Найкращий огляд VPN для Hulu 2020

Що кращий VPN використовувати для того, щоб розблокувати Hulu за межами США? З величезною кількістю постачальників VPN там знайти їх важко топ VPN для перегляду Hulu у Великобританії, Австралії, Канаді, або деінде за кордоном. Щоб позбавити вас від неприємностей і розчарувань, я перевіряв різні VPN-сервіси. Прочитайте нижче “Кращий Hulu VPN 2020‘Огляд.

Кращий Hulu VPN

Кращий Hulu VPN

Найкращий огляд VPN для Hulu 2020 – Зміст

 • Огляд
 • Помилка геолокації
 • VPN з Hulu
 • Кращий VPN для списку Hulu
  • ExpressVPN
  • NordVPN
  • BulletVPN
  • SurfShark
 • Розумна альтернатива DNS
 • Висновок

Кращий VPN для Hulu – Огляд

Давайте подивимось на кращий постачальник VPN ви можете використовувати дивитися Hulu за кордоном.

 1. ExpressVPN
 2. NordVPN
 3. BulletVPN
 4. Surfshark
 5. IPVanish
 6. ВипрВПН

Помилка геолокації

“Нам шкода. Наразі нашу відеотеку можна передавати лише в США.”

«Виходячи з вашої IP-адреси, ми помітили, що ви намагаєтесь отримати доступ до Hulu через анонімний інструмент проксі-сервера. Наразі Hulu недоступний у США. Якщо ви перебуваєте в США, вам потрібно буде відключити анонімний інструмент для доступу до відео на Hulu. “

Є два випадки, коли ви можете отримати Помилка місцезнаходження Hulu.

 • Спроба отримати доступ до Hulu за межами США без VPN.
 • Спроба розблокувати Hulu за допомогою послуги VPN, яка більше не працює з Hulu.

VPN з Hulu

Якщо мова заходить про VPN, дешевше рідко краще. Наприклад, існує безліч безкоштовних VPN, які обіцяють обійти географічні обмеження. Однак жоден з них не працює з Хулу. Навіть із преміальними постачальниками VPN ви не завжди отримуєте те, за що платите. З усіх випробуваних VPN, ExpressVPN працював найкраще з Хулу.

 • ExpressVPN пропонує своїм користувачам просте у використанні програмне забезпечення для Windows, Mac, iOS, Android та Linux. Ви можете встановити VPN-з’єднання за лічені хвилини.
 • Розблокування Американський Netflix можливий також за допомогою ExpressVPN.
 • Цілодобово підтримка означає, що завжди є хтось, до кого можна звернутися, на всякий випадок, якщо у вас виникли проблеми.
 • ExpressVPN дозволяє запускати до 5 одночасних VPN-з’єднань так само.

Факт ExpressVPN має 30-денну політику гарантованого повернення грошей, це означає, що ви можете надійно зареєструватися, знаючи, що приймаєте нульові ризики. Тут інші провідні постачальники VPN ви можете використовувати дивитися Hulu за межами США.

Кращий VPN для списку Hulu

VPN – це найнадійніший і безпечний інструмент для розблокування закордонного вмісту. Однак, коли більш поточні сервіси створюють жорсткіші блоки проти VPN, багато VPN не виправдають очікувань. Не всі VPN створюються однаковими, і це очевидно, коли VPN не вдається розблокувати Hulu за кордоном. Щоб позбавити вас від проблеми з ненадійною VPN, ми склали список найкращих VPN, якими можна користуватися Hulu.

ExpressVPN

ExpressVPN є надійним вибором для доступу до Хулу з будь-якого місця по всьому світу. Найбільша його сила – швидкість. Насправді, ExpressVPN – один з найшвидших постачальників на ринку. Він ідеально підходить для плавного потокового перегляду високої чіткості та без затримок чи буферизації. Окрім надшвидких з’єднань, ви отримуєте понад 100 серверів у США, 30-денну гарантію повернення грошей та розділене тунелювання для вибору зашифрованого трафіку. Якщо у вас виникли будь-які проблеми під час спроби підключитися до Hulu, все, що вам потрібно зробити, – це зв’язатися із службою підтримки клієнтів у режимі реального часу в чаті ExpressVPN. Вони нададуть вам оновлений список серверів, якими ви можете користуватися для доступу до нього. Прочитайте наш повний огляд ExpressVPN тут.

NordVPN

NordVPNРішення блоку Hulu – доступні тисячі серверів. Маючи майже 1880 серверів лише у Сполучених Штатах, ви гарантовано отримаєте потрібні високі швидкості. В мережу постійно додаються нові сервери. Інші важливі функції включають в себе супер чуйну цілодобову підтримку клієнтів, підтримку в прямому чаті, 6 одночасних з’єднань та 30-денну гарантію повернення грошей. Все це та багато іншого робить NordVPN однією з найпопулярніших VPN на ринку. Швидкість NordVPN є однією з найшвидших з усіх VPN. Більшість провайдерів навіть не можуть порівнювати їх з великою серверною мережею. Читайте повністю огляд тут.

BulletVPN

BulletVPN – Естонська компанія, яка пропонує послуги VPN через відносно невелику мережу серверів. Найвідоміші функції продажу – це швидкість та безпека. BulletVPN менше зосереджується на таких речах, як потокове передавання, але все ще пропонує можливість розблокувати всі види вмісту. BulletVPN дуже простий у використанні та надає послугу віддаленої настройки. Це робить його надійним варіантом для початківців. Детальніше про огляд BulletVPN читайте тут.

Surfshark

SurfsharkФункції конфіденційності починаються з основ VPN: захищених протоколів (OpenVPN UDP і TCP, IKEv2), шифрування AES-256 і перемикача для блокування доступу до Інтернету та запобігання витоку ідентичності, якщо з’єднання колись не вдасться. Це робить Surfshark чудовим варіантом з точки зору безпеки. Цей провайдер – це швидкий і потужний VPN з широким спектром вражаючих функцій. Хоча це може мати деякі проблеми, за ціми цінами Surfshark, можливо, варто спробувати. Детальніше про Surfshark в цьому огляді.

Розумна альтернатива DNS

Розумні проксі-сервери DNS, так само, як VPN, дозволяють вам видалити геоблоки і переглядати потокові канали, недоступні у ваших регіонах. Як і у VPN, існують як хороші, так і погані проксі-сервіси Smart DNS, тобто ті, які насправді дозволяють вам розблокувати Hulu за межами США, і тих, яких немає. Ось декілька відомостей, які ви повинні знати, якщо ви вирішите скористатися Smart DNS.

 • Smart DNS не шифрує ваш трафік. Ваш Інтернет-провайдер, крім інших, зможе побачити, що ви робите в Інтернеті.
 • Налаштування Smart DNS не змінює вашу IP-адресу.
 • Деякі провайдери використовують прозорі проксі. Якщо ваш Інтернет-провайдер реалізував такі методи, Smart DNS не для вас.
 • Смарт-DNS можна налаштувати на всіх ваших потокових пристроях. Дивіться Hulu на ПК, Mac, iPhone, iPad, Xbox, Amazon Fire TV, Apple TV, Roku, Android, Chromecast, PS3 та PS4.

Якщо вам здається спробувати Smart DNS, перейдіть на сторінку Розмикач. Вони підтримують розблокування Hulu за межами США і навіть мають повністю безкоштовну 7-денну пробну версію.

Висновок

Незалежно від постачальника VPN, який ви вибрали дивитись Hulu у Великобританії, Канаді, Австралії або в інших місцях за межами США, завжди переконайтеся, що вони мають чітку політику повернення коштів. ExpressVPN30-денний термін повернення коштів, і те, що вони працюють як рекламоване, робить їх моїм найкращим вибором, коли справа доходить до найкращий сервіс VPN щоб розблокувати Hulu за кордоном.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me