Найкращі альтернативи для приватного доступу до Інтернету

Може здатися дивним, що я пишу статтю, яка пропонує альтернативи до Приватний доступ до Інтернету, враховуючи, що PIA має одну з особливостей, яку люди найбільше люблять: це дешево. Однак, як і у всіх VPN, ви отримуєте те, за що платите. Якщо ви шукаєте VPN, які мають кращі результати глобальне охоплення сервера, швидша швидкість Інтернету, і а більш безпечне розташування, читайте далі і з’ясовуйте, що таке найкращі приватні варіанти доступу до Інтернету.

Кращі приватні альтернативи доступу до Інтернету

Кращі приватні альтернативи доступу до Інтернету

Чому навіть варто розглядати приватні альтернативи доступу до Інтернету?

Приватний доступ до Інтернету може бути популярним VPN завдяки своїй доступності, але це не означає, що не існує кількох речей, які залишили клієнтів незадоволений. У багатьох користувачів PIA базі проблеми з деякими з них питання, обговорені нижче. Отже, давайте подивимось чому б ви шукали заміну VPN до PIA.

Розблокувач, все-таки заблокований

Ця частина призначена для тих, хто живе Гонконг. Якщо ви там використовуєте PIA, краще почніть шукати альтернатива зразу. Ми всі знаємо, що Китай прийшов за обліковими записами у соціальних мережах та обмежили їх доступ всередині регіону, включаючи в Гонконг. Однак Великий Брандмауер Китаю вдосконалює свою гру, щоб заблокувати те, що використовується для розблокування цих служб, VPN.

Ті, хто оперує використанням Приватний доступ до Інтернету в Гонконгу є не вдається підключитися відтепер. Служба є повністю заблокований. О, а тим, хто має налагоджений зв’язок, не думайте, що вам вдалося обдурити свій провайдер.

Вони просто грають у вас ігри. Ваш Інтернет-провайдер покаже вам, що ви пов’язані, але будете не в змозі отримати доступ до будь-якого веб-сайту чи послуги з обмеженим доступом.

Повільні швидкості

PIA славиться своїм номер сервера, але не його швидкість сервера. Провівши кілька тестів на своїх серверах, ми побачили, що PIA може значно сповільнити Інтернет. Це ускладнює трансляцію чи завантаження речей з Інтернету.

Це не дуже гарна особливість, оскільки багато користувачів засмучуються повільна швидкість Інтернету. Як результат, вони можуть взагалі відмовитися від використання VPN, про що ми всі знаємо дуже, дуже погано.

Слабке глобальне покриття

Приватний доступ до Інтернету може похвалитися 3400+ серверів, але вони насправді не розташовані по всьому світу. Насправді можна навіть сказати, що PIA має обмежив свої сервери в основному Західний світ, за кількома винятками в Азії та Близького Сходу. Сервери PIA не охоплюй Африку в цілому; ні це не робить Росія ні Китай.

Хоча це може не здаватися такою великою справою, але чим ближче ви знаходитесь до сервера, тим швидше сервер реагує. Геймери спеціально може вирішити погляд убік від PIA. Сервіс не дуже підтримує швидкі ігрові сервери в місцях, близьких до найбільших ринків онлайн-ігор (Азія, Близький Схід, Росія).

Базується в США

Цей – а велика проблема для користувачів PIA, і з поважної причини. The Сполучені Штати дуже наполегливо знати про всіх (Привіт, 5 очей).

Маючи ПІА зі штаб-квартирою у США значить він підпадає Юрисдикція США. Це означає, що можна розпочати суд відстеження даних своїх клієнтів в будь-який час. Якщо це буде замовлення, користувачі навіть не знають, що PIA почала записувати їх дані, що не є саме тим, що ви хочете отримати від VPN.

Відсутня підтримка клієнтів в реальному чаті

Як знає будь-який користувач VPN, іноді все відбувається перестань працювати. Коли це станеться, вам потрібно знати, що ви можете звернутися до свого вірного команда підтримки клієнтів і отримайте потрібні виправлення якнайшвидше. З приватним доступом до Інтернету це не так.

PIA не має можливості живого чату, що означає, що він приймає лише скарги клієнтів через електронною поштою. Хоча команда підтримки клієнтів робить все можливе, щоб своєчасно відповісти на всі квитки на підтримку, це не так швидко, як варіант прямого чату.

Кращі приватні альтернативи доступу до Інтернету

Я не буду брехати, PIA – це не погана послуга VPN, але вона може зробити і краще. Справа в тому, що там є VPN, які вже «роблять краще». Тож замість того, щоб чекати на PIA, щоб вони зібралися разом (що в кінцевому підсумку також підвищить ціну на VPN), ось список постачальників VPN, які роблять саме те, що ви хочете від них:

ExpressVPN

Обкладинка ExpressVPN

Руки вниз кращого постачальника VPN там. ExpressVPN може бути дорожчий ніж інші VPN-провайдери, але це коштує кожної копійки.

VPN має глобальне покриття сервера (2000+ у 94 країнах). Він вважається одним з найкращих VPN для підтримка швидкості вашого Інтернету, що робить його ідеальним завантаження / потокове передавання VPN.

Що стосується конфіденційності, то ExpressVPN базується на Британські Віргінські острови, поза юрисдикцією США, де вони є немає законів про збереження даних. Він пропонує інші функції конфіденційності, такі як Kill Switch, який припиняє ваше інтернет-з’єднання, якщо мережа VPN не працює. ExpressVPN також надає клієнтам Захист від витоку DNS та WebRTC, і кілька протоколи безпеки, в тому числі OpenVPN.

Нарешті, він має 5-зіркова підтримка клієнтів команда, з якою можна спілкуватися через чат та електронну пошту. Ви можете прочитати повний огляд ExpressVPN тут, але поговоримо про те, як він вирішує проблеми, які виникли у вас із PIA:

Плюси

 • П’ять паралельних з’єднань
 • Глобальна серверна мережа (3000+ у 90+ країнах)
 • MediaStreamer (Smart DNS)
 • Політика нульової реєстрації
 • Шифрування військового рівня
 • Підтримка чату в прямому ефірі
 • Дуже великі швидкості
 • Прості у користуванні програми

Мінуси

 • Трохи дорогий

Ми також опублікували посібник зі порівняння, який допоможе вам краще зрозуміти, як PIA здійснює тарифи проти ExpressVPN.

BulletVPN

Обкладинка BulletVPN

Другий вибір найкращих альтернатив приватного доступу до Інтернету – BulletVPN. BulletVPN не настільки дорогий, як ExpressVPN, але він все ще набиває удар всі функції, які він може запропонувати.

Розташований у Естонія, BulletVPN не повинен мати справу з законами щодо збереження даних або знуче 5 очей. Постачальник не настільки великий, але це зробило вплив з моменту дебюту на ринку. Це також один з небагатьох постачальників VPN, який може доступ до Netflix, незважаючи на те, що він новий.

Хоча кількість серверів BulletVPN досить низька порівняно з іншими VPN у цьому списку, вона все ще перекриває PIA охоплюючи більшу частину світу з точки зору серверів. У PIA майже немає серверів поза межами Європа та Північна Америка, в той час як BulletVPN гарантує більш масштабний розподіл сервера.

Девіз BulletVPN є “Швидкість кулі”. Завдяки цій VPN ваша швидкість в Інтернеті ледве змінюється, що робить його ідеальним для потокове або торрент (що підтримується BulletVPN).

Нарешті, BulletVPN має a живий варіант чату для підтримки клієнтів та команди, яка допомагає кожному клієнту.

Хочете знати більше? Ось чому Bullet VPN міститься в моєму списку приватних альтернатив доступу до Інтернету:

Плюси

 • Сервери у понад 30 країнах
 • Швидкі сервери для потокового та торентінг.
 • Базується на Естонії (немає законів про збереження даних)
 • Надійна підтримка чату в режимі 24/7
 • Можливий доступ до Netflix
 • Може легко працювати навколо Великого Брандмауера

Мінуси

 • Три одночасних з’єднання

NordVPN

Обкладинка NordVPN

Ще одна чудова альтернатива приватного доступу до Інтернету – NordVPN. NordVPN не тільки вважається доступний постачальник, але це також може переконатися, що ваша конфіденційність зберігається.

NordVPN багато акцентує увагу на безпеці та конфіденційності. Ось чому він пропонує вам дві технології, які жодна з інших VPN не пропонує. По-перше, ви отримуєте “Подвійний VPN”, яка шифрує ваші дані не один раз, але двічі з використанням двох окремих серверів VPN.

Щодо другого – у вас є CyberSec, найвища технологія, яка запобігає будь-якому шкідливе програмне забезпечення, вірус чи шкідливе програмне забезпечення від вторгнення у ваш пристрій постійно.

Ви можете прочитати все про їх особливості, як-от 2048-бітове шифрування SSL, в цьому повному огляді. Що стосується виправлення 5 основних проблем PIA, NordVPN:

Плюси

 • 5000+ серверів у більш ніж 60 країнах
 • Оптимізовані сервери для потокової передачі, P2P та tor
 • Базується на Панамі (немає законів про збереження даних)
 • Шість одночасних з’єднань
 • Підтримка клієнтів вищого класу
 • SmartPlay (Smart DNS)

Мінуси

 • Нахилені швидкості на деяких серверах.

ВипрВПН

Обкладинка ВипрВПН

Відомий протокол Хамелеона, ВипрВПН є останнім VPN в цьому альтернативному списку PIA. Цей VPN є сотні серверів по всьому світу, топові протоколи безпеки, і один чорт a політика без реєстрації.

Так, цей VPN не зберігає журналів щодо вашої веб-перегляду. Мало того, що так потрібно Швейцарія є однією з країн, які застосовують закони до захищати свободу слова своїх мешканців.

Якщо цього недостатньо, ви можете перевірити всі його Тут багато особливостей, і читайте про те, як він перевершує PIA тут:

Плюси

 • 700+ серверів у більш ніж 70 країнах
 • Приватні сервери
 • Дуже великі швидкості
 • Розташований у Швейцарії, де діє закони, що захищають конфіденційність користувачів Інтернету.
 • 24/7 підтримка прямого чату
 • Протокол хамелеона
 • VyprDNS (Smart DNS-проксі)

Мінуси

 • Одночасне підключення на основі передплати. (Три / основні, П’ять / Преміум)

Чи є безкоштовні альтернативи VPN для PIA?

Коротка версія: Немає. Хоча PIA може бути не найкращим постачальником VPN там, якщо ви хочете замінити його на безкоштовний VPN, ви не робите собі жодних послуг.

Як я вже згадував вище, ви завжди отримуєте те, за що платите коли мова заходить про VPN. Якщо ви ні за що не платите, то, правда, ви, мабуть не отримуючи нічого взамін. Безкоштовні VPN є небезпечний користуватися, і ви повинні керувати якомога далі від них. Якщо ви застрягли між дотриманням PIA або отримання безкоштовного VPN, то PIA, безумовно, ваш кращий варіант.

Чому безкоштовні VPN не є безпечними?

Є довгий перелік причин того, чому варто уникати безкоштовних VPN за будь-яку ціну, деякі з яких:

 • Багато безкоштовних VPN-сервісів є приховану шкідливу програму що призначено для вкрасти ваші дані. Вони можуть бути доставлені вам за допомогою спам-електронних листів, крадіжок даних вашої кредитної картки, блокування доступу до ваших пристроїв або взлому ваших онлайн-акаунтів..
 • Платна послуга VPN, яка стверджує, що вона не відстежує ваші дані. Безкоштовний VPN, однак, не працює. Безкоштовні VPN частіше, ніж не повністю підроблені, як більше 75% з них збирають ваші дані.
 • Безкоштовна послуга VPN могла б продати свою пропускну здатність стороннім рекламодавцям. Насправді, більшість безкоштовних VPN чітко заявляють, що вони діляться інформацією про користувачів із дочірніми компаніями.
 • Безкоштовні VPN-сервери настільки переповнені, що вам майже завжди доведеться зіткнутися повільна швидкість Інтернету.

Ось у чому справа, я розумію, що обіцянки про безкоштовний спосіб захистити свої дані та отримати доступ до геоблокованих сайтів є великими. Це теж супер нереально. Хостинг та обслуговування сервера, навіть 1, є дуже дорогим.

Якщо VPN не стягує плату за підписку, щоб платити за цей сервер, ви можете робити ставку на все ваші дані є їх основним джерелом доходу.

Приватні альтернативи доступу до Інтернету – заключні думки

Хоча PIA – це чудове VPN, яке ви можете отримати, не платячи багато грошей, все-таки не вистачає різних аспектів. Коли існує такий широкий список Приватні альтернативи доступу до Інтернету, навіщо дотримуватися PIA? VPN, про які я вже згадував, мають тонну різні особливості що відрізняє їх від інших VPN.

Я пропоную пройти їхні індивідуальні огляди або зробити власне дослідження. Що б ви нарешті не вибрали, завжди пам’ятайте про це з VPN, ви отримуєте те, за що платите. Ці кілька зайвих доларів можуть коштувати вам конфіденційності, а може і гірше. Зробіть свій вибір і повідомте мене в коментарі нижче. Я можу вам допомогти ще більше.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me