Кращий VPN для України

Україна – це країна Східної Європи, яка, напевно, ви не знали, що відповідає за традиції великодніх яєць. Хоча до більшості веб-сайтів можна отримати доступ зсередини України, є деякі винятки. На жаль, розрив між Росією та Україною, здається, змусив пана Порошенка (Президента України) заборонити російські веб-сайти. Додайте до цього геоблоковані потокові канали, такі як Netflix, Hulu, BBC iPlayer та HBO GO. Це означає, що український народ може не мати доступу до значної більшості веб-сайтів, на які вони покладаються, для новин, розваг або навіть соціальних мереж, якщо вони не використовують VPN.

Кращий VPN для України

Кращий VPN для України

Що таке VPN?

Окрім віртуальної приватної мережі, служба VPN здатна шифрувати зв’язок і ускладнює комусь можливість відслідковувати, звідки саме може виникнути певне з’єднання. Роблячи це, користувач VPN запевняє, що ніхто не зможе зламати їх пристрій, тобто їм буде гарантована безпека в Інтернеті, щоб продовжувати перегляд без будь-яких турбот. Оскільки послуга VPN ускладнює відстеження зв’язку, географічні сайти також не зможуть точно визначити, звідки саме базується користувач, і, таким чином, нададуть їм доступ до сайту, на який вони намагаються візит. Погляньте на 10 найкращих рекомендованих VPN для використання в Україні нижче:

  1. ExpressVPN
  2. NordVPN
  3. CyberGhost
  4. BulletVPN
  5. IPVanish
  6. ВипрВПН
  7. HideMyAss VPN
  8. Приватний доступ до Інтернету
  9. PureVPN
  10. PrivateVPN

Після того, як користувач, що базується в Україні, підписується на надійну послугу VPN, наступним кроком, який він повинен буде зробити, є підключення до сервера, який базується в Росії. При цьому його IP-адреса вже не з України, але зараз вона стає російською, і це дає можливість отримати доступ до будь-якого російського веб-сайту, як він раніше мав змогу зробити.

Особливе занепокоєння, яке може виникнути у тих, хто не впевнений у VPN, є безпечним чи не користуванням послугою. Використання послуги VPN в межах України повністю безпечно, наскільки це законно. Це забороняє користувачеві будь-яку форму підслуховування урядом, тобто ні їхній Інтернет-провайдер, ні уряд не можуть сказати, що їм потрібно в Інтернеті.

Вибір найкращої VPN для України у 2018 році

Вибір найкращої VPN в Україні означає належне розуміння багатьох постачальників послуг, доступних на ринку, і що вони здатні зробити для вас. Їх вибирати близько 800, і більшість з них навіть не мають серверів, що знаходяться ні в Україні, ні в Росії. Вам дійсно потрібно звернутися до свого постачальника, щоб переконатися, що вони мають свої сервери, розташовані в цих регіонах. Інакше, коли ви спробуєте підключитися, ви змушені розчаруватися.

Також життєво важливими є також швидкості підключення, яку слід використовувати. Існує дуже широкий спектр провайдерів, які відомі швидкістю, яка настільки повільна, що ви не зможете потоково передавати будь-який вміст у форматі HD або вчасно завантажувати великі файли. Щоб уникнути подібних незручностей, спробуйте скористатися послугою, яка має один з найшвидших серверів.

Найкращі VPN для України

Шифрування та безпека – це ще дві проблеми, які користувачі повинні перевірити, оскільки залишатися в безпеці в Інтернеті необхідно, щоб уникнути загроз кібербезпеки та не отримати зламу. Правильно вибрати вибір послуги VPN під час першої спроби може бути складно зробити, і саме тому ми склали список постачальників, які в більшій чи меншій мірі складають весь пакет, коли мова йде про VPN.

1. ExpressVPN

Провідний пакет, який ми маємо ExpressVPN; постачальник, відомий своїм зразковим обслуговуванням клієнтів, а також своїм провідним протоколом шифрування OpenVPN. Маючи понад 1500 серверів, які добре розподілені по всьому світу (включаючи Росію), ExpressVPN впевнено захистить ваше з’єднання та зробить можливим доступ до різних геоблокованих сайтів та каналів. Їх штаб-квартира базується на Британських Віргінських островах, тобто послуга цілком здатна приховати журнали більшості своїх споживачів. Швидкість VPN швидка, і з командою обслуговування клієнтів, яка працює цілодобово, у вас не повинно виникнути проблем із вирішенням будь-якої проблеми, яку ви могли б розробити. ExpressVPN також пропонує реферальну програму, де, як тільки ви змусите колегу зареєструватися, ви обидва отримуєте послугу безкоштовно протягом місяця. Користувачі також матимуть можливість використовувати Smart DNS замість VPN, і китайські з них можуть розраховувати на свої сервери Stealth, щоб залишатися в безпеці. Отримайте вибірку всього цього через 30-денну гарантію повернення грошей, і ви дізнаєтесь, підписуватись чи ні. Ми раніше публікували повний огляд ExpressVPN, який охоплює все, що може запропонувати цей провідний постачальник послуг VPN своєму постійно зростаючому списку користувачів.

2. NordVPN

NordVPN уважно слідкує за другим місцем як одного з найнадійніших постачальників на ринку завдяки своїй широкій серверній мережі з понад 4000 серверів; всі рівномірно розкидані по всьому світу. Завдяки своїй базі в Панамі користувачі NordVPN гарантують, що у них не буде збережено жодного з записів перегляду, і вони зможуть вибрати IKEv2, PPTP, L2TO, IPSec або OpenVPN як кращий протокол VPN. Послуга також дозволяє підключити до 6 одночасних пристроїв, а також підтримує обмін файлами P2P. Кожен, кому не зручно користуватися своїм пакетом VPN, також може звернутися до Smart DNS, оскільки йому також пропонується та розуміється надання доступу до понад 150 потокових сервісів. Сервери NordVPN також можуть бути налаштовані відповідно до цілей користувача, тобто їх можна оптимізувати для тих, хто сподівається передавати, завантажувати великі файли, торрент або грати в онлайн-ігри. Сервіс також пропонує DoubleVPN, коли передані дані переміщуються через два сервери замість одного для додаткової безпеки. NordVPN також пропонує 30-денну гарантію повернення грошей для нових користувачів, щоб випробувати їх. Як показано в нашому огляді, NordVPN, ймовірно, є одним з найбільш завантажених функцій постачальників послуг VPN, на які ви можете підписатися..

3. CyberGhost

CyberGhost – це ще один з небагатьох постачальників, якому можна довіряти свою безпеку в Інтернеті, навіть якщо ви переглядаєте Україну. Послуга базується в Румунії, яка повністю не відповідає будь-яким юрисдикціям даних, а також надає повну підтримку спільного доступу до файлів Peer to Peer. Його серверна мережа не над чим насміхається, адже понад 1319 з них розповсюджені у понад 61 країні. Ці сервери повністю належать сервісу, і це дає перевагу більшості інших провайдерів. CyberGhost також підтримує всі популярні протоколи VPN та включає додаткові функції, такі як блокування оголошень та можливість запобігання відстеженню в Інтернеті. В цілях безпеки OpenVPN є кращим для остаточного захисту, а також 256-бітного шифрування AES. Обслуговування клієнтів також дуже надійне завдяки своєму чатовому сервісу та підтримці різних мов, таких як французька та німецька. Сам додаток VPN доступний для користувачів у Windows, Linux, Android, а також MacOS, а його графічний інтерфейс добре налаштований, щоб ви могли знайти все якнайшвидше. Їх випробувальний термін & гарантія повернення грошей триває 30 днів, як і більшість інших постачальників. Якщо ви плануєте зареєструватися з цією VPN, спочатку ознайомтеся з нашим CyberGhost VPN-оглядом.

Висновок про найкращу VPN для України

Обережно, є кілька популярних VPN-провайдерів, які, як можна вважати, мають сервери в Росії, але їх немає, і один популярний приклад – IPVanish. Зважаючи на це, перелічені вище три повинні бути в змозі гарантувати необмежений доступ до російських веб-сайтів та захист від будь-якої форми інтернет-загрози. У разі виникнення будь-якого питання стосовно постачальників послуг або чого очікувати, введіть його в розділі коментарів нижче & ми обов’язково повернемось до вас.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me