Найкращий VPN для PUBG – Бойові поля PlayerUnknown

Який найкращий VPN для PUBG? Якщо є одна багатокористувацька гра, яка захопила ігровий світ штурмом протягом останніх кількох місяців, це повинно бути PlayerUnknown’s Battlegrounds, більш відомий як PUBG.


Кращий VPN для PUBG - Бойові майданчики PlayerUnknown

Найкращий VPN для PUBG – Бойові поля PlayerUnknown

Що таке PUBG?

Якщо останнім часом у вас не було шансів пограти в гру, вам, мабуть, цікаво, про що це суєта. Що ж, щоб спробувати полегшити ваше розчарування, я спробую дати просте зображення.

Взагалі кажучи, гравці йдуть один проти одного на острів, і площа гри поступово зменшується, коли ви вступаєте в гру через вбивство своїх конкурентів.

Якщо вам пощастить, вам доведеться добити всіх і визнати переможцем гри. PUBG наразі доступний на ПК, Mac, Android, iOS та Xbox One. Багато геймерів навіть вважають за краще грати в PUBG Mobile на своєму ПК з Windows або Mac.

Повний аналіз PUBG

Ця захоплююча багатокористувацька відеоігра – це дітище Брендан Грін. Він придумав ідеальну версію гри після того, як зробив серію мод, натхненних японським фільмом Battle Royale.

Він намагався створити гру, яка передбачала не лише елемент швидкості, необхідний для швидкого реагування на мінливі ситуації, але й сюрприз та імпровізацію на основі оточення.

Зв’язавшись із Гріном та організувавшись для дострокового виходу гри десь у 2013 рік, Bluehole вдало взявся за руки в одній з найуспішніших ігор, яку ми бачили за деякий час.

Їм навіть вдалося замкнутися в «Гріні», призначивши його креативним директором у компанії. Гра продовжувала побивати рекорди на Steam, досягнувши 1,3 мільйони одночасних гравців зараз. Незабаром після запуску на Xbox One попередній запис підштовхнувся ще вище до приблизно 3,1 мільйони одночасних гравців, з «Найкраща багатокористувацька гра 2017 року» нагорода вже по кишені.

Як отримати PUBG Lite за межами Філіппін?

The Версія PUBG Lite на пристроях Android доступний лише у кількох вибраних країнах. Однією з них, можливо, є Філіппіни. Щоб розблокувати, завантажити та встановити PUBG Lite в будь-якій точці світу потрібно спочатку переключити регіон Google Play Store. Ось як це робиться.

 1. Спочатку встановіть додаток ExpressVPN на свій пристрій Android.
 2. Потім запустіть програму VPN та увійдіть у систему.
 3. У додатку VPN виберіть сервер VPN на Філіппінах.
 4. Встановіть VPN-з’єднання.
 5. Тепер на своєму пристрої Android перейдіть у Налаштування -> Програми.
 6. Потім у розділі “Завантажено” знайдіть додаток Google Play Store.
 7. Натисніть на нього.
 8. Натисніть «Очистити дані» та «Примусово зупинити».
 9. Вийдіть із налаштувань.
 10. Перезапустіть додаток Google Play Store.
 11. Нарешті, завантажте PUBG Lite з будь-якої точки світу.

Очевидно, що тут є безліч веб-сайтів, які пропонують сторонні програми PUBG Lite, які ви можете завантажити apk-файли. Але будьте обережні! Такі файли можуть потенційно містять зловмисне програмне забезпечення. Встановлення їх на ваш смартфон може завдати величезної шкоди. Завантажуйте лише перевірені програми та ігри з Google Play Store.

Кращий VPN для PUBG – Короткий підсумок

Незалежно від того, чи хочете ви видалити свій IP-бан PUBG або просто переключити свій Сервер Battleground невідомий, VPN – обов’язковий. Нижче ви можете знайти цей найкращі VPN-сервіси для PUBG у 2018 році:

Найкращий VPN для PUBG: навіщо вам його отримати

Тепер, у міру того, як кожен завзятий геймер хотів би отримати шанс перемогти інших гравців з усього світу, сумна реальність полягає в тому, що добра частина більшості з них не може просто через гео обмеження накладений або ігрової компанії або уряду в якій би країні вони не намагалися встановити зв’язок.

У більшості випадків накладені блоки не настільки технічні, як можна було б вважати, і потрібно лише надійні послуги VPN обійти.

В основному, послуга VPN створює безпечний тунель за допомогою якого ваш трафік може пройти непомітно, не залишаючи жодних слідів щодо того, які сайти ви відвідуєте, і тому дуже важко для когось використовувати ваше з’єднання для взлому на ваш пристрій або відстежувати вас.

З анонімність що є однією з переваг, яку ви можете отримати від послуги VPN, це означає, що ви зможете обійтись із будь-яким із них геоблоки які могли бути створені, щоб зірвати ваш доступ до гри.

Найкращі VPN для PUBG

З твердим розумінням того, як працює VPN, наступним непростим завданням стає з’ясування того, який постачальник серед багатьох на ринку найкраще підходить для надання вам зоряного сервісу та дозволяє вам найкраще використовувати свій ігровий досвід.

Щоб спробувати допомогти вам, ми переглянули декілька налагоджені послуги VPN щоб зрозуміти, які з них найкращі, і ми отримали результати для вас нижче.

1. ExpressVPN – найкращий вибір редактора

Обкладинка ExpressVPN

ExpressVPN має давню репутацію одного з найнадійніші послуги на ринку, і це видно з великої групи послідовників, які постійно поновлюють свої пакунки з ними, незважаючи на те, що їхні ставки є одними з найвищих в галузі. Їх досконалість обслуговування клієнтів порівнюється з нічим, і їхніми 3000+ серверів дозволяють користувачам вибирати мережу, яка надає доступ до більшості регіонів світу.

ExpressVPN пишається тим, що має один з найшвидших серверів навколо, і його програма здатна вибір найкращих налаштувань щоб ви працювали з урахуванням вашого використання. Це неймовірно зручно, особливо якщо ви користувач, який не має стільки досвіду роботи з VPN.

ExpressVPN також пропонує функцію, відому як розділений тунель, де ви можете вибрати, який тип трафіку виграє від шифрування. Якщо всі ці функції звучать достатньо цікаво, щоб ви могли спробувати, тоді ви можете продовжити та взяти їх до уваги 30-денна гарантія повернення грошей, і подивіться, куди дістаються речі.

Плюси

 • 3000+ серверів у 94 країнах
 • P2P Torrenting підтримується
 • П’ять одночасних з’єднань
 • 30-денна політика повернення коштів
 • Стрімкі великі швидкості
 • Розблокує американський Netflix
 • Смарт-проксі-сервер DNS
 • Політика без реєстрації

Мінуси

 • Трохи дорожче інших

2. IPVanish

Обкладинка IPVanish

IPVanish є одним з небагатьох провайдерів, які багато зробили для того, щоб користувачі отримували користь від багатого та простого досвіду роботи з клієнтами, що поєднується з доступом до мережі понад 1000 серверів, що базуються в 60+ країнах. Їх сервіс пропонує найкращі в шифрування військового рівня, та підтримка OpenVPN, PPTP та L2TP як деякі з найпопулярніших протоколів VPN.

Завдяки можливості додати до десяти пристроїв за допомогою одного облікового запису, IPVanish робить багато для того, щоб допомогти користувачам заощадити свої витрати на безпеку в Інтернеті без компромісів у пропонованій вартості..

IPVanish також робить багато для того, щоб підтримувати Інтернет-діяльність своїх клієнтів конфіденційною. Це робиться, підтримуючи сувора політика з нульовими журналами. Кожен, хто думає підписатись на цю послугу, може вважати корисно спершу перевірити речі за допомогою своїх програм 7-денний пробний термін гарантії повернення грошей.

Плюси

 • Гідна серверна мережа (1000+)
 • Швидкі сервери
 • Десять паралельних з’єднань
 • Цілодобова підтримка клієнтів
 • Нульовий трафік
 • Сильне шифрування
 • 256-бітний AES, OpenVPN, SOCKS5
 • P2P та торрент дозволяється

Мінуси

 • Базується в США
 • Не підтримує Netflix

3. NordVPN

Обкладинка NordVPN

Ще один постачальник, який також дозволяє користувачам додавати до п’яти пристроїв під одним обліковим записом NordVPN. Ці хлопці мають ряд хитрощів, як зав’язати рукави у вигляді функцій та інструментів, яких ви не знайдете у багатьох інших постачальників послуг. Однією з них є їх подвійна функція шифрування, більш відома як Подвійний VPN.

Як ви могли здогадатися з назви, ця функція ефективно подвоює рівень безпеки, який ви відчуваєте, коли ваш трафік проходить через один сервер, направляючи його через два. Подумайте про це як про тунель всередині тунелю. Ще одним важливим плюсом, який варто згадати, є наявність спеціалізовані сервери, завдяки якій продуктивність оптимізується на основі використання.

Для гравців, які бажають грати PUBG, це означає мати більш плавний досвід та запобігання будь-якої форми відставання PUBG протягом всієї гри. Продовжуйте пробувати послугу через 30-денний термін відшкодування; це абсолютно безкоштовно.

Плюси

 • 4900+ серверів по всьому світу
 • AES-256 бітове шифрування
 • Шість одночасних пристроїв
 • CyberSec
 • Подвійний VPN
 • SmartPlay (Smart DNS)
 • 30-денна гарантія повернення готівки
 • Не зберігає журналів
 • 24/7 підтримка прямого чату

Мінуси

 • Стрімкі швидкості

4. SurfShark

Обкладинка SurfShark

Surfshark пропонує досить надійну послугу, враховуючи, що вона все ще нова на ринку. Він має стандартний вигляд Додаток Windows, з первинною інформаційною панеллю, на якій розміщено a підключений / не підключений індикатор, а також список ваших останніх підключень до країни.

Крім програми, яка сумісна майже з кожною операційною системою там, SurfShark дозволяє користувачам підключатися необмежений пристрій на рахунок. Це особливість, яку жоден із найпопулярніших VPN не пропонує.

У постачальника функція називається CleanWeb, технологія, яка блокує оголошення, відстежувачі, зловмисне програмне забезпечення та навіть спроби фішингу. Тож, коли ви в Інтернеті використовуєте будь-яку мережу, ви завжди в безпеці.

Що стосується серверів, SurfShark має більше, ніж 1000 серверів у 60 країнах. Чесно кажучи, це суперниця гігантів, якщо чесно.

Як і NordVPN, у SurfShark є Функція подвійного хопу, де весь ваш трафік переспрямовується не один раз, а двічі. Це дуже корисно, оскільки ви отримаєте подвійну безпеку в процесі.

Плюси

 • 1200+ сервер у 60 країнах
 • Необмежене одночасне з’єднання
 • Дуже прості програми
 • Розблокує американський Netflix
 • Нульовий трафік
 • 30-денна політика повернення коштів
 • Подвійний хоп
 • Сильне шифрування

Мінуси

 • Трохи дорогий

5. ПуляVPN

Обкладинка BulletVPN

Вони мають це в назві “Куля”. BulletVPN, VPN, що базується в Естонія, це, безумовно, один із найшвидші послуги там. Незважаючи на те, що він є новим і всім, цей постачальник VPN відзначив свою територію серед кращих в галузі.

BulletVPN пропонує п’ять різних протоколів VPN: OpenVPN, L2TP / IPSec, IPSec, IKEv2, PPTP. Якщо ви шукаєте те, що забезпечує найбільшу безпеку, скористайтеся OpenVPN.

Незалежно від того, на якому рівні ви знаходитесь, якщо мова йде про технічне розуміння, їх застосування дуже зручно для користувачів. Ви можете встановити його на свій Windows, Mac, iOS, Android, а також FireStick.

З іншого боку, провайдер пропонує необмежену пропускну здатність, що дозволяє робити великі завантаження, включаючи анонімні торрентінг. Щодо серверів, то мережа наче мала, але ефективна. BulletVPN має сервери поперек 30 країн. Це не багато в порівнянні з іншими, але вони стратегічно розміщені для декількох цілей.

Нарешті, BulletVPN пропонує: 30-денна гарантія повернення грошей для нових абонентів. Це означає, що ви можете перевірити їх повне обслуговування без ризику.

Плюси

 • Жорстке шифрування
 • П’ять протоколів VPN
 • 30-денна гарантія повернення грошей
 • Розумний DNS
 • Прості програми
 • Дуже швидко (куля)
 • Розблокує американський Netflix
 • Надійна підтримка клієнтів

Мінуси

 • Мала серверна мережа
 • Три паралельних з’єднання

Верхня VPN для PUBG – нижня лінія

Географічні обмеження, як відомо, багатьом людям ускладнюють це доступ до сайтів, каналів та онлайн-ігор кожного разу, коли вони перебувають у заблокованому регіоні. Просте рішення цієї проблеми – використання а Служба VPN що сприяє гідний постачальник послуг.

Вам не слід залишатися поза улюбленим сайтом чи каналом лише тому, що ви подорожували в іноземний регіон. Зареєструйтесь за допомогою VPN і отримувати доступ до всього, що ви хочете, незалежно від того, де б ви не були. Чим ви закінчилися? Розкажіть мені про ваш новий досвід PUBG в коментарях нижче.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map