Кращий VPN для ОАЕ в 2020 році

Перший мій візит до Дубаю був гарним, і все, поки я не підключився до Інтернету. Я маю на увазі, що я відвідувач, і навіть не можу влаштувати батьків додому, тому що VoIP-сервіси люблять Skype заблоковані в країні Другий раз, я прийшов підготовлений. Я отримав собі надійну VPN і не мав жодних проблем Суворі обмеження в Інтернеті в ОАЕ. Тож, якщо ви незабаром плануєте відвідати Дубай, дозвольте мені допомогти вам вибрати VPN доступ до Інтернету вільно. Ось повний огляд найкращих VPN для ОАЕ.


Найкращий VPN для ОАЕ 2017 року

Кращий VPN для ОАЕ в 2020 році

30-денна гарантія повернення грошей

Найкращий VPN для ОАЕ – Підсумований

Є деякі безкоштовні послуги VPN ви можете звернутися, перебуваючи в ОАЕ. Однак такі послуги є вкрай ненадійний а в деяких випадках може бути навіть небезпечним для ваших пристроїв, підключених до Інтернету. Ми завжди рекомендуємо використовувати надійні VPN-сервіси з чіткою політикою повернення коштів, ToS та політикою конфіденційності. Нижче ви знайдете список кращі постачальники послуг VPN для використання в ОАЕ.

RankVPN ProviderLink
званняvpn-провайдер
 • 30-денна гарантія повернення грошей
 • Необмежена смуга пропускання
 • Програми для всіх ваших пристроїв
 • 24/7 Live Support
 • Ексклюзивна знижка 49%!

Відвідайте ExpressVPN

званняvpn-провайдерВідвідайте BulletVPN
званняvpn-провайдерВідвідайте NordVPN
4vpn-провайдерВідвідайте Surfshark

Що таке служба VPN?

VPN (Віртуальна приватна мережа) – це форма програмного забезпечення, яка дозволяє захистити ваші особисті дані за допомогою шифрування. Через нього ваша IP-адреса приховується, і ви можете використовувати іншу, залежно від того, де ви хочете, щоб ви переглядали.

Як вибрати VPN в ОАЕ?

Вибір найкращого VPN для ОАЕ може виявитись непростим завданням, враховуючи велику кількість надійних VPN-послуг на ринку. Тим не менш, більшість з них оснащені функціями, які дозволяють вам це робити захистити свої дані від онлайн-хакерів, а також обійти Інтернет-цензуру.

Хорошим способом почати було б визначення одного постачальника щомісячні та щорічні плани передплати, а також ті, що пропонують будь-яке гарантії повернення грошей або пробні періоди для вас вибірки їхніх послуг, перш ніж скористатися ними. Ми б дуже не заважали комусь змішуватися з будь-якою компанією VPN, яка претендує на надання своїх послуг безкоштовно. Вони вас засмутять несправне програмне забезпечення і дійсно повільний час завантаження.

Ми також хотіли б вказати вам на відомі компанії, такі як ExpressVPN, IPVanish, VyprVPN, StrongVPN, HideMyAss і PureVPN серед інших. Ці хлопці пропонуємо різноманітні функції та варіанти ціноутворення, що відповідають потребам кожного, а також програмне забезпечення VPN, де є версії, розроблені для кожної ОС. Вони також добре інвестували в свої відділи обслуговування клієнтів і дозволяють необмежена комутація серверів і пропускна здатність.

Вам потрібна VPN VPN?

Якщо ви плануєте тривале перебування в ОАЕ, то так. Їх уряд вважає за краще вести вкладки щодо своєї активності в Інтернеті, і ось як вони можуть зрозуміти, хто що робить. Дуже невеликий рівень конфіденційності існує, якщо такий є.

Підтримувати доступ до улюблених фільмів, телепередач та спортивних подій наживо, вам доведеться отримати VPN VPN. Таким чином ви знімете всі обмеження, накладені на канали, до яких ви звикли.

Інтернет-цензура в ОАЕ

Починаючи з 2011 року, рівень цензури в Інтернеті швидко зростав через політично пов’язані причини. ОАЕ позначила безліч веб-сайтів, які рекламують контент та надають форуми для політичної критики.

“TRA, під керівництвом уряду, чинив сильний тиск на Інтернет-провайдерів, щоб обмежити вміст, що зображує порнографію, тероризм та азартні ігри як прийнятну норму. Жменька VoIP-сервіси, такі як Skype, сайти соціальних мереж, як Facebook і Twitter, а також перелік сайтів знайомств владою заборонено доступ. “

Усі ці питання можуть спричинити дуже руйнівне перебування для емігранта, який приїжджає з країни, де цензура контенту майже не існує. Ви побачите, що в ОАЕ може бути заборонено багато каналів та веб-сайтів, якими він / вона використовується, і тому наступний Найкращим рішенням було б звернутися до послуг ефективного постачальника VPN.

Окрім того, ОАЕ, як відомо, дуже спокійне, якщо говорити про конфіденційність своїх мешканців. Країна зберігає теги на всіх, хто випадково має IP-адресу ОАЕ.

Як би ви почувались, якщо знаєте, що уряд вислухав усі ваші дзвінки? Ви не самотні, пам’ятайте про це. Все, що ви говорите чи робите, подається урядом. Щоб уникнути цієї суворої правди, підключіться до VPN та анонімізуйте свій пристрій. Таким чином, уряд не зможе отримати вашу інформацію.

Розблокування веб-сайтів з VPN для ОАЕ

Служба VPN VPN забезпечить вас обійти всі гео-обмеження створений урядом на Інтернет-контент, приховавши вашу IP-адресу та шифруючи ваші дані. Ця форма шифрування даних проводиться за допомогою одного з багатьох широко підтримуваних протоколів тунелів, і це залежить від того, хто з них підписався. Найпопулярніші з них SSTP, OpenVPN з TCP і UDP, PPTP, а також L2TP / IPsec з PPTP. У поєднанні з 256-бітове шифрування і IP Hider, він дозволяє отримувати доступ як до місцевих, так і до іноземних послуг з обмеженим доступом.

Безліч міжнародних сайтів та онлайн-сервісів буде розблоковано, якщо ви будете використовувати провайдерів, які виступають в ролі найкращий VPN для ОАЕ; найпопулярнішими серед них є Skype, Whatsapp та Viber. Очікуйте отримати доступ до деяких служб Великобританії та США, які ще важко знайти в інших країнах. Вони включають Фокс, США Netflix, Hulu. CBS, ABS Family, BBC iPlayer, HBO Go, Spotify, Pandora Radio серед інших.

Розблокуйте можливість голосового виклику з додатків для чату

Орган, що здійснює нагляд за телекомунікаціями в ОАЕ, створив форму цензури, яку ми не зустрічаємо часто у багатьох країнах. Популярні додатки для чату, такі як WhatsApp, Skype, Facetime та Viber не дозволяють полегшувати послуги VoIP це дозволить користувачам здійснювати безкоштовні дзвінки. На щастя, використання VPN для ОАЕ дозволило б вам це зробити обійти це обмеження і мати можливість здійснювати голосові дзвінки. Для цього потрібно лише підключення до VPN-сервера, що базується в країні, яка не обмежує такі дзвінки.

Обмін файлами та торрент P2P

Це ж рішення, що використовується для VoIP-сервісів, також стосується користувачів, які хочуть передавати вміст в Інтернеті або завантажувати за допомогою торрентів.

Кращий VPN для Об’єднаних Арабських Еміратів – In-Depth Review

Список наших кращий VPN ОАЕ послуги включають компанії, які гарантовано пропонують повну конфіденційність в Інтернеті & полегшити користувачам обхід будь-яких існуючих бар’єрів накладений урядом для здійснення цензури. Ви також дізнаєтесь про послуги VPN, які пропонують безкоштовні пробні періоди та гарантії повернення грошей. Незалежно від того, чи є ви емігрантом США, Великобританія, Австралія, Німеччина, Франція, Індія чи деінде, ці найвищі VPN-сервіси допоможуть вам обійти регіональні обмеження та розблокувати такі програми, як Skype, Whatsapp, Netflix, Hulu, BBC iPlayer та багато інших. З урахуванням сказаного, ось повний огляд найкращих VPN для ОАЕ.

1. ExpressVPN – найкращий VPN для ОАЕ

ExpressVPN очолює наш список головним чином через їх просте у користуванні програмне забезпечення, чудова команда з обслуговування клієнтів, і найбільше їх рівень підвищеної безпеки. Їх сервери присутні у понад 90 країн, тож у вас не буде жодних труднощів ініціювати віддалене з’єднання, оскільки завжди буде близько, незалежно від того, де ви знаходитесь.

Їх служба обслуговування клієнтів також дуже кваліфікована, легкодоступна, і вони є доступний 24/7. Якщо ви зіткнулися з проблемою, захищаючи підключення до Інтернету, намагаючись розблокуйте Skype, Netflix, Whatsapp або BBC, перебуваючи в ОАЕ, Ви завжди можете надіслати їм електронний лист, отримати довідковий квиток через їхній веб-сайт або залучати їх через їх послуга живого чату. Враховуючи, вони можуть бути дещо дорогими порівняно з іншими постачальниками, але з такими функціями, як стелс-режим, вам слід принаймні розглянути можливість підписки на їх 30-денний гарантійний термін повернення грошей, і подивіться, чи подобається вам їхня послуга чи ні.

Плюси

 • 145 серверів.
 • 30-денний термін повернення готівки.
 • 24/7 підтримка прямого чату
 • Необмежена пропускна здатність.
 • Вбивчий вимикач.
 • Політика нульового журналу.
 • 5 одночасних з’єднань.

Мінуси

 • Дещо дорого.

2. NordVPN

Справа в тому, що NordVPN має свій штаб-квартиру базується в Панамі означає, що немає абсолютно жодного шансу, що будь-який уряд прийде шукати записи історії перегляду своїх користувачів, оскільки країна не впливає на закони про збереження даних. Служба також дозволяє до 6 одночасних підключень, тобто ви можете підключити до 6 пристроїв в ОАЕ одночасно через один обліковий запис. Його функції безпеки належать до вищого постачальника VPN, і більшість з них, як правило, є унікальний лише для NordVPN.

Візьмемо для прикладу його подвійна функція ланцюга VPN, де трафік маршрутизовано між двома серверами замість одного. Це підвищує рівень безпеки & комусь важко відстежити вас. Вони також мають актив політика без журналів, це означає, що ви зможете переглядати, не турбуючись про те, що ваша історія записується в будь-якому місці.

Плюси

 • Тисячі серверів у більш ніж 60 країнах.
 • SmartPlay Smart DNS.
 • CyberSec.
 • Kill Switch.
 • 6 одночасних з’єднань.
 • Політика нульового руху.
 • Підтримка нагород.
 • 30-денна політика повернення грошових коштів.

Мінуси

 • Тада дорога.
 • Не надійний, коли мова йде про швидкість.

3. IPVanish

IPVanish в Об’єднаних Арабських Еміратах є лояльним послідовником головним чином через їх висока швидкість сервера, і це дуже важливо, особливо якщо ви плануєте трансляцію новин, прямих ефірів або спортивних подій зі свого улюбленого каналу чи сайту. The висока швидкість сервера також зробіть завантаження швидше, і зауважте, це незважаючи на високий рівень безпеки, встановлений службою. Програмне забезпечення, яким користуються користувачі, є найвищим рівнем, оскільки містить підтримку всіх найбільш використовуваних платформ, в тому числі Windows, Mac, iOS, Android та Linux. Їх серверна мережа також досить вражає, з понад 850 з них розташовані в понад 60 країнах.

Користувачам IPVanish також обіцяють, що жодна історія їх перегляду сервісом не зберігатиметься, і це пояснюється прикладом їх політика без журналів. З точки зору безпеки, IPVanish пропонують PPTP, L2TP та OpenVPN як обрані протоколи, все підкріплено a 256-бітове шифрування AES. Одним з аспектів, що відрізняє їх від інших постачальників, є те, що вони пропонують тільки 7 вільних днів використання потенційним клієнтам, щоб вирішити, чи варто це послуга.

Плюси

 • 1000+ серверів.
 • Протоколи PPTP, L2TP та OpenVPN.
 • Підключає до 10 пристроїв.
 • Підтримує Windows, Mac, iOS, Android та Linux.
 • Політика нульових журналів.
 • Без обмеження пропускної здатності.

Мінуси

 • Не вдається розблокувати Netflix.
 • 7-денна політика повернення грошових коштів.

Альтернативи VPN – Smart DNS-проксі

VPN – це не єдиний інструмент, який допоможе вам обхід регіональних обмежень. Ви також можете використовувати Розумні проксі-сервери DNS для доступу до геометрійного вмісту, перебуваючи в Об’єднаних Арабських Еміратах. Однак, на відміну від VPN, Smart DNS не шифрує ваш трафік ні це робить закрийте свою IP-адресу. Тому все, що ви робите в Інтернеті, можна легко контролювати.

У такій країні, як ОАЕ, конфіденційність дуже важлива. Тому, якщо ви дорожите своєю безпекою та конфіденційністю, краще замість цього використовуйте VPN. Подивимось, що Smart DNS ставить на стіл:

 • На відміну від VPN, Smart DNS не обмежується певними пристроями. Це може бути налаштовується буквально на кожній платформі. Це включає Xbox, Apple TV, Amazon Fire Stick, Windows PC, MacOS, iOS, AndroidOS, Roku і навіть Chromecast.
 • Змініть конфігурацію DNS один раз і зможете розблокувати гео обмежені канали у будь-який час, коли ви запускаєте свій пристрій. Однак те, що ви отримаєте для доступу, залежить від того, що підтримує ваш провайдер. Тому виберіть постачальника Smart DNS, ніж розблокує багато, наприклад Розмикач.
 • З часів Smart DNS не змінює вашу IP-адресу в процесі ви можете насолоджуватися обмеженим вмістом і підтримуйте свої локальні канали повністю функціональними в той самий час.
 • Smart DNS не шифрує ваші дані. Хоча це не дає вам безпеки вам потрібно, ваше швидкість залишається на повній потужності.
 • Використовують провайдери ОАЕ прозорі проксі або викрадення DNS, це означає, що Smart DNS може не працювати. Будьте обережні, Ду та Етісалат до вас.

Вибір хорошого постачальника смарт-DNS настільки ж грізний, як і з VPN. Однак варіантів, коли саме, не так багато Розмикач є в галузі. Ця послуга може розблокувати більше 234 каналів по всьому світу, включаючи американські Netflix, Hulu, BBC iPlayer та ін. Щоб додати вишню зверху, ви можете перевірити їх службу 7 днів безкоштовно. Скористайтеся цим і дізнайтеся, про що йдеться у цього провайдера.

Висновок щодо найкращої VPN для ОАЕ

Незважаючи на високий рівень обмежень, що вводяться в ОАЕ, у іноземців, які живуть і працюють там, є можливість, яка дозволяє їм потрапити дивіться, що вони хочуть, і слухати, що вони хочуть. Тобто VPN. Якщо встановлено правильно, користувач повинен мати можливість обійти всі обмеження налаштувати та перейти через Інтернет з максимальною свободою та конфіденційністю. Надайте мені свою думку та поділіться своїм досвідом з VPN, який ви закінчили, в розділі коментарів нижче.

Схожі повідомлення

 • Кращий VPN для CW TV

  Кращий VPN для CW TV

  Немає коментарів | 6 серпня 2018 року

 • Кращий VPN з необмеженою пропускною здатністю

  Кращий VPN з необмеженою пропускною здатністю

  Немає коментарів | 17 серпня 2018 року

 • Огляд Unlocator 2019

  Огляд Unlocator VPN – чи варто ваших грошей?

  Немає коментарів | 11 червня 2019 року

 • Найкращий VPN для Китаю 2017 - обхід Great Firewall

  Кращий VPN для Китаю – огляд 2020 року

  2 коментарі | 10 червня 2016 року

Про автора

Карла

Потокові гаджети виліпкі. Зацікавлені у кожній дрібниці, яку потрібно знати про обхід регіональних обмежень. Захоплений віруючий у праві на захист конфіденційності в Інтернеті. Чарльз також переглянув безліч постачальників послуг VPN і знає, як відокремити хороші яблука від поганих.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map