Кращий VPN для Піратської бухти

Що найкраща VPN для Піратської бухти 2018 року? Піратська бухта; практично немає іншого торрент-сайту, який навіть наближається до тієї популярності, якою користується це поважне джерело фільмів, телепередач, ігор та музики. Інакше відомий як TBP, це, мабуть, самий відвідуваний торент-сайт усіх часів, і його засновники навіть потрапили до в’язниці внаслідок багатьох справ про порушення авторських прав, які були порушені проти них. Незважаючи на такі неспокійні часи, Піратська бухта все ще змогла пройти пілот і залишатися одним із найнадійніших джерел для спільного вмісту.


Кращий VPN для Піратської бухти

Кращий VPN для Піратської бухти

Як найбільший каталог торентів, TBP продовжує стикатися з великою кількістю опозиції, головним чином, з низки конкретних країн, розташованих по всьому світу. Такі країни продовжували забороняти сервіс, посилаючись на те, що користувачі можуть отримувати доступ до вмісту, захищеного авторським правом, через нього. Якщо ви є громадянином такої країни, то до кінця цього довідника ви дізнаєтесь про спосіб відновити доступ до сайту торрентів.

VPN Пояснено

Віртуальна приватна мережа, яку часто називають VPN, – це проста система, яка дозволяє вам приховати і своє місцезнаходження, і особистість, і зашифрувати ваш трафік таким чином, що ніхто не зможе відстежувати все, що ви вирішили онлайн. Цьому сприяє той факт, що ви змінили свою IP-адресу – з локальної на ту, що надається службою VPN, залежно від місцезнаходження сервера, до якого ви хочете підключитися. Якщо ваша особа та місцеположення приховані, ви зможете отримати доступ до сайтів та каналів, обмежених географічною діяльністю, таких як The Pirate Bay, незалежно від того, де б ви не були..

Ви можете подумати, що вся суєта, створена багатьма компаніями VPN, що пропонують свої послуги, є лише частиною їхньої тривоги щодо продажів, але правда – залишатись анонімним в Інтернеті сьогодні важливим пріоритетом. Існує безліч кампаній спостереження урядів у всьому світі, які прагнуть обмежити конфіденційність користувачів, не кажучи вже про хакерів та спамерів, які завжди шукають своїх наступних жертв. Ви можете просто стати здобиччю їхніх нападів, якщо ви схильні робити багато покупок в Інтернеті на своєму пристрої або якщо ви схильні до підключення до громадських точок Wi-Fi в аеропортах та ресторанах без будь-якої форми захисту VPN.

Завантажуйте торрент-файли Pirate Bay анонімно через VPN

Якщо вам ніколи не доводилося завантажувати будь-яку пісню, програму, відео чи будь-яку іншу форму контенту з Піратської бухти, то це добре, чого ви не робили, оскільки не робили цього без захисту послуги VPN, означатиме, що ви IP-адреса буде публічним надбанням. Це означає, що ваш Інтернет-провайдер зможе легко відстежувати, що ви переглядаєте, тим самим позбавляючи вашої конфіденційності.

Щоб залишатися захищеними та захищеними, вам потрібна послуга VPN. Використання VPN під час завантаження торентів Pirate Bay анонімно передбачає лише кілька дуже простих кроків; все, що вам потрібно зробити:

  1. Шукайте надійного клієнта-торента та встановіть його.
  2. Підпишіться на надійну послугу VPN.
  3. Налаштуйте його так, щоб він працював належним чином.
  4. Запустіть підключення до VPN-сервера.
  5. Почніть завантажувати вміст.

Кращий VPN піратської бухти

Вибір ідеального VPN Pirate Bay означає, що ви будете користуватися послугою, яка підтримує торрент. Тепер не всі постачальники VPN налаштовані на надання послуг користувачам торрент, тому ви повинні бути впевнені, що той, кого ви розглядаєте, підтримує цю функцію. Ви також хочете послугу, яка не зберігає жодної записи вашої історії переглядів; та, яка має дуже сувору політику без реєстрації. Щоб мати таку політику, постачальник повинен базуватися в місцях, де немає законів, які змушують їх реєструвати дані своїх клієнтів. Вам також потрібно звернути увагу на провайдерів, які мають швидку швидкість, великі серверні мережі та сильні протоколи шифрування. Щоб допомогти вам, ми склали список кількох постачальників, які ми впевнені, що вони є найкращими VPN-програмами Pirate Bay:

1. ExpressVPN – наша найкраща рекомендація

ExpressVPN дуже добре відомий своєю майстерністю обслуговування клієнтів та чудовою якістю захисту, що надається всім, хто готовий оплатити найвищі рахунки за найкращі послуги на ринку. Вони є сертифікованим постачальником першого рівня і не містять журналів перегляду своїх клієнтів. Швидкість перегляду також не зменшиться в залежності від того, що ви робите, а це означає, що ви будете передавати відео, завантажувати канали та завантажувати фільми з тією ж швидкістю, яку запропонував сервіс. Їх 30-денна гарантія повернення грошей також є на столі для всіх, хто хотів би спробувати послугу перед її оплатою.

2. IPVanish

IPVanish – це ще одна високо цінувана послуга VPN, яка мало що розчарує, оскільки така велика мережа з 1000+ серверів розкидана по 60 різних країнах. Вони є одним із найкращих варіантів, особливо тому, що вони підтримують торрент P2P – це той самий вид торрентів, який відбувається під час пошуку фільмів та ігор із веб-сайту Pirate Bay. Вони також не знижують швидкість вашого з’єднання, і пропонують своїм потенційним клієнтам 7-денну гарантію повернення грошей, щоб відчути їхню послугу перед передплатою.

3. NordVPN

Зі штаб-квартирою в Панамі, NordVPN гарантовано не зберігає жодної вашої інформації для перегляду, оскільки там немає правил щодо збереження даних. NordVPN також відомий своєю здатністю підтримувати до 6 пристроїв, підключених одночасно до одного облікового запису, а це означає, що ви маєте всі свої пристрої, а також кілька надійних підключень вашого друга до Інтернету. Відомий своєю подвійною функцією шифрування, NordVPN може гарантувати, що жодна інформація про ваш веб-перегляд не може бути перехоплена, оскільки дані одного клієнта передаються через два сервери замість одного. Провайдер також має спеціалізовані сервери, в тому числі для своїх клієнтів, які хочуть торрент, а це означає, що ви отримаєте насолоду від завантаження вмісту з Pirate Bay.

Висновок про кращий VPN для Піратської бухти

Три перераховані вище варіанти є найкращими у цій галузі, і оскільки всі вони підтримують торрент, використання будь-якого з них для торрента з Піратського затоку насправді не повинно створювати вам проблем..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me