Кращий VPN для Vudu

З часу своєї скромної діяльності як виробника телеприставки Vudu зумів привернути увагу однієї з найбільших торгових мереж супермаркетів у світі і став одним із найпопулярніших потокових сервісів в Інтернеті. Поточний сервіс з тих пір додав до своєї бібліотеки багато вмісту, за 2015 рік він побачив у своєму каталозі понад 18000 фільмів та понад 5000 телевізійних шоу..


Кращий VPN для Vudu

Кращий VPN для Vudu

Що робить Вуду особливим?

Незважаючи на те, що входить до сотні інших потокових сайтів, які ви можете знайти в мережі, Vudu все ще має щось, що відрізняє його від більшості інших сервісів в Інтернеті. Vudu не стягує щомісячну плату за користувачі, які передають вміст зі своєї бібліотеки. Замість цього вони просять глядачів платити лише за все, що вони хочуть переглянути. Вони дозволяють вам «орендувати» їхні фільми за невелику плату. Затрати становлять близько 1,99 дол. США за стандартну роздільну здатність і 2,99 доларів за перегляд HD. Крім того, оскільки вони належать Walmart, користувачі можуть вибрати, що цифрові копії фільмів, що зберігаються роздрібним гігантом, додаються до їх рахунку Vudu та продовжувати передавати їх звідти.

Є Vudu доступний за межами США?

Є одне, що, напевно, вам не сподобається, особливо, якщо вам подобається послуга, а також ви завжди їдете в поїздки. Послуга доступна лише у США та Мексиці. Це означає, що у вас виникнуть багато труднощів, особливо коли ви виїжджаєте за межі двох країн, оскільки ви будете зустрічатися з повідомленням про помилку кожного разу, коли намагаєтесь отримати доступ до платформи. Це тому, що потокова служба створила геоблоки для відмови користувачам у доступі, якщо вони розташовані за межами бажаної території.

Використання VPN для трансляції Vudu за межами США

Деякі користувачі, які сподіваються отримати доступ до послуги під час подорожі за кордон, можуть бути кінцевою дорогою, але це не обов’язково, якщо ви знаєте про VPN. Віртуальні приватні мережі працюють, перенаправляючи трафік, який надходить від вашого Інтернету, на приватні сервери, що базуються в багатьох інших частинах світу. Це робиться для того, щоб обійти будь-яке обмеження, яке може бути встановлено або провайдером, або веб-службою, до якої ви намагаєтесь отримати доступ..

Робота за цим все також не так складна для розуміння. Після підключення до послуги VPN та підключення до сервера, який знаходиться в тому ж самому веб-сайті, що і веб-сайт, до якого ви хочете отримати доступ, ваша IP-адреса перемикається на ту, що належить серверу. Після цього ви зможете обманути географічно заблокований веб-сайт або канал, який ви є локальним користувачем, і отримати доступ до їх послуг, як і будь-який звичайний користувач. Саме так ви зможете отримати доступ до Vudu з-за кордону, якби підписалися на послугу VPN.

Використання VPN також дозволяє вам отримувати доступ до інших гео-обмежених служб таким же чином, гарантуючи, що все, що ви робите в Інтернеті, залишається приватним та прихованим навіть від свого провайдера. Це робиться за допомогою шифрування, і це допомагає вирішити будь-які заходи, які, можливо, застосував ваш Інтернет-провайдер, щоб спробувати і керувати з’єднанням. Використання VPN також гарантує вам свою безпеку щоразу, коли ви робите чутливі речі в Інтернеті, такі як банківська діяльність чи шопінг, оскільки це забезпечує той рівень безпеки, що вам потрібно бути впевненим, що жодні хакери не зможуть отримати ваші банківські дані.

Потокове передавання Vudu за межами США через VPN

Дуже важливо, щоб ви також гарантували, що послуга VPN, яку ви обрали для Vudu, стає такою, яка має такі функції, які були б чудовими для потокового передавання. Просто виконайте наступні дії, щоб переглянути Vudu з будь-якої точки світу:

  1. Зареєструйтесь за допомогою преміум-послуги VPN зі списку вище.
  2. Завантажте та встановіть додаток VPN на свій ПК, Mac, Android, iOS або потоковий пристрій FireStick.
  3. Запустіть додаток VPN та ввійдіть у нього за допомогою свого облікового запису VPN.
  4. У програмі підключіться до американського VPN-сервера.
  5. Тепер ви можете отримати доступ до Vudu з Канади, Великобританії, Австралії або з будь-якого іншого місця за кордоном.

Кращі VPN-адреси для Vudu

Існує не так багато сервісів, які відповідають цим критеріям, тому, щоб допомогти вам розробити ті, що роблять, ми склали список найкращих VPN, які ви можете використовувати для передачі Vudu за межі США. Гляньте:

1. ExpressVPN

ExpressVPN користується великою репутацією за те, що завжди тримає клієнта на першому місці і ніколи не ставить під сумнів якість їх обслуговування. Базируючись на Британських Віргінських островах, провайдер існує вже близько десятиліття, і це дозволило їм зрости до понад 2000 серверів. Служба базує 256-бітове шифрування AES на протоколі OpenVPN, але також підтримує користувачів, які віддають перевагу L2TP, PPTP, IKEv1 або IKEv2 залежно від своїх пристроїв.

ExpressVPN чудово підходить для потокової передачі, оскільки має надшвидкісні сервери, а також клієнт, який вибирає найкращі налаштування, які слід використовувати, щоб вам не довелося надто сильно розправлятись. У сервісу також є можливість тричасних підключень, а також є набір серверів-скриттів, на які можна покластися, якщо ви хочете підключитися до сайтів у регіонах, де існує велика цензура в Інтернеті. Користувачі ExpressVPN отримують насолоду від необмеженої пропускної здатності та необмеженої комутації серверів, і їм обіцяють, що жоден їхній трафік не буде зареєстрований завдяки політиці нульового журналу служби. Щоб дізнатися, чим більше надає послуга для абонентів, ознайомтеся з нашим оглядом ExpressVPN.

2. ПуляVPN

BulletVPN – ще один провайдер, якому ви можете довіряти, що ваша безпека буде недоторканою під час перегляду Інтернету, особливо через його добре побудовану структуру безпеки. Послуга прекрасна, особливо для користувачів, які витрачають багато часу на потокове поточне сповіщення, оскільки вони будуть впевнені, що завантаження та буферизація навіть не займуть цього часу. BulletVPN також має клієнт VPN, який підтримує платформи, такі як Windows, Mac, Linux та Android, і присутній на сервері в більш ніж 25 країнах.

Неограниченная швидкість і незмінна пропускна здатність включені до пакету за замовчуванням, а його штаб-квартира в Естонії означає, що постачальник не пов’язаний жодними правилами зберігання даних. Як і ExpressVPN, сервіс також дозволяє до 3-х численних підключень і оснащений сервісом Smart DNS для користувачів, які дуже зацікавлені в доступі до географічних сайтів з обмеженим доступом. Користувачі також зможуть виконувати необмежену кількість комутаторів сервера та вибирати PPTP, L2TP, TCP, UDP або OpenVPN як кращий протокол VPN. Щоб дізнатися більше деталей, таких як вартість підписки та наявні пакети, спробуйте і прочитайте наш Огляд BulletVPN.

3. NordVPN

NordVPN пропонує один з найпопулярніших пакунків у всій галузі VPN. Цей дієздатний постачальник базується в Панамі і має понад 4000 добре розсіяних серверів для його імені. Вибір NordVPN означає розміщення сайтів із надійною послугою і має багато інструментів у своїй панелі інструментів, щоб гарантувати ваш захист в Інтернеті. Послуга також дозволяє користувачам підключати до 6 пристроїв одночасно і може обробляти весь трафік, який би прийшов, якби ви вибрали потокове передачу з Vudu через усі 6 доповнень.

NordVPN підтримує безперебійну трансляцію і навіть має сервери, призначені для цього конкретного використання. Служба також добре інтегрується з Tor, щоб підвищити рівень анонімності в Інтернеті, і має добре відому подвійну функцію VPN, яка спрямовує ваш трафік через два сервери для підвищення безпеки. У NordVPN також поставлено варення з додатковими функціями, такими як автоматичний перемикач Інтернет-убивств, програмне забезпечення Cybersec для відключення небажаної реклами та зловмисного програмного забезпечення, захист від DDOS-атаки та сервіс SmartPlay, який можна використовувати для доступу до гео-обмежених служб. У нас є більш детальна інформація про цього провайдера, яку ви можете продовжити і прочитати в нашому огляді NordVPN.

Підсумок про кращий VPN для Vudu

Користувачі, які вважають за краще платити за те, що вони бачать, замість того, щоб розлучатися з щомісячною підпискою, безперечно користуються Vudu. Єдине питання, з яким їм доведеться вирішити проблему, – це можливість використовувати його за межами США. Щоб у вас не виникло проблем з Vudu під час перебування за кордоном, придбайте VPN.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me