Кращий VPN для Verizon

Назва Verizon походить від поєднання двох латинських та англійських слів. Існує “veritas”, що означає “правда”, і він поєднується з “горизонтом”, щоб утворити “Verizon”. За словами компанії, це поєднання представляє корпоративні цінності, яких прагнуть підтримувати всі її працівники, і з того, як виглядають речі, схоже, що вони роблять досить непогану роботу в цьому. Verizon стоїть на високому рівні як один з найнадійніших мережевих постачальників Америки. Зростаюча база абонентів, яка трохи перевищила 143 мільйони станом на 2018 рік. Послуга існує вже більше тридцяти років, і така тривала присутність у галузі навіть побачила це розробити одну з найширших мереж покриття 4G LTE у США.


Кращий VPN для Verizon

Кращий VPN для Verizon

Чи швидкість Інтернет-дроселів Verizon швидкість?

Verizon пишається тим, що пропонує одне з найнадійніших рішень щодо обслуговування клієнтів, оскільки у них, як правило, є найкраще оплачувані працівники порівняно з іншими трьома основними постачальниками мережевих послуг у США. Це означає, що вони завжди будуть раді допомогти, коли ви наберете їх у разі виникнення проблеми. Однак послуга не є такою популярною, як це їх дуже цікава позиція щодо використання Інтернету та їх використання. Ще в 2017 році було зареєстровано чимало скарг після того, як деякі підписники Verizon повідомили, що їх потокова діяльність припиняється. Це викликало відповідь, коли перевізник фактично визнав прискорення швидкості деяких своїх користувачів, заявивши, що вони опинилися в середині проведення нового тесту на оптимізацію відео..

Якщо такі випадки повідомляються, ви, мабуть, не соромтесь задавати будь-які запитання наступного разу, коли ви спробуєте переглядати відео, і для завантаження їх потрібно занадто багато часу. А ще краще, якщо ви хочете уникати всіх цих розладів, найкраще шукати спосіб, який дозволить тримати все, що вам потрібно в Інтернеті, далеко від радара вашого провайдера. Ви повинні зробити це за допомогою сервісу VPN.

Використовуйте VPN для запобігання пропускання ISP

Підписавшись на віртуальну приватну мережу, ви можете зашифрувати свій трафік, щоб навіть ваш Інтернет-провайдер не міг зрозуміти, що ви маєте в Інтернеті. Таким чином, вони залишаться незрозумілими щодо того, на якому веб-сайті чи службі потрібно заглушити, і оскільки для них було б неетично знижувати швидкість, вони залишать вас у спокої, щоб продовжувати все, що ви робите. Використання VPN також допоможе зберегти ваші особисті дані в безпеці та схованні від зловмисних користувачів, які можуть викрасти вашу інформацію шляхом взлому на ваш пристрій. VPN шифрує все ваше з’єднання та забезпечить увесь ваш трафік.

Служба VPN також надає вам доступ до обмежених географічними веб-сайтами та каналами, що дозволяє вам отримувати доступ до вмісту практично з будь-якої точки світу. Ваш доступ надається тому, що вашу IP-адресу вибирають веб-сайти, які ви відвідуєте, як належать користувачеві, який знаходиться в країні. Це можливо, оскільки ви підключитесь до сервера, який перебуває в цій країні за допомогою служби VPN. На додаток до всього цього, VPN також дозволяє робити чутливі речі, такі як покупки чи банківські послуги в Інтернеті, не турбуючись про те, щоб хтось отримав інформацію про вашу кредитну карту або паролі банку.

Найкращі VPN для Verizon

Щоб переконатися, що ви вибрали правильний вибір вашого VPN, ми вже зробили основу та створили короткий список, якщо сервіси, які ми вважаємо надійними, і спрямовані на забезпечення найкращого з точки зору захисту в Інтернеті. Гляньте:

1. ExpressVPN

ExpressVPN – єдиний постачальник, до якого слід звернутися, якщо все, що ви шукаєте, – це преміальна послуга. Якщо ви знаходитесь на Британських Віргінських островах, це означає, що вам не доведеться турбуватися про будь-які органи регулювання даних, які пред’являють претензії до ваших даних, і завдяки суворій політиці провайдерів нульової реєстрації сервіс не буде ковтати, щоб дізнатися, що ви працюєте в Інтернеті. Безпека ExpressVPN також найкраща, оскільки сервіс пропонує 256-бітове шифрування AES, засноване на OpenVPN.

ExpressVPN також є одним з небагатьох провайдерів, які пропонують розділене тунелювання як одну з його особливостей. Це дозволяє вам вибрати, який трафік ви хочете захищати службою VPN, а який би ви не хотіли. Служба має мережу з близько 2000 серверів приблизно в 148 місцях, а також дозволяє розширювати веб-переглядачі для користувачів, які використовують браузери Safari, Chrome або Firefox. У комплекті постачається можливість одночасно підключити до трьох пристроїв, а також цілий спектр прихованих серверів для користувачів, які не хочуть, щоб їх діяльність переглядалась у країнах, що мають високий рівень цензури. Ця послуга може запропонувати набагато більше, і ви можете дізнатися все про неї, переглянувши наш Огляд ExpressVPN.

2. ПуляVPN

Прямо з Естонії – ще один постачальник, який забезпечить вам найкращий вид послуг навіть при невеликій мережі якісних серверів. BulletVPN пропонує універсальний VPN-сервіс із додатками, доступними для користувачів, які використовують Apple TV, Smart TV, Xbox One, Xbox 360, PS3 або PS4 для підключення до Інтернету. Послуга також дозволяє абонентам використовувати різні протоколи, такі як OpenVPN, PPTP, L2TP та обидва IKEv1 & 2 для Windows та iOS відповідно.

Підписка на BulletVPN також отримає вам їх проксі-сервер Smart DNS, який лише тунелі в Інтернеті просить набагато швидше, ніж при використанні VPN. Послуга також дозволяє здійснювати торрент-торрент, оскільки у неї є сервери, присвячені трафіку P2P, і, маючи можливість захищати до 3 одночасних пристроїв, BulletVPN пропонує вам забезпечити безпеку всіх своїх пристроїв, коли ви в Інтернеті. Його клієнт VPN також досить простий у користуванні та навігації, що робить його цілком підходящим для користувачів, що вперше входять до VPN. Щоб дізнатися більше про те, що можна отримати від підписки на BulletVPN, ознайомтеся з нашим детальним оглядом BulletVPN.

3. NordVPN

Захоплений на Британських Віргінських островах – це постачальник, який має можливість підключити вас до сайтів у понад 62 різних країнах завдяки більш ніж 4000 серверам у своїй мережі. Компанія NordVPN шанується своїми конкурентами за таке широке покриття, і використовує це з усією перевагою, надаючи функції, які тільки вона може. Однією з цих особливостей є його подвійний сервіс VPN, який дозволяє користувачам здійснювати маршрутизацію свого трафіку через два сервери замість одного, а це в поєднанні з можливістю вибору, до якого сервера підключитися на основі вашої роботи в Інтернеті, робить його одним із найбільш орієнтованих на безпеку. провайдери на ринку.

NordVPN також забезпечує, що користувачі можуть підключити до 6 одночасних пристроїв до своєї служби, і забезпечує як необмежену пропускну здатність, так і необмежене з’єднання з сервером для всіх своїх абонентів. Послуга також сумісна з Tor, і це допомагає підвищити рівень анонімності в Інтернеті. Також включені надійний перемикач Internet kill, функція CyberSec для блокування поганих оголошень та небезпечних зловмисних програм, а також проксі-сервіс SmartPlay, який дозволяє подолати будь-які обмеження з геоблокованих сайтів. Якщо вам все ще цікаво, що може запропонувати ця послуга вищого рівня, вільно прогляньте наш детальний огляд NordVPN.

Підсумок про кращий VPN для Verizon

Як відомо, Verizon, як і інші популярні американські мережеві сервіси, вживають заходів, щоб спробувати контролювати, як їхні абоненти використовують Інтернет. Ви можете уникнути їх контролю, зареєструвавшись на надійній VPN-службі, такі як ExpressVPN, BulletVPN або NordVPN. Підписка на будь-якого з цих постачальників означає повернення вашої повної свободи в Інтернеті та відповідальність за безпеку в Інтернеті.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me