Найкращі альтернативи для Mullvad VPN

Mullvad – це простий у користуванні, безпечний та доступний VPN, який має понад 160 серверів VPN у 24 країнах. Сервери працюють на OpenVPN і повністю контролюються Mullvad. Що найкраще в VPN Mullvad – це те, що його штаб-квартира знаходиться у Швеції, одній із найвільніших країн світу, що стосується доступу до Інтернету. Цей постачальник використовує 256-бітове шифрування AES для підтримки безпеки. Це робить акцент на конфіденційність користувачів, що робить його чудовим вибором, якщо це ваш пріоритет. Крім того, Mullvad оснащений комутатором, який захищає ваші дані при падінні VPN-з’єднання. Веб-сторінка Am I Mullvad дуже корисна, щоб повідомити, підключений чи ні ваш VPN. P2P дозволено, тому ви можете завантажувати торрент. Без обмежень пропускної здатності, ви також матимете чудові потокові можливості. З усіма хорошими можливостями, які пропонує Маллвад, давайте вивчимо деякі найкращі заміни у цій статті нижче.


Найкращі альтернативи для Mullvad VPN

Найкращі альтернативи для Mullvad VPN

Найкращі альтернативи для Mullvad VPN

Після різноманітних тестів ми змогли сформувати список найкращої альтернативи для MullvadVPN. Ось результати:

 1. ExpressVPN 
 2. BulletVPN
 3. NordVPN
 4. ВипрВПН
 5. IPVanish

Навіщо шукати альтернативи Муллваду?

Mullvad – це вартий випробування сервіс, який має високі стандарти конфіденційності та надає вам потрібну вам Інтернет-свободу. Це унікально тим, що він приймає тверду готівку як оплату. Незалежно від усіх чудових функцій Mullvad, все ж є деякі причини, через які користувачі VPN можуть шукати його альтернативи. Ось чому деякі люди шукають замінники Mullvad VPN:

 1. Не працює з Netflix

Ви не можете передавати Netflix, оскільки Mullvad не в змозі обійти блок VPN Netflix більшість разів.

     2. Відсутність функції прямого чату

Обслуговування клієнтів пристойне, хоча і не надзвичайне. Якщо ви зіткнулися з проблемою, ви можете надіслати електронний лист, але в чаті немає.

     3. Тригодинна пробна версія і без повернення готівки

Пропонується 3-годинна пробна і 30-денна гарантія повернення грошей. Mullvad приймає біткойн, готівку, банківський провід, кредитну карту, PayPal та Swish. 30-денна гарантія повернення грошей не застосовується, якщо ви платите готівкою. 

Чому безкоштовні VPN не є безпечними?

Безкоштовно не означає безпечно. Майже все, що безкоштовно, виходить за більшу ціну. За допомогою безкоштовного VPN ви можете фактично поставити під загрозу вашу безпеку в Інтернеті та піддавати свої дані крадіжкам. Ви завжди повинні уникати використання безкоштовних постачальників послуг VPN. Тут пояснимо чому:

 • Безкоштовні VPN не гарантують шифрування трафіку, а це означає, що ваш обкладинка підійде в Інтернеті.
 • Вони спрямовують вас на веб-сайти, які можуть бути зловмисними без вашого дозволу.
 • Безкоштовні VPN ведуть журнали вашого інтернет-трафіку та відстежують вашу діяльність.
 • Більшість безкоштовних VPN мають швидкість руху равликів через те, наскільки вони перевантажені (багато користувачів користуються безкоштовними речами).
 • Вони можуть продати вашу пропускну здатність стороннім рекламодавцям.
 • Деякі безкоштовні VPN-програми мають приховане зловмисне програмне забезпечення, яке може вкрасти ваші дані, надсилаючи вам спам-листи, крадіжки реквізитів вашої кредитної картки, роблячи ваш пристрій недоступним або злом у ваших онлайн-акаунтах.

Безкоштовні VPN

Нижче наведено список деяких безкоштовних VPN, до яких не слід вдаватися:

 • Хола
 • Щит гарячої точки
 • TigerVPN
 • Спотфлюкс

Ранг
Провайдер VPN
Посилання

звання

vpn-провайдер

 • 30-денна гарантія повернення грошей
 • Необмежена смуга пропускання
 • Програми для всіх ваших пристроїв
 • 24/7 Live Support

Відвідайте ExpressVPN

звання

vpn-провайдер

Відвідайте BulletVPN

звання

vpn-провайдер

Відвідайте NordVPN

4

vpn-провайдер

Відвідайте Surfshark

Найкращі альтернативи Mullvad

Є дуже хороший шанс, що ви вважаєте, що для Mullvad VPN є хороші альтернативи, інакше ви б тут не читали це. Якщо ви думаєте придбати Mullvad, але не порівнювали інші VPN-сервіси, пропоновані конкурентами, наша порада полягає в тому, щоб ви це зробили. Наш огляд найкращих альтернатив Mullvad полегшує вам вибір. Якщо вам не подобаються послуги Mullvad, то ось декілька найкращих альтернатив Mullvad VPN, якими ви можете скористатися:

1. ExpressVPN

ExpressVPN це, безумовно, один з найкращих варіантів розблокування та доступу до американської Netflix з будь-якої точки світу. Цей постачальник із задоволенням може повідомити про підтримку чату в режимі 24/7 в реальному часі. Часи реакції блискавично швидкі, і їх команда підтримки дуже добре обізнана. ExpressVPN впевнений, що вам сподобається найнадійніший у світі швидкий VPN. Якщо з будь-якої причини ви не задоволені своїм досвідом, у вас є цілі 30 днів, щоб отримати компенсацію за будь-який план ExpressVPN, який ви обрали. Постачальник приймає оплату через Visa, Mastercard, American Express, Discover, Paypal, Bitcoin, WebMoney, Alipay, UnionPay, Yandex Money, Giropay, iDEAL, Sofort, Maestro, Carte Bleue, Interac Online, Mint, FanaPay та OneCard. Ось докладніше про ExpressVPN в цей огляд.

2. ПуляVPN

BulletVPN це простий у користуванні VPN, який пропонує гідну швидкість та можливість розблокувати Netflix. Цей постачальник також пропонує віддалену підтримку та функцію чату, якщо вона вам потрібна. BulletVPN забезпечує безпечні платежі через Paypal, Bitcoin та найпопулярніші кредитні картки. Жодна Ваша платіжна інформація не зберігається. Захистіть свою конфіденційність та розблокуйте веб-сайти гарантією повернення грошей 30 днів. Для отримання додаткової інформації про цього постачальника послуг зверніться до нашого Огляд BulletVPN.

3. NordVPN

Netflix зробив набагато складніше для VPN, щоб обійти свої геоблоки. Але NordVPN може розблокувати його із надзвичайно високими швидкостями. NordVPN пропонує функцію чату, яка працює цілодобово, і завжди готова відповісти на будь-які запитання. Ви можете платити за допомогою PayPal, кредитних карт, криптовалют, AliPay та багатьох інших. Ви також можете здійснити платіж через iTunes або Google Play. Якщо ви хочете попросити повернути гроші, ви можете зробити це протягом 30 днів після придбання послуги NordVPN. Для отримання додаткової інформації про цього постачальника послуг зверніться до нашого Огляд NordVPN. 

Найкращі альтернативи VPN Mullvad

Пошук надійного та безпечного VPN може бути досить складним завданням. Однак якщо ви скористаєтеся цією статтею, ви дізнаєтесь, які VPN вважаються найкращими та які їх найвизначніші особливості. Ваш VPN повинен відповідати вашим потребам та очікуванням, а також відповідати вашим обмеженням у бюджеті. Під час пошуку різних альтернатив VPN Mullvad ви можете звернути увагу на всі аспекти, такі як ціноутворення, рівень підтримки клієнтів, підтримувані мобільні пристрої тощо. Як ви думаєте, ми потрапили до позначки за допомогою цих VPN? Чи знаєте ви якісь кращі заміни для Mullvad VPN? Ми хотіли б почути від вас. Не забудьте залишити свої пропозиції в розділі коментарів нижче.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me