Кращий VPN в Google Play Store

Запущений ще в 2012 році, Google Play Store пропонує користувачам Android широкий спектр ігор, фільмів, музики, книг, а також додатків, які дозволяють робити майже все на своєму мобільному пристрої. Станом на 2017 рік у магазині розміщено понад 2,7 мільйонів додатків і він став джерелом понад 82 мільярдів завантажень програм. Програми, знайдені в магазині, здебільшого безкоштовні, і це одна з головних причин, яка сприяла високому рівню трафіку, який він отримує. Для платників Google полегшує весь процес покупки через їх обліковий запис Google Wallet. Це віртуальний рахунок, який ви можете створити, зберігаючи дані свого банківського рахунку чи кредитної картки за допомогою сервісу.

Краща VPN Google Play

Кращий VPN в Google Play Store

Різні регіони Google Play, різні програми

Тепер, ще одна річ, яку більшість людей насправді не знають про магазин, – це те, що вона пропонується в різних версіях залежно від країни, в якій ви перебуваєте. Це означає, що є певні додатки та послуги, які доступні лише вам залежно від країни Ваше місцезнаходження. Наприклад, програми, які можна завантажити через канадський магазин Google Play, не такі, як ті, які доступні в США. Різницю не завжди легко зрозуміти, оскільки більшість із цих додатків навіть не видно з інших регіонів. Якщо ви часті мандрівники, ви можете схилитись до того, що деякі завантажені вами програми обмежені в користуванні залежно від того, де саме ви знаходитесь. Можливо, ви не зможете перейти до наступного рівня улюбленої гри, в яку грали, або що нове автоматичне оновлення улюбленого додатка просто змінило все на іншій мові. Це все проблеми, які виникають через простоту, з якою Google Play може відстежувати ваше місцезнаходження.

10 кращих VPN Google Play

Ось найкращі VPN-програми для Android, які ви можете завантажити та встановити з Google Play Store. Кількість факторів, які були враховані, скільки разів було встановлено додаток і наскільки добре він оцінив аналогічні додатки.

  1. ExpressVPN
  2. BulletVPN
  3. NordVPN
  4. IPVanish
  5. ВипрВПН
  6. CyberGhost
  7. HideMyAss VPN
  8. Приватний доступ до Інтернету
  9. PureVPN
  10. PrivateVPN

Використання VPN для Google Play Store

Використання VPN на смартфоні або планшеті Android дозволяє вам пограти з віртуальним розташуванням вашого пристрою. Таким чином, ви навіть можете переключити регіони Google Play Store і завантажити будь-яку програму, яку хочете, навіть якщо вона недоступна у вашому локальному магазині Google Play. Віртуальна приватна мережа полегшує цей процес, дозволяючи вам підключатися до віддалених серверів, які потім змінюють ваш IP-адресу, щоб відображати розташування серверів замість вашого. Це дозволяє переглядати різні регіональні бібліотеки, якими працює магазин Play Play, і вибирати додатки, музику чи вміст, які зазвичай не знаходили б у регіональній бібліотеці магазину Play.

Реєстрація за допомогою послуги VPN також дозволяє повністю приховати всі ваші особисті дані від з’ясування якоюсь випадковою особою в Інтернеті. Збереження приватних даних, таких як ваше ім’я, місцезнаходження та адреса, є важливим, оскільки це покажчики, які хакери та спамери використовують для відстеження вас та викрадання інформації у вас. Використання VPN також дає вам впевненість переказувати гроші в Інтернеті через Інтернет-банкінг або навіть робити покупки в Інтернеті та безпечно оплачувати свої товари..

Пошук найкращий VPN для Google Play Store може бути дуже непростим завданням, особливо якщо ви навіть не знаєте, на що слід звертати увагу при виборі послуги. Вам потрібно врахувати такі речі, як, наприклад, де знаходиться найкраща бібліотека Play Store, щоб ви могли вибрати службу VPN, яка має там велику більшість серверів. З того, що ми бачили, більшість найкращих додатків і сервісів, які ви можете отримати в магазині Play, схожі на США, Канаду та Великобританію. Тож найкраще отримати сервіс, який має там велику кількість своїх серверів.

Безкоштовні VPN для Google Play?

Звичайно, багато наших читачів вважають за краще використовувати безкоштовний постачальник послуг VPN на своїх пристроях Android. Ніщо не перемагає безкоштовний продукт, правда? Що ж, правда не є такою простою. Кілька досліджень показали, що переважна більшість безкоштовних VPN в Google Play Store переповнюються шкідливим програмним забезпеченням і розробники використовують їх для вилучення ваших приватних даних, перш ніж продати їх найвищим учасникам торгів. Зважаючи на це, не існує безкоштовного VPN, який ми можемо сміливо рекомендувати для використання на Android.

Кращий VPN для Google Play Store

Щоб допомогти вам прийняти якісне рішення, ми розглянули декілька преміальних постачальників VPN, на які ми впевнені, що можуть сприяти хорошому зв’язку. Ці VPN були ретельно перевірені та абсолютно безпечні у використанні. Подивіться їх у нашому списку нижче:

1. ExpressVPN

ExpressVPN займає перше місце у нашому списку найкращих VPN-адрес Google Play. В основному це пов’язано з репутацією, яку вона створила завдяки пропонуванню найкращого в класі обслуговування клієнтів. У цього постачальника є команда з обслуговування клієнтів, яка постійно дзвонить цілодобово, і це найкращий сервіс для спілкування, особливо якщо ви тільки знайомитеся з VPN. Завдяки близько 2000 добре розподілених серверів, користувачі повинні мати доступ до будь-якого іноземного онлайн-сервісу, який вони бажають. Рівень безпеки, що пропонується, також знаходиться над платою, ввічливість їх OpenVPN на основі 256-бітного шифрування AES. Завдяки ExpressVPN клієнтам обіцяють, що їх інформація залишається анонімною навіть для самого сервісу завдяки їх надійній політиці нульового журналу. Вони також зможуть здійснити до 3 одночасних з’єднань на своєму пристрої, і з додатком VPN, який доступний у декількох версіях, їм не слід турбуватися про проблеми сумісності, якщо їх пристрій базується на Windows, iOS, Платформа Linux або Android. Послуга також пропонує схему винагород, коли будь-яким користувачам, які передають послугу друзям, які підписуються, отримують безкоштовний місяць користування послугою. Для всіх, хто все ще хоче дізнатися більше про послугу, є всебічний огляд ExpressVPN, який ми підготували, щоб подати вам всю потрібну інформацію, яка вам може знадобитися.

2. NordVPN

Як один з небагатьох постачальників, який пропонує послугу подвійного шифрування, NordVPN безумовно, слід входити до числа постачальників послуг, з якими слід серйозно подумати про реєстрацію. Їх подвійна послуга VPN дозволяє передавати свої дані через два сервери замість одного, тим самим подвоюючи кількість безпеки, яку ви отримуєте насолоду від онлайн. Це можливо завдяки їх колекції з понад 4000 серверів, що, мабуть, є однією з найбільших мереж, яку ви коли-небудь знайдете у будь-якого постачальника. NordVPN також дозволяє своїм користувачам вирішувати, до яких серверів вони хочуть підключитися, виходячи з того, що б вони не мали в Інтернеті. Це тому, що в сервісі є сервери, оптимізовані для конкретних завдань, таких як онлайн-ігри, торрентінг, HD-потоки та великі завантаження файлів. У NordVPN також є дуже щедра пропозиція для користувачів, які хочуть підключити кілька пристроїв до їх сервісу, що дозволяє користувачам мати до 6 одночасних з’єднань. На додаток до цього, сервіс також включає в себе функцію CyberSec, яка допоможе уберегти всі небажані реклами та зловмисне програмне забезпечення, тим самим не перешкоджаючи перегляду веб-сторінок. Ось більш детальний огляд NordVPN, який ви можете переглянути, щоб дізнатися більше про сервіс.

3. IPVanish

IPVanish робить останній запис у нашому списку, вражаючий сервер охоплює близько 1500 серверів, які добре розподілені рівномірно по всьому світу. Що відрізняє IPVanish від решти його конкурентів – це той факт, що сервіс володіє всіма своїми серверами, тобто їм не доведеться співпрацювати з будь-якими іншими третіми сторонами, щоб розібратися з будь-якими проблемами, які можуть виникнути, коли ви використовуєте їх сервіс. IPVanish також відомий швидкістю, з якою працюють їхні сервери, а також він вважається найкращим постачальником для тих, хто хоче грати в онлайн-ігри, оскільки їх послуга рідше зависає. IPVanish також досить відомий тим, що може легко інтегруватися з Kodi, і це робить його ідеальним провайдером для співпраці, якщо вам трапляється шукати послугу, яка надасть вам доступ до всіх найкращих додатків Kodi. Завдяки можливості підтримувати до 10 одночасних з’єднань, IPVanish – один з найкращих постачальників, з яким можна зареєструватися, якщо ви хочете захистити свій бізнес або велику групу користувачів Інтернету. Щоб дізнатися ще більше про те, що послуга може зробити для вас, перегляньте наш глибокий огляд IPVanish.

Висновок про кращий VPN для Google Play Store

VPN, які ми розглянули в цих оглядах, зосереджені на забезпеченні збереження вашої безпеки, а оскільки всі вони мають значне охоплення мережею, всі вони підходять для того, щоб ви мали доступ до будь-якої бібліотеки магазину Google Play, яку б ви не мали. хочу завантажити з.  

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me