Кращий VPN для Steam

Всі завзяті геймери погоджуються, що жодне інше місце в Інтернеті не має такого впливу на ігри, які вони купують, крім Пара. Платформа цифрового розповсюдження дозволяє переглядати тонни оглядів, що охоплюють усі типи жанрів, так що ви знаєте, які зараз найпопулярніші ігри на ринку. Ви зможете отримати як безкоштовні, так і преміальні ігри, такі як Counter-Strike, Grand Theft Auto, Warframe, Dota, Doom та Final Fantasy..

Кращий VPN для Steam

Кращий VPN для Steam

Обмеження в парі

Як тільки ви закінчилися з реєстрацією, вам потрібно встановити додаток, перш ніж ви почнете насолоджуватися цими іграми. Одна з проблем, з якою ви можете зіткнутися тут, полягає в тому, що ігри доступні залежно від країни чи регіону, в якому ви перебуваєте. Якщо ви вміщуєте ігри, доступні у вашому регіоні, то все готово Однак якщо ви хочете спробувати деякі з них, призначені для інших ринків, вам знадобиться рішення, яке приховає ваше місцезнаходження, щоб сайт не міг точно визначити, звідки ви отримуєте доступ до нього..

Кращий VPN для Steam – Підсумок

Рішення, на яке я посилаюсь, – це послуга VPN. У цьому випадку це працює, оскільки дозволить вам отримати доступ до географічного вмісту – ігор, що зберігаються для інших країн. Тепер, вибір послуги, на яку підписатися, може скласти кілька проблем самостійно, оскільки на ринку так багато постачальників. Ми спробували полегшити вам справу, переглянувши 6, які, на наш погляд, є найкращими, найменше можуть створити у вас будь-які проблеми. Подивіться їх нижче:

 1. ExpressVPN
 2. BulletVPN
 3. CyberGhost
 4. NordVPN
 5. ВипрВПН

За допомогою VPN ви отримаєте заборону на Steam?

Одне, що ми зобов’язані зазначити, – це договір про підписку, який ви увійдете на веб-сайті Steam під час реєстрації. Ось що йдеться в ньому: “Ви погоджуєтесь, що не будете використовувати IP-проксі або інші методи, щоб замаскувати місце свого проживання, чи обійти географічні обмеження на вміст гри, купувати за цінами, неприйнятними для вашої географії, чи будь-якими іншими призначення. Якщо ви це зробите, ми можемо припинити ваш доступ до вашого облікового запису. “

Використання послуги VPN не дозволить вам автоматично заборонити веб-сайт, якщо ви впевнені, що готові до чогось. Це означає бути достатньо кмітливим, щоб платити за ігровий сайт анонімно. Ви повинні вибрати Paypal або навіть Bitcoin, щоб зробити це, оскільки ці методи не розкриють багато про ваше місцезнаходження. Якщо ви, наприклад, використовуєте свій номер канадської кредитної картки і вам здається, що ви знаходитесь у США, вам неодмінно виникнуть деякі підозри, і ви можете заборонити себе..

Найкращий VPN для Steam – аналіз

Нижче ви можете ознайомитись з поглибленим аналізом кожної з найвищих служб VPN, якими ви можете скористатись Steam.

ExpressVPN

Починаючи з нашого списку, у нас є ExpressVPN, постачальник, з яким погодиться багато користувачів VPN, найкращий на ринку. У них понад 1500 серверів, розкиданих по 90+ країнах, що означає, що малоймовірно, що ви коли-небудь відчуватимете час простою або перешкод у своєму зв’язку. Їх мережа вигідна від захищеності SSL та включає 256-бітове шифрування AES, яке захищає вас від будь-яких ігрових загроз.

Ви будете впевнені у своїй анонімності в Інтернеті, оскільки журнали вашої активності перегляду не зберігаються. У цьому напрямку існує політика, щоб показати вам, наскільки віддані хлопці компанії ExpressVPN щодо забезпечення вашої конфіденційності. Вони також забезпечили включення всіх відомих протоколів безпеки просто для того, щоб ваше з’єднання ніколи не було вразливим від перехоплення..

Ви також отримаєте насолоду від необмеженої пропускної здатності, тобто ви можете грати в свої ігри стільки часу, скільки захочете, не турбуючись про обмеження даних. Високі швидкості підключення гарантують, що ви не відчуваєте затримок у процесі гри.

NordVPN

З серверами, розташованими в понад 49 країнах, NordVPN – ще один надійний постачальник, з яким ви можете розглянути можливість зарахування. Вони зможуть захистити ваші дані шляхом подвійного шифрування; функція, яку не багато інших постачальників можуть надати. Це, поряд із тим, що жодна з ваших історій перегляду не зберігається сервісом, має зробити багато, щоб переконати вас зареєструватися з ними.

Як тільки ви закінчите процес реєстрації та встановите їх додаток на вашому пристрої, ви відчуєте надзвичайно швидкі ігрові швидкості, надаючи їх необмежену пропускну здатність. Крім того, щоб забезпечити ваше місцезнаходження та особистість завжди прихованими, NordVPN має вбудований у своє програмне забезпечення перемикач Internet Kill, що забезпечує негайне відключення від Інтернету, коли ваше VPN-з’єднання переривається..

Якщо ви все ще не впевнені в сервісі, існує 30-денний гарантійний термін гарантії повернення грошей, де ви можете його випробувати. Найкраще, що ви отримаєте гроші, якщо знайдете, що послуга не працює для вас.

IPVanish

Користувачі Steam, без сумніву, будуть насолоджуватися великими швидкостями та необмеженою пропускною здатністю, пропонованими IPVanish, як тільки вони вирішать придбати підписку з ними. Їх 256-бітове шифрування AES гарантує їм високу безпеку, а також низку протоколів, які захищають їх з’єднання.

Їх велика мережа з понад 500 серверів, розсіяних по більш ніж 60 країнах, дозволяє гравцям отримувати необмежений доступ до ігор, призначених лише членам певних країн. Також вони матимуть можливість захистити ще один пристрій під тим же обліковим записом, щоб Інтернет-з’єднання через цей пристрій також захищається. Якщо у вас виникли проблеми з підпискою на послугу, в режимі очікування 24/7 працює команда клієнтів, яка готова допомогти розібратися з усіма вашими проблемами.

IPVanish значно відрізняється від інших провайдерів тим, що вони дозволяють перевірити їх послугу лише протягом 7 днів. Хоча це дуже короткий період, ми все ще вважаємо, що достатньо часу, щоб зрозуміти, чи подобається вам послуга чи ні.

ВипрВПН

Останніми у нашому списку є ВипрВПН; сервіс, який набув значної популярності завдяки протоколу безпеки “Хамелеон”. Ця функція працює, розшифровуючи метадані пакету OpenVPN, щоб переконатися, що вони не розпізнаються за допомогою глибокої перевірки пакетів (DPI). Таким чином, це дозволяє користувачам VyprVPN обійти будь-які обмежувальні мережі, встановлені урядами чи установами. Ця функція навіть покращується тим, що VyprVPN управляє своїми понад 700 серверами, розташованими в 50 плюс країнах, так що менше ймовірність того, що інформація про перегляд їх клієнтів надходить третім сторонам.

Користувачі VyprVPN також користуються дозволом 5 пристроїв працювати одночасно під одним конкретним обліковим записом, щоб усі їх способи підключення до Інтернету були захищені. Маючи на вибір понад 200 000 IP-адрес, ніхто ніколи не зможе відстежити ваше фактичне місцезнаходження. Спробуйте послугу для себе і подивіться.

Переваги використання послуги VPN для онлайн-ігор

 • Доступ до країн, у яких раніше були дати запуску назви гри, і першими, хто грав у щойно випущені ігри.
 • Захистіть свій інтернет-трафік і збережіть ваші дані приватними шляхом шифрування.
 • Доступ до регіональних обмежених можливостей & Ігри MMORPG, вміст DLC; або Xbox Live та PSN Exclusives.
 • Запобігайте DDoS-атакам, які дуже часто зустрічаються під час турнірів з електронного спорту.
 • Більше не доводиться мати жахливі часи пінг, оскільки ви отримаєте доступ до ігрових серверів з усього світу через VPN.
 • Коротші маршрути між вами та ігровими серверами. Це стосується лише користувачів, які підписалися на провайдери VPN з найвищою швидкістю, які зосереджуються на вузлах розташування ігрового сервера, як перелічені вище.

Кращий VPN для Steam – Висновок

Якщо ви спробуєте скористатися будь-якою з шести згаданих нами служб, ми будемо вдячні, якби ви сказали нам, як ви працювали. Не соромтесь залишити коментар або два у розділі нижче, і ми будемо раді отримати вам більше ніж раді.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me