Кращий VPN для спортивної трансляції

Якщо ви захоплений стример, ви, мабуть, знайомі з подібними NBC Sports, ESPN, Sky Sports, BeIN, SuperSport та BT Sport. Я використовую ці послуги, щоб бути в курсі останніх спортивних подій з усього світу. Однак вам це потрібно знати ці канали є гео-обмеженими за межами відповідних регіонів. На щастя, можна використовувати VPN для обходу геоблоків і отримати доступ до цих каналів у вашій країні. Але ви не можете не замислюватися, яку VPN мені вибрати для роботи? Що ж, у огляді нижче ми розглянемо кращі постачальники послуг VPN для занять спортом станом на 2019 рік. Прокрутіть трохи далі і дізнайтеся.


Кращий VPN для спорту

Кращий VPN для спорту

Навіщо використовувати VPN для занять спортом?

Чи знаєте ви, як засмучувати це отримати заблокований із вашої спортивної трансляції підписки лише тому, що ви подорожуєте? Скільки разів ви помічали, що ваше Інтернет-зв’язок сприйняв раптовий спад? Вибачте, але для завзятого спортивного стримера це потрібно негайно припинити.

За допомогою VPN ви можете перенести свій спортивний досвід на абсолютно новий рівень. Чи перевіримо? що VPN вносить до столу в нашій ситуації?

Обхід регіональних обмежень

Потокові послуги доступні лише в країні походження. Кожен, хто проживає за межами країни або подорожує за кордоном, буде заборонений у доступі до їх вмісту.

Це те, що ми називаємо гео обмеження. Канал вивчає вашу IP-адресу щоб визначити ваше поточне місцезнаходження. Якщо у вас є закордонний IP, ви не входите, вибачте. Ви знаєте, що я говорю про такі служби Sky Go, beIN Sports, SuperSport та інші.

З VPN ви отримуєте доступ змінити своє поточне місцезнаходження і, здається, переглядаєте країну, яку ви вибрали. Це відбувається шляхом вибору сервера у відповідному регіоні. Наприклад, вам знадобиться IP Великобританії для доступу до Sky Sports.

Якщо ти підключившись до VPN-сервера у Великобританії, ви отримаєте необхідний IP-адресу на території та виступають як поточний житель. Як результат, ви отримаєте повний доступ до Sky Go та десятки інших послуг у Великобританії, перебуваючи за кордоном.

Уникайте затемнень

Регіональні кордони – не єдина проблема, з якою ви стикаєтесь під час трансляції спорту. Ви можете бути у своїй країні та також заблокований із вашого місцевого спортивного каналу.

Вони називаються як Обмеження затемнення. Дозвольте детальніше розглянути. Відключення відбувається, коли a місцевий телевізійний провайдер має ексклюзивні права щоб транслювати певну гру в регіоні. Якщо це так, ваш сервісний потоковий сервіс не зможе запропонувати гру в прямому ефірі. Вам доведеться почекати, поки матч закінчиться по телевізору, щоб ви могли спостерігати за подією.

Це дуже засмучує, якщо ви запитаєте мене. Однак, якщо ти працювати з VPN, ти дістаєшся переїхати в інший регіон, де жоден телерадіомовець не має прав на матч. Наприклад, якщо ви перебуваєте в Нью-Йорку і у вас виникло затемнення, підключення до VPN у стані, коли відповідність не відображається по телевізору. Таким чином, ваша потокова служба зможе надати матч, незважаючи на те, що ви перебуваєте на затьмареній території.

Підтримуйте швидкість з’єднання

Потокове передача – це все про ваше швидкість з’єднання. Як ви можете дивитися гру в прямому ефірі, поки екран час від часу продовжує робити паузи? Ваш Інтернет-провайдер має звичку пригнічуючи ваше з’єднання відповідно до даних, які ви використовуєте.

Якщо ви використовуєте VPN, ви можете приховати свою особу під час перегляду Інтернету. Таким чином, ти дістаєшся уникайте будь-яких підключень ваш провайдер має на увазі для вас з легкістю.

Просто підключитись до VPN-сервера і ти закрийте свою IP-адресу. Це вам допоможе відвідувати Інтернет анонімно так що ніхто не може шпигувати за тим, що ви робите в Інтернеті.

Найкращий VPN для спорту – глибокий огляд

Я спробував досить багато VPN протягом багатьох років. Деякі – чудові, деякі середні, а деякі – прямо погані. Якщо ви шукаєте VPN для розблокувати спортивні канали, вам потрібно переконатися, що ваш постачальник VPN має глобальну мережу швидких серверів VPN.

Ви також повинні пильнувати 24/7 підтримка прямого чату і 30-денна політика повернення коштів. Таким чином, ви завжди зможете повернути гроші на випадок, якщо VPN не зовсім відповідає вашим потребам. Ось найкращі VPN для занять спортом.

ExpressVPN

VPN, який може похвалитися більше 2000 серверів по всьому світу варто заглянути. Якщо ви перевірите огляди, коментарі та вердикти в кожному App Store, ви побачите це ExpressVPN завжди вершини діаграм.

Пропозиції ExpressVPN прості у користуванні програми на безліч пристроїв, в т.ч. ПК, MacOS та Linux. Однак ви виявите, що клієнти на мобільних пристроях вкладаються трохи більше. Якщо у вас є iOS або Android, перевірити їх застосування, простота навігації є видатною.

До речі, коли ми говоримо про сумісні пристрої, я повинен повідомити вам, що ExpressVPN дозволяє до 5 одночасних з’єднань. Таким чином, ви можете скористатися захищеною мережею разом з 4 іншими користувачами. О, якщо вам цікаво, служба також розблокує Netflix.

Безпека – це все, що стосується VPN, правда? Ну, я радий сказати вам, що ExpressVPN пропонує підбірку протоколів, які допоможуть вам безпечно переглядати Інтернет. Він підтримує OpenVPN, L2TP – IPSec та PPTP.

Ти також стаєш сильним 256-бітове шифрування, DNS з нульовим знанням, і більше. З політика без реєстрації, будьте впевнені, що жодна інформація не зберігається, включаючи час підключення та IP-адреси.

Плюси

 • Прості у користуванні програми.
 • Розблокує всі згадані спортивні канали.
 • Збирається навколо блоку VPN Netflix.
 • 2000+ серверів у 94 країнах.
 • Останні протоколи з 256-бітним шифруванням.
 • Нульові знання DNS
 • Дуже швидко.

Мінуси

 • Не найдешевший VPN.

IPVanish

Другий VPN, який підвищить ваш спортивний потоковий досвід, буде не що інше IPVanish. Перш ніж ми розпочнемо, цей провайдер є не вдається отримати доступ до Netflix. Однак він працює дуже добре з потоковим сервісом, присвяченим спорту.

Коли ми говоримо про їх застосування, ми повинні згадати, як добре розроблений Це є. Ви знайдете широкий спектр основні та розширені налаштування легко зрозуміти, незалежно від рівня технічного рівня користувача. О, до речі, якщо вам дуже подобається торрент, ви повинні знати, що IP-код зникає один з кращих провайдерів для проведення торрент. 

IPVanish також має фірму немає політики щодо журналів. І захищає ваші дані за допомогою 256-бітове шифрування над Протоколи OpenVPN, PPTP та L2TP. 

Плюси

 • Серверна мережа складається з 1000+ серверів.
 • Дозволяє підключати 10 пристроїв на один обліковий запис.
 • Підтримує протоколи OpenVPN, PPTP та L2TP.
 • Захист за допомогою 256-бітного шифрування.
 • Відмінні програми для більшості операційних систем.
 • Велика швидкість завантаження.

Мінуси

 • Не включає безкоштовну пробну версію.
 • Має лише 7-денну політику повернення коштів.
 • Не можете отримати доступ до Netflix на жодному із своїх серверів.

NordVPN

Особливі та унікальні особливості – це що NordVPN це все про. Однак він зосереджується більше на жорсткий захист. Вам буде дуже корисно, коли ви дізнаєтесь, що можете подвоїти свою безпеку на перенаправлення вашого трафіку через два VPN-сервери замість одного. Ця функція називається Подвійний VPN.

Більше того, зловмисне програмне забезпечення та віруси вже не бояться, коли CyberSec активний. Ви можете блукати Інтернетом, не турбуючись про те, що може заразити ваш пристрій. Залишаючись безпекою, NordVPN підтримує Протоколи KEv2 / IPsec, OpenVPN, PPTP та L2TP.

NordVPN є P2P-дружній і має Політика “нульових журналів”. Провайдер досить доступний порівняно з тим, що він може запропонувати. я маю на увазі 5000 серверів в 62 країни, це одна велика мережа для роботи.

Плюси

 • Дуже велика мережа сервера.
 • Особливості безпеки (CyberSec та Double VPN)
 • Підтримує протоколи KEv2 / IPsec, OpenVPN, PPTP та L2TP.
 • 6 одночасних з’єднань.
 • P2P-дружній
 • Політика нульового журналу.
 • Розблокує американський Netflix

Мінуси

 • Натрапили на кілька повільних серверів.
 • Дорога щомісячна підписка.

ВипрВПН

Будучи а Компанія Tier-1 є дуже вигідним для VPN, оскільки він контролює свою повну мережу. ВипрВПН забезпечує яскраві швидкі швидкості, коли я спробував її послугу. Ви можете передавати спорт з усього світу через два фактори. Один – це швидкість, а інший – 700 серверів у більш ніж 70 місцях навколо світу.

Ви хочете, щоб Sky Go? Ти зрозумів. Служба також може розблокувати Netflix, про що ми не маємо багато чого сказати про інших постачальників. Що стосується безпеки, то VyprVPN пропонує безліч функцій, які залишають вас задоволеними. По-перше, поговоримо про їх Хамелеонова технологія. Він перемагає блокування VPN та дроселювання, забезпечуючи стабільну продуктивність.

Крім того, VyprVPN використовує звичайне 256-бітове шифрування і не зберігає журналів своїх користувачів. Деякий час тому надійшло повідомлення про те, що провайдер передає дані уряду. Однак все змінилося, і ваша конфіденційність вкотре збільшена.

Підписавшись на їхню послугу, я помітив, що вони пропонують немає гарантії повернення готівки. Тільки a 3-денна безкоштовна пробна версія. Тому, якщо ви хочете протестувати їхні послуги, краще скористайтесь короткий проміжок часу, який вам надають.

Плюси

 • 700 серверів у 70 країнах.
 • Дуже великі швидкості.
 • Хамелеонова технологія.
 • Шифрування високого рівня.
 • Команда підтримки 24x7x365
 • Необмежене використання даних

Мінуси

 • Одночасне підключення залежить від передплати: 3 для звичайних, 5 для преміум-класів.
 • Без повернення коштів.

Розумні DNS-проксі – найкраща VPN для спортивної альтернативи

Ця частина призначена для тих, хто не дуже дбає про свою конфіденційність в Інтернеті. Smart DNS-проксі використовується лише для обходу регіональних обмежень. Крім цього, додаткові заходи безпеки не будуть вживатися.

Найкраще з цього приводу полягає в тому, що він простий у використанні та сумісний із усіма відомими в Інтернеті пристроями. Давайте подивимось, що Smart DNS може насправді зробити:

 • Ви можете налаштувати Smart DNS увімкнено всі потокові платформи, включаючи Amazon Fire TV, Windows PC, MacOS, iOS, AndroidOS, Roku, Apple TV, Chromecast, PlayStation та Xbox.
 • Розумний DNS обходить регіональні обмеження з легкістю. Це змінює частину вашого трафіку і надає вам доступ до уподобань Fox Sports, DAZN, Sky Go, Sportsnet тощо.
 • Це не так підробляти свою швидкість з тих пір шифрування немає.
 • Так як ваш IP-адреса не змінюється, ти дістаєшся підтримуйте повноцінну роботу локальних каналів.
 • На жаль, якщо ваш Інтернет-провайдер використовує прозорі проксі або DNS викрадення, Розумний DNS не набуває чинності.

Так само, як VPN, Smart DNS-сервіси є на всьому ринку. Однак, на мій погляд, Розмикач слід вивчити. Він пропонує безкоштовно 7-денна безкоштовна пробна версія і доступ до навколо 230 потокових послуг навколо світу. Перевірте це, ви не пошкодуєте. Принаймні, це один з небагатьох провайдерів, який пропонує сервіс VPN як вільний.

Краща спортивна потокова VPN – завершення

Будь то минаючи обмеження затемнення або просто розблокування спортивного каналу це недоступно там, де ви зараз живете. Вам потрібно лише переконатися, що ви є підписатись у правого постачальника послуг VPN. Сподіваємось, огляд вище дав вам кращу думку яким VPN ви можете довіряти і яких вам слід уникати. Поділіться своїми думками нижче та повідомте мені, якого постачальника VPN ви в кінцевому підсумку використовували для потокового спорту.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map