію про налаштування VPN на маршрутизаторі, перегляньте це керівництво. Також слід знати, що встановлення VPN на маршрутизаторі вимагає певного технічного ноу-хау, і тому не для всіх. Переваги, які ви отримуєте від цього, хоч і величезні.

Як увімкнути VPN на смарт-телевізорі LG через мережеве з’єднання

Крім того, ви можете потенційно налаштувати VPN-з’єднання на вашому ПК з ОС Windows або Mac і згодом поділитися з’єднанням Інтернету цього комп’ютера зі своїм Smart TV. Таким чином, смарт-телевізор Samsung отримає також користь від підключення ПК до ПК або Mac. Знову ж таки, цей метод не є простим, але він все ще доступний і пропонує життєздатне рішення для тих, хто шукає способи встановити VPN на своєму Smart TV.

Кращий VPN для смарт-телевізора LG – 3 варіанти

Якщо ви шукаєте постачальника послуг VPN, який слід використовувати для вашого Smart TV, переконайтеся, що вони пропонують функцію Smart DNS. Як детально пояснено вище, Smart DNS можна встановлювати безпосередньо на смарт-телевізорах LG без необхідності поспілкуватися з маршрутизатором або комп’ютером. Після цього ви можете розблокувати різні послуги потокового передавання на своєму смарт-телевізорі LG.

1. ExpressVPN

ExpressVPN - найкращий VPN на 2019 рік

Якщо мова йде про надійну VPN, ExpressVPN завжди вважався одним з найкращих претендентів усіх часів. Переважно тому, що він пропонує сервери з більш ніж 160 місцеположеннями та надає кілька протоколів безпеки, з яких користувачі можуть вибирати. Він також підтримує всі основні пристрої та забезпечує цілодобову підтримку клієнтів. Тож, якщо вам цікаво, чи вирішує цей VPN завдання підвищити ваш досвід смарт-телевізора LG, погляньте, що ще може запропонувати:

Плюси

 • Швидкий та безпечний сервіс VPN
 • Не використовуються журнали використання
 • Пропонує до п’яти одночасних з’єднань
 • Необмежена смуга пропускання та швидкість
 • Високопрофесійна підтримка клієнтів
 • Кілька локацій та протоколів сервера
 • 30-денна гарантія повернення грошей
 • Проста програма VPN

Мінуси

 • Високі ціни

2. NordVPN

NordVPN - Топ VPN в огляді 2019 року

NordVPN – постачальник послуг VPN на базі Панами, який працює в VPN з 2012 року. Вони мають надійну серверну мережу, і завдяки їх надійним послугам база клієнтів постійно зростає. NordVPN має сувору політику без журналів і деякі досить привабливі функції, такі як подвійне шифрування та P2P-сервери. Продовжуйте читати наш об’єктивний огляд NordVPN, щоб дізнатися більше про цього відомого постачальника VPN.

заявки на iPhone, iPad, Android, ПК та Mac – це, можливо, найпростіший і найдружніший, який я використав. Налаштування їх займає пару хвилин. З цього моменту ви просто запускаєте програму та підключаєтесь до VPN-сервера на ваш вибір. Можна з упевненістю сказати, що для створення цих додатків докладено багато зусиль. Як і ExpressVPN, NordVPN пропонує: 30-денний термін повернення коштів, більше ніж достатньо часу для повного тестування свого VPN-сервера.

Плюси

 • Журнали не зберігаються
 • Подвійна послуга VPN
 • Сильні протоколи шифрування
 • Відмінна підтримка
 • До 6 одночасних з’єднань
 • Надшвидкісні швидкості
 • Необмежена пропускна здатність
 • Розумний DNS

Мінуси

 • Не найдешевший постачальник VPN

3. ПуляVPN

BulletVPN

BulletVPN це послуга, яка вважається новою для галузі, але продовжує продемонструвати себе на цьому шляху. Він продовжує повільно завойовувати провидіння серед користувачів у всьому світі завдяки своїм дивовижним можливостям VPN. У них є прихильна команда з обслуговування клієнтів, яка може відповісти на всі ваші запитання та допомогти вам у вирішенні ваших проблем. Цей VPN дозволяє до 5 одночасних з’єднань і включає в свій пакет безкоштовну послугу Smart DNS для тих, хто вважає за краще таке. Щоб дізнатися більше про цю VPN, перегляньте наведені нижче функції:

Плюси

 • 30-денна гарантія повернення грошей.
 • Сервери в 31 країні.
 • Клієнти, сумісні з Android, iOS, ПК та Mac.
 • 24/7 підтримка прямого чату.
 • Пропонує Smart DNS
 • Немає політики реєстрації журналів

Мінуси

 • Мало на серверах.

4. SurfShark

Огляд VPN SurfShark

SurfShark є новим VPN у місті. Однак цей молодий пропонує своїм користувачам безпеку, швидкість та конфіденційність у найкращих випадках. Ви можете стати свідком простоти їх застосування, але не дозволяйте цьому дурити вас, думаючи, що їх недобре. Простота орієнтована на користувачів, які не знають технологій, які не користуються технологіями, які не дуже добре знають свій шлях. Він пропонує безпечні протоколи тунелювання, такі як IKEv2 та OpenVPN, 500+ серверів з 50 країн та необмежену пропускну здатність торрентінгу. Цього достатньо, щоб зробити цей VPN фактичною акулою? Ну, перегляньте нижче та дізнайтеся більше:

Плюси

 • 500+ серверів
 • Надшвидкісні швидкості
 • Цілодобова підтримка прямого чату
 • Підтримує протоколи IKEv2 та OpenVPN
 • Політика нульового журналу
 • Доступний перемикач вбивства
 • Розблокує канали із обмеженим у всьому світі.
 • 30-денний повернення грошей

Мінуси

 • Трохи дорогий на їх місячному плані

Єдині два VPN, які я знаю про цю пропозицію, є Smart DNS ExpressVPN і BulletVPN. Обидва є чудовими постачальниками послуг VPN, які також мають 30-денну гарантію повернення грошей. Тож немає ніякого ризику, щоб спробувати їх.

Як встановити VPN на смарт-телевізорі LG – заверніть

Як було сказано вище, немає можливості безпосередньо встановити VPN на смарт-телевізорах LG. Однак двох обхідних варіантів, які ми запропонували вище, повинно бути достатньо, якщо ви шукаєте спосіб отримати доступ до улюбленого потокового вмісту, навіть якщо ви зараз живете в регіоні, де ці додатки для потокового потоку обмежені географічними можливостями..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map