Кращий VPN, який можна використовувати, щоб залишатися невідкритим

Використання VPN сьогодні стало однією з багатьох речей, які вам доведеться робити, якщо ви хочете і надалі користуватися необмеженим доступом до Інтернету на всі веб-сайти та канали, які ви хочете відвідати з будь-якої точки світу. . Як перевага, це також убереже вас від досяжності будь-яких зловмисних хакерів та спамерів, а також від будь-яких наслідків, які може мати на вас загроза кібербезпеки. На жаль, багато веб-сайтів, потокових каналів і навіть Інтернет-провайдери почали розгортати різні методи для блокування використання VPN. Зважаючи на це, чи все-таки можливо використовувати VPN і залишатися невизнаними при цьому? Або блокування VPN стало занадто ефективним?


Кращий VPN, який можна використовувати, щоб залишатися невідкритим

Кращий VPN, який можна використовувати, щоб залишатися невідкритим

Інтернет-провайдери та веб-сайти блокують VPN

Помітивши величезну кількість приміщень для ніг, що використання VPN надає своїм користувачам, деякі Інтернет-провайдери та веб-сайти почали вводити заходи, що блокують VPN-з’єднання за замовчуванням. Це означає, що якщо ви покладаєтесь на службу VPN, щоб приховати як своє місцезнаходження, так і особисті дані, коли переглядаєте сайт, ваше використання послуги буде виявлено за замовчуванням, тим самим позбавляючи будь-якої форми доступу. Прикладом потокового сайту, який добре відомий для цього, є Netflix. Як тільки сайт визнає, що ви користуєтесь послугою VPN, ваше з’єднання блокується, а ваш доступ до сайту стає обмеженим, навіть якщо ви знаходитесь у прийнятому регіоні.

Якщо ви, як правило, проводите значну кількість часу в Інтернеті, то відвідування таких сайтів – це те, що неодмінно має відбуватися раз у раз. Проблема виникає, коли веб-сайт, на який ви витрачаєте значну кількість часу, починає блокувати користувачів VPN, таких як ви. Тепер ви змушені будете шукати постачальника, який має кращі способи приховування того, що ви використовуєте службу VPN, але не хвилюйтесь, оскільки ми будемо шукати декілька постачальників, які впевнені, що належним чином забезпечити своє з’єднання.

Як ваше VPN використовує виявлення

Щоб зрозуміти, на що звертати увагу, коли ви вибираєте, на яку VPN-послугу підписатися, важливо спершу зрозуміти багато способів, через які веб-сайти та канали зможуть вас заблокувати, оскільки ви користуєтесь послугою VPN. У нас є декілька з них нижче:

  • Інспекція глибоких пакетів (DPI) – такі країни, як Китай, відомі тим, що проводять DPI на своїх користувачів, де дані з їх трафіку аналізуються та блокуються, якщо виявлено, що вони містять підписи криптографії.
  • Чорний список VPN IP – на кмітливих веб-сайтах відомо список часто використовуваних IP-адрес VPN. Якщо IP-адреса, яку ви використовуєте, буде однією із списків у цьому списку, то в кінцевому підсумку вам буде заборонено доступ до такого веб-сайту. Чорний список IP-адрес – один із методів, якими Netflix користувався, щоб заборонити користувачам перемикати їхню область Netflix.
  • Блокування порту – VPN-послуги, як відомо, трафік своїх клієнтів проходять через різні передпокої / тунелі під час доступу до Інтернету. Усі ці порти мають унікальні номери, і ці номери використовуються веб-сайтом, який отримує доступ, для формування уявлення про те, де може базуватися користувач. Якщо веб-сайт може перевірити, чи користувач отримує доступ із цього конкретного порту, і визначить його як порт VPN, то його дуже легко заблокувати та заборонити доступ.

Найкращі VPN, які можна використовувати для того, щоб залишатись невизначеними

Перший крок до того, щоб ваша послуга залишалася невизначеною, це підписатися на надійного постачальника VPN. Шанси, що ви будете залишатися під радаром із безкоштовними VPN або тими, які пропонують безкоштовні послуги проксі, дуже малі.

Ви виявите, що провайдерам, які ми пропонуємо нижче, відомо, що вони пропонують лише правильний набір інструментів та функцій, які вам знадобляться, щоб не заблокувати кожного разу при серфінгу в Інтернеті..

1. ExpressVPN

Рекламувався як найбезпечніший VPN-сервіс у світі, ExpressVPN добре відомий своїми зусиллями щодо того, щоб кожен клієнт отримував якісне обслуговування поряд із надійним з’єднанням. Їх розвинена мережа з понад тисячі серверів, розроблених у понад 94 країнах, здатна забезпечити, що всі клієнти переглядають Інтернет, використовуючи надшвидкісні швидкості, а їхнє просте у користуванні програмне забезпечення також дає можливість новим користувачам VPN легко отримувати доступ ознайомився зі службою. Що стосується конфіденційності, користувачі ExpressVPN користуються захистом через 256-бітове шифрування AES, а також жорстку політику нульового журналу, яка гарантує, що жоден із записів перегляду клієнтів не зберігається. Також підтримуються протоколи VPN, такі як PPTP, L2TP / IPSec, SSTP і OpenVPN, і такий масив опцій забезпечує користувачеві повний контроль над їх захистом в Інтернеті. Якщо все це звучить цікаво, ви можете спробувати це, скориставшись 30-денним пробним періодом повернення грошей.

2. NordVPN

NordVPN також славиться тим, що пропонує найбільш динамічні функції та інструменти своїм абонентам, тим самим дозволяючи їм адаптувати послугу під їх використання. У провайдера є чи не найбільша серверна мережа, в якій понад 3000 серверів добре розподілені в 59 різних країнах. Деякі з унікальних інструментів, якими користуються користувачі, включають подвійне шифрування, коли трафік клієнта передається через два сервери замість одного, тим самим підвищуючи рівень безпеки. Користувачі також можуть оптимізувати свій зв’язок, детально розробивши те, на що вони сподіваються витратити більшу частину свого часу. Додаток NordVPN дозволяє їм вибирати серед таких варіантів, як торрент, потокове передавання або завантаження великих файлів для кращої продуктивності. Їх пробний пакет також відрізняється від інших послуг, що пропонуються, і лише три дні доступні для користувачів, щоб зрозуміти, чи варто послугу підписувати чи ні..

3. IPVanish

Як постачальник, який існує вже досить давно, IPVanish вдалося забезпечити віддану фан-базу люб’язності їх надійних швидкостей та доброзичливої ​​команди з обслуговування клієнтів. Однією з відмінних особливостей цього провайдера є той факт, що вони володіють усіма своїми серверами, і вони є одним з небагатьох провайдерів, які повністю контролюють свою мережу. З точки зору безпеки, провайдер використовує 256-бітове шифрування AES, а також чітку політику нульового журналу щодо всього трафіку. Всі чотири популярні протоколи VPN доступні, і сервіс також пропонує захист від витоку DNS та автоматичний перемикач на знищення, щоб гарантувати, що ніхто не отримує доступ до вашого пристрою у випадку, якщо служба VPN не буде перешкоджати. Як і більшість інших постачальників, IPVanish пропонує гарантію повернення грошей на 7 днів, яка дозволяє кожному, хто думає про підписку, щоб скуштувати свої послуги..

Як залишитися невідкритим в Інтернеті – додаткові поради

Окрім підключення до VPN-сервера, існують і інші заходи, які ви можете розгорнути для захисту конфіденційності в Інтернеті.

  • Браузер: Оглядач Onion, він же Tor – це браузер із відкритим кодом, який дозволяє користувачам анонімно переглядати Інтернет. Хоча Tor не є повністю бронезахисним, ви можете використовувати комбінацію Tor та VPN для максимальної безпеки в Інтернеті.
  • Протокол VPN: Існують різні протоколи VPN. У кожного з цих протоколів є свої плюси і мінуси. Перегляньте наш посібник з протоколів VPN, щоб отримати краще уявлення про те, який протокол найкращий.
  • VPN порти: Ви також можете змінити порт VPN, який використовує ваша програма VPN. У деяких випадках Інтернет-провайдер може блокувати певні порти, залишаючи інші відкритими. Зауважте, що не всі програми VPN підтримують цю функцію.
  • SOCKS5: Socket Secure, він же SOCKS5, – це протокол, спеціально використовуваний для проксі-серверів. SOCKS5 – це універсальне розширення протоколу SOCKS, який підтримує передові мережеві технології, такі як протокол UDP та IPv6. Проксі-сервери SOCKS5 стали особливо популярними в країнах з високим рівнем урядової цензури, таких як Туреччина та Китай.

Зверніть увагу на те, як зробити вашу VPN невизначною

Три перераховані вище служби повинні бути більш ніж достатніми, щоб ви могли відвідувати будь-який веб-сайт, не потрапляючи в чорний список завдяки використанню VPN. Кілька інших хитрощів, які допоможуть вам уникнути невизначення, включають перемикання бажаного протоколу шифрування, переключення VPN-портів, використання браузера Tor, а також для більш досвідчених користувачів VPN запуск власного VPN-сервера.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map