Кращий VPN для провайдера Suddenlink

Suddenlink виділяється одним з небагатьох провайдерів, які навіть не вимагають контракту для підписання. Цей вид підписки дозволяє перейти на інший даний Інтернет-провайдер, якщо ви зовсім не задоволені тим сервісом, який отримуєте. У порівнянні з іншими постачальниками, Suddenlink справді випереджає гру, оскільки вам навіть не потрібно платити додаткову плату за договір без договору. Це означає, що ви будете мати менше витрат у випадку, якщо ви вирішите перейти до іншого постачальника.


Кращий VPN для провайдера Suddenlink

Кращий VPN для провайдера Suddenlink

Ціноутворення та плани на раптове посилання

Щодо швидкості, Suddenlink пропонує до 1 Гбіт планів, але це сильно варіюється залежно від наявності. Швидкість, яку ви отримуєте, залежить від того, якими вашими силами користуються інші люди. Якщо більшість з них, можливо, передає телевізійне шоу в Інтернеті, це означає, що використовується велика пропускна здатність. Тому все, що ви можете зробити, стає якось обмеженим. Це може бути дуже неприємно, особливо якщо вам потрібно швидке з’єднання, щоб виконати більшу частину вашої роботи.

Копи даних

Інша проблема, яка є спільною для більшості Інтернет-провайдерів, а також є фактором для Suddenlink, – це обмеження даних, які вони розміщують на своїх з’єднаннях. Більшість планів мають обмеження до 350 Гб даних на місяць. Зрозуміло, спочатку це може здатися величезним надбавкою, але якщо у вас є кілька пристроїв, які покладаються на ваше з’єднання, для досягнення цієї межі дійсно не знадобиться стільки часу. Якщо ви постійно досягаєте такого рівня використання даних, ви можете навіть помітити зусилля вашого постачальника, щоб перестати з’єднуватися.

ISP Throttling

Увімкнення провайдера ISP – це звичайне явище, яке передбачає, що ваш провайдер обмежує вид діяльності, якою ви можете займатися в Інтернеті. Різні форми дроселювання, які можуть бути застосовані до вашого з’єднання, включають встановлення обмеження на вашій пропускній здатності або навіть блокування доступу до певних сайтів та каналів. Якщо ви є великим користувачем, ви хочете ненавидіти це з вами. Однією з найкращих речей, які ви можете зробити для запобігання цього, є підписання законного постачальника VPN.

Чому слід використовувати VPN з Suddenlink

Використання VPN дозволяє приховати з’єднання від провайдера; тим самим ускладнюючи їм з’ясувати, що саме ви маєте в Інтернеті. Зробивши це, ваш Інтернет-провайдер буде досить важко розбиратися, як перешкодити з’єднанню, враховуючи, що вони не зможуть тримати вкладки про те, що ви маєте в Інтернеті. Зашифроване підключення через віртуальну приватну мережу означає захист від будь-якої форми зовнішніх перешкод, а також можливість користуватися мережею без підслуховування провайдером у вашій діяльності.

Помилки місцеположення

Надійна послуга VPN також означає можливість обходити будь-які гео-обмежувальні блоки, які веб-сайти та канали розміщені в інших частинах світу. Це дозволяє отримати доступ до всесвітнього контенту. Все, що вам потрібно зробити, – це підключитися до сервера, який знаходиться в країні, де розміщується ваш веб-сайт або канал, і ви змінили свою IP-адресу, щоб було схоже, що ви перебуваєте в цій країні.

Додаткова безпека

Безпека, яку ви отримуєте від використання VPN, також не має жодного значення. Підписка на надійну послугу означає, що ви потрапляєте в Інтернет-магазин, не турбуючись про зміну своїх фінансових даних. Ви також можете насолоджуватися великою кількістю знижок, оскільки багато сайтів дійсно базують свої ціни на розташуванні свого клієнта. VPN дозволяє входити на сайти з дешевшими списками, що дозволяє вам користуватися зниженими тарифами на свої рейси, бронювання готелів або навіть загальні товари.

Щоб скористатись усіма цими перевагами, вам потрібно буде зареєструватися в службі, яка здатна захищати ваше з’єднання протягом усього часу та запобігати будь-якій формі спостереження від вашого провайдера.. 

Кращі VPN для провайдера Suddenlink

Є багато постачальників, які завжди обіцяють вам добре забезпечити і захистити, але мало хто з них дійсно виконує те, що обіцяє. Щоб переконатися, що ви отримаєте найвищу якість послуг, ми склали короткий список послуг, на які можна покластися. Подивіться наш список найкращі VPN для провайдера Suddenlink.

1. ExpressVPN

ExpressVPN – одна з найпопулярніших VPN-послуг у цій галузі. Постачальник має близько 2000 серверів у своїй мережі, і, використовуючи свою базу на Британських Віргінських островах, він застосовує сувору послугу реєстрації нуля до своїх абонентів. ExpressVPN також пропонує преміум 256-бітове шифрування AES на основі послуги OpenVPN. Він дозволяє підключити до сервісу до 3 одночасних пристроїв. Використання ExpressVPN також ідеально підходить для початківців користувачів, оскільки нагородами послуга пропонує чудовий досвід обслуговування клієнтів.

Довідкова команда доступна цілодобово та до неї можна звернутися через обмін повідомленнями, електронною поштою або навіть через соціальні мережі. Якщо вам не так зручно з клієнтом VPN, ви також можете завантажити програмне забезпечення безпосередньо на ваш маршрутизатор. Це навіть збільшує кількість одночасних пристроїв, які можна помістити під парасольку постачальника. Один з найбільших переваг використання ExpressVPN полягає в тому, що ви отримуєте доступ до скритих серверів. Це сервери, до яких можна підключитися та приховати використання VPN, особливо якщо ви хочете отримати доступ до вмісту в сильно цензурованому регіоні. Це лише деякі переваги, які ви отримуєте, підписавшись на послугу ExpressVPN. Щоб отримати повний совок, знайдіть трохи часу, щоб ознайомитися з нашим оглядом ExpressVPN.

2. IPVanish

IPVanish – ще одна авторитетна послуга, на яку ви можете підписатися. Базируючись у Флориді, сервіс забезпечує до 40 000 IP-адрес через свою мережу з понад 1500 серверів. Безпека – це військовий клас, завдяки 256-бітовому шифруванню AES. Послуга також є однією з небагатьох, яка забезпечує до 10 одночасних з’єднань, все під одним обліковим записом. Використання IPVanish також означає відсутність обмежень на вашій пропускній здатності, а також не обмежує кількість разів перемикання серверів.

Якщо ви схильні витрачати багато часу на торрентінг, то IPVanish дійсно є правильним постачальником для вас. Це тому, що сервіс дозволяє здійснювати як анонімні, так і необмежені передачі файлів. IPVanish також підтримує OpenVPN, PPTP, SSTP та IKEv2 як протоколи VPN для використання, а також просту навігацію через клієнт VPN. Клієнт постачається у версіях, які можуть працювати на різних платформах, таких як Android, Linux, iOS та Windows. Якщо абонент не з нетерпінням чекає завантаження клієнта на його пристрій, є ще кілька легких варіантів, до яких вони можуть звернутися. Одне з них – розширення браузера.

Існують розширення для веб-переглядачів як для браузерів Chrome, так і для Firefox, але якщо це занадто легке рішення, користувачі можуть звернутися до веб-проксі-сервера SOCKS5 IPVanish. Проксі-сервер дозволяє користувачам приховувати своє місцезнаходження в Інтернеті. Це лише деякі переваги, які може запропонувати IPVanish. Щоб дізнатися більше про повний пакет, подивіться наш глибокий огляд IPVanish.

3. NordVPN

Коли ми закінчуємось, давайте подивимось на ще одного плодотворного постачальника в цій галузі; NordVPN. Заснована в 2009 році, NordVPN є одним з небагатьох постачальників, який дозволяє користувачам мати до 6 одночасних пристроїв, підключених до його служби. Провайдер вміє добре працювати з усіма цими підключеннями завдяки різноманітній мережі понад 4000 серверів. NordVPN також гарантує повну безпеку через 256-бітове шифрування AES, яке підтримує OpenVPN, PPTP, SSTP та IKEv2 як протоколи OpenVPN.

Використання NordVPN означає, що ви ще більше забезпечите своє з’єднання завдяки їх функції подвійного шифрування. Це означає, що ви можете прокладати з’єднання через більш ніж два сервери, отримуючи вдвічі більший рівень безпеки. 

Є сервери, які підходять для онлайн-ігор, масових завантажень, торрентійонів, а також потокової передачі HD, і є з чого вибрати. Використання NordVPN також означає користь від програмного забезпечення, такого як CyberSec, яке запобігає будь-якій шкідливій програмі та небажаній рекламі. Це лише короткий знімок того, що ви, ймовірно, отримаєте, підписавшись на цього провайдера. Щоб отримати повний аналіз того, що очікувати, подивіться наш огляд NordVPN.

Підсумок кращої VPN для провайдера Suddenlink

Немає інформації про те, що може зробити ваш Інтернет-провайдер, щоб контролювати ваше з’єднання, тому, щоб залишатися в безпеці, найкраще зареєструватися на надійній службі VPN. Три, про які ми згадали, досить хороші, щоб гарантувати оптимальний захист та запобігти будь-якій формі дроселювання від вашого провайдера.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me