Кращий VPN для SoundCloud

Є так багато музичних додатків та веб-сайтів, з яких ви можете вибрати джерело чи передавати свою музику. Річ у тім, що більшість із них просять, щоб ви підписувались і сплачували плату раз у раз. Проте Soundcloud відрізняється. Це насправді більше платформа соціальних медіа, де артисти та любителі музики можуть взаємодіяти, ділитися та переглядати композиції з широкого спектру жанрів. Використовувати веб-сайт також досить просто. Після того, як ви зареєстрували свій обліковий запис, ви зможете слідкувати за іншими користувачами та отримуватимете повідомлення, коли вони додаватимуть новий потік. Таким чином ви зможете відстежувати кожен новий потік від улюбленого виконавця.

Кращий VPN для SoundCloud

Кращий VPN для SoundCloud

Чи доступний SoundCloud скрізь?

З моменту створення в 2007 році сервіс допоміг відкрити для себе багато талановитих людей. Сайт доступний у більшості куточків світу. Однак увійти до Soundcloud досить складно, якщо ви перебуваєте в такій країні, як Китай, Туреччина та останнім часом Киргизстан. Причини блокування найвідоміші урядам відповідних країн, але якими б вони не були, вам слід шукати спосіб обійти блоки, якщо ви плануєте потоково передаватись із SoundCloud під час перебування.. 

Чому слід використовувати VPN з SoundCloud

VPN або віртуальна приватна мережа дозволяє користувачеві приховувати свою ідентичність в Інтернеті, шифруючи своє з’єднання. Така форма шифрування зазвичай відбувається, коли користувачі підключаються до низки віддалених серверів. Наприклад, щоб отримати доступ до Soundcloud, перебуваючи в Китаї, потрібно просто підключитися до американського сервера.

Ваше фактичне місцезнаходження залишається прихованим через те, що ваша IP-адреса змінюється під час підключення до віддаленого сервера. Ваша фактична адреса замінюється на віртуальну. У процесі певних деталей, які передаються через нього, таких як ваше місцезнаходження та особа. VPN також гарантує, що ви залишаєтеся анонімними протягом усього свого використання Інтернету. Це дозволяє вам займатися своїм бізнесом у безпечному знанні, що ніхто не може відстежити ваш зв’язок.

  Сервер VPN США

Використання VPN також важливо, щоб користувачі могли уникати підслуховування, яке може статися за допомогою їх провайдера. Швидше за все, що ваш Інтернет-провайдер може вести вкладки вашої онлайн-діяльності. Інтернет-провайдери навіть обмежують ваше з’єднання, якщо діяльність, яку ви прагнете здійснювати в Інтернеті, споживає велику пропускну здатність. Це зменшує швидкість перегляду.

Кращі VPN для SoundCloud

Там так багато VPN. Деякі навіть поширюють вашу інформацію третім особам. Щоб запобігти таким нещасним подіям, ми склали список надійних VPN-сервісів. Подивіться наш список із найкращих VPN для SoundCloud.

1. ExpressVPN

ExpressVPN стоїть високо, як постачальник послуг для тих, хто шукає всебічного захисту. Послуга базується на Британських Віргінських островах. У ньому близько 2000 серверів =. ExpressVPN також є нагородним провайдером. Це зміцнює її позицію як одного з найбільш здібних постачальників у цій галузі. Послуга доступна навіть у країнах, де використання VPN заборонено завдяки набору затуманених серверів.

Завдяки до 3 одночасних з’єднань, ExpressVPN дозволяє передавати музику з Soundcloud з трьох пристроїв. Підписка також означає, що ви зможете використовувати їх функцію розділеного тунелювання, де ви можете вибрати, який тип даних шифрувати чи ні. Також є перемикач Internet Kill, який розпочинає дію, коли ваш клієнт VPN стає порушеним. Захист від витоку DNS, щоб зберегти ваше місцезнаходження прихованим від усіх доступних веб-сайтів. Щоб дізнатися більше про те, що ExpressVPN може зробити для вашого з’єднання, ознайомтеся з нашим оглядом ExpressVPN.

2. IPVanish

Створена в 1999 році команда IPVanish впевнено набула багато досвіду, пов’язаного з безпекою та конфіденційністю в Інтернеті. Постачальник отримав репутацію одного з найшвидших для підключення. IPVanish має понад 1500 серверів, до яких ви можете підключитися. Вони також мають у своєму розпорядженні всіма ними, тому вам не потрібно турбуватися про те, щоб будь-які треті сторони отримували доступ до будь-якої вашої інформації про перегляд..

  Огляд HideMyAss 2023 - чому ви повинні цього уникати

IPVanish також підтримує політику нульового журналу, тому жодна інформація про ваш перегляд не записується. Служба забезпечує ваше з’єднання за допомогою 256-бітного шифрування AES. Ви також можете мати до 10 одночасних підключень під одним обліковим записом; таким чином забезпечуючи захист усіх ваших пристроїв. Якщо ви не готові мати повну версію клієнтської версії VPN програми на своєму пристрої, є легкі альтернативи, такі як розширення браузера, на які можна звернутися. Для більш детального огляду цього постачальника, ви можете ознайомитися з нашим оглядом IPVanish.

3. NordVPN

NordVPN резюмує наш список найкращих постачальників VPN для Soundcloud, і це робить досить непогану роботу для збереження приватного зв’язку, а ваші потоки – анонімними. Головний офіс постачальника знаходиться в Панамі, і це було зроблено так, щоб запобігти будь-якому втручанню з боку регулюючих органів. Служба має зростаючу мережу з понад 4000 серверів, а також безпеку військового рівня, що забезпечується завдяки 256-бітному шифруванню AES.

NordVPN є досить щедрим, щоб забезпечити до 6 одночасних з’єднань та має цілий ряд функцій, щоб захистити своїх клієнтів перегляд даних у безпеці та безпеці. Для початку є подвійна функція VPN, яка спрямовує ваше з’єднання на два сервери замість одного, а отже, вдвічі збільшує рівень шифрування. Користувачі NordVPN також зможуть збільшити анонімність через Tor через VPN та скористатися послугою в країнах, де VPN обмежені через їхні затуманені сервери. Щоб побачити, що ще має послуга, знайдіть трохи часу, щоб ознайомитися з нашим всеосяжнішим оглядом NordVPN.

Висновок про кращий VPN для SoundCloud

Величезна кількість якісної музики, яку ви можете знайти як у відомих, так і в майбутніх артистах, робить Soundcloud однією з найбільш преміальних платформ для розваг. Користувачам, які віддають перевагу новій музиці щодо нової музики, доступ до веб-сайту повинен бути гарантований незалежно від того, в якій країні він не перебував. Єдиний спосіб забезпечити необмежений доступ, незважаючи на ваше місцезнаходження, через VPN. сервіс. Три, які ми перерахували в цьому огляді, більш ніж здатні забезпечити ваш доступ до сайту, а крім того, вони також забезпечать захист ваших даних, коли ви в Інтернеті.

  Кращий VPN для Китаю - огляд 2023 року
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me