Кращий VPN для ТКЛ Smart TV

Незважаючи на те, що вони є новачками на ринку Smart TV, смарт-телевізори TCL приходять з великою силою. Продавці телеканалів TCL пов’язали свої телевізори з Roku за їх розумні функції. Усі смарт-телевізори TCL використовують телевізор Roku, оскільки він інтуїтивний і має всі додатки, які більшість людей хоче. Ці телевізори на сьогоднішній день є найдешевшим брендом Smart TV, оскільки більшість з них зустрічаються за ціною менше 500 доларів. Щоб зробити перегляд на цьому телевізорі трохи цікавішим, ви можете розглянути можливість додавання до нього VPN. За допомогою VPN на телевізорі TCL ви можете розблокувати веб-сайти, отримати додатки, недоступні у вашій країні, обійти обмеження та отримати доступ до всіх видів потокових служб. Однак вам доведеться продовжувати читати, щоб дізнатися це які VPN вважаються найкращими для TCL Smart TV.


Кращий VPN для ТКЛ Smart TV

Кращий VPN для ТКЛ Smart TV

Підсумовані найкращі VPN-адреси смарт-телевізора TCL

Провівши кілька тестів, ми знайшли 3 найкращі VPN для вашого TCL Smart TV:

 1. ExpressVPN
 2. BulletVPN
 3. NordVPN
 4. IPVanish
 5. CyberGhost VPN
 6. ВипрВПН

Як змінити регістр смарт-ТБ TCL?

Зважаючи на те, що більшість смарт-телевізорів TCL засновані на Roku, вам потрібно дотримуватися тих же кроків, що потрібні для зміни регіону Roku, щоб отримати доступ до географічних каналів потокового трансляції на вашому Smart TV TCL.

Найкращі VPN для TCL Smart TV

Телевізори TCL пропонують чудові функції та хорошу якість зображення за низькою ціною. Однак більшість телевізорів за ціною цього пункту показують зниження продуктивності порівняно з дорогими моделями. Незважаючи на це, телевізори TCL важко перемогти, коли мова йде про бюджетні телевізори, що дає їм трохи переваги. Щоб підвищити зручність використання TCL Smart TV, його користувачі повинні встановити VPN. Отож, без зайвих прихильників, ось кілька найкращих VPN для TCL Smart TV:

ExpressVPN

ExpressVPN стягує 12,9 $ на місяць в обмін на відмінні послуги. Їх широкий спектр можливостей означає, що їхні послуги розраховані на всіх типів людей. Цей постачальник послуг пропонує 30-денну гарантію повернення грошей та цілодобове обслуговування клієнтів, готових відповісти на всі ваші запити та питання за допомогою прямого чату. Найбільш вражаючим аспектом ExpressVPN є його інтуїтивний інтерфейс користувача. Ви можете захистити себе від злому та спостереження за допомогою 256-бітного шифрування AES, захисту від витоку DNS / IPv6, перемикача вбивства та розділеного тунелювання. Не кажучи вже про його щедрий варіант Smart DNS, який з’являється разом із підпискою на нього. Ви можете підключити до трьох пристроїв одночасно, і він розблокує практично все, що завгодно, включаючи Netflix. Щоб дізнатися більше про всі функції, які може запропонувати ExpressVPN, переконайтесь у нашому огляді ExpressVPN.

BulletVPN

BulletVPN коштує 10,9 доларів на місяць і є одним з небагатьох постачальників послуг, які пропонують безкоштовну послугу Smart DNS зі своєю підпискою. Якщо ви стример і торрент, BulletVPN – це хороший варіант для вас. Цей постачальник послуг дозволяє до 3 одночасних з’єднань і пропонує 30-денну гарантію повернення грошей. BulletVPN дуже пишаються своєю пропускною спроможністю, оскільки цей провайдер має можливість обминати геоблоки для американських Netflix, Amazon Prime, CBS, HBO GO та HBO Now, Hulu, Pandora та багатьох інших каналів США та Європи. BulletVPN пропонує надзвичайні швидкості та хост-сервери в країнах першого рівня. Це означає, що ви не відчуєте втрати швидкості зі своїми зв’язками. Усі ці функції кваліфікують BulletVPN як чудовий варіант для вашого TCL Smart TV. Для отримання додаткової інформації про цього постачальника послуг зверніться до нашого Огляд BulletVPN.

NordVPN

Nord VPN коштує $ 11,95 на місяць. Однак якщо ви підписалися на більш тривалий проміжок часу, ви отримуєте їх преміальний захист і просто платите 5,75 $ щороку. За допомогою NordVPN ви можете захистити конфіденційність в Інтернеті на всіх своїх пристроях, оскільки це дозволяє до 6 одночасних з’єднань. Крім того, ви можете захистити свій інтернет-трафік у дорозі за допомогою зручних для користувачів мобільних додатків NordVPN, доступних на пристроях Android та iOS. Переносьте свій досвід потокового передавання смарт-телевізора TCL на інший рівень за допомогою NordVPN. З його допомогою ви отримуєте доступ до своїх улюблених веб-сайтів та служб незалежно від того, де ви знаходитесь. Вони використовують подвійне шифрування, це означає, що NordVPN шифрує ваш трафік двічі. це не стає безпечнішим за це. тож ви можете забути про гео-обмеження та обмеження пропускної здатності. Для отримання додаткової інформації про цього постачальника послуг зверніться до нашого Огляд NordVPN.

Як встановити VPN на смарт-телевізорі TCL?

Смарт-телевізори TCL не підтримують VPN, тому ми тут пропонуємо вам:

 • Встановіть VPN на свій роутер: Встановивши VPN на маршрутизатор, усі пристрої, підключені до WiFi, отримають з’єднання VPN. Звичайно, вам доведеться використовувати маршрутизатор, сумісний з VPN, інакше це не буде працювати. Прочитайте цей посібник, щоб дізнатися більше про встановлення VPN на свій інтернет-роутер.
 • Поділіться мережевим підключенням до ПК або Mac за допомогою Smart TV: Ви також можете поділитися своєю мережею з ПК або Mac, що підтримує VPN-з’єднання. Ось посібник, який пояснює, як ділитися з’єднанням у Windows.
 • Використовуйте Smart DNS-проксі: Якщо все інше не вдається, ви можете вдатися до проксі-сервера Smart DNS, який пропонується разом із вищезгаданими постачальниками послуг. Однак Smart DNS – це не що інше, як VPN з точки зору безпеки та зручності використання. Чудова річ у Smart DNS – це те, що він може бути безпосередньо налаштований на ваш Smart TV.

Кращий VPN для TCL Smart TV – Фінальні думки

Всі ми знаємо, що телевізори – точка привабливості в домогосподарстві. Вони є прекрасним джерелом розваг для його користувачів. Смарт-телевізор TCL вже робить велику роботу, підтримуючи компанію та займаючи те, що вона може запропонувати. Просто уявіть нескінченні можливості, які постачаються з VPN на смарт-телевізорі TCL. Не встановлюйте будь-яку VPN, переконайтесь, що ви вибрали один із VPN, які ми перелічили вище, щоб забезпечити без ускладнень та чудовий досвід потокового передавання..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map