Найкращий VPN для ігор – огляд 2020 року

Що найкращий VPN для ігор у 2020 році? Такі ігри, як Overwatch, Diablo 3, FIFA, Службовий обов’язок, Counter Strike, Battlefield, World of Warcraft, PUBG, Fortnite, Starcraft II, Destiny, і Ліга Легенд штурмом взяли спільноту онлайн-ігор. З іншого боку, переваги використання VPN продовжують отримувати все більшу популярність. Хардкор ПК, PS4, і Xbox One фанатики також беруть до уваги, що ця нова технологія здатна зробити для них.


Переваги VPN включають покращену швидкість, затримку та зменшення відставання. Помилкова думка полягає в тому, що більшість людей очікують, що використання VPN сповільнить їх зв’язок через інкапсуляцію та шифрування кожного пакету даних. Це застереження дещо вірно; але знову ж таки, це дуже залежить від того, на якого постачальника послуг VPN ви вирішите підписатися. Давайте подивимось на найкращі ігрові VPN для Battle.net, Blizzard, Steam, PSN, XBox Gold та інших платформ станом на 2020 рік в огляді нижче.

Огляд найкращого ігрового VPN 2017

Найкращий VPN для ігор у 2020 році

Кращий VPN для ігор у 2020 році – Підсумок

Найкращий VPN для ігор:

 1. ExpressVPN
 2. BulletVPN
 3. NordVPN
 4. IPVanish
 5. ВипрВПН

Ось найкращий підсумок ігрових VPN для тих, хто вже знає про багато переваг використання віртуальних приватних мереж під час ігор. Детальний огляд кожного з наступних постачальників VPN ви можете знайти нижче.

Найкращий VPN для ігор у 2020 році – In-Depth Review

ExpressVPN – найкращий ігровий VPN

ExpressVPN - найкращий VPN 2017 року

ExpressVPN – найкращий VPN на 2020 рік

Швидкий характер Росії ExpressVPNВелика мережа забезпечує те, що консольні геймери з будь-якого регіону зможуть насолоджуватися хорошим часом пінгу та низьким відставанням, особливо під час підключення до далеких серверів. Цей рівень шифрування досить хороший для запобігання DDoS-атак, тобто користувачі можуть розраховувати на послугу ExpressVPN для безперебійного гри. Крім того, їх мережа рівня 1 дозволяє їм тримати хороший час відгуку; величезний плюс для всіх цих швидких ігор.

BulletVPN – найкращий VPN для ігор

BulletVPN - Кращий MLB.TV VPN 2017 року

Далі, у нашому списку найнадійніших ігор, VPN – BulletVPN. Нова послуга VPN обіцяє відповідати конкуренції та запропонує своїм підписникам ще кращий досвід. Вони мають VPN-сервери понад 22 країн, більшість з яких базуються в центрах обробки даних рівня 1. BulletVPN пропонує 30-денну гарантію повернення грошей. Вони також дозволяють 3 одночасних підключення, достатньо для задоволення вашого захисту в Інтернеті, а також вдосконалених ігрових можливостей.

IPVanish – рекомендований ігровий VPN

IPVanish - Топ VPN в огляді 2017 року

Топ VPN для Kodi

Як постачальник послуг, який просуває себе як один із тих, хто має найшвидші швидкості зв’язку, IPVanish Впевнений, багато вклав, щоб виконати це твердження. Їх короткі маршрути в багатьох ключових місцях багато допомагають покращити будь-який ігровий досвід. Вам також надається великий вибір серверів на вибір, оскільки компанія завжди намагається розширити свою вже велику мережу. Будь-які користувачі, які думають підписатися на їх послугу, можуть зареєструватися та отримати свої гроші протягом перших 7 днів до підписки.

NordVPN

NordVPN - Топ VPN в огляді 2017 року

Завдяки спеціалізованим ігровим серверам, побудованим для швидкості та стратегічно розташованих для досягнення оптимальної ігрової ефективності, NordVPN є одним з небагатьох постачальників на ринку, який справді робить багато для покращення досвіду гравців, які вже підписалися на їх швидкісну мережу першого рівня. Все налаштовано, щоб ви отримали всю приємність від швидких ігор. Маючи оптимізовану пропускну здатність і найменший час реакції, NordVPN викликає гравців, готових перенести свій досвід на наступний рівень. Оскільки їхня послуга оптимізована для геймерів, їх велика мережа все ще дозволяє використовувати їхні послуги для вашої інтернет-конфіденційності та безпеки. NordVPN мають 30-денну гарантію повернення грошей.

ВипрВПН

ВипрВПН також є ще одним дуже перспективним постачальником послуг, який пропонує велику мережу рівня 1 і вже є обраним партнером для добре відомої організації Roughnex ESports. Вони можуть скоротити час пінгу та оптимізувати швидкість для ігор з низьким відставанням, розмістивши свої сервери поблизу основних серверів ігрових точок. Це дає конкурентну перевагу всім гравцям, які беруть участь в організованому турнірі, а також захищає від DDoS-атак протягом тривалості змагань.

VPN – необхідність онлайн-ігор

Багато користувачів, які вирішили випробувати VPN, в основному роблять це для того, щоб зберегти свої дані приватними під час роботи в Інтернеті. Додавши додатковий рівень безпеки, вкрасти вашу приватну інформацію стає набагато складніше. Переваги, які отримують від передплати VPN, включають доступ до регіонально обмежених веб-сайтів, таких як Netflix або Youtube, торрентінг P2P, а також анонімність в Інтернеті. З VPN гравці повинні очікувати доступу до геоблокованих ігрових серверів для MMO & Назви ігор MMORGP, які майже ніколи не випускаються або доступні на міжнародному рівні з таких регіонів, як США, Японія, Великобританія та часто популярні азіатські ринки ігор.

Постійні інновації в технології дозволили постачальникам VPN збільшити свою швидкість у зв’язку з підключенням. Це можна зрозуміти за кількістю послуг, які пропонують мережі першого рівня, в результаті чого маршрути між абонентами та ігровими серверами значно скорочуються. Як результат, хардкорним геймерам більше не доводилося створювати власні VPN-сервери, щоб створити доступ до тих, хто дуже затребуваний пінг. Провайдери навіть пішли на крок далі, щоб стратегічно розмістити свої сервери біля якомога більше глобальних ігрових серверів, щоб зменшити найбільше відставання. Для професійних геймерів навіть частку секунди часу вперед може стати визначальним фактором між виграшем та програшем смертного матчу.

VPN також дозволяє мати додатковий рівень безпеки, що важливо, особливо під час гри під час міжнародних подій. Це запобіжить проти DDoS-атаки під час ігор, які мають потенціал закрити цілий турнір.

Переваги використання послуги VPN для онлайн-ігор

 • Доступ до країн, у яких раніше були дати запуску назви гри, і першими, хто грав у щойно випущені ігри.
 • Захистіть свій інтернет-трафік і збережіть ваші дані приватними шляхом шифрування.
 • Доступ до регіональних обмежених можливостей & Ігри MMORPG, вміст DLC; або Xbox Live та PSN Exclusives.
 • Запобігайте DDoS-атакам, які дуже часто зустрічаються під час турнірів з електронного спорту.
 • Більше не доводиться мати жахливі часи пінг, оскільки ви отримаєте доступ до ігрових серверів з усього світу через VPN.
 • Коротші маршрути між вами та ігровими серверами. Це стосується лише користувачів, які підписалися на провайдери VPN з високою швидкістю, які зосереджуються на вузлах розташування ігрового сервера, як перелічені вище.

Бічна примітка: Геймерам, які сподіваються використовувати VPN, використовуючи апаратну консоль Xbox, Wii U або PlayStation, рекомендується встановити VPN-з’єднання на маршрутизаторі DD-WRT & підключіть консоль через цей маршрутизатор, щоб отримати доступ до мережі консолі через VPN-з’єднання.

Ви також можете поділитися VPN-з’єднанням вашого ПК з будь-яким ігровим пристроєм, дотримуючись цих інструкцій. Якщо у вас є Mac, скористайтеся цим посібником, щоб налаштувати на ньому віртуальний роутер і поділитися його VPN-з’єднанням з ігровою консоллю.

Крім того, підпишіться на сервіс VPN, який пропонує Smart DNS-проксі, які ви зможете встановити безпосередньо на Xbox One, Wii U, PS4 / PS3. ExpressVPN є хорошим прикладом тут.

Найкращі онлайн ігри для кількох гравців у 2020 році

Погляньте на найкращі ігри, які слід спробувати у 2020 році. Mine is Dota 2, що твоє?

 • Ліга Легенд
 • ДОТА 2
 • Quake III Arena
 • Веселка шоста: облога
 • Поле битви 4
 • Перегляд
 • Діабло 3
 • Counter-Strike: Глобальний наступ (CS: GO)
 • Команда Фортеця 2
 • Нереальний турнір
 • Ракетна ліга
 • Зліва 4 мертві 2
 • Grand Theft Auto V (GTA 5)
 • Смертний комбат 11
 • Відділ
 • Службовий обов’язок

Найкращі ігрові консолі 2020 року

Ти завзятий геймер? Тоді ви повинні мати одну з наступних платформ:

 • PS4
 • Xbox One
 • Nintendo Switch
 • Wii U
 • PS3
 • Xbox 360
 • PS Vita

Кращий VPN для ігор – Вердикт

Це може стати дуже неприємним для гравця, коли він грає через з’єднання, яке має дуже повільний час завантаження. Часті DDoS-атаки також змушують їх втрачати весь прогрес у грі. Завзяті гравці повинні подумати про захист від усіх цих можливих випадків, підписавшись на надійних постачальників VPN. Якщо ви спробуєте будь-який із рекомендованих ігрових VPN, ми будемо раді дізнатись про ваш досвід, залишивши коментар у розділі нижче.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map