Найкращі альтернативи для CyberGhost

Які найкращі альтернативи CyberGhost? CyberGhost – це програмне забезпечення VPN, яке маскує ваш IP-код, шифрує ваші дані, анонімізує вашу активність в Інтернеті та забезпечує безпеку кожного разу, коли ви в Інтернеті. Цей постачальник послуг містить усі основні та найважливіші особливості, які VPN повинен мати, оскільки їх мета – допомогти користувачам відшкодувати своє право на конфіденційність та відкритий Інтернет. Їх мережа поширюється в 61 країні з більш ніж 1300 серверами. У них є автоматичний вимикач вбивства, ви можете підключати до 7 пристроїв одночасно та підтримує більшість основних протоколів, включаючи OpenVPN, L2TP та IPSec. Компанія створила собі ім’я на ринку завдяки популярній безкоштовній версії свого сервісу. CyberGhost представляє вражаючий набір функцій, які включають користувацькі клієнти для Windows, Mac, iOS та Android, з торрентами, дозволеними на більшості серверів. Вони мають 30-денну політику гарантії повернення грошей та підтримку, щоб запропонувати користувачам керівництво.


Хоча на ринку існує безліч недостовірних VPN, які рекламують політику нульових журналів, CyberGhost дуже серйозно ставиться до конфіденційності користувачів. Якщо коротко, CyberGhost не зберігає журнали користувачів. Крім того, CyberGhost – це VPN, що базується в Румунії. Це означає, що він не має 14 очей. Вони також використовують найсильніший галузевий стандарт шифрування – 256-бітний AES, щоб забезпечити своїм користувачам найвищий рівень безпеки. Навіть маючи переваги, які пропонує VPN, люди все ж шукають альтернативи CyberGhost з різних причин. Читайте далі, щоб дізнатися, чому.

Найкращі альтернативи CyberGhost

Найкращі альтернативи CyberGhost

Підсумовані найкращі альтернативи CyberGhost

Ми провели кілька тестів на декількох VPN, щоб знайти найкращі альтернативи для CyberGhost, і ось вони:

  1. ExpressVPN
  2. BulletVPN
  3. NordVPN
  4. IPVanish

Чому шукати альтернативи CyberGhost

Не існує такого поняття, як ідеальний VPN. Є хороший і надійний VPN, який або відповідає вашим очікуванням і задовольняє ваші потреби, або ви шукаєте альтернативу. Існує багато скарг на CyberGhost, і більшість з них стосуються обслуговування клієнтів та функціональності. Давайте розглянемо причини, які змушують людей шукати замінники CyberGhost. Ми також рекомендуємо прочитати наше Огляд CyberGhost щоб краще зрозуміти постачальника послуг, для якого ми намагаємось знайти альтернативи.

Підтримка клієнтів

Завжди доступна підтримка клієнтів цілодобово, особливо нові абоненти. Однак із CyberGhost підтримка в реальному часі доступна лише в робочий час (східноєвропейський робочий час). Це означає, що вам доведеться чекати відповіді, коли вам справді потрібна негайна допомога та рекомендації. Початківцям VPN, безумовно, сподобається інтерфейс CyberGhost, але, зіткнувшись із труднощами, вони більше дбають про отримання допомоги, ніж про естетику.

Ніяких додаткових функцій

CyberGhost не пропонує жодних спеціальних додаткових функцій шифрування, які б підвищували його безпеку. Ця послуга вже використовує деякі найкращі протоколи тунелювання проксі, доступні, такі як PPTP, L2TP та OpenVPN, не кажучи вже про 256-бітове шифрування. Наявність додаткових функцій безпеки, ймовірно, дозволить поставити заслінку на їх уже середні швидкості руху.

Відсутність різноманітності серверів

Хоча CyberGhost має багато серверів, їм не вистачає різноманітності, особливо в Америці, де трафік зазвичай великий. Вони також досить суворі, якщо мова йде про їхні американські сервери. Через відсутність різноманітності серверів, знайти неповноцінне та незатиснене з’єднання з CyberGhost може бути важким.

Ціна

Звичайно, ви можете отримати CyberGhost за більш дешевою ціною при довгостроковій підписці, але його щомісячна цінова оплата становить 11,99 $. Той факт, що там є дешевші постачальники послуг, робить CyberGhost таким же дорогим.

Найкращі альтернативи CyberGhost

VPN стали необхідними для користувачів Інтернету протягом усього їх повсякденного життя. Це дозволяє їм отримати доступ до приватної мережі, щоб отримати безпечне з’єднання навіть під час користування загальнодоступною мережею. Якщо встановлено VPN, їм не доведеться турбуватися про спроби злому, спостереження чи крадіжки даних. Однак, маючи всі великі переваги, які отримує VPN, існує багато таких, які не вдається отримати. Не всі VPN однакові, і не кожна VPN надає вам речі, які ви по суті шукаєте. Хоча CyberGhost відповідає своїм вимогам щодо безпеки та конфіденційності, він відстає від інших своїх можливостей. Вони можуть бути недостатньо вагомими причинами шукати альтернативу CyberGhost, але це може бути не до душі кожному. Зважаючи на це, ми представимо вам декілька найкращих альтернатив VPN для CyberGhost:

ExpressVPN

Якщо ви шукаєте преміального постачальника VPN з більш жорсткими заходами безпеки та більшим діапазоном серверів, радимо перевірити ExpressVPN. Якщо ви зареєструєтесь у цього постачальника послуг, ви отримаєте допомогу за лічені секунди, а не за дні, і ви можете запитати що завгодно через підтримку чату в реальному часі. ExpressVPN – це трохи дорого, починаючи з 12,95 $ на місяць, але коштує кожної копійки. На відміну від CyberGhost, вони керують величезною мережею 2 000+ глобальних VPN-серверів, оптимізованих для швидкого з’єднання. Поговоріть про різноманітність серверів! Ви також можете захистити себе від злому та спостереження за допомогою 256-бітного AES-шифрування ExpressVPN, захисту від витоку DNS / IPv6, перемикача збитків та розділеного тунелювання. Обов’язково прочитайте наше Огляд ExpressVPN для глибокого аналізу.

BulletVPN

BulletVPN коштує 10,9 доларів на місяць – дешевше, ніж CyberGhost – і пропонує безкоштовну послугу Smart DNS з їх передплатою. Вони дотримуються політики нульового ведення журналів, і вони доволі відверті. Використання шифрів найвищого ґатунку допомагає захистити ваш трафік від сторонніх осіб, де б ви не знаходились в Інтернеті. Більшість їх серверів знаходяться в центрах даних Tier-1, це означає, що вони мають високоякісні з’єднання та забезпечують максимально швидку швидкість. Вони прагнуть надати якісні послуги, щоб забезпечити збереження конфіденційності своїх клієнтів та їх роботу в Інтернеті безперебійно. Прочитайте наше Огляд BulletVPN щоб дізнатися більше про все, що може запропонувати постачальник послуг VPN.

NordVPN

Тепер це VPN, який може похвалитися своїми додатковими функціями та з усіма правами на це. Для більш високого рівня конфіденційності NordVPN пропонує подвійне шифрування, тобто ваші дані шифруються двічі. Подвійний VPN маршрутизує трафік щонайменше через два стрибки, що підвищує безпеку. З’єднання шифрується в межах двох шарів шифрувального шифрування AES-256-CBC. Вони пропонують спеціалізовані типи серверів з урахуванням ваших потреб. Їх обслуговування клієнтів відмінне, оскільки вони знають і дуже чуйні. Прочитавши наше Огляд NordVPN, ви зрозумієте, що це чудова заміна CyberGhost. Плюс це майже та сама ціна, що й CyberGhost, але з кращими функціями безпеки.

IPVanish

IPVanish ‘s ціна набагато дешевша, ніж CyberGhosts, починаючи з 8,99 $ щомісячної підписки. У цього постачальника послуг немає функції прямого чату або телефону для обслуговування клієнтів, що може не привернути увагу новачків. Вони постійно додають сервери для розширення свого глобального охоплення, розширення можливостей підключення VPN та надання своїм користувачам найкращого досвіду VPN в галузі. У цьому VPN нічого не падає. Він охоплює всі основи і все ще виступає як кращий варіант VPN, ніж інші безкоштовні або ненадійні на ринку. Ось наш Огляд IPVanish, якщо ви хочете дізнатися більше про його послуги.

Альтернативи CyberGhost

Можна сказати, що CyberGhost – чудовий постачальник послуг VPN з багатьма функціями. Він пропонує безкоштовні та преміальні плани для клієнтів та прийнятну кількість серверів, що працюють з відносно хорошою швидкістю. CyberGhost VPN дуже відкритий щодо свого обміну даними та пов’язаних із законом політик, що робить його правильним вибором для користувачів, що усвідомлюють безпеку. Отже, за такою доступною ціною та з такими хорошими можливостями ви можете знайти в CyberGhost VPN для вас. Однак якщо ви не вагаєтесь щодо підписки на послуги CyberGhost, ви можете розглянути альтернативи, про які ми згадували вище. Поділіться своїм вибором у розділі коментарів нижче.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me