Кращий VPN для США – огляд 2020 року

Використання віртуальної приватної мережі під час серфінгу в Інтернеті має численні переваги, які приносять користь мешканцям США і тим самим переселенцям. Хочеш обійти обмеження затемнення, дивіться американські гео-обмежені телевізійні канали з-за кордону, або переглядати Інтернет анонімно, вам потрібна VPN. Однак вибрати правильну послугу може бути складним, якщо ви новачок у світі VPN, тим більше, що там багато постачальників. Ось чому я вирішив допомогти вам, переглянувши кращий VPN США провайдерів, тому тримайтеся, щоб дізнатися більше.


Кращий VPN США 2017 року

Найкращий VPN 2020 в США

Топ-5 причин використання VPN у США

Є кілька причин того, чому VPN стала настільки важливою для кращого та безпечнішого досвіду в Інтернеті. Ось наші 5 найбільших VPN переваг у США.

1. Захистіть свою конфіденційність в Інтернеті

Рідко тиждень проходить без новин про державні установи на кшталт “” Американська агенція безпеки підслуховує діяльність американців в Інтернеті. Те саме можна сказати і про Інтернет-провайдери і групи захисту авторських прав які викидають DMCA (Закон про авторські права в цифровому тисячолітті) і Повідомлення про порушення авторських прав ліво і право.

Якщо ти хочеш залишайтеся анонімними в Інтернеті і ви серйозно ставитесь до вашої конфіденційності та безпеки в Інтернеті.

2. Обхід затемнення

Якщо ви є любителем американського спорту, ви, напевно, вже добре знаєте обмеження затемнення, що застосовуються до всіх спортивних потокових каналів у Сполучених Штатах. MLB.tv, NHL.tv, Ліга НФА, так само, як NFL GamePass, всі накладають суворі регіональні обмеження затемнення які заважають вам дивитися ваші улюблені команди в Інтернеті.

VPN пропонує надійне рішення, яке дозволяє любителям спорту в США обхід блокування. Ви можете підробити своє місцезнаходження в Інтернеті, встановивши VPN на своєму ПК, Mac, iOS або Android. Потокові канали бачать лише IP-адресу, яку надає VPN, замість реальної IP-адреси.

3. Завантажте торрент анонімно

Ви часто завантажуєте торрент-файли? Щоразу, коли ви завантажуєте фільм, пісню чи програму через uTorrent, ваша IP-адреса додається до “Torrent Swarm”. Усі, хто ділиться тим самим файлом, можуть бачити вашу IP-адресу. Якщо ти хочеш завантажувати торрент-файли анонімно, використовувати VPN.

4. Доступ до заблокованих каналів

У той час як США – безперечний номер один, коли йдеться про Інтернет-розваги, все ще є дуже вражаючі послуги, що не входять до США, на відео. Канали Великобританії, як BBC iPlayer, Sky Go, ITV, і Тепер телебачення, наприклад, дуже популярні в Штатах.

VPN дозволяє вам уникати регіональних обмежень і переглядати канали Великобританії, Канади, Франції, Франції, Німеччини чи Австралії в США. Американські емігранти, які живуть за кордоном, також можуть використовувати VPN, щоб отримати IP-адресу США та дивитись улюблені американські канали в режимі онлайн з будь-якої точки світу..

5. Громадська точка доступу до Wi-Fi

Тоді нічого не загрожує вашим особистим даним, електронним повідомленням та банківським рахункам безкоштовний громадський точок доступу Wi-Fi. Кіберзлочинцям дуже просто вкрасти вашу конфіденційну інформацію під час підключення до загальнодоступної точки доступу до Wi-Fi через те, що ці мережі можуть бути легко зламані.

VPN дає вам це додатковий рівень безпеки та конфіденційності; захищаючи вас від потенційних небезпек в Інтернеті, перебуваючи в аеропорту, школі, коледжі, лікарні чи ресторані.

Безкоштовний американський VPN?

Тепер, коли ви знаєте більше про VPN, слід пам’ятати, що ви надаєте їм усі свої приватні дані, і все, що ви робите в Інтернеті, проходить через їхні мережі. Ось чому ви завжди повинні підписатися на надійні та відомі бренди.

Сказавши це, ви можете знайти декілька безкоштовні американські послуги VPN під час пошуку в Інтернеті. Однак перед тим, як підписатись із цими “Безкоштовні” VPN-провайдери, Є деякі моменти, про які потрібно пам’ятати, приховані за ціною.

 • Безкоштовні VPN повинні якось отримувати прибуток, саме тому більшість із них продавати ваші приватні дані рекламодавцям або іншим третім сторонам.
 • З огляду на безкоштовні послуги VPN, вони завжди перевантажені. Ваша Швидкість Інтернету різко знизиться в результаті.
 • Підтримка клієнтів практично відсутня.
 • Немає належного шифрування трафіку.
 • Безкоштовні VPN, швидше за все, не працюватимуть. Зрештою, ви виявите, що витрачаєте час.

Найпопулярніші VPN США – повний огляд

Я тестую VPN з тих пір, як познайомився з видатним інструментом Інтернету. Деякі з них насправді були досить слабкими, враховуючи, чого ви очікуєте від такого програмного забезпечення. Однак ті, які є в цьому списку сьогодні, виявилися найкращими, з якими я коли-небудь працював. Ви добираєтесь розблокувати канали і захистити себе з новітніми технологіями.

Я переглянув багато постачальників VPN, і я завжди враховую кількість користувачів VPN-сервери, політика конфіденційності, швидкість, політика повернення коштів та підтримка клієнтів. Я не збираюсь багато говорити тут. Прочитайте повний огляд, представлений нижче, і зробіть відповідний вибір.

ExpressVPN

Огляд ExpressVPN

ExpressVPN посіла перше місце в списку, оскільки це не лише моя думка, яка підтверджує велич цього VPN. Перш за все, це VPN пропонує палаючі швидкі сервери у 160 різних місцях, до яких входять 94 країни. Їх додаток VPN є дуже простий у використанні і ви можете сказати, що він розроблений для того, щоб допомогти людям, які не знають технологій.

Після кілька разів використання його в США (я все ще роблю), рекомендую підписатися на нього, оскільки ви не знайдете кращого сервісу.

Крім того, цей постачальник добре відомий своїм функції безпеки та конфіденційності. Ви завжди можете переглядати Інтернет, не дивлячись через плечі під час роботи з ExpressVPN. Перегляньте інші функції цього постачальника VPN після підписки:

 • ExpressVPN зберігає нульові журнали ваших веб-переглядів. Абсолютно важлива функція для будь-якого постачальника VPN, який обіцяє захистити вашу конфіденційність в Інтернеті.
 • Функція підтримки прямого чату доступна 24/7.
 • Понад 3000 серверів у 94 різних країнах.
 • Кілька місцеположень сервера по всій США.
 • П’ять одночасних з’єднань.
 • А 30-денна політика повернення коштів.

NordVPN

NordVPN огляд

NordVPN користується популярністю серед клієнтів, орієнтованих на конфіденційність, завдяки сильному шифруванню та суворості політики без реєстрації. Крім того, їх юридична юрисдикція може похвалитися безцензурним Інтернетом, відсутністю законів про зберігання даних та відсутня онлайн-урядова система нагляду. Ви можете скористатися більш ніж 4000 серверів розсіяні по всьому світу, використовуючи шість різних пристроїв під однією підпискою.

Якщо ви вважаєте, що це круто, то варто дізнатися про їхні питання Подвійний VPN особливість. Уявіть, що ваші дані шифруються через сервер, а потім повторно шифруються через інший. Подвійний сервер, подвійний захист. Так, це особливість, яку ви отримаєте, якщо зареєструєтесь у NordVPN. Але зачекайте, є ще:

 • Першокласна конфіденційність та безпека.
 • Вбивчий вимикач.
 • Подвійна функція VPN.
 • Шість одночасних з’єднань під одну передплату.
 • Великі швидкості – крім Малайзії!
 • Більше 4000 серверів у 62 країнах.
 • У NordVPN є приголомшливий цінові пропозиції!
 • Криптовалюта та готівка, прийняті як платіж.
 • Підтримка Netflix постійно оновлюється.

BulletVPN

Огляд BulletVPN

Якщо ви є телевізором і вам подобається передавати улюблені шоу так само, як і я BulletVPN – це чудовий варіант для вас, щоб розглянути. Насправді на їхньому веб-сайті перше речення, яке ви знайдете, – це «Найкращий VPN для потокової передачі», і вони не жартують.

Компанія пропонує «палаючі швидкісні швидкості“Щоб користувачі гарантували, що вони не зустрінуться ні з ким буферизація проблеми під час перегляду фільмів, серіалів, спортивних подій тощо. Крім того, вони використовують сильні функції безпеки та конфіденційності, такі як 256-бітний AES шифрування та а нульова логічна політика.

А якщо ви не досвідчений користувач VPN, вони зрозумілі та легкі посібники з налаштування про те, як встановити службу на маршрутизатор або як створити віртуальний маршрутизатор на ПК / Mac. Якщо вони можуть додати ще кілька серверів до своєї мережі, вони можуть переміститися на кілька місць.

Плюси:

 • 30-денна гарантія повернення грошей.
 • Сумісні програми з ПК, Mac, iOS та Android.
 • Відмінне обслуговування клієнтів із 24/7 функція чату в реальному часі.
 • Дозволяє П’ять з’єднань за рахунок.
 • Нульовий облік трафіку мережі.

Мінуси:

 • Мала серверна мережа.

SurfShark

SurfShark

Коли приїжджає нова дитина в школу або в блок, він, безумовно, знущається від великих людей. Ну, ні SurfShark ви, хлопці Незважаючи на те, що він є новим для цієї галузі, він зарекомендував себе як гідний конкурент для всіх основних постачальників VPN.

Мережа сервера досить мала, але необмежене одночасне з’єднання компенсувати це. Чи можете ви уявити всіх членів вашої родини та друзів, які працюють за однією і тією ж підпискою? Це також дуже безпечно і вона поважає конфіденційність користувачів, застосовуючи суворий характер немає політики щодо журналів. Більше SurfShark нижче:

Плюси:

 • Необмежене одночасне з’єднання.
 • 14 країн; 100+ серверів.
 • Необмежена смуга пропускання.
 • Необмежена швидкість.
 • Немає політики щодо журналів.
 • Захист від протікання IPv6.
 • 256-бітове шифрування.
 • Підтримує торенти.

Мінуси:

 • Не дуже обширна серверна мережа.

CyberGhost

Огляд VPN CyberGhost

Ще один відомий бренд, який робить крій – це CyberGhost. З більш ніж 15 мільйонів зареєстрованих користувачів у всьому світі, цей постачальник пропонує цілий пакет послуг, в тому числі максимальна швидкість, безпека, анонімність та сумісність. Ви можете підключитися до понад 1000 серверів у понад 30 країнах та розблокувати будь-який потрібний веб-сайт.

CyberGhost дуже високий 4,2 / 5 ранг в магазині Google Play і має понад мільйон завантажень. Якщо це так популярно, це повинно бути добре.

Плюси:

 • Швидкі сервери VPN.
 • Захищає вас від шкідливих веб-сайтів.
 • Функція Kill Switch.
 • Необмежена смуга пропускання
 • До п’яти одночасних VPN-з’єднань.
 • 256-бітове шифрування AES.
 • Немає політики щодо журналів.
 • 30-денна гарантія повернення коштів.

Мінуси:

 • Ви не можете платити за допомогою BitCoin

Найкращий VPN у США на 2020 рік – завершення роботи

Ми не хочемо звучати занадто паранояльно, але важливість перегляду Інтернету під час використання VPN зростає з кожним днем. Не сприймайте конфіденційність у мережі Інтернет. Навіть ваші соціальні акаунти, які можуть здатися вам незначними, можуть надати потенційним стороннім очам цінну особисту інформацію про вас. Сподіваємось, це “Кращий VPN США” Посібник з огляду дав тобі достатню інформацію, щоб знати, які саме VPN-провайдери ви можете насправді довіряти.

Кінцевою порадою було б не користуватися безкоштовно VPN оскільки вони потенційно можуть поставити під конфіденційність вашу конфіденційність продаж ваші дані третім сторонам. Якщо послуга VPN здається занадто дешевою, це, мабуть, тому, що ви не отримуєте від неї всіх переваг VPN.

Чи вважаєте Ви цей посібник корисним? Розкажіть нам, що ви думаєте в розділі коментарів нижче.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me