Кращий VPN для спільного використання файлів

Спільний доступ до файлів продовжує залишатися одним із найпопулярніших методів завантаження та завантаження цифрових носіїв інформації, і, як здається, люди вже давно використовують цей метод. Це працює користувачем, який користується кількома файлами через Інтернет для інших користувачів, присутніх у тій самій мережі, щоб отримати доступ до них. Це дійсно так просто. Єдиною проблемою, яка впливає на спільний доступ до файлів, є той факт, що велика кількість розповсюдженого вмісту, як правило, містить проблеми з авторським правом, тобто якщо деякий орган виявить, що ви завантажуєте або завантажуєте піратський вміст, ви можете знайти себе в біді.


Кращий VPN для спільного використання файлів

Кращий VPN для спільного використання файлів

Надіслати файли анонімно з VPN

Якщо ви хочете уникнути подібних проблем, то найкращим способом подолати це було б знайти спосіб, за допомогою якого ви впевнені, що ніхто не зможе відстежити все, що ви перебуваєте в мережі. Один із способів зробити це – підписатися на надійну послугу VPN.

Служба VPN дозволяє зашифрувати ваше з’єднання, тим самим ускладнюючи можливість шпигувати за вашими онлайн-діями. Сюди також входить ваш провайдер провайдерів, а також групи порушень авторських прав. Ваше з’єднання шифрується, перенаправляючись на сервери вашого провайдера, і, роблячи це, ви отримуєте нову IP-адресу, що, в свою чергу, робить вас анонімним. Залишатися анонімним в Інтернеті важливо, тому що ви ніколи не маєте уявлення про те, хто може мати намір відслідковувати вашу діяльність, особливо якщо вони стосуються здійснення операцій через ваш банк або навіть придбання чогось в Інтернеті.

VPN став необхідністю

Користувачам, чий основний бізнес в Інтернеті складається з завантаження та завантаження файлів, тоді найкраще володіти підпискою VPN, оскільки ви ніколи не можете бути надто впевнені в речах, якими ви ділитесь в Інтернеті. Деякі файли можуть містити зловмисне програмне забезпечення, призначене для вилучення всіх ваших особистих даних, як тільки завантаження завершиться, а інші можуть діяти як пункти віддаленого входу на ваш пристрій, ставлячи до нього всю збережену інформацію як ризик.

Захистіть свій трафік і прихойте свою особу

Служба VPN допомагає вам уникнути всіх цих сценаріїв, приховуючи свою особу та зберігаючи всю свою діяльність в Інтернеті приватною лише для вас. Вибір певної послуги, на яку ви можете підписатися, іноді може бути складним, оскільки існує так багато постачальників, які можна вибрати. Найкращим способом визначити конкретного постачальника було б переконатися, що вони всі зареєструються у певному переліку суттєвих вимог. Якщо порівнювати своїх постачальників із цим списком, ви означатимете, що ви заплатите за найкращу доступну послугу, а також впевненість у тому, що ви будете отримувати найкращі умови гарантованої безпеки.

Кращий VPN для спільного використання файлів – на що слід звертати увагу

Це 5 основних факторів, які, на наш погляд, є найважливішими при виборі найкращого постачальника послуг для спільного використання файлів:

 1. Ціна: Є провайдери, які пропонують свої послуги за найвищий долар, а є й інші, які стягують плату майже за те, що не є вашим постачальником. Тримайтеся подалі від вільних; вони, як відомо, продають інформацію своїх клієнтів третім сторонам.
 2. Швидкість: Швидкість, яку ви збираєтеся отримати від провайдера, в основному визначається кількістю серверів, присутніх у їхній мережі. Чим більше кількість серверів, тим швидше їх обслуговування. Такі функції, як необмежена пропускна здатність, необмежена комутація сервера, а також відсутність обмежень даних також є важливими для хорошої швидкості.
 3. Простота використання: Простий у користуванні сервіс означає, що всім, у тому числі користувачам, які вперше користуються, не потрібно буде витрачати стільки часу на з’ясування того, що потрібно зробити, щоб їх послуга була готова та готова. Постачальники, які добре налаштували VPN-програми, повинні мати можливість забезпечити користувачу велику кількість користувачів та мінімізувати кількість часу, який потрібно витратити на звернення до служби обслуговування клієнтів..
 4. Обслуговування клієнтів: Якщо будь-який користувач стикається з питаннями налаштування їх служби, виклик служби обслуговування клієнтів – це завжди наступний курс дій. Такі функції, як чат наживо & пряма відповідь електронною поштою – це показники послуги, що оцінює своїх клієнтів.
 5. Безпека: Використання послуги VPN означає, що ви хочете отримати надійну форму безпеки в Інтернеті. Протоколи безпеки для будь-якої служби VPN повинні бути достатньо надійними, щоб користувачі могли довірити їм свою безпеку в Інтернеті.

Найкращий VPN для спільного використання файлів

Тепер, коли ви знаєте про те, яким повинен бути надійний ваш постачальник, у нас є короткий список постачальників, які вже виконують ці вимоги, і обов’язково надаєте клієнтам найвищу послугу.

1. ExpressVPN – наша найкраща рекомендація

Будь-якому користувачеві, що шукає найкращого, як у досвіді обслуговування клієнтів, так і в безпеці в Інтернеті, не потрібно шукати ніде далі ExpressVPN. Послуга обіцяє безпроблемну роботу в Інтернеті разом із обслуговуванням клієнтів, що забезпечить вам найкраще в наданні послуг. Їх додаток VPN досить простий у налаштуванні та встановленні, і вони вважаються компанією з найшвидшими серверами у всіх США. Що стосується ціни, вони просять трохи більше, ніж ви повинні заплатити, коли маєте справу з іншими підписниками, але якщо ви хочете найкращого на ринку, з цим вам доведеться мати справу. Їх безпека також військового рівня, з 256-бітним шифруванням AES та повною підтримкою всіх популярних протоколів VPN. Вони платять 12,95 дол. США на місяць за підписку, хоча у вас є можливість підписатись на 30-денну гарантію повернення грошей, якщо ви хочете спершу перевірити їх послуги.

2. IPVanish

Виходите в якості одного з найбільш доступних постачальників на ринку, IPVanish пропонує своїм підписникам високу якість захисту за дуже стандартизованою ставкою 7,50 доларів на місяць. Процес їх налаштування простий, і їхній VPN-додаток не потребує такої спеціальності, щоб мати можливість використовувати його. З серверною мережею понад 350 серверів у 60+ країнах ви можете бути впевнені, що у вас завжди буде сервер, до якого ви зможете підключитися у вибраній країні. Сервіс пропонує підтримку протоколів OpenVPN, L2TP та PPTP, а також 256-бітове шифрування AES. Вам також не потрібно турбуватися про історію переглядів, оскільки служба не веде журнали. IPVanish дозволяє своїм клієнтам мати до 5 постійних підключень, тобто, було б ідеально для невеликої групи користувачів скоротити витрати, пов’язавшись із ним через один обліковий запис. Користувачі можуть спробувати їх 7-денну гарантію повернення грошей, перш ніж вирішити розрахуватися з ними.

3. NordVPN

Перебування в Панамі дозволяє NordVPN а його клієнтам розкіш – нікому не відповідати з точки зору безпеки даних та історії користувачів. Це відбувається тому, що їх штаб-квартира не входить у юрисдикцію США та її органів із збереження даних. Крім того, NordVPN дозволяє своїм клієнтам мати ще 5 одночасних підключень, тобто ви зможете захистити всі свої пристрої, використовуючи лише один обліковий запис. NordVPN також є одним з найдоступніших постачальників послуг, просивши лише 3,29 доларів на місяць для користувачів, які планують дотримуватися їх протягом двох років. Не варто розраховувати на проблеми з їх додатками, оскільки всі вони гарантовано добре працюють у ваших Windows, Linux, Mac, iOS & Android пристрої.

Висновок щодо найкращої VPN для спільного використання файлів

Обмін файлами можна зробити набагато безпечніше, якщо ви вирішите це зробити за підтримки VPN-сервісу. Перелічені вище три, більш ніж здатні зашифрувати ваше з’єднання, і гарантують, що у вас немає проблем під час роботи в Інтернеті.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map