Кращий VPN для завантаження

Коли ви шукаєте улюблену музику в Інтернеті або навіть шукаєте останнє шоу для своєї серії, важливо стежити за тим, щоб завантаження та торренти відбувалися в безпечному та захищеному порядку. Це тому, що хакери та спамери завжди шукають нічого не підозрюючих користувачів, у яких вони можуть викрасти цінну інформацію & використовувати його для шантажу. Один із способів залишатися в безпеці & забезпечено – зарахувати надійну послугу VPN. Такі сервіси захищають завантаження, шифруючи ваше інтернет-з’єднання & присвоєння вам віртуальної IP-адреси, щоб ви залишилися не відстежуваними. Зважаючи на це, ми підготували наступний кращий огляд VPN для завантаження.

Кращий VPN для завантаження

Кращий VPN для завантаження

Кращий VPN для завантаження – Підсумок

Щоб заощадити ваш час, ось короткий опис провідних постачальників послуг VPN, якими ви можете користуватися під час завантаження.

Кращий VPN для завантаження

Усунувши безліч відомих сервісів, які насправді не відповідали нашому списку, нас залишилось небагато, які змогли задовольнити всі наші вимоги. Ось вони:


1. ExpressVPN – найкращий VPN для завантаження

Єдиний постачальник, який перевірив усі наші скриньки ExpressVPN. Тому вони очолюють наш список найкращих сервісів VPN, до яких можна звернутися, якщо ви сподіваєтесь виконати всі свої завантаження, не ризикуючи будь-якими загрозами безпеці. Їх ціновий діапазон дещо вищий порівняно з більшістю інших постачальників, але за їх найдешевшим пакетом річна підписка коштує 8,32 долара на місяць.

Програмне забезпечення, яке ми використали під час налаштування за допомогою ExpressVPN, було також досить зручним та зручним для користувача. Ми також протестували його на ряді пристроїв, які мали різні операційні системи, такі як Linux та Android, і у нас не було проблем. Увійти в їх серверну мережу було швидко та просто, і швидкості, якими ми отримали задоволення, були саме такими, якими вони сприяли у своїх рекламних оголошеннях. Швидкість їх завантаження та завантаження була дорівнювати, і у нас не було випадків, коли скорочення скорочувалися, можливо, через надмірне використання пропускної здатності.

Відповіді, передані командою з обслуговування клієнтів, були чіткими та легкими у виконанні, хоча у нас не було жодного конкретного питання, з яким ми стикалися. Повідомлення, які ми надіслали їхнім представникам, були лише для того, щоб зрозуміти, скільки часу знадобиться для відповіді.

У двох словах, ExpressVPN – це легко одна з найкращих VPN-служб, до якої потрібно звернутися, якщо ви хочете мати службу, яка дозволяє вам завантажувати завантаження, не турбуючись про що. Це буде добре, чи завантажуєте ви вміст із географічного сайту чи навіть обмінюєтесь файлами через мережу Peer2Peer.

2. IPVanish – другий вибір редактора

Ми знаємо, що порівняно з іншими сервісами, ExpressVPN виявляється трохи дорожчим. Якщо ви шукаєте більш доступний варіант, який зберігатиме ваші завантаження та анонімність вашої інформації, тоді IPVanish є одним з постачальників, які ви можете захопити. За $ 4,87 на місяць за підписку на рік, IPVanish легко робить перевагу для однієї з найдешевших послуг навколо.

Ми змогли підключитися до їхньої мережі протягом декількох хвилин після завантаження програмного забезпечення, а їх інтерактивний додаток значно спростив зрозуміти, до якого сервера підключитися. З точки зору обслуговування клієнтів, ми з’ясували, що ExpressVPN мав кращий час відгуку, але все-таки ми все-таки отримали їх відповіді, не чекаючи занадто довго.

ExpressVPN також трохи краще покращує швидкість, оскільки їх серверна мережа є значно більшою, ніж мережа IPVanish. Однак швидкість була достатньо хорошою для завантаження великих файлів.

HideMyAss – VPN Last Resort

Ми закінчуємо наш список HideMyAss, послуга VPN, до якої ми рекомендуємо звернутися, лише якщо ви не можете мати ExpressVPN або IPVanish як обраних вами постачальників. Процес їх реєстрації проходить безшовно, оскільки ми змогли без жодних проблем надіслати свій платіж.

Після успішної реєстрації ми почали стикатися з деякими проблемами, особливо з підключенням до їх серверів. Швидкість також була досить повільною, тому це не той тип сервісу, з яким ви хочете працювати, особливо якщо ви бажаєте отримати багато файлів відразу.

Вони також не такі доступні, як більшість інших VPN-послуг, і ціни коливаються від 16,99 дол. США за місяць, коштують 9,29 дол. США, якщо ви хочете оплатити підписку на весь рік. Наші зусилля налагодити контакт з командою з обслуговування клієнтів HideMyAss також не були такими плідними, оскільки для повернення до нас знадобилося більше дня..

Ці питання дуже важко згадати все, що варто переконати наших читачів отримати підписку на HideMyAss VPN, тому ми просто залишимо це на цьому.

Критерії найкращої VPN для завантаження

Для того, щоб ви вибрали найкращу VPN-послугу, на яку покладаєтеся для завантаження, існує ряд прапорців, які слід переглянути, і дізнатись, чи відповідає відповідний постачальник рахунку. Деякі з них, які ми пройшли, включають:

  • Швидкість: Ми провели пару тестів на швидкість, особливо на серверах, що знаходяться за межами США, Австралії, а також Великобританії.
  • Процес налаштування: Також було перевірено легкість передплати та початкової настройки у конкретного постачальника.
  • Ціна: Ціна, що є одним із найбільших факторів, що приймають рішення про VPN-послугу, ми продовжили і відклали постачальників, які ми вважали занадто дорогими.
  • Програма 14 очей: Постачальники послуг, які беруть участь у програмі на 14 очей, також були відсторонені. Програма “14 очей” – це угода між різними урядами та їх Інтернет-провайдерами, де їм дозволяється вести Інтернет-активність своїх громадян.
  • Політика реєстрації даних: Службі VPN важливо заявити, що жодна історія переглядів їх клієнтів не записується. Це служить для формування впевненості та запевнити клієнтів, що ніхто не буде шпигувати за їх діяльністю. Ми відкладаємо сторону будь-яких постачальників, які не мали такої політики.
  • Робота над декількома операційними системами: Ми також шукали VPN-сервіси, які підтримують широкий спектр операційних систем, таких як Windows, iOS, Linux та Android.
  • Необмежена смуга пропускання: Як людина, яка сподівається скачати & зараз обмінюйтесь великими файлами & то важливо, щоб ви отримали провайдера, який нічого не робить, щоб уповільнити вашу швидкість або перешкоджати вашому з’єднанню.
  • Підтримка P2P: Служба VPN, яка дозволяє отримувати доступ до мережі обміну файлами, дуже важлива, якщо ви сподіваєтесь зробити багато завантажень у майбутньому.
  • Кілька підключень: Якщо ваша служба VPN дозволяє здійснювати безліч з’єднань, то це великий плюс.

Найкращий VPN для завантаження – заключні коментарі

Будь-хто, чия робота передбачає завантаження великого вмісту з Інтернету, повинен бути обережним, щоб їх зв’язок не перехопили будь-які недоброзичливі хакери чи навіть їхній Інтернет-провайдер. Отримайте надійну послугу, як ExpressVPN, щоб забезпечити безпеку завантажень. Крім того, не завантажуйте файли з Інтернету, попередньо не встановлюючи надійну антивірусну програму.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me