Кращий VPN для загальних точок доступу WiFi

Сьогодні порівняно важко знайти готель чи ресторан, який не пропонує своїм клієнтам безкоштовний Wi-Fi. Це тому, що всі вони усвідомлюють необхідність свого клієнта залишатися на зв’язку, або вести свою роботу в Інтернеті, або переглядати Інтернет просто для дозвілля. До цього часу готельєри та менеджери ресторанів виконали свою роль, проблема, яка виникає тоді, – це рівень безпеки, який пропонується при наданні такої послуги. Публічні пункти Wi-Fi зазвичай представляють можливість недобросовісним людям здійснювати взломи через пристрої інших людей, оскільки зв’язок недостатньо захищений. Аеропорти та офісні зали також стикаються з тим самим становищем, коли послуга Wi-Fi, яку вони надають своїм клієнтам, не має жодної форми безпеки, що залишає їх вразливими до будь-яких атак, які можуть розпочати хакери.


Кращий VPN для загальних точок доступу WiFi

Кращий VPN для загальних точок доступу WiFi

Використовуйте VPN, щоб залишатися в безпеці під час використання загальнодоступного Wi-Fi

Як індивідуальний користувач, вам слід вважати пріоритетним захист себе від будь-якої з цих атак, якщо вони трапляються, і відмінним способом для вас це стане підписка на надійну послугу VPN. VPN – це віртуальна приватна мережа, і це на зразок захищеного каналу, що дозволяє вашому пристрою надсилати & отримувати інформацію з Інтернету анонімно. Використання VPN під час підключення до загальнодоступної точки доступу Wi-Fi гарантує збереження ваших даних та зменшує будь-які шанси на перехоплення вашого зв’язку..

Кращий VPN для загальних точок доступу WiFi

Ми усвідомлюємо, що з багатьма послугами VPN, доступними на ринку, на одного конкретного провайдера може бути трохи важко. Ось чому ми пішли вперед і зробили трохи дослідження від вашого імені, щодо найкращих VPN для публічних гарячих точок 2018 року. Погляньте:

1. ExpressVPN

З огляду на те, що ExpressVPN надає своїм клієнтам найкращу форму шифрування за допомогою служби OpenVPN, клієнти можуть користуватися необмеженим доступом до широкого кола веб-сайтів, не турбуючись про те, щоб хтось зламав їх з’єднання. Також серед її списку функцій безпеки є захист від витоку DNS та автоматичний вимикач на знищення, коли ваше з’єднання автоматично відключається у випадку, якщо служба VPN перестане працювати з тих чи інших причин. Швидкість, яку ви отримуєте, також не перешкоджає, і це в результаті багатьох серверів, які сервіс має у понад 85 країнах. Ви також не повинні турбуватися про те, що ваша історія переглядів зберігається десь, оскільки ExpressVPN не зберігає жодного запису про перегляд своїх користувачів. Команда з обслуговування клієнтів також завжди під рукою у випадку, якщо ви зіткнетеся з проблемою, з якою ви не можете впоратися. Єдиний недолік, з яким вам доведеться зіткнутися, – це той факт, що їх цінові показники трохи вище в порівнянні з більшістю інших постачальників.

2. NordVPN

NordVPN є ще одним сильним конкурентом на ринку VPN з серверами, розкиданими до 45 країн. Їх послуга досить популярна, оскільки дозволяє підключитися до 6 одночасних пристроїв під одним обліковим записом. Це означає, що ви повинні мати можливість користуватися послугою, а ваш ноутбук, смарт-годинник, планшет та мобільний телефон усі захищені, коли ви користуєтесь загальною точкою доступу. Подвійне шифрування застосовується для підтримки жорсткої безпеки та інших розумних інструментів, таких як захист від витоку DNS, перемикач Internet kill & VPN у Tor роблять послугу вашою увагою.

3. ВипрВПН

ВипрВПН підтримує наш найбільш рекомендований протокол VPN (OpenVPN), а також пропонує вдосконалений перемикач Internet kill, коли буде здійснена автоматична спроба вашого постачальника VPN відновити з’єднання, якщо ваша послуга несподівано вимкнеться. Крім того, служба має власність усіх серверів під їхньою мережею, це означає, що вони мають очевидну перевагу перед більшістю інших постачальників, які, як відомо, орендують їх у різних інших компаній. Завдяки цій службі ви не повинні турбуватися про передавання вмісту в форматі HD, будь то в аеропорту чи в улюбленому ресторані, за умови, що їх гаряча точка вже на швидкості. Їх безкоштовний пробний термін триває всього три дні, тому ви повинні мати можливість скласти свою думку досить швидко.

4. IPVanish

Також серед постачальників, які ми рекомендуємо вам спробувати, якщо ви проводите багато часу в Інтернеті в ресторанах та готелях, є IPVanish. Це чудовий варіант, особливо для тих, хто не хоче заглиблюватися в кишені. Ми вважаємо, що тому, що вони пропонують 3,33 долара США на місяць для тих, хто підписується на два роки служби. Користувачі також зможуть додати ще 4 одночасних пристрої, все під тим самим обліковим записом. Завдяки шифруванню OpenVPN IPVanish дозволяє його користувачам залишатися анонімними в Інтернеті, тобто кожен, хто планує напасти на вас, навіть не зможе помітити вас на своєму радарі. Автоматичний вимикач вбивства в Інтернеті та захист від витоку DNS є стандартними для тих, хто сподівається зареєструватися в сервісі.

Висновок – топ-5 VPN для публічних гарячих точок 2018 року

Окрім того, що ваша служба VPN активно працює над захистом вас, коли ви знаходитесь в мережі, ми маємо ще кілька порад, за які ми впевнені, що пройдуть довгий шлях до захисту вашого зв’язку:

  • Увімкніть брандмауер: брандмауер – це чудовий спосіб захистити себе від будь-якого іншого користувача у вашій локальній мережі, який замислюється проникнути у ваш зв’язок та отримати свої дані. Ви знайдете налаштування, необхідні для активації брандмауера під системою та параметрів безпеки / конфіденційності на вашій операційній системі.
  • Використовуйте веб-сайти HTTPS & SSL When You Can: Ці дві форми безпеки, на які слід покладатися як індикатори того, що ваш зв’язок захищений. Слідкуйте за веб-сайтами, які ви відвідуєте, вони повинні містити HTTPS-ручку на початку. Крім того, якщо ви користуєтеся клієнтами електронної пошти, такими як Apple Mail або Outlook, тоді переконайтеся, що ви перейдете через розширені налаштування та встановите його на SSL.
  • Вимкніть параметри обміну мережею : Ще щось, що ви можете зробити, це запобігти перехопленню вашого комп’ютера, це вимкнути параметри спільного доступу до мережі. Користувачі Windows спеціально повинні вимкнути відкриття мережі, спільний доступ до загальних папок і навіть спільний доступ до файлів та принтерів.

Ставлення до конфіденційності та безпеки в Інтернеті стало настільки ж важливим, як безпека ваших фізичних речей, коли ви в дорозі. Не берете жодних необхідних ризиків і не забудьте додати додатковий рівень захисту під час використання загальнодоступної точки доступу до Wi-Fi для перегляду веб-сторінок..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me