Кращий VPN для Нової Зеландії – огляд 2020 року

Я завжди хотів подорожувати до Нової Зеландії. Тобто ви бачили Мілфорд Саунд або Острів островів? Однак стільки, скільки відвідування сайтів прекрасно, перегляд сайтів може бути трохи непростим. Перед поїздкою мені довелося там вивчити Інтернет. Нова Зеландія входить до складу П’яти очей, то горезвісний союз, який ставить під нагляд кожного користувача Інтернету. Ну, це не зупинило мене. Я приїхав у країну підготовлений та добре обладнаний VPN. Дозвольте поділитися своїм досвідом з вами. Ви хочете насолоджуватися Інтернетом повна свобода? Ось найкращий VPN-огляд для Нової Зеландії.


Кращий VPN для Нової Зеландії - огляд 2020 року

Кращий VPN для Нової Зеландії – огляд 2020 року

Правильна служба VPN

Коли ви шукаєте хорошого постачальника VPN, ви повинні врахувати все, що він може запропонувати. Ви не хочете, щоб закінчити той, який не забезпечує те, що ви шукаєте.

Це потребує трохи досліджень, але, на щастя, я зробив цю роботу за вас. Щоразу, коли ви хочете інвестувати в VPN, вам слід надати пріоритет деяким якостям, які повинні бути представлені в межах його особливостей. Давайте подивимось на деякі з них, сподіваючись дати вам легке уявлення про те, що шукати у надійній VPN.

Гарні швидкості

Одна з найважливіших речей, яку слід врахувати, – це якість серверів VPN. Переконайтеся, що цей VPN вкладає гроші в свої сервери, інакше при підключенні до сервера, ваш Інтернет різко знизиться.

Це спрямовано на вас жадібні стримери по всьому світу. Ви не хочете обійти регіональні обмеження, щоб в кінцевому підсумку отримати буферне відео, я прав? Незалежно від того, скільки серверів може похвалитися VPN у своїй мережі, повторюю, переконайтеся, що вони містять швидкі, призначені для HD-потоку.

Місце розташування сервера

Якість над кількістю? Ну, а в галузі VPN вони мають важливе значення. Чому б ви покладалися на послугу VPN, якої не вистачає серверів у країні, де ви цього хочете розблокувати вміст? Уявіть, що ви хочете отримати доступ до лайків Match TV. Що б ви зробили, якщо у вашої VPN немає серверів у Росії?

Є багато преміальних VPN-провайдерів, які пропонують тисячі серверів навколо світу. Пізніше ви побачите один чи два в огляді.

Шифрування

Протоколи безпеки є ще одним важливим моментом, який слід враховувати при отриманні VPN. Перш за все, вам потрібно перевірити, чи постачальник VPN має таке:

 • OpenVPN
 • L2TP / IPSec
 • PPTP
 • L2TP.

Більшість VPN-списків у нашому списку пропонують ці протоколи, які, як кажуть, є найкращими захист вашого пристрою від будь-якої можливої ​​кібератаки.

Торрентінг

Завантаження вмісту за допомогою торрентінгу сьогодні дуже популярна. Однак це вважається незаконні як торрент-сайти заохочують піратство.

Під час завантаження або обміну файлом, Ваша IP-адреса може бачити той, хто ще користується тим самим файлом. Це досить непросто, якщо ви хочете переглядати приватно. Тому виберіть VPN, який є P2P доступний з необмеженою пропускною здатністю на всіх серверах.

Підтримувані пристрої

VPN майже сумісні з усіма основними операційними системами. Ви знайдете клієнтів, доступних для Android, iPhone, iPad, MacOS, Windows, Linux, а також Fire Stick.

Деякі з цих VPN розширюють сферу охоплення інших платформ, в тому числі ігрові консолі та потокові пристрої, додаючи Smart DNS особливість. Однак Smart DNS є для цього обхід лише регіональних обмежень. Жодної додаткової безпеки не буде.

Відгуки користувачів

Візьміть це у когось, хто знає? Так, це точно відповідає. Коли ви шукаєте VPN, читати всі коментарі інших користувачів які вже пробували послугу. 

Ти можеш перевірити Reddit, Quora, і подобається, якщо вам потрібні чесні відгуки. На цих основних веб-сайтах користувачі описують свій досвід під час використання певного VPN, щоб інші могли отримати користь у майбутньому. Враховуйте їх слово, це допомагає.

Конфіденційність

Однією з найважливіших особливостей VPN є його політика без реєстрації. Якщо VPN, на який ви зверталися, не пропонує цього, то краще продовжуйте пошук.

Політика без журналу – це гарантія, що VPN, який ви використовуєте, є не збираючи жодних даних про вас. Не записується навіть ваша історія перегляду. Тому ви не потрібно турбуватися про те, щоб ваш уряд в майбутньому запитав про вашу інформацію. Що вони можуть отримати коли нічого не можна збирати? Це ідеальна функція, особливо якщо ви перебуваєте в такій країні, як Нова Зеландія.

Кращий VPN для Нової Зеландії – Підсумок

Ось список найкращих постачальників VPN для Нової Зеландії:

Спектр постачальників VPN, наявних на ринку, за всіма стандартами досить великий. Це може створити проблему, особливо для користувачів, які не мають попереднього досвіду користування послугами VPN, оскільки вони не знали, на що слід звертати увагу, коли збираються якісний постачальник послуг. Це одна з головних причин, з якої ми будемо дивитись короткий підсумок того, чого чекати 4 провайдери, особливо якщо ви живете в Новій Зеландії:

Майте на увазі, що Нова Зеландія є однією з країн, яка є частиною цієї країни Розвідувальний союз “П’ять очей” де країни-члени схильні оприлюднювати свою політику збереження даних для своїх громадян.

Огляд ExpressVPN

Швидше за все, ви, ймовірно, натрапили на ExpressVPN у своєму пошуку найкращий VPN-сервіс у Новій Зеландії. Я погоджуюся, що послуга має більш високу вартість передплати порівняно з більшістю інших компаній. Якщо ви не зовсім впевнені, підписуватись на їх послугу чи ні, ExpressVPN також пропонує 30-денна гарантія повернення коштів. Це означає, що ви отримаєте запит на повернення грошей у випадку, якщо отримана вами послуга не відповідає номіналу.

ExpressVPN Цілодобова підтримка Команда також завжди під рукою, щоб розглянути будь-які скарги, які її клієнти могли мати, якнайкраще. Щойно ви розберете всі свої проблеми, ви зможете це зробити передавати вміст з геоблокованих регіонів високої чіткості, так добре як торрент ваших медіа-файлів без будь-якого побоювання підслуховування провайдера у вашій діяльності.

Плюси

 • 94 країни з понад 2000 серверами.
 • Не зберігає дані користувачів.
 • MediaStream Smart DNS.
 • Шифрування 256-бітних ключів.
 • Перемикач Kill у випадку будь-якого збою з’єднання.
 • Без обмеження пропускної здатності.
 • Підключається до 5 одночасних пристроїв.

Мінуси

 • Трохи дорогий порівняно з іншими.
 • Жодної безкоштовної пробної версії.

Огляд IPVanish

IPVanish – це ще одна широко використовувана послуга, яка має більше ніж 1000+ серверів, що охоплюють понад 60 країн. Це дуже популярний сервіс, багато в чому завдяки його Серверна мережа першого рівня. Мережа гарантує своїм користувачам надзвичайно великі швидкості завантаження та надійний протокол обміну файлами P2P для важкого торент-користувача.

Однією з найкращих особливостей, яку надає своїм клієнтам IPVanish, є добре побудований клієнтський додаток вони завантажуються після реєстрації в службі. Його функціональність дозволяє йому визначати сервери, доступні для підключення за дуже короткий проміжок часу, і це гарантує, що ви завжди матимете доступ до сервера незалежно від того, де розміщений веб-сайт, до якого ви отримуєте доступ..

Якщо ви підписалися на IPVanish, ви також оціните їх Політика нульових журналів. Це запевняє вас, що жоден запис вашої діяльності в Інтернеті службою не зберігається. Ваша історія переглядів, історія чатів, завантаження та потоки залишаються приватними для вас.

Плюси

 • Гідна серверна мережа.
 • Не зберігає журналів.
 • Зручне додаток.
 • Спільний доступ до P2P.
 • 256-бітове шифрування AES.
 • Kill Switch.
 • 10 одночасних пристроїв.

Мінуси

 • 7-денна політика повернення грошей.
 • Не можна працювати навколо блоку VPN Netflix.

Огляд випрВПН

Третім у нашому списку є ВипрВПН, сервіс, який покладається на унікальні функції, щоб забезпечити безпеку вашої інформації протягом усього з’єднання. ВипрВПН розглядають як Серверна мережа першого рівня що використовує такі протоколи, як OpenVPN, L2TP / IPSec та PPTP для шифрування даних.

Унікальність цієї послуги бачиться через її “Хамелеон” технології, де декілька удосконалюються його протокол OpenVPN що дозволяє йому возитися з пакетами даних, що використовуються для полегшення вашої онлайн-діяльності, так що будь-які методи глибокого контролю пакетів стануть неефективними.

ВипрВПН стоїть високий з над 700 серверів розкидані по 50 місцях по всьому світу. Ця велика мережа допомагає запобігти будь-яким перебоям, які можуть статися внаслідок великої клієнтської бази.

Компанія є дочірньою компанією Золота жаба, організація, що базується в США, і, як наслідок, підпадає під дію законів та правил, які вимагають від неї реєструвати користування послугою свого клієнта..

Плюси

 • Спільний доступ до P2P.
 • Підтримує протоколи OpenVPN, L2TP / IPSec та PPTP.
 • 700+ серверів на 6 континентах.
 • Доступний перемикач на вбивство.
 • Підтримка чату в прямому ефірі.
 • 30-денна політика повернення грошових коштів.

Мінуси

 • Можна краще з серверами.
 • Одночасні пристрої залежать від передплати: 3 за звичайну, 5 за преміальну.

Огляд CyberGhost

Щоб підтвердити наш список, ми подумали, що було б добре включити альтернативу, до якої ви можете звернутися, якщо про платний варіант повністю не виникає сумніву. CyberGhost – це один із законних постачальників послуг, який, незважаючи на безкоштовність, пропонує такий вид послуг, який ви могли б отримати від платної підписки.

Це працює, надаючи захищене VPN-посилання, яким ви можете користуватися отримати доступ до своїх веб-сайтів анонімно. Вам доведеться стежити за відеовмістом, оскільки посилання найкраще працює лише під час перегляду легких відео. Також важливо пам’ятати, що посилання працює добре лише тоді, коли ви використовуєте його з настільного комп’ютера.

CyberGhost також має ще одну платну підписку, яка пропонує своїм користувачам 2048 бітове шифрування RSA OpenVPN, в поєднанні з мережею, що складається з 691 сервер. Все це за стартовою ціною $ 6,99 на місяць. Існує епізодичні падіння швидкості через навантаження користувачів на безкоштовний сервіс, але принаймні торрент-користувачі не розчаруються, оскільки сервіс має спеціальні сервери, які можуть полегшити обмін файлами P2P.

Плюси

 • Дуже приємне застосування.
 • 7 одночасних з’єднань
 • Відмінна підтримка клієнтів.
 • 1300+ серверів у 60 країнах.
 • Вбивчий вимикач.

Мінуси

 • Це дорого.
 • Деякі повільні сервери

Висновок щодо кращих 4 VPN-послуг у Новій Зеландії

Тепер, коли у вас є хороший прогноз щодо типу служб VPN, які повинні працювати добре в Новій Зеландії, ми сподіваємось, що вибрати бажану послугу просто набагато простіше. Сервіс, який ми б рекомендували виключно завдяки тому, наскільки високий він займає за показниками продуктивності, був би ExpressVPN.

Послуга дозволяє своїм клієнтам насолоджуватися гарною сумішшю високих швидкостей підключення, надійного шифрування, простого користування інтерфейсом інтерфейсу, розташування серверів по всьому світу, технічної підтримки та можливостей торрента – все за ціну, що відображає якість їх обслуговування.

Якщо ви спробуєте скористатися будь-яким із перелічених постачальників, ми будемо вдячні, якщо ми отримаємо частину ваших відгуків у розділі коментарів нижче.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me