Найбезпечніший VPN для конфіденційності та безпеки в Інтернеті

Кіберзлочинність зростає, і ті, хто не має належного захисту, можуть дуже дорого заплатити в найближчому майбутньому. У міру того, як Інтернет створив носій, який дозволяє швидко спілкуватися, широкомасштабними дослідженнями та ще кращими мережами через соціальні медіа, він також став мисливським майданчиком, де спамери та хакери розробляють тактику, яку вони можуть використовувати для нічого не підозрюючих людей. Кількість кмітливих кіберзлочинців продовжує збільшуватися з кожним днем, і ці недоброзичливі люди придумують досить складні способи втечі від приватних осіб та корпорацій..

Найбезпечніший VPN для конфіденційності та безпеки в Інтернеті

Найбезпечніший VPN для конфіденційності в Інтернеті & Безпека

ЗМІ також не соромляться повідомляти про випадки, коли приватна інформація людей була зібрана незаконно, один з найбільших випадків – скандал даних Facebook-Cambridge Analytica. Оскільки великі транснаціональні компанії та злочинці дрібного часу тяжко замислюються, щоб уявити методи, які вони могли б використати для незаконного збору даних користувачів, ризик, який виникає при перебуванні незахищених в Інтернеті, вище, ніж будь-коли раніше. Цей вид загрози вимагає запобіжних дій, і ми маємо для вас лише правильне рішення для впровадження та захисту ваших даних у будь-якому режимі онлайн.

Використання VPN для безпеки в Інтернеті

Віртуальна приватна мережа, більш відома як VPN, – одна надзвичайна відповідь на цю проблему. Це послуга, яка працює, шифруючи ваше з’єднання, як тільки ви приєднаєтесь до мережі, зареєструвавшись з постачальником. Після встановлення зв’язку з будь-яким із віддалених серверів ваші дані згодом передаватимуться у захищеному зашифрованому вигляді. Ваша підписка на VPN також дозволить отримати доступ до гео-обмежувальних сайтів, оскільки після того, як ви підключитесь до віддаленого сервера, вам здається, що ви базуєтесь там, де знаходиться сервер, до якого ви підключились..

Вибір послуги VPN для підписки може бути дуже складним, особливо якщо ви це робите вперше. Щоб переконатися, що ви правильно це зробите, у нас є перелік факторів, які слід перевірити, вивчаючи послуги VPN, доступні на ринку:

  • Функції безпеки та конфіденційність: зверніть увагу на будь-які унікальні функції, які дозволяють вашому постачальнику запропонувати безпечне з’єднання порівняно з тим, що ви отримаєте з іншими службами.
  • Підтримка клієнтів: Великий плюс домогтися доступу до команди обслуговування клієнтів вашого постачальника.
  • Швидкість завантаження: Відомо, що VPN трохи сповільнюють ваше інтернет-з’єднання. Щоб протистояти цьому, найкраще шукати постачальника, який має дійсно швидкі сервери.
  • Політика ведення журналів & Юрисдикція: різні постачальники мають різні правила щодо реєстрації даних. Обов’язково перехрестіться у свого постачальника, щоб дізнатись, що таке.
  • Підтримка торрентінгу: якщо ви будете робити багато файлів для спільного використання та завантаження, вам знадобиться постачальник, який налаштований таким чином, щоб підтримувати цей вид діяльності.

Найбезпечніші VPN для конфіденційності в Інтернеті & Безпека

Щодо найбільш захищених VPN, з якими ви можете зареєструватися, варіантів дійсно не так багато. Тримайтеся подалі від безкоштовних VPN, оскільки вони часто можуть поставити під загрозу вашу безпеку в Інтернеті, а не захищати її. Ось найбезпечніші VPN станом на 2018 рік:

1. ExpressVPN

Це один постачальник, який лідирує на ринку майже з моменту створення. ExpressVPN була заснована на Британських Віргінських островах ще в 2009 році і з тих пір отримує численні нагороди за якість послуг. ExpressVPN пропонує 256-бітове шифрування AES, яке залежить від OpenVPN як його основного протоколу VPN. У сервісі є доступ до близько 2000 серверів, а також нульова політика ведення журналів, яка гарантує, що ваша інформація залишається приватною і невідомою навіть для ExpressVPN. Їх сервери також є одними з найшвидших у цій галузі, і з сервісом обслуговування клієнтів, який працює цілодобово, ніколи не буде пізно або занадто рано, щоб звернутися до них зі своїми проблемами. У їхній пакет також входить служба DNS, яку ви можете вибрати замість VPN, хоча ви повинні знати, що ця приховує ваше місцезнаходження лише без шифрування. Їх серверна мережа також включає низку незахищених серверів, які дозволять вам пробити навіть найскладніші брандмауери залежно від того, де розміщений веб-сайт, до якого ви переглядаєте. Перелік додаткових функцій, які може запропонувати послуга, включає перемикач Internet kill, який вимикає ваш Інтернет у випадку втручання вашої послуги VPN, та службу захисту від витоку DNS, яка запобігає передачі будь-якого з ваших запитів DNS через неправильний список . Щоб дізнатися більше про послугу, подивіться наш огляд ExpressVPN. Після завершення ви також можете ознайомитись із 30-денною пробною пропозицією, яка постачається з гарантією повернення грошей.

2. NordVPN

Цей VPN на базі Панами забезпечує доступ до близько 4000 серверів у межах своєї мережі. Це одне гарантує доступ до такого широкого кола веб-сайтів, тобто користувачам нічого не турбуватися під час підключення. У сервісі є багато корисних функцій, і більшість з них зосереджена на максимальному захисті своїх абонентів в Інтернеті. Візьмемо для прикладу їхню функцію подвійного шифрування. Ця функція дозволяє користувачам ретранслювати трафік через два сервери замість одного, тим самим подвоюючи рівень захисту. Крім того, користувачі також можуть вибрати, до яких серверів підключитися, спираючись на роботу, яку вони роблять в Інтернеті. NordVPN пропонує сервери, оптимізовані для ігор в Інтернеті, торрентійдингу, потокової передачі HD, а також великих завантажень файлів. Якщо ви думаєте отримати більш ніж один пристрій захищено, NordVPN охоплює вас, оскільки вони підтримують до 6 декількох підключень. Ви можете пройти наш всеосяжний огляд NordVPN, щоб дізнатися більше про NordVPN.

3. CyberGhostVPN

Мати список передплатників понад 15 мільйонів користувачів, CyberGhost VPN, безумовно, допомагає зробити деякі речі правильно в їх пропонуванні послуг. Провайдер має вражаючий перелік близько 1300 серверів, які базуються в більш ніж 61 країні. Клієнти, які захищають безпеку, клієнти отримують доступ до шифрування AES за 256 біт, що є достатньо хорошим для того, щоб захистити їх зв’язок та приватну інформацію подалі від зловмисних людей. Їх база в Румунії також далеко від впливу будь-якого регулюючого органу даних, і це вселяє вотум довіри до політики нульової реєстрації компанії. CyberGhost VPN також підтримує торрентінг серед своїх користувачів, і для цього полегшуються спеціальні сервери. Провайдер також пропонує різні версії свого VPN-програми, і це дає можливість користувачам запускати послугу на своїх пристроях під керуванням Windows, iOS, Linux або Android. Провайдер VPN також реалізує використання ідеальної секретності вперед, коли вам потрібно використовувати щойно зібраний приватний ключ при кожному вході в систему. Для більш детального ознайомлення з тим, що може зробити цей провайдер для вас, знайдіть час, щоб пройти. наш огляд Cyberghost VPN.

Підсумок найбезпечніших VPN

Коли ми говоримо про те, наскільки безпечною є послуга VPN, то, на що звертається увагу, є рівень її надійності. Ми розглянули деякі найбільш надійні VPN-сервіси на ринку, тому ми впевнені, що всі три гарантовано повністю захищають вашу безпеку в Інтернеті..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me