Найкращий VPN для Skype в 2020 році – Розблокувати VoIP-сервіси

Skype – це, мабуть, найпопулярніша та широко використовувана послуга обміну повідомленнями та VoIP у світі. Це додаток для відеодзвінків та обміну повідомленнями, коли відповідні особи знаходяться занадто далеко один від одного або коли організації просто хочуть провести відеоконференцію, а не фізично з’являтися десь. Незважаючи на свою популярність, існують країни, де використання Skype заборонено, такі як Бразилія, ОАЕ, Китай та Куба. Щоб використовувати його в таких країнах, вам потрібно дізнатися про деяких постачальників Skype VPN, на яких можна покластися. Прочитайте наступний огляд, щоб дізнатися більше про кращий VPN для Skype у 2020 році.

Найкращий VPN для Skype 2017 року

Найкращий VPN для Skype в 2020 році

Кращий VPN для Skype

  1. ExpressVPN
  2. BulletVPN
  3. NordVPN
  4. SurfShark
  5. IPVanish
  6. ВипрВПН

Skype – найкращий сервіс VoIP

Найбільш популярним у Skype може стати можливість розмовляти, надсилати текстові повідомлення та робити відеодзвінки безкоштовно. Компанія існує з перших днів, коли люди користувалися комутованим Інтернетом і бачили, що весь світ розвивається до рівня використання високошвидкісних підключень до Інтернету.

Більшість компаній з мобільних телефонів були більш ніж злякані, коли оголосили Skype & запустив свою послугу VoIP. Вони турбувалися про падіння прибутку через те, що люди використовують додаток для здійснення стількох міжнародних телефонних дзвінків. Вони думали, що ці дзвінки коштуватимуть стільки через високу використання пропускної здатності, і тому більшість провайдерів продовжували забороняти своїм клієнтам користуватися Skype. Згодом з’ясувалося, що провайдери забороняють їх, щоб перенаправляти трафік до власних ініціатив VoIP.


Це все раніше траплялося в той період, коли Skype ще був новим гравцем на ринку. На сьогоднішній день більшість країн дозволили своїм громадянам використовувати Skype як основний спосіб спілкування. Однак існують країни, які все ще мають заборону на Skype, і вони не зацікавлені в тому, щоб дозволити її громадянам використовувати його як основний додаток для обміну повідомленнями.

Використовуйте VPN для розблокування Skype

Якщо ви опинитесь у такій країні, вам слід звернутися до альтернативи, наприклад VPN, щоб розблокувати Skype. Skype VPN в основному буде захищеним каналом, через який надсилаються всі ваші запити. Використання VPN для розблокування Skype дозволить вам обійти весь уряд та нагляд за провайдером, а також зберегти ваші онлайн-дані & Інтернет ідентичність безпечна та анонімна.

Використання Skype за допомогою послуги VPN також дозволяє заощадити на оплаті телефонних дзвінків. Це можна зробити, вибравши сервер, який базується в США, оскільки тарифи Skype там значно нижчі. Крім того, голосовий дзвінок замість відеодзвінка робить речі дешевшими.

Якщо ви все ще наполягаєте на здійсненні голосового дзвінка чи відеодзвінка, то знайдіть сервер, який ближче до вашого місця. Кілька прикладів постачальників, які ви можете розглянути, включають ExpressVPN, NordVPN, і BulletVPN.

Як розблокувати Skype за чотири простих кроки

Розблокуйте сервіси, які вам подобаються, через Skype VPN. Ось як:

  1. Зареєструйтесь для облікового запису ExpressVPN.
  2. Завантажити та встановіть свої VPN-програми на всі свої пристрої.
  3. Підключення до одного із 145 серверів VPN-сервера ExpressVPN у всьому світі.
  4. Використовуйте Skype без обмежень.

Нації, які забороняють скайп & Інші послуги VoIP

Як було сказано раніше, велика кількість країн не цінують використання Skype у своїх межах. У більшості з них є свої причини для цього. Країни Центрального & Наприклад, на півдні Америки заблокуйте Skype, щоб люди могли звертатися до місцевих постачальників послуг по телефону & Інтернет-послуги. Також є телекомунікаційні компанії, які наполягають на блокуванні Skype через їх безкоштовну послугу телефонних дзвінків. Зазвичай це відбувається там, де телекомунікаційна компанія настільки велика, що вона може впливати на лобіювання міжнародної послуги, наприклад Skype, щоб її заборонили, і в підсумку це.

Серед країн, які повністю заборонили Skype, входять Кувейт, Гайана, Лівія, Катар, Сирія, ОАЕ, Оман та Північна Корея. До тих, хто здійснив якесь географічне обмеження, належать Мексика, Китай, Куба, Бразилія, Кариби, Пакистан, М’янма, Сирія, Туніс, Венесуела, Панама, Йорданія та інші.

Найпопулярніші Skype VPN-провайдери

Завдяки широкому списку постачальників VPN, доступних для захоплень, вирішити свою проблему можна трохи непросто. Ось чому я включив у список найкращих VPN, з яких можна вибрати, якщо ви хочете використовувати Skype якнайкраще. Майте на увазі, що існують інші послуги преміум-класу. Однак вони виділяються за специфікаціями та особливостями. Ось вони.

ExpressVPN

Щоб розпочати це, ми починаємо з однієї з найкращих служб у світі, ExpressVPN. Цей постачальник VPN, безумовно, дотримується своєї репутації, коли він розгортає, скільки нагород виграв з моменту дебюту на ринку. Мало того, ви можете сказати, що продукт має свої межі. Що ж, цей продовжує домінувати в галузі з тим, що може запропонувати. Спочатку давайте поговоримо про його серверну мережу. Цей VPN пропонує понад 2000 серверів у 90+ країнах світу. Це означає, що ви можете отримати доступ до сотень потокових каналів, натиснувши кнопку підключення на основі сервера, до якого ви хочете підключитися. Більше 200000 IP-адрес підготовлено для захоплення. Зачекайте, ще є.

ExpressVPN дозволяє проводити до трьох підключень на рахунок. Не кажучи вже про те, що ви зможете поділитися VPN-з’єднанням із незліченними пристроями, якщо встановите VPN на своєму маршрутизаторі. Тепер поговоримо про те, що існував VPN, щоб підвищити вашу безпеку. Цей постачальник VPN покладається на 256-бітове шифрування AES для захисту даних користувачів, а також приймає сувору політику нульового журналу. Ви можете вибрати протоколи, виходячи з ваших потреб, включаючи OpenVPN, PPTP, SSTP та IKEv1 / v2. OpenVPN – це завжди правильний вибір, тому ExpressVPN встановлює його як параметр за замовчуванням. Погляньте на наше Огляд ExpressVPN для отримання більш детальної інформації про те, як ця VPN може принести користь вашому досвіду в Інтернеті.

NordVPN

NordVPN займає друге місце у нашому списку. Однак це не означає, що це друге місце для будь-якого іншого програмного забезпечення VPN. На основі статистики, цей VPN має найбільшу серверну мережу серед усіх. Я маю на увазі 5000+ серверів у 62 країнах, про що слід пам’ятати. NordVPN надає послуги безпеки, до яких не здатні багато інших служб. Одним з таких є його подвійний сервіс VPN. Ця функція спрямовує ваше з’єднання через два сервери замість одного, а це означає, що ви зможете подвоїти захист свого інтернет-трафіку. На жаль, швидкість з’єднання також буде знижена.

Також є її функція CyberSec, яка дозволяє рекламу та зловмисне програмне забезпечення подалі від вашого пристрою. Крім того, його функція SmartPlay надає користувачам доступ до географічно обмежених сайтів і служб, тобто власного Smart DNS-проксі у Nord, якщо вам цікаво. Щоб дізнатися більше про цього надійного постачальника VPN, знайдіть трохи часу та перегляньте наш NordVPN огляд.

BulletVPN

BulletVPN приділяє більше уваги безпеці та конфіденційності користувачів. Я це згадував, оскільки ви не знайдете стільки серверів у своїй мережі. Він охоплює 30 країн, що трохи менше, ніж пропонують інші VPN. Однак він має підтримку протоколів VPN, таких як OpenVPN, PPTP, L2TP / IPSec та IKEv1 / v2. Це дуже важливо, якщо ви той, хто дорожить безпекою в Інтернеті.

Постачальник може захистити своїх клієнтів суворою політикою нульової реєстрації. Де б ви не були, ваш Інтернет-провайдер чи уряд не можуть отримати інформацію про ваш перегляд. Як вони збираються отримати ваші дані, якщо нічого не отримати?

Не будемо забувати і той факт, що BulletVPN вже давно не існує. Але він здатний зробити набагато більше, ніж інші VPN, тому варто вашого часу. Погляньте на наше Огляд BulletVPN і придумайте власний вирок.

SurfShark

Нарешті, у нас є SurfShark, новий VPN на ринку. Незважаючи на те, що він є досить новим, цей VPN обіцяє забезпечити найкращий сервіс для клієнтів. Якщо ви хочете щось привернути вашу увагу, перше, що ви побачите, – це те, що він пропонує необмежене одночасне з’єднання. Мало того, але SurfShark також має широкий спектр серверів у 50+ країнах. Сервер включає понад 800 серверів, що більш ніж достатньо для розблокування сотень каналів у всьому світі.

Крім того, SurfShark використовує CleanWeb – функцію, яка не дає реклами та реклами кожного разу, коли ви переглядаєте Інтернет. Щоб побачити, що ще має рукав, погляньте на наш Огляд SurfShark.

Найкращий VPN для Skype – завершення роботи

Окрім послуги VPN, насправді не існує іншого способу, який є настільки ефективним, щоб розблокувати Skype у країні, де його використання заборонено. VPN для Skype дозволить вам зашифрувати свої дані та приховати вашу особисту інформацію, щоб ніхто не зміг дізнатися, що ви використовуєте Skype, або зламати повідомлення, яке ви надсилаєте.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me