Кращий VPN для трансляції телевізора під час відпустки

Коли люди канавують кабельне телебачення для потокових послуг, вони роблять це з надією на більшу свободу та гнучкість. Потокові послуги пропонують велику гнучкість. Ви можете вибрати свій план, канали, які ви хочете переглядати, як довго ви хочете зберігати послугу та на якому пристрої ви хочете дивитися. Ці функції неможливо уявити на кабельному або супутниковому телебаченні. Ви повинні платити здоровенну ціну щомісяця і дивитися, що вони вам показують. Завдяки потоковим послугам ви можете відчути інший вигляд перегляду телевізора. Через регіональні обмеження ви не зможете переглядати улюблені фільми та телепередачі на цих преміальних послугах, поки ви проводите час за кордоном. Щоб обійти геоблоки, потрібно використовувати VPN. Як VPN допомагає вам транслювати телевізор під час закордону? Який найкращий VPN використовувати під час відпустки? Ми спробуємо відповісти на всі ці запити в наведеному нижче посібнику.


Кращий VPN для трансляції телевізора під час відпустки

Кращий VPN для трансляції телевізора під час відпустки

Кращий VPN для потокового телебачення під час відпустки – Короткий підсумок

Найкращі VPN-сервіси, якими ви можете користуватися під час відпустки, є:

  1. ExpressVPN
  2. BulletVPN
  3. NordVPN
  4. IPVanish
  5. ВипрВПН

Невтішні обмеження

Однак потокові послуги не бездоганні. У них є свої обмеження та недоліки. Один з найбільших недоліків потокових послуг відчувається, коли передплатники їдуть у відпустку та перебувають далеко від дому. Оскільки ця послуга доступна на мобільних пристроях, ви очікуєте, що її можна буде мати з собою в будь-якій частині світу, правда? Ну, виявляється, ви не можете.

Якщо ви заплатили за півроку передплати, але ви знаходитесь поза домом протягом місяця, ви, можливо, не зможете отримати доступ до послуги в міжнародній поїздці, і ваші гроші будуть витрачені даремно.

Більшість потокових підписок не працює за межами вашої країни. Якщо ви цього року не знали, просто спробуйте переглядати CBS, Netflix або Hulu, поки ви перебуваєте в іншій країні, і будете дуже розчаровані. Ви заплатите, але ви не будете дивитися, що ви хочете.

Геоблокінг

Це через геоблокування – так, загрозу, яка не дасть вам дивитися Божевільний чоловік або Голодні ігри у Великобританії. Геоблокування стало досить сумно відомим у всьому світі серед любителів потокової передачі. Те, що ви спостерігаєте в США, залишається в США. Хоча ви, можливо, не хочете дивитись Юрський світ і Планету мавп ІІІ в іншому місці або де-небудь взагалі з цього приводу.!

Коли ви їдете у відпустку до Європи, ви не користуєтесь послугою, оскільки ваше місцезнаходження не є США, навіть якщо у вас є американська підписка. Геоблокінг з’явився ще в той час, коли корпораціям і виробничим будинкам потрібно було контролювати дати випуску по всьому світу.

Не багато що змінилося

Навіть сьогодні, коли ви відтворюєте деякі старі DVD-диски, ви повинні вибрати свій регіон, щоб мати можливість відтворювати вміст. Якщо ви не перебуваєте в географічних районах, де DVD має ліцензію, ви не зможете його відтворювати. Потоку ви думали, що цих болів немає, але вони, здається, все ще є нормою.

Потокові служби стверджують, що вони дбають про зручність клієнтів, але насправді вони не роблять. Вони дбають лише про отримання прибутку з усіх куточків світу. Вони вважають, що кожен, хто дивиться вміст одного регіону в іншій країні, чинить піратство, навіть якщо ви законний клієнт.

У різних потокових службах є різні правила та обмеження щодо перегляду їх вмісту під час відпустки.

Деякі з них дозволяють завантажувати певні шоу, але не ті, які ви отримуєте у своїй країні. Якщо ви відпочиваєте в США, ви не зможете побачити вміст, який ви отримаєте у своїй країні, і навпаки. Тож якщо ви поїдете в Париж на літні канікули, ваш основний абонемент буде сидіти вдома, нічого не роблячи. Це може отримати засмагу і розслабитися, але це не робить когось, хто платить за це, дуже щасливим.

Такі послуги, як Amazon Video, Hulu, CBS та HBO Go (Провід був дивовижним!) Доступні лише у США, Алясці та Гаваях. Ви можете дивитися Netflix в інших країнах, але доводиться влаштовувати шоу, доступні у вашому географічному регіоні.

Ніхто не любить їх передплату, щоб піти на сміття. Тому існує чудовий спосіб користуватися американськими потоковими послугами під час відпустки. Все, що вам потрібно зробити, – це використовувати VPN.

Віртуальна приватна мережа стала дуже популярною останнім часом з усіма загрозами безпеки в Інтернеті. VPN в основному використовується для конфіденційності та анонімної роботи в Інтернеті, але вона також може використовуватися для обходу геоблоків та доступу до вашої потокової служби в будь-якій точці світу.

Як використовувати VPN для потокової передачі під час відпустки?

Для того, щоб дивитися улюблені телеканали та шоу з дому, проводячи якісний час за кордоном, вам доведеться підробляти своє місцезнаходження в Інтернеті. Для цього вам потрібно змінити свою IP-адресу. Ось як це можна досягти за допомогою VPN.

  1. Перш за все, підпишіться у постачальника VPN. Нижче ми підвели підсумки кращих постачальників послуг VPN.
  2. Після створення облікового запису VPN настає час завантажити та встановити програму VPN. Програми VPN можна налаштувати на ПК, Mac, Android, iPhone, iPad та FireStick.
  3. Потім запустіть програму VPN та увійдіть, використовуючи свій обліковий запис VPN.
  4. У програмі підключіться до VPN-сервера в тому ж регіоні, що і канал або веб-сайт, який ви хочете розблокувати. Наприклад, якщо ви хочете розблокувати американські Netflix або HBO Виїжджайте за межі США, підключіться до американського VPN-сервера.

Це все, що потрібно для обходу регіональних обмежень та передавання будь-якого вмісту, який ви хочете, куди завгодно.

Кращий VPN для використання у відпустці?

Щодо найкращих VPN, які ви можете використовувати, перебуваючи за кордоном, існує багато варіантів. Постачальники послуг Premium VPN пропонують користувачам 30-денну гарантію повернення грошей. Завжди найкраще налаштувати свій обліковий запис і додаток VPN, перш ніж виїхати з батьківщини. Ось найкращі VPN, якими ви можете користуватися під час відпустки.

VPN – це відповідь

Вам просто потрібно вибрати американський сервер, коли ви подорожуєте, щоб подивитися шоу, доступні в США. Наприклад, якщо ви перебуваєте в Парижі і хочете подивитися Будинок у Netflix, ви не можете цього зробити, оскільки ваше місцезнаходження не в США. Підключаючись до американського сервера, ви легко можете підробляти своє місцезнаходження та дивитись улюблені шоу.

Майте на увазі, що потокові сервіси дуже розумні, і вони легко дізнаються, чи підключаєтесь ви через VPN. Тому працюватимуть лише декілька VPN. Переважно відомі платні послуги – це зазвичай ті, у кого максимальна кількість IP-адрес. Безкоштовні VPN постійно блокуються. Є VPN, доступні виключно для розблокування, тому перевірте їх перед придбанням послуги.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me