Кращий VPN для Венесуели

Країни з обмеженим доступом до Інтернету можуть спричинити розчарування в Інтернеті. Зараз Венесуела стала однією з них. У Венесуелі зросла цензура та обмеження, що ускладнює можливість її жителів користуватися веб-переглядами. Єдиний спосіб венесуельців може вільно та зручніше користуватися Інтернетом, якщо вони користуються віртуальною приватною мережею. VPN-з’єднання пропонує безпечне та безпечне з’єднання, яке забезпечує доступ до бажаних сайтів та вмісту. VPN-з’єднання здійснюються у Венесуелі та інших країнах світу. Реальність полягає в тому, що різні уряди у всьому світі намагаються цензурувати комунікації та вміст, однак за допомогою VPN можна отримати доступ до всіх..

Кращий VPN для Венесуели

Кращий VPN для Венесуели

Кращий VPN Венесуела

Якщо ви не хочете прочитати весь огляд і вже знаєте, що VPN може зробити для вас, ось короткий опис найкращих VPN для Венесуели:

 1. ExpressVPN
 2. BulletVPN
 3. NordVPN
 4. IPVanish
 5. CyberGhost
 6. ВипрВПН

Навіщо потрібен VPN у Венесуелі?

Президент Мадуро, президент Венесуели видав офіційний наказ із номером 2489, в якому зокрема було дозволено Інтернет-поліція та фільтрація вмісту. Обставина, пов’язана з цензурою Інтернету, дійшла до того, що 42 веб-сайти були заблоковані. Уряд Венесуели, атакований протестами загальнодержавного масштабу, схоже, посилив обмеження на цензуру в Інтернеті. El Nacional та El Pitazo – приклади новин, які заборонені. Державний провайдер CANTV навіть заблокував доступ до мережі Tor. Ряд провайдерів здійснює моніторинг веб-сайтів, які ви відвідуєте у Венесуелі, для просування відповідних товарів та послуг. VPN може забезпечити вам безпеку, яка вам потрібна під час роботи в Інтернеті. Це також дозволить практично вийти з Венесуели та отримати доступ до заблокованих веб-сайтів.

Кращий VPN для Венесуели

Що робитиме VPN, це допоможе вам уникнути венесуельської цензури та доступу до веб-сайтів, які заблоковані в країні. Крім того, ви можете захистити свою конфіденційність в Інтернеті, щоб ніхто не знав, що ви робите в Інтернеті. Ви також можете підключитися до інших країн з усього світу, щоб отримати розважальний контент. Ось кілька кращих постачальників послуг VPN, які можна використовувати у Венесуелі.

ExpressVPN

Якщо ви перебуваєте у Венесуелі і хочете уникнути цензури на доступ до послуг за межами країни, найкращий спосіб зробити це – підписавшись на постачальника послуг багатьох місцевих точок зв’язку.. ExpressVPN є одним з небагатьох постачальників послуг VPN, які насправді є VPN-сервери у Венесуелі. Вони також пропонують величезну 30-денну гарантію повернення грошей, тому якщо ви хочете спробувати послугу спочатку у Венесуелі, а вам це не подобається, ви зможете отримати гроші. Програмне забезпечення TExpressVPN сумісне з усіма типами пристроїв, включаючи Windows, Mac, Android та Apple. Щоб дізнатись більше про всі функції, які може запропонувати ExpressVPN, переконайтесь, що це наше Огляд ExpressVPN.

Просто виконайте наступні кроки, щоб отримати венесуельську IP-адресу за кордоном:

 1. Підпишіться на ExpressVPN.
 2. Завантажте програму ExpressVPN на свій ПК, Mac, Android або iOS.
 3. Запустіть додаток VPN та ввійдіть у нього за допомогою свого облікового запису ExpressVPN.
 4. Виберіть “Вибрати місцеположення”.
 5. Клацніть на “Усі” -> “Америка” -> “Венесуела”.
  Як підключитися до сервера VPN у Венесуелі

  Як підключитися до сервера VPN у Венесуелі

 6. Дочекайтеся встановлення VPN-з’єднання.

Це все, що потрібно для перегляду Інтернету, як якщо б ви були у Венесуелі. Сам процес дозволяє вам отримувати доступ до сайтів і програм, які зазвичай не були доступні за межами Венесуели.

BulletVPN

BulletVPN є постачальником послуг, яким ви можете користуватися у Венесуелі для безпечного відвідування Інтернету. Постачальник сумісний із усіма пристроями, включаючи ваш ПК, Mac, Android, iPhone, iPad або Firestick. Цей провайдер пропонує користувачам 30-денну гарантію повернення грошей та функцію Smart DNS-проксі. Щоб дізнатися більше про BulletVPN, перевірте це огляд.

NordVPN

NordVPN заслуговує на те, щоб бути серед інших VPN, оскільки пропонує два способи шифрування. Цей постачальник послуг двічі шифрує ваші дані! Він працює сотні нових серверів, доданих у всьому світі. Швидкість NordVPN швидка у всій серверній мережі. Він включає в себе чудові нові функції (CyberSec та блокування реклами). NordVPN може бути просто одним з найкращих цінностей у галузі VPN. А з гарантією повернення грошей ви можете спробувати VPN без ризику протягом 30 днів. Для отримання додаткової інформації про цього постачальника послуг зверніться до нашого Огляд NordVPN. 

IPVanish

IPVanish це, мабуть, одна з найшвидших VPN-послуг на ринку. Під час підключення з Венесуели швидкість є ключовою. Усі сервери IPVanish дозволять вам обійти локальні обмеження у Венесуелі. Програмне забезпечення та додатки IPVanish дуже прості у використанні і допоможуть вам швидко підключитися без будь-яких технічних труднощів. Існує також 7-денна гарантія повернення грошей, яка дозволить вам перевірити послугу, перш ніж здійснити зобов’язання. Якщо ви хочете дізнатися більше про IPVanish, переконайтеся, що ви прочитали наше Огляд IPVanish.

Список веб-сайтів, заблокованих у Венесуелі

Ось список веб-сайтів, яким громадяни Венесуели не мають доступу:

 • elpitazo.com
 • elpitazo.info
 • elpitazo.ml
 • el-nacional.com
 • infobae.com
 • maduradas.com
 • minuto30.com
 • noticiaaldia.com
 • noticias.com
 • ntn24.com
 • armando.info
 • dolartoday.com
 • долар.ну
 • dollarparalelovenezuela.com
 • eldolarparalelo.info
 • aguacateverde1.blogspot.com
 • liberal-venezolano.blogspot.com
 • tucadivi.com
 • ovario2.com
 • vdebate.blogspot.com
 • content.zello.com

Найкращий VPN для Венесуели – завершення

У всіх цих чотирьох постачальників ви можете знайти відповідні варіанти для Венесуели. Все, що вам потрібно зробити зараз, це просто вибрати будь-який із чотирьох вище та насолоджуватися використанням VPN у Венесуелі, чи є ви мешканцем, чи просто подорожуєте країною, і лише плануєте там провести короткий час. Повідомте нас, на яку VPN ви б підписалися у Венесуелі в розділі коментарів нижче.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me