Найкращий VPN для DirecTV зараз

Ви хочете отримати доступ до DirecTV Now за межами США? Тоді вам потрібна VPN. “Що найкраще”, – запитаєте ви. Читайте далі, щоб дізнатися.

Найкращий VPN для DirecTV зараз

Найкращий VPN для DirecTV зараз

Кращий VPN для DirecTV зараз – огляд

Якщо ви вже знаєте, що таке VPN, і як він працює, вам, ймовірно, не потрібно читати детальний аналіз нижче. Щоб заощадити ваш час, ми підвели підсумки тут найкращих постачальників послуг VPN DirecTV Now:

  1. ExpressVPN
  2. IPVanish 
  3. BulletVPN
  4. NordVPN
  5. ВипрВПН 

DirecTV Тепер поза межами геолокації США Помилка

Якщо ви спробуєте підключитися до DirecTV з-за меж США, все, що ви збираєтеся отримати, – це

“DirecTV Now не доступний за межами Сполучених Штатів. Ми з радістю розважимо вас, коли ви повернетесь. “

Це означає, що щоразу, коли ви підключатиметесь до Інтернету з країни, яка не є США, вам буде відмовлено у доступі до потокової служби. Якщо ви не отримаєте VPN та підробляєте своє місцезнаходження, ви скоро не будете використовувати DirecTV за кордоном.

Найкращий VPN для DirecTV зараз

Лише люди, які знаходяться у Сполучених Штатах, мають доступ до DirecTV Now. На щастя, VPN надає людям за межами США спосіб подолати це. Незалежно від того, де ви знаходитесь у світі, просто використовуйте одну з цих перелічених нижче VPN та використовуйте DirecTV в будь-якій країні світу..

ExpressVPN

ExpressVPN є однією з найкращих VPN для DirecTV Now. Він має сотні надшвидких серверів у 29 місцях по всій території США. ExpressVPN гарантує 99,9% часу роботи, забезпечуючи доступ до всього контенту, який ви хочете безперебійно. Службовий персонал працює у чаті 24/7 в прямому ефірі, щоб допомогти вам у разі виникнення будь-яких проблем. Детальніше на ExpressVPN в цьому огляді.

IPVanish

IPVanish має лояльну послідовність завдяки високій швидкості сервера та винятковому сервісу. Його серверна мережа є досить вражаючою, понад 850 з них розташовані у понад 60 країнах. IPVanish обіцяє, що жодна їх історія перегляду сервісом не зберігається. Постачальник пропонує лише 7 безкоштовних днів використання потенційним клієнтам, щоб вирішити, чи варто це послуга. Детальніше читайте на IPVanish в цьому огляді.

BulletVPN

Це ще один провідний постачальник послуг VPN, який ви можете використовувати для перегляду DirecTV Now за межами США. BulletVPN відомо, що пропонує одне з найшвидших VPN-з’єднань у цій галузі. Ви можете встановити додаток BulletVPN на свій ПК, Mac, Android, iPhone, iPad або FireStick. Функція Smart DNS-проксі також доступна в тому випадку, якщо ви хочете передавати геоблокований вміст на пристрої, які спочатку не підтримують VPN. Він також пропонує користувачам 30-денну гарантію повернення грошей. Тут ви можете дізнатися більше BulletVPN.

NordVPN

Справа в тому, що NordVPN штаб-квартира знаходиться в Панамі, це означає, що немає законів про збереження даних. Її функції безпеки є типовими постачальниками VPN, і більшість з них є унікальними лише для NordVPN. У NordVPN є подвійна функція VPN, коли трафік направляється через два сервери замість одного. Це підвищує рівень безпеки & комусь важко стежити за вашими онлайн-діями. Детальніше про NordVPN в цьому огляді.

Як дивитися DirecTV зараз за допомогою VPN

DirecTV Now включає різноманітні канали, починаючи від спортивних до науково-фантастичних, фільмів, дитячих розваг, музики, кулінарії та навіть радіостанцій. Однак глядачі, які не знаходяться в США, не зможуть скористатися послугами DirecTV. Це тому, що DirecTV Now не має юридичної ліцензії в інших країнах, крім США. На щастя, цю ситуацію можна виправити за допомогою віртуальної приватної мережі.

VPN створює цифровий тунель, через який ваш пристрій має доступ до Інтернету, а також перенаправляє ваше з’єднання через призначений сервер у вибраній країні. Як результат, ви отримуєте IP-адресу цієї країни і таким чином отримуєте доступ до всього вмісту цієї країни. Ось як ви можете дивитися DirecTV Now за межами США за допомогою VPN:

  1. Зареєструйтесь у постачальника VPN (бажано ExpressVPN).
  2. Завантажте та встановіть додаток VPN на пристрій, на який ви хочете передавати DirecTV зараз.
  3. Запустіть додаток.
  4. Підключіться до американського сервера, щоб отримати Американська IP-адреса.
  5. Насолоджуйтесь трансляцією своїх каналів на DirecTV зараз з будь-якої точки світу.

Найкращий VPN для DirecTV зараз – заключні думки

За допомогою правильного VPN ви можете без особливих зусиль отримати доступ до DirecTV Now у будь-якій частині світу. Такі сервіси, як DirecTV Now, відбирають владу від традиційних мереж і роблять вміст доступним для всіх, хто має Інтернет. Будьте одним із глядачів DirecTV Now, підписавшись на VPN.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me