Найкраща VPN без розпізнавання

Якщо ви є користувачем Інтернету, якому потрібна щоденна доза Netflix (Дім Карт неймовірно) та відеочаті, вам VPN не чужий. Незважаючи на зміну політики Netflix, яка забороняє користувачам звертатися до VPN для доступу до контенту, характерного для регіону, популярність віртуальних приватних мереж постійно зростає. Однак VPN використовується не лише для обходу географічних обмежень. Більшість користувачів звертаються до VPN для анонімного, безпечного веб-перегляду. Але яким постачальникам послуг VPN насправді варто вашої довіри? Зважаючи на це, ми підготували наступний огляд “Кращої VPN для Logless”.


Найкраща VPN без розпізнавання

Найкраща VPN без розпізнавання

Що таке VPN?

У той час, коли конфіденційність в Інтернеті загрожує з усіх куточків, використання VPN для анонімного перегляду Інтернету є розумним вибором.

Для тих, хто не знає, віртуальна приватна мережа – це програма, яка дозволяє користувачам отримувати доступ до Інтернету приватно із захищеними, зашифрованими підключеннями.

VPN надають такі функції, як приховування фактичної IP-адреси та збереження анонімності, минаючи цензуру в Інтернеті, щоб дозволити користувачам вільно отримувати доступ до Інтернету в репресивних режимах та полегшувати доступ до контенту, заблокованого регіоном, на потокових послугах. VPN також захищає користувачів у відкритих мережах Wi-Fi, створюючи тунель між користувачем та сервером.

VPN та анонімний перегляд

Такі місця, як США або Великобританія, вважаються державами спостереження, де діяльність кожного користувача Інтернету відстежується урядом та службами безпеки. Сайти в соціальних мережах, такі як Facebook, відомі тим, що відстежують дані користувачів та продають інформацію своїм рекламним партнерам. Люди мають основне право на приватне життя, і наразі воно піддається серйозному нападу.

Ну, не використовуйте Facebook, але це вже інша тема. У той же час, кому байдуже, чи хтось за тобою спостерігає? Якщо вони хочуть відстежувати ваше просування по магазинах для сходів на якомусь сайті для благоустрою або на плоскій екрані у якогось інтернет-магазину, наприклад Wal-Mart або Best Busy, будь то так!

Але конфіденційність життєво важлива з багатьох причин.

Що таке VPN Logless?

Перш ніж сліпо довіряти VPN, з’ясуйте, чи він реєструє ваші дані. Існує кілька безкоштовних та дешевих VPN, які стали відомими для відстеження даних користувачів, навіть коли вони заявляють, що пропонують повну анонімність. Ці підроблені та ненадійні VPN важко виявити. У рідкісних випадках кіберзлочинці можуть стояти за фальшивою VPN, яку вони використовують для збору приватної інформації від людей та введення їх у неетичну практику.

Усі служби VPN заявляють про повну анонімність, але для цього вони не повинні зберігати жодних журналів даних користувачів. Урядові, охоронні чи навіть злочинні установи можуть змусити ці служби VPN до частини даних користувачів. Це викликає велике занепокоєння, якщо ви використовуєте VPN, які реєструють дані користувачів.

VPN-адреси Logless ніколи не бувають безкоштовними і рідко бувають дешевими. Деякі з найвідоміших VPN на ринку досягли своєї популярності, надаючи анонімний Інтернет-перегляд без розмитнення. Якщо хто-небудь намагатиметься вимагати інформацію від постачальника VPN без розмитнення, він буде дуже розчарований, оскільки немає інформації, якою можна поділитися.!

Кращий огляд VPN від Logless

З цього приводу наводимо список найкращих постачальників VPN, які пропонують повну анонімність, не реєструючи даних користувачів..

ExpressVPN

Для цього є ряд причин ExpressVPN є найбільш надійною VPN останнім часом. Це одна з найшвидших VPN сьогодні, яка пропонує стабільну, безпечну та повністю безвідмовну послугу. Він оснащений 256-бітним шифруванням, 30-денною гарантією повернення грошей, а також має реферальну систему, яка допоможе поширити слово про необхідність VPN. Люди, які використовували ExpressVPN, вважають, що це найкраще на ринку сьогодні.

Приватний доступ до Інтернету

Близький другий є Приватний доступ до Інтернету який публічно заявляє, що він не реєструє дані користувачів, трафік, метадані та DNS. Недарма постачальник VPN виграв кілька нагород за свою ефективну послугу за розумною ціною, а також використовується декількома організаціями для безпечного, анонімного перегляду. Завдяки міцності та швидкості своєї мережі сервіс є надійним та швидким, і користувачі мають можливість вибирати між 128-бітним та 256-бітним шифруванням.

BulletVPN

Ще один постачальник VPN, який детально ставиться до вашої безпеки в Інтернеті, є BulletVPN. У своїй політиці чітко зазначається, що немає жодного журналу реєстрації даних користувачів, і вся діяльність в Інтернеті пов’язана з IP-адресами BulletVPN, а не з адресою користувача. Поряд із 256-бітним шифруванням BulletVPN також забезпечує повну безпеку та конфіденційність в Інтернеті.

Найкращий огляд VPN від Logless – завершення роботи

Ваша конфіденційність в Інтернеті має надзвичайно важливе значення, особливо в даний час, коли ніхто не захищений від інтернет-спостереження. Перш ніж вибрати будь-яку службу VPN, переконайтесь, що прочитайте огляди та дослідження про кілька VPN. Запитайте інших користувачів про VPN, які насправді є повністю бездітними. Краще вибрати надійну VPN, ніж дешеву або безкоштовну. Що стосується вашої інтернет-безпеки, обраний вами VPN може змінити значення.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me