Найкращі альтернативи для TorGuard

TorGuard досі так само актуальний, як і протягом століть; це може здатися трохи застарілим, але він все ще хороший постачальник послуг з багатьох причин. TorGuard – це постачальник VPN, який не має нічого спільного з TOR, глибоким веб-браузером. “Тор” у TorGuard відноситься до торентів. Тож якщо ви шукаєте найкращий VPN для торрентінгу, то TorGuard вас охопить. Вони швидкі, і їхній відділ підтримки клієнтів – це не що інше, як корисний. TorGuard – це супер захищена VPN, яка використовує потужні методи шифрування, що пояснює, чому не може бути виявлено витоків. Вони також не реєструються. На додаток до суворої політики без реєстрації, Top Guard пропонує спільне налаштування VPN для підвищення анонімності. Torguard може мати багато функцій, які подобаються людям, але є кілька лазівки, які спонукають споживачів шукати альтернативи.


Найкращі альтернативи для TorGuard

Найкращі альтернативи для TorGuard

Кращі альтернативи TorGuard – підсумок

Ми проводили різні тести, щоб знайти найкращу альтернативу для TorGuard. Ось результати:

 1. ExpressVPN
 2. BulletVPN
 3. NordVPN
 4. ВипрВПН

Безкоштовні альтернативи VPN

Безкоштовні VPN – це не-ні. Незалежно від того, наскільки ви зламалися, безкоштовний VPN ніколи не є рішенням. Весь сенс отримання VPN полягає в тому, щоб отримати безпеку, але ви викинете безпеку у вікно, якщо вирішите підписатися на безкоштовного постачальника послуг VPN. Багато таких програм VPN, як Hola, Hotspot Shield, TigerVPN і Spotflux, можуть саботажу вашої конфіденційності та безпеки, оскільки нічого ніколи не буває безкоштовно. Підписуючись на безкоштовний VPN, ви дійсно робите, це наражає на небезпеку ваші дані та особисту інформацію. Ось чому ніколи не слід вдаватися до безкоштовного VPN.

Чому безкоштовні альтернативи не гарні

За словами Райана О’Лірі, віце-президента Центру досліджень погроз в WhiteHat Security в Санта-Кларі, Каліфорнія, “чим нижча вартість програми, тим більше шансів у них виникнути проблеми із безпекою”. І саме тому вона вважає, що її твердження є правдивим.

 • Безкоштовні VPN неймовірно повільні через неймовірно високий трафік.
 • На відміну від законних VPN, безкоштовні постачальники послуг не шифрують ваші дані.
 • Вони бомбардують вас добавками для отримання доходу.
 • Безкоштовні VPN ведуть журнали вашого інтернет-трафіку та відстежують вашу діяльність.
 • Вони направляють вас на веб-сайти, які потенційно можуть бути зловмисними без вашої згоди.
 • Вони продають вашу особисту інформацію для отримання прибутку.
 • Деякі безкоштовні VPN-програми мають приховане зловмисне програмне забезпечення, яке може вкрасти ваші дані, надсилаючи вам спам-листи, крадіжки реквізитів вашої кредитної картки, роблячи ваш пристрій недоступним або злом у ваших онлайн-акаунтах.

Навіщо потрібна альтернатива ToGuard?

Є багато причин, чому споживачі шукають альтернативи TorGuard. Окрім середньої швидкості сервера, цей провайдер зіткнувся із звинуваченнями у крадіжці. Додайте до цього, базуючись у США та пропонуючи лише 5 одночасних зв’язків. Дозвольте нам пояснити, чому:

П’ять одночасних з’єднань

Всього 5 пристроїв можуть бути підключені одночасно з 1 обліковим записом TorGuard, що менше, ніж пропонують інші постачальники послуг. Обмеження підключення до TorGuard полягає в тому, що якщо ви підключите свої пристрої до одного сервера, вам доведеться вибирати різні протоколи для VPN-з’єднань..

Потенційно вкрадене розширення VPN.ac

У 2015 році VPN.ac опублікував блог, в якому розкривається схожість між власним розширенням браузера та розширенням TorGuard. Код був майже таким самим, маючи на увазі, що TorGuard, можливо, нібито вкрав їх розширення VPN. TorGuard швидко вибачився і вніс необхідні зміни, щоб ухилитися від звинувачень.

Юрисдикція всередині 14 очей

Схоже, TorGuard належить компанії під назвою VPNetworks LLC, що означає, що вони розташовані в США. Те, що вони базуються в США, означає, що уряд може вимагати від VPN компаній обробляти інформацію, яку вони мають про своїх клієнтів. Набагато безпечнішим буде VPN, розташований у BVI, Панамі та навіть Швейцарії.

Найкращі альтернативи для TorGuard

TorGuard має чудові стандарти безпеки, але це стосується і більшості інших основних VPN. Він має пристойну швидкість, проте ви можете отримати кращі швидкості, якщо вибрати правильного постачальника. Її ціни хороші, але не все так здорово. Він підтримує торрент, що чудово, якщо ви торрент. У цього постачальника послуг є незручності та мінуси, і саме тому ми збираємося перелічити найкращі замінники TordGuard.

ExpressVPN

ExpressVPN базується на Британських Віргінських островах – тропічному оазисі без законів про збереження даних. Немає журналів активності. Немає журналів з’єднань. Одну підписку можна використовувати одночасно на трьох пристроях, незалежно від платформи (включаючи віртуальні машини). Для отримання додаткової інформації про ExpressVPN читайте наше огляд тут.

BulletVPN

Куля VPN, Базований в Естонії, безумовно, натякає на те, наскільки швидко і проникливо є їхнє обслуговування. Це дуже безпечний VPN, який зберігає політику без журналів і підтримує високий рівень конфіденційності. Як і ExpressVPN, він дозволяє лише до трьох одночасних з’єднань. Детальніше про BulletVPN тут.

NordVPN

NordVPN базується в Панамі і обіцяє політику без журналів: “NordVPN не контролює, не зберігає і не записує журнали для жодного користувача VPN. Ми не зберігаємо позначки часу з’єднання, використовували пропускну здатність, журнали трафіку, IP-адреси ». У Панамі є повністю без цензури Інтернет та відсутність урядового нагляду. NordVPN дозволяє підключити до одного пристрою одночасно до 6 пристроїв. Детальніше про NordVPN читайте в цьому огляд.

ВипрВПН

VyprVPN – послуга VPN на базі Швейцарії, яка забезпечує стабільну роботу. Базируючись у Швейцарії, компанія VyprVPN та всі дані про клієнтів поширюються відповідно до законів Швейцарії про захист даних. Завдяки VyprVPN ви отримуєте 5 одночасних підключень (а також отримуєте доступ до інших переваг, таких як Хамелеон, наш власний протокол). Для отримання додаткової інформації про ВипрВПН читайте наше огляд тут.

Найкращі альтернативи TorGuard

TorGuard має ряд помітних сильних сторін, але основа його розташування та хитка репутація можуть відмовити споживачів. Якщо ваша мета – торрент, то TorGuard є постачальником для вас. Однак якщо ви обережніше ставитеся до безпеки та розуму, щоб сторонні сторони контролювали вашу діяльність, то TorGuard може бути для вас трохи ризикованим. TorGuard поганий; просто, що там багато VPN, які є кращими, і ми вже згадували його альтернативи вище. Сподіваюся, що це допомогло. Дайте нам знати, яка альтернатива найкраще працює як заміна.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me