Кращий VPN для Південної Кореї

Південна Корея належить до числа небагатьох країн з найшвидшим підключенням до Інтернету, і, як наслідок, мало хто з її громадян не має можливості ввійти в систему, коли вони захочуть. Єдиною проблемою є їхній уряд та вжиті ним заходи щодо обмеження доступу до Інтернету, особливо іноземців. Це ж стосується всіх, хто сподівається отримати вміст з антиурядових блогів, неупереджених новинних сайтів, а також тих, що демонструють вміст для дорослих.  


Кращий VPN для Кореї

Кращий VPN для Кореї

Дуже цікаво зазначити, що для країни, яка має такий високий рівень проникнення Інтернету (97% у 2012 році), уряд все ще здійснює свої повноваження контролювати те, до чого можуть чи не можуть користуватися громадяни. Такі несприятливі заходи, можливо, можуть бути пояснені прийняттям в країні практик, зафіксованих у конфуціанстві та християнстві, що обидва проти порнографії або перевагою уряду обмежувати будь-який доступ до вмісту, який не є таким сприятливим для держав.

Навіщо вам потрібен VPN в Кореї

Використання Інтернету, перебуваючи в Кореї, може створити дуже велику проблему через кількість веб-сайтів, доступ яких обмежений, це означає, що ви точно не зможете отримати доступ до контенту з такої кількості веб-сайтів, як раніше. Також існує велика ймовірність того, що уряд буде ретельно контролювати кілька сайтів, до яких ви дійсно зможете отримати доступ, і що б ви не працювали на цих сайтах. Це означає дуже глибокий рівень вторгнення в приватне життя. Існує ряд ефективних способів уникнути цензури та спостереження уряду, і один з них – використовувати службу VPN.

За допомогою використання віртуальної приватної мережі користувачі можуть обходити будь-які обмежувальні блоки та механізм спостереження, щоб гарантувати, що їм залишається доступ до будь-якого веб-сайту чи онлайн-каналу, які вони хочуть. Постачальник VPN несе відповідальність за шифрування ваших даних та блокування вашої IP-адреси, що робить його неможливим для того, щоб ніхто не дізнався, хто ви є, або звідки ви маєте доступ до Інтернету з.

Кращий VPN для Республіки Корея

Щоб переконатися, що ви зможете обійти будь-який механізм блокування, який може застосовуватися корейськими провайдерами, вам потрібно отримати постачальника, який залишатиметься в курсі будь-яких оновлень безпеки та швидко адаптуватися до мінливого світу в Інтернеті. безпека. У цьому огляді ми розглянемо трьох постачальників, які, напевне, надійні, і, як відомо, пропонують найкраще в Інтернет-шифруванні..

1. ExpressVPN – наша найкраща рекомендація

Для початку наш список, ми маємо одного з найвідоміших постачальників VPN в галузі, і їх популярність випливає з їх надійного обслуговування клієнтів, а також їх високозашифрованої мережі. ExpressVPN пропонує своїм клієнтам три різні протоколи VPN на вибір, а також 256-бітове шифрування AES, яке захищає ваше з’єднання таким чином, що ніхто більше не може зламати.

Їх сервіс також має просте у використанні програмне забезпечення, сумісне з пристроями, що працюють на Windows, iOS, Linux або подібних. Їхнє обслуговування клієнтів також легко одне з найнадійніших: клієнти можуть звертатися за допомогою в будь-який час доби. Кожен, хто скептично ставиться до своєї послуги, може спробувати 30-денну гарантію повернення грошей, де ви зможете переконатися, наскільки надійним є їхнє обслуговування. Якщо ви вас вразили і вирішите зареєструватися, буде чудовою ідеєю направити свого друга в службу, тому що якщо вони також вирішать зареєструватися, ви обидва отримаєте місяць безкоштовного користування.

2. IPVanish

IPVanish забезпечує надійний постачальник як надійного постачальника з високим рівнем доступності та високоефективним обслуговуючим персоналом. Ці хлопці обіцяють надійний сервіс та пропонують до 10 000 IP-адрес для своїх підписників на вибір. Що стосується обслуговування клієнтів, вони пропонують підтримку цілодобово, але вам доведеться бути дуже терплячими для відповідей, якщо ви вирішите зв’язатися з ними електронною поштою. Послуга пропонує необмежену пропускну здатність, тому вам не потрібно турбуватися про обмеження даних при потоковому передаванні в HD.

256-розрядний AES також включений у стандартну програму, як і всі три стандартні протоколи VPN. IPVanish також дозволяє клієнтам підключати до 5 одночасних підключень, тобто ви зможете заощадити гроші, не потребуючи підписки на іншу послугу для захисту додаткових пристроїв.

3. NordVPN

NordVPN продовжує зростати популярність завдяки частково 2000+ серверам, представленим у понад 60 країнах, та можливостям підтримувати до 5 одночасно підключених пристроїв. Той факт, що вони пропонують подвійне шифрування для своїх клієнтів, означає, що вони пропонують рівень безпеки, який не легко забезпечити більшість інших VPN-сервісів. Служба подвійного шифрування означає, що трафік для одного користувача проходить через два окремі сервери, що робить неможливим взяття сторонніх користувачів на пробій.

Послуга також включає в себе автоматичний перемикач вбивства в Інтернеті, коли ваше Інтернет-з’єднання вимикається, якщо служба VPN якимось чином перервана. Підтримка клієнтів також доступна цілодобово, тому вам не потрібно турбуватися про виникнення проблем, які ви не зможете вирішити. NordVPN – це також одна з небагатьох послуг, що пропонують 3-денну безкоштовну послугу, де після того, як ви зробите запит до їх клієнтської служби, ви зможете побачити, наскільки добре може послужити вам без додаткових витрат. Якщо для прийняття рішення вам потрібно більше трьох днів, ви можете спробувати 30-денну гарантію повернення грошей.

Найкращий VPN в Кореї – Висновок

Якщо ви збираєтеся подорожувати до Кореї протягом тривалого періоду часу, немає сенсу пристосовуватися до їх жорстких обмежень перегляду та змінювати звички перегляду, щоб відповідати єдиним речам, які ви можете робити там. Отримайте VPN та переконайтеся, що ви маєте доступ до будь-яких веб-сайтів, які хочете, без того, щоб державний орган дихав вам за шию.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map