Кращий VPN для маршрутизаторів томатів

Запуск VPN – це чудово. Ви маєте гарантований захист від багатьох напрямків нападу, які існують в Інтернеті. Ви також можете переглядати сайти та канали, не обов’язково розкриваючи свою особу чи місцезнаходження. Надійний сервіс VPN дозволяє вам пропускати ваш трафік через захищений канал, тим самим ускладнюючи будь-якого кіберзлочинця чи хакера отримати доступ до вашого пристрою. 


Кращий VPN для маршрутизаторів томатів

Кращий VPN для маршрутизатора томатів

Ви також можете замаскувати свою інтернет-діяльність у свого провайдера та запобігти будь-якій формі підслуховування з боку ненавмисних третіх сторін. Більшість людей погодиться, що переваги передплати на послугу VPN добре коштують витрат. Захист, який ви отримуєте взамін, здатний запобігти тому, що трапиться маса поганих речей. Встановлення VPN безпосередньо на маршрутизаторі – це найкращий спосіб захистити всі ваші онлайн-дії незалежно від того, який пристрій ви зараз використовуєте для перегляду Інтернету. На жаль, не всі маршрутизатори сумісні з VPN. Ось чому багато людей почали встановлювати на своїх маршрутизаторах мікропрограму, таку як DD-WRT або Tomato. Тим самим ви можете розблокувати нові функції, до яких зазвичай не мали б доступу, включаючи налаштування VPN-з’єднання. У цьому огляді ви можете знайти список найкращих VPN для маршрутизаторів томатів.

Встановлення VPN, встановленого на маршрутизаторі

Встановивши VPN на маршрутизатор, ви зможете захистити всі пристрої, які використовують його для підключення до Інтернету. Це означає, що ви можете мати підключення до Інтернету під захистом VPN свого смарт-телебачення, телефону, планшета, комп’ютера та інших пристроїв. Встановлення VPN на маршрутизатор спочатку може здатися абсурдним, оскільки якщо ви володієте маршрутизатором, ви знаєте, що він уже поставляється з прошивкою, яка може взагалі не мати можливості VPN..

Якщо у вас трапляється мати такий маршрутизатор, перше, що вам доведеться зробити, – це спалах його. Під прошивкою я маю на увазі позбавлення від оригінальної прошивки, щоб ви могли замінити її на прошивку, яка зможе легше працювати з VPN. Прошивання маршрутизатора – це процес, який не потребує великої кількості технічних знань, і його можна зробити, якщо дотримуватися декількох покрокових процедур. Тепер, звичайно, ви не зможете використовувати свій маршрутизатор без наявності будь-якої прошивки, тому, позбувшись галузевої мікропрограми, вам знадобиться заміна на це. Ми рекомендуємо замінити його на прошивку Tomato. DD-WRT – це ще один варіант.

Що таке прошивка томатів?

Помідор – це вбудована програма, яка відкриває більшість варіантів, які ви насправді не змогли б знайти у звичайній прошивці. Це дозволяє вам налаштувати, відстежувати та налаштовувати налаштування, які регулюють, наскільки ваша VPN буде працювати для вас. На жаль, не всі VPN на ринку мають настільки високу якість, як у помідорів, тому є декілька провайдерів, які найкраще підходять для роботи з ним.

Кращий VPN для маршрутизатора томатів

Ми в theVPN.guru вважаємо, що кожен несе відповідальність взяти на себе відповідальність за свою безпеку в Інтернеті. Ми також вважаємо, що існує ряд способів, якими люди могли це зробити, не обов’язково ламаючи банк. У цьому огляді ми розглянемо найкращий VPN, який можна встановити на маршрутизаторі на основі томатів.

ExpressVPN – наша найкраща рекомендація

Рекламувався як один з найкращих постачальників VPN у світі, ExpressVPN впевнений, чи намагається багато, щоб задовольнити цю претензію, і поки що їхні підписники не мають на що скаржитися. Відносно висока ціна, яку вони просять, виправдана високою якістю послуг, яку пропонує постачальник. Це можна побачити через їх швидку команду з обслуговування клієнтів та понад 1000+ супер швидких та надійних серверних мереж. Незважаючи на те, що відомо, що вони мають лише три одночасних з’єднання під одним обліковим записом, ExpressVPN пропонує такі функції, як розділене тунелювання, де користувачі можуть легко вирішити, яку форму трафіку захищати через сервіс VPN, а що ні. Використання цієї функції сприяє збільшенню швидкості підключення до Інтернету, оскільки ви обмежуєте VPN лише тим трафіком, який цього вимагає.. 

NordVPN

Якщо ви шукаєте більш заповнений функцією варіант, NordVPN є одним із найбільш збагачених постачальників послуг досі. Служба сприймає вашу безпеку так серйозно, що ваш Інтернет-трафік переходить через два сервери замість одного, тим самим підвищуючи рівень шифрування, що захищає ваші дані. У NordVPN є більш ніж достатньо серверів для маршрутизації вашого трафіку двічі, оскільки його мережа налічує понад 3000 та зростає. Підписавшись на цю послугу, вам також не потрібно буде турбуватися про будь-яку форму записів про трафік, оскільки служба має сувору політику нульового журналу. Штаб-квартира в Панамі також тримає його далеко від юрисдикції будь-якої країни «14 очей», тобто ви ніколи не почуєте, як NordVPN здійснює рейд і змушений здавати історію перегляду своїх абонентів..

IPVanish

Третім у нашому списку є IPVanish, ще один супер надійний провайдер, який був досить довго на сцені VPN, щоб командувати лояльним слідуючим, з’ясувавши, чого саме хоче ринок. Постачальник робить речі простими навіть для користувачів VPN, які вперше використовуються через його просте навігаційне додаток, яке дозволяє користувачам контролювати та налаштовувати багато речей, пов’язаних із їх з’єднанням. Додаток сумісний із усіма популярними платформами Windows, iOS, Mac, Android та Linux, а сервіс спрощує адміністрування 256-бітного шифрування AES через Інтернет-з’єднання користувача. Користувачі IPVanish можуть сподіватися, що вони матимуть доступ до понад 850 серверів, добре розподілених у понад 60 країнах, та використовувати 40 000+ спільних IP-адрес при встановленні з’єднання..

ВипрВПН

Рівень власних технологій, висунутий компанією ВипрВПН дійсно демонструє свою прихильність до поліпшення інновацій та шукає кращих способів гарантувати клієнтам їхню безпеку, коли вони перебувають у мережі. Такі функції, як Chameleon, дозволяють користувачам VyprVPN вільно користуватися Інтернетом навіть у самих цензурних регіонах, таких як материковий Китай. VyprVPN використовує свою технологію «Хамелеон» для того, щоб виконувати відкриття OpenVPN і дозволяє їй пройти непомітну перевірку глибокого пакету, тим самим обійшовши Великий Брандмауер Китаю. Послуга пропонує поважні 200 000+ IP-адреси, що стало можливим завдяки грізній мережі більш ніж 700 серверів.

Висновок про кращі VPN для маршрутизаторів томатів

Чотири згадані вище провайдери більше ніж здатні гарантувати найкраще в сервісному обслуговуванні для тих, хто хоче скористатися спалахом маршрутизатора. Подумайте, є кілька порад чи надійних сервісів, які ми могли б залишити з цього списку? Поділіться ними з нами через наш розділ коментарів нижче, і ми будемо раді відповісти.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me