Найкращий VPN для AT&T

Якщо є одна компанія, яка є ветераном телекомунікаційного бізнесу, а також є синонімом Олександра Грема Белла, це AT&Т. Заснована в 1875 році, Американська телефонна і телеграфна компанія вийшла на перший план як головна компанія Bell System від Грема, яка на той час була єдиною компанією, яка надала найкращу телефонну послугу в світі. Після домовленості між AT&T і Міністерство юстиції США, система розбилася на 8 менших компаній, які згодом об’єдналися з однією з її дочірніх компаній, щоб сформувати те, що ми тепер знаємо як AT&T Inc.


Найкращий VPN для AT&T

Кращий VPN для AT&Т

АТ&T Обмежте доступ до Інтернету?

Протягом своєї багаторічної історії як телекомунікаційний постачальник номер один в Америці, AT&Т піднявся до висот, до яких не вдалося багато інших компаній. Одного разу в 50-х роках АТ&У T було близько мільйона працівників і щорічно доходило близько 3 мільярдів доларів. Зростаюча конкуренція в американській телекомунікаційній індустрії давно визначила, що давній провайдер займає друге місце за кількістю абонентів за 2016 рік, але все ще зберігає свою позицію номер один як найбільш захоплену компанію Fortune 500. Незважаючи на свій давній список визнань, є одна проблема, зокрема, що читачів цього посібника з огляду може бути глибоко стурбована, і це його політика використання Інтернету..

AT&T не був іноземцем для новин, що стосуються дроселювання та цензури в Інтернеті, і це було доведено, коли він заблокував 4chan, популярну дошку зображень та інтернет-форум форуму ще в 2009 році. До того часу, його клієнти вже постраждали від свого рішення заблокувати Skype з ’07 до ’09 просто тому, що програма дозволила надавати користувачам іншу альтернативу, крім AT&Твоя голосова мережа. Багато технічних рецензентів відверто вважають, що компанія не піклується про більшість політик щодо нейтралітету мережі, і продовжують висловлювати своє повне незадоволення, заохочуючи користувачів приймати пропозиції з кращих альтернатив. Як давно користувач, це може бути не маршрут, який ви хочете пройти, оскільки вам доведеться внести багато змін у спосіб спілкування, або просто не може бути іншого постачальника, який пропонує пакет, який добре вписується у ваш спосіб життя, а також на AT&Т.

Якщо це виглядає як ситуація, в якій ви перебуваєте, то, можливо, варто задуматися про те, що підписатись на службу, яка допоможе вам захистити від усіх негативів, з якими ви потрапляєте у свій телеком..

Використання VPN з AT&Т

Підписка на провайдера віртуальної приватної мережі – це дивовижний спосіб подолати всі форми дроселювання, цензуру веб-служб або навіть блоки вмісту, до яких ви, можливо, підпадаєте під ваші AT&T підписка. Це пов’язано з тим, що за допомогою VPN ви можете повернути владу без обмеженого користування Інтернетом у ваші руки, оскільки ваш трафік в Інтернеті буде повністю прихований навіть від вашого постачальника провайдерів. Якщо ваш Інтернет-провайдер не має уявлення про те, що ви збираєтесь, ви зможете отримувати доступ до будь-яких онлайн-служб, каналів або сайтів, які ви хочете, не турбуючись про обмеження доступу..

Після того, як ви працюєте за умови, встановлені AT&Т за допомогою VPN ви також зможете отримувати доступ до географічних сайтів із обмеженим доступом з усього світу. Це стане можливим, оскільки ви встановите зв’язок між вами та віддаленим сервером у країні, де розміщується веб-сайт, до якого ви переглядаєте. На додаток до всього цього, VPN також забезпечує анонімність в Інтернеті, оскільки ваші дії можна простежити лише до IP-адреси вашого VPN, а не до вашої фактичної. 

Кращий VPN для AT&Т

Це все переваги, які обов’язково підвищують вашу безпеку в Інтернеті, якщо ви зовсім переконані, що готові взяти на себе відповідальність за свою присутність в Інтернеті, то, можливо, ви захочете ознайомитись з деякими надійними послугами, якими користуєтесь. з AT&Т, що ми описали нижче.

1. ExpressVPN

Базуючись на Британських Віргінських островах, ExpressVPN відомий тим, що надає надійне обслуговування клієнтів, а також пропонує найкращу форму онлайн-безпеки, доступну для своїх абонентів. Служба має близько 2000 серверів під своєю мережею і пропонує OpenVPN, PPTP, L2TP з IKEv1 та IKEv2. ExpressVPN також має можливість підтримувати 3 одночасних з’єднання, і в своєму списку серверів може підтримувати користувачів, які хочуть торрент. ExpressVPN також має незахищені сервери, які приховують ваш прихований трафік під час перегляду вмісту з країн, де використання VPN заборонено.

Послуга також є однією з небагатьох, яка пропонує послугу розділеного тунелювання, що дозволяє вирішити, які частини вашого трафіку захищені за допомогою шифрування. ExpressVPN також пропонує найкращі з точки зору безпеки, через 256-бітове шифрування AES. У сервісі також є пропозиція про лояльність для своїх абонентів, коли вони винагороджують як своїх поточних, так і перерахованих абонентів, які мають безкоштовне користування протягом місяця. Щоб дізнатись, що ExpressVPN може запропонувати своїм користувачам, ознайомтеся з нашим добре складеним ExpressVPN Review.

2. ПуляVPN

Будучи поза Естонією, BulletVPN деякий час перебуває у галузі VPN, і це дозволило їй інтегрувати певні функції у свою службу, що робить його правильним вибором для користувачів, які хочуть, щоб їх присутність в Інтернеті була прихована від широкої громадськості . У сервісі є сервери, розташовані по всьому світу, і всі вони дозволяють здійснювати як необмежену комутацію сервера, так і нульові обмеження на пропускну здатність.

Абоненти BulletVPN мають можливість мати до 3 пристроїв, підключених одночасно до сервісу, та підтримувати протоколи OpenVPN, L2TP, PPTP та IKEv1 VPN. Служба обіцяє не зберігати журнали вашого перегляду через політику нульового ведення журналів, а також включає політику Smart DNS, щоб гарантувати доступ до веб-сайтів з обмеженим географічним обмеженням. У сервісі також є клієнт VPN, у якому є додатки, сумісні з Windows, iOS, ПК або Android. Є багато іншого, що BulletVPN може запропонувати своїм підписникам, і ви можете дізнатись про це за допомогою нашого огляду BulletVPN.

3. NordVPN

NordVPN – це багатофункціональний провайдер, що базується в Панамі, який відомий своїм великим списком серверів, а також своєю прихильністю захищати дані користувачів від онлайн-загроз та швидкої швидкості перегляду. Маючи близько 4000 серверів, буде важко знайти той, який запряжений трафіком від інших користувачів, тобто завдяки такому сервісу ви будете впевнені в надійному з’єднанні. NordVPN також має гарантовану підтримку для користувачів, які хочуть використовувати Tor для посилення анонімності, і все ще пропонує розширення для браузера як для користувачів Chrome, так і для Firefox.

Щоб максимально забезпечити захист шифрування AES на 256 бітах, NordVPN забезпечує можливість маршрутизації трафіку користувачів через два сервери замість одного, а також можливість мати до 6 пристроїв, підключених до сервісу. NordVPN також дозволяє користувачам вибирати, до яких серверів потрібно підключитися, виходячи з того, що вони хочуть зробити, і з командою обслуговування клієнтів, з якою можна зв’язатися 24/7 за допомогою чату або електронної пошти, підписники завжди мають когось під рукою, щоб допомогти розібратися. їхні питання. Щоб отримати докладніший звіт про те, що очікувати від цього постачальника, подивіться наш огляд NordVPN.

Висновок для кращої VPN для AT&Т

Зрозуміло, що віддалятися від постачальника, до якого ви були, і до якого звикли протягом тривалого періоду, може бути досить важким. Використання VPN – це альтернатива, яка не дозволить вам прийняти це важке рішення. Ви можете зупинитися на AT&Т як обраний мережевий постачальник, але все-таки використовуйте VPN, щоб подолати будь-які обмеження, які вони могли поставити, щоб заважати вам користуватися своєю онлайн-свободою.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map