Найкращий VPN для Comcast Xfinity у 2020 році

Всім відомо, що кабельний Інтернет є набагато надійнішим, ніж бездротова форма, і це одна з головних причин, чому така компанія, як Xfinity, продовжує користуватися бурхливим бізнесом. Як найбільший постачальник послуг Інтернету, що базується в США, Xfinity відомий великими швидкостями, що є величезним кроком попереду конкуренції. Це, в свою чергу, дозволяє безперешкодно передавати потоковий та безперебійний торрент для тих, хто підписався на послугу. Єдине питання, з яким можуть виникнути проблеми у користувачів Comcast Xfinity, – це знижена швидкість, з якою більшість з них відчуває себе під час трансляції з певних каналів або завантаження з багатьох сайтів. На додаток до цього доступ до обмеженого географічним вмістом дещо обмежений, тобто ви можете зірватися, коли спробуєте увійти на сайти, у яких головні сервери знаходяться в далеких країнах. Ці питання можуть бути корисними для вирішення, особливо якщо ви користувач, який залежить від Інтернету для бізнесу чи іншої широкомасштабної форми використання.


Найкращий VPN для Comcast Xfinity у 2020 році

Найкращий VPN для Comcast Xfinity у 2020 році

Що таке VPN?

На щастя, існує рішення, яке, якщо його буде впроваджено, забезпечить вам можливість подолати всі ці проблеми та переглядати Інтернет без будь-яких обмежень. Це рішення полягає у використанні послуги VPN. Віртуальна приватна мережа складається з групи серверів, розкиданих по ряду країн, через які ваш трафік шифрується, і ускладнює ваш Інтернет-провайдер зрозуміти, що саме вам потрібно в Інтернеті. Не знаючи, що ви робите в Інтернеті, це ускладнює накладення будь-яких блоків на веб-сайти, які ви вирішили відвідати, тому надає вам свободу доступу до будь-яких веб-сайтів, які ви хочете..

Існує ряд переваг, які ви отримуєте від передплати надійної послуги VPN. Деякі з них включають:

 • Серфінг в Інтернеті з цілковитою анонімністю: Це означає, що веб-сайти, які ви відвідуєте, не зможуть точно визначити ваше місцезнаходження. IP-адреса, яку вони побачать, буде відслідковуватися лише до постачальника VPN, на якого ви підписалися, і приховати особисті дані, такі як країна, в якій ви перебуваєте, а також ваше ім’я та особу.
 • Має безпечне з’єднання: Передплата на послугу VPN означає захист доступу до Інтернету за допомогою шифрування. Після підписки ваш трафік проходить через захищені канали, які запобігають будь-якій формі злому, тобто користувачеві гарантується, що ніхто не зможе проникнути у ваше з’єднання або підслухати вашу діяльність.
 • Обхід гео-обмежень: Завдяки використанню віртуальної IP-адреси, більшість гео-обмежувальних сайтів, до яких ви намагаєтеся отримати доступ, припускають, що ви вже знаходитесь в країні свого веб-сайту, тобто вам не доведеться засмучуватися гео-блоками, які вони створено для користувачів, які мають доступ з-за кордону.
 • Серфінг в Інтернеті з нормальною швидкістю: Підписавшись на VPN, ви зашифруєте свій трафік, тобто ваш Інтернет-провайдер також не зможе здогадатися, що ви робите в Інтернеті. Як результат, вони дійсно не зможуть придушити вашу швидкість серфінгу.

Найкращий VPN Comcast Xfinity

Пошук найкращої послуги VPN, на яку можна підписатися, іноді може бути набагато складніше, ніж ви могли спочатку вважати. Більшості людей доводиться просіювати безліч доступних послуг лише для того, щоб з’ясувати, який постачальник підходить саме вам, і коли ринок переповнений такою кількістю пропозицій одразу, це вимагає зробити багато основних робіт.

Щоб спробувати допомогти вам у виконанні цієї вправи, ми звузили декілька VPN-сервісів, які ми змогли уважно переглянути, сподіваючись направити вас у правильному напрямку. Гляньте:

1. ExpressVPN

ExpressVPN надає найкращі VPN послуги в галузі завдяки досвідченій команді персоналу, яка завжди готова прийняти ваші проблеми, а також високій якості їх обслуговування. З серверами, розкиданими в більш ніж 94 країнах, у світі залишилося лише кілька місць, де вам доведеться турбуватися про роботу з гео-обмежувальними блоками. Будучи сервісом найвищого рівня, безпека нічим не відрізняється від військового рівня завдяки 256-бітовому шифруванню AES, а також можливості вибору з чотирьох надійних протоколів VPN. ExpressVPN також відома своєю реферальною програмою, де якщо ви, як клієнт, отримаєте одного зі своїх друзів для реєстрації, ви обидва отримуєте безкоштовне користування програмою протягом місяця. Сервіс також пропонує 30-денну гарантію повернення грошей; пропозиція, радимо вам прийняти, щоб побачити, наскільки вам сподобається послуга.

2. NordVPN

Успіх NordVPN як популярного постачальника VPN можна значною мірою віднести до широкого набору функцій, які надає послуга. Перебування в Панамі також служить величезною перевагою, оскільки насправді не існує жодних законів про збереження даних, які впливають на них або їхніх підписників Однією з їх дуже популярних особливостей є їх подвійний протокол шифрування VPN, коли трафік одного користувача надсилається через два сервери, що робить його вдвічі складнішим для будь-якого хакера. Якщо говорити про сервери, NordVPN Більше 3000 з них добре розподілені по всьому світу, а це означає, що його абоненти отримують насолоду від швидшого та надійного з’єднання. Послуга також дозволяє здійснювати необмежену комутацію сервера і не надає жодних обмежень даних про пропускну здатність, якими користуються клієнти. 

3. IPVanish

Заснований у 1999 році, IPVanish продовжує пропонувати надійний сервіс, сумісний із пристроями під керуванням Mac OS, Windows, iOS та Android. Додаток VPN також добре розроблений, а також досить легкий, щоб нові користувачі могли переміщатися по ньому, не стикаючись з жодними проблемами. Щоб забезпечити повну конфіденційність для своїх клієнтів, служба має дотриману політику нульових журналів, де не зберігається жоден запис про перегляд її абонентів. IPVanish має безпечну політику шифрування, застосовується бітове шифрування AES-256 військового класу, щоб забезпечити безперебійність роботи. Послуга також популярна тим, що підтримує торрентінг, і це головний плюс для користувачів, які прагнуть завантажувати великі обсяги завантажень. Абоненти також зможуть одночасно підключити до п’яти пристроїв, і це сприяє зменшенню загальної вартості, яка була б понесена, якби було зараховано ще одну послугу VPN. Загалом, IPVanish – це чудова послуга, і якщо ви хочете самі це переконати, продовжуйте і спробуйте їх пробну пропозицію із гарантованим поверненням грошей на 7 днів.

Заключне слово про кращий VPN для Comcast Xfinity у 2020 році

Якщо ви сподіваєтесь перешкодити доступу до Інтернету, не існує жодного іншого рішення, яке допоможе вам зробити це, крім підписки на VPN. Три перераховані нами служби більше ніж здатні забезпечити вам надійне з’єднання, а також кілька інших додаткових переваг, які ви можете не отримати від інших служб VPN. Будь-які запитання чи коментарі щодо будь-якого з перерахованих постачальників? Поділіться ними з нами в розділі нижче, і ми обов’язково відповімо.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map