Кращий VPN для покупок в Інтернеті

Оскільки галузь електронної комерції продовжує зростати, все більше людей звертаються до зручності покупок в Інтернеті та доставки своїх товарів прямо на порог. Це прекрасний спосіб заощадити час, і ви можете замовити продукцію практично з будь-якої точки світу. Незважаючи на нові успіхи в Інтернет-магазинах, все ще існує низка питань, які продовжують вузьке місце. Попросіть частого покупця, який отримує свою продукцію з aliexpress.com, і він розповість вам про відсутність впевненості в перерахуванні грошей при оплаті за його продукцію. Інший, хто використовує Alibaba.com, може розповісти про те, як ціни відрізняються залежно від країни, яку ви купуєте. Такі проблеми можуть викликати у клієнтів багато розчарувань, і вони можуть навіть втратити гроші в процесі.

Кращий VPN для покупок в Інтернеті

Кращий VPN для покупок в Інтернеті

VPN для кращого та безпечнішого досвіду покупок в Інтернеті

Щоб уникнути всього цього, покупцям рекомендується звернутися до рішення, яке захищатиме їх транзакції та захищатиме інформацію про їхні кредитні картки від перехоплення будь-якими особами, які не мають наміру. Це була б надійна послуга VPN.

Що таке VPN?

Ініціали “VPN” означають віртуальну приватну мережу. По-простому, це сукупність серверів, що належать конкретному провайдеру, які дозволяють вам анонімно користуватися Інтернетом та зашифровувати трафік веб-перегляду таким чином, що навіть ваш Інтернет-провайдер не зможе підслухати вашу діяльність в Інтернеті.


Надійна послуга VPN може допомогти вам приховати своє місцезнаходження, тим самим зробивши можливим покупку ваших товарів за нижчими цінами. Це може заощадити гарний кусок грошей у довгостроковій перспективі. Вам також відкриють нові способи оплати підписки. Ви можете платити за допомогою криптовалют, а платежі можна робити анонімними.

Ви також можете використовувати VPN, щоб розблокувати веб-сайти для покупок в Інтернеті, які, як правило, не закриваються у вашій країні. Ви можете отримати доступ до таких сайтів, як Target.com, Walmart, Amazon та BestBuy.

Кращий VPN для покупок в Інтернеті – підсумок

Якщо підписка на послугу VPN звучить як гарна ідея, ось список деяких постачальників, які, на нашу думку, є найкращими VPN для покупок у 2017 році:

 1. ExpressVPN
 2. IPVanish
 3. CyberGhost
 4. HideMyAss

Кращий VPN для огляду Інтернет-огляду

Нижче ви можете ознайомитись з детальним оглядом усіх найкращих постачальників послуг VPN, якими ви можете скористатися, щоб безпечно та анонімно проводити покупки в Інтернеті..

ExpressVPN

Якщо мова йде про VPN, ExpressVPN є експертами. Вони мають Місцезнаходження VPN у всьому світі і є однією з небагатьох служб VPN, які насправді дозволяють вам змінити регіон Netflix на США. Крім того, ви можете запустити три одночасних VPN-з’єднання. ExpressVPN випливає a “Політика без журналів” і пропонує зоряний Цілодобова підтримка для всіх його користувачів. Вони є одним з небагатьох постачальників VPN на ринку, які пропонують 30-денну гарантію повернення грошей. Якщо вас не влаштовує, ви можете отримати повне повернення грошей, які ви сплатили на початку.

IPVanish

Далі йде IPVanish, постачальник, який пишається тим, що має план оплати, який не дискримінує з точки зору функцій, доступних у всіх його пакетах. Ви можете заплатити 10 доларів США, щоб спробувати послугу протягом першого місяця, а згодом 8,99 дол. США на місяць, якщо ви впевнені, що будете користуватися послугою протягом наступних 3 місяців. Пізніше ви можете виявити, що оплата за весь рік набагато дешевша, з одного місяця виставляється лише 6,49 доларів. Для сервісу, який має понад 500 серверів у понад 60 країнах, це дійсно хороше співвідношення ціни та якості. Постачальник обіцяє не зберігати журнали вашого трафіку, і існує політика щодо дотримання цієї обіцянки. Усі питання безпеки зберігаються чітко, і для цього є форма 256-бітного шифрування. Зовсім непогано для високопоставленого постачальника VPN.

CyberGhost Pro

З таким великим ринком, як у VPN, пошук постачальника, який є надійним і не надто дорогим, може виявитись досить складним, оскільки існує не так багато послуг, як це. CyberGhost VPN належить до цієї невеликої категорії постачальників, які враховують потреби клієнтів, а також його кишеню. Його 500 серверів у понад 30 країнах складають імовірно невелику мережу, але це не є причиною для того, щоб хтось міг припускати, що їхні зв’язки повільні або ненадійні. Ви можете перевірити це на 30-денний термін гарантії повернення грошей. Шифрування також є галузевим стандартом, з 256-бітною системою AES, яка працює рука об руку з протоколом безпеки OpenVPN, щоб забезпечити збереження вашої конфіденційності в усі часи.

БезпечнішийVPN

Як відносно старий гравець на ринку, SaferVPN давно зарекомендував себе як чудове рішення для тих, хто хоче підписатися на послугу, яка підтримує інтерес клієнтів у душі. Їх ціна коливається від 4,99 доларів на місяць, до 7,50 доларів на місяць; відносно доступний для пересічного користувача Інтернету, який шукає лише трохи конфіденційності. Також у постачальника є 256-бітове шифрування, а потенційний клієнт може пропонувати вибірку своєї пропозиції 14 днів. Маючи понад 400 виділених серверів у понад 30 країнах, можливо, важко знайти регіон, з якого не можна робити покупки.

HideMyAss

Останній у нашому списку – ще один гідний постачальник, який гарантує повний захист та повну конфіденційність кожного разу, коли ви здійснюєте платежі за придбані товари. HideMyAss має досить пристойні 820 серверів, розкиданих по 190 країнах, що дозволяє вам замовляти в будь-яких інтернет-магазинах, які ви хочете, незалежно від того, де б ви не були. Служба шифрує ваше з’єднання за допомогою таких протоколів, як OpenVPN, PPTP та L2TP, щоб ваш трафік залишався не відстежуваним, а особистість прихована. Завдяки цій службі ви залишатиметесь не поміченими кожен раз, коли маєте доступ до будь-якого інтернету.

Найкращі американські Інтернет-магазини

 • Ebay
 • Амазонка
 • Вальмарт
 • Найкраща покупка
 • Ціль
 • Домашнє депо
 • Етсі
 • Реактивний літак

Безпечний покупок в Інтернеті – додаткові поради

Наступне відео, люб’язно надане NordVPN, надає додаткову інформацію про те, як проводити покупки в Інтернеті в безпечній справі.

Висновок про кращий VPN для покупок в Інтернеті

Незважаючи на кілька проблем, які стримують покупки в Інтернеті від абсолютно бездоганного процесу, ми вважаємо, що послуга VPN легко вирішити більшість проблем, через які можуть перейти покупці. Він також забезпечить додатковий рівень безпеки, який дозволить зберігати дані та особисті дані, такі як номер вашої кредитної картки.

Якщо ви вибрали будь-яку з послуг, про яку ми згадували вище, ми будемо раді почути ваші думки як підписника, і наскільки змінився ваш досвід покупок. Залиште нам коментар у розділі нижче, і ми обов’язково відповімо.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me